Istorinis pasiekimas: Vienybės aikštė pripažinta geriausia prestižiniame konkurse

Grįžti į straipsnį

Jotauto humorėlis

Jotauto humorėlis portretas
Kas kolūkius sugriovė? Žinoma, Landsbergis. Kam nepatinka aikštė be medžių ir žalumos? Aišku -konservatoriams. Aišku, tie konservatoriai norėtų aikštėje matyti raudoną žvaigždę, pervertą kardu arba Karžygį ant žirgo kad perkeltų nuo pilies į Vienybės aikštę. Tada tai žydėtų vienybė! Bet meras greičiau tą Vytį nusitemps į Vičiūnus, negu pastatys ant betono. Taip kad trispalviai konservatoriai ir visi rausvieji vienybės vardan - pripažinkite istorinį pasiekimą!

Užbetonavo

Užbetonavo portretas
Ir Panevėžyje pagrindinę aikštę užbetonavo. Ir fontanas toks pat kaip Lukiškių aikštėje, kaip Kauno Vienybės aikštėje - lygioje vietoje trykšta laisvai. Betonas veda į istorinius pasiekimus ir nugalėtojus prestižiniuose Europos konkursuose.

ko gero

ko gero portretas
senukai pensininkai vyriškos lyties premijavo , nes iš viršaus ir karo muziejaus tie betoniniai kalneliai ir iškilumai primena panelę ne pirmos jaunystės su daug , daug apvalių spenelių ir užpakalinių apvalumų žiauriai gundančių ........ matyt neatsilaikė , vienybiškai pripažino prestižine

Šūds ne sviestas Wilno ne miestas

Šūds ne sviestas Wilno ne miestas portretas
Pavydi vilenskos chujinkos...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tiktu mano draugams iš LGBT čia padaryt šou.Aikštė talpintu daug mano rėnėju kurios išrinko visa Lietuva.reikės pasiulyt .

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Bamba arba pralaimeja konkursantai arba Shimasiaus smelio dezes garbintojai

asfaltas, betonas liejasi laisvai

asfaltas, betonas liejasi laisvai portretas
pristižinis konkursas? Hahahah. Čia panašiai kaip su Europos Darnaus judumo planu - nominantas už ambicingiausią planą, nors automobilių parkingai kyla Miesto centre ir aplink miestą kaip grybai po lietaus.

Ne

Ne portretas
Kaip apokalipsiniam siaubo filme, jokių medžių, jokios žalumos, pavėsio , vien betonas kur pažvelgsi.

:(

:( portretas
O vladuko statulos netrūksta?

:(

:( portretas
Nuotraukose labai gražiai atrodo, bet būti pačioj aikštėj nėra malonu, labai trūksta medžių.

ii

ii portretas
kam nepatinka ,neikite ir nesinervinkite ,yra iš ko rinktis ,bet bambekliai ir Afrikoj bambekliai ,čia kaip kenkėjai - smulkūs ,mažučiai ir įkyrūs ,viskas negerai ,patys parazituojantys ir tikriausiai nieko neduodantys ir gyvenantys iš pašalpų ,

opa

opa portretas
komentatoriai bambekliai, gyvenimo nuskriausti mažučiai žmogeliukai.

Vidma

Vidma portretas
Nesuprantu koks solidus verslas gali nuomotis BLC patalpas, kai tau po langais riedlenčių parkas....

21

21 portretas
Kai koks vaikas partrenktas riedutininko paskęs baseinėlyje pažiūrėsim ką tada kalbėsit........

Mantas

Mantas portretas
Baltas betonas pilnas juodų riedlenčių dryžių ir čia grožis? Nesusipratimas kažkoks,

Artas

Artas portretas
Reikejo masinu aikstele padaryt, tai desimt kartu daugiau "gyvybes ipute" ... Nera ribu tuscioms kaukolems ... Gal kam patinka apsis... vaikscioti, tai nereiskia , visi turi vaikscioti. Taip ...kaunas inkilu bei tvartu miestas...

Anonimas

Anonimas portretas
Geda koncervatoriams! Tiek daug purvo ant Kauno pila ir daro viska ,kad tik Kaunui butu blogiau. Nera pasaulyje daug tokiu partiju kurie taip kenktu savo salies miestui kaip koncervatoriai...

ona

ona portretas
šunys loja ,karavanas eina toliau ,sveikinimai visiems prisidėjusiems prie darbų ,laikiam nesulaukiam šilumos ,didžiausia trauka vaikučiams ir tėveliams ,prašymas : imkitės ąžuolyno ,bus ir pavėsio ir saulutės ,o kam nepatinka ,sėdėkit bažnyčioj - ten vėsu ,

?

? portretas
Tai ką dabar kiauleikiui ir kakaliui daryti?

Antanas

Antanas portretas
Iš kokio Jus kaimo, kad nežinot vakariečių mandagumo...Nesvarbu kokį ten projektą parodysit vis tiek pagirs.......

Arūnas

Arūnas portretas
Puikus projektas !! Labai gražu ir šiuolaikiška !!! Kam nepatinka ? - aišku, kad konservų NEVYKĖLIAMS !!!!

nuomonė

nuomonė portretas
Mano nuomone,labai geras projektas,iš esmės pagerinęs miesto centro aplinkos kokybę.

antanui

antanui portretas
Įdomu ,ką pats gero padarei Lietuvai ,ar Kaunui ?Reikia turėti daug drąsos ,arba būti idiotu ,kad pasakyti tai .Prestižinis konkursas įvertino ,na o Plungės Antanas sako ,kad blogai ...Draugai ir giminės iš Vokietijos buvo sužavėti ir nustebinti ,svetimiems patinka ,na o savi ,kurie nieko nesugeba -tik nosį krapštyti ,kritikuoja..

Blusa

Blusa portretas
ALe bat bat vis tam zmogeliui nei seip nei teip negerai !

kazko truksta

kazko truksta portretas
lenina grazinkit i savo vieta

Antanas

Antanas portretas
Jokių saugumo reikalavimų neatitinkantis riedlenčių parkas ir automobilių aikštelės stogas. Tai absurdas, o ne projektas.

Linkiu ramybės

Linkiu ramybės portretas
Vis galvoju- keli merai buvo Kaune per tuos 30 Nepriklausomybės metų-neišrinko pasibaigus kadencijoms, rado kitus jiems tinkančius darbus ir gyvena savo gyvenimus, tik vienintelis expaskutinis niekaip nerimsta nors baigia pražilti,dergia, skundžia net Konstituciniam teismui,net tos pačios partijos kolegos tuo nepatenkinti.Vienintelis Kaunas visoj Lietuvoj buvo taip netvarkomas Jonavos priemiestis, pusę Savanorių kalno tebuvo sutvarkyta iškertant visus ten buvusius medžius.Džiaugiamės atgimusiu Kaunu.

Petras

Petras portretas
Nemokėjimas rašyti lietuviškai netrukdo priklausyti "ožių" partijai.

Arnas Funkas

Arnas Funkas portretas
Gražiausia aikštė visoje Lietuvoje ir ne tik ! Tikri kauniečiai ja džiaugiasi, o "ožių " partija ir visokie karaliai su tuleikiais toliau triedžia feisbukuose toliau nei akys mato. Tik niekam jie neįdomūs. Ačiū SBA koncernui ir Kauno merui !

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Pone Petrai, pasimokykite nors kiek gramatikos. Poros sakinių be daugybės klaidų nesugebate parašyti. Beje, tai tinka ir daugeliui kitų rašinėtojų. Nors save gerbkite.

kupšas

kupšas portretas
Kai stovėjo leninas ir medis buvo gražiau. Konservuota.

nerrealu

nerrealu portretas
Pavydas bambą griaužia .Bet tai fantastika ,ir ji atsitiko Kaunui .O Vilnius merdi griuvėsiuose ,stato nepastato nei stadiono ,nei ko nors reikšmingo ,Bet sugeba už didelius pinigus,pripilti miesto centre smėlio ...Nes neturi nei idėjų ,nei noro .Matijošaitis su savo komanda -jėga,(nepažįstu jo kaip žmogaus ,nei asmeniškai ),.Reikia labai mylėti savo miestą ,kad prikelti jį per tokį trumpą laiką iš šiukšlyno .Buvo nykstantis provincijos miestas..Aikštė puiki ,nereali ,ir pilna žmonių ,vaikų .Kam reikia žalumos ,gali vykti į ąžuolyną ,ar mišką.Čia vyksta judėjimas ,pulsuoja gyvybė.Apsaugok ,Dieve,Kauną nuo konservatininkų .

Kauniete

Kauniete portretas
Nieko ten gražaus:))daaaauuugg betono ir labai mažai žalumos, trūksta medžių! Liūdnas vaizdas būna karštą vasaros dieną

Betonkė

Betonkė portretas
Betonkė lieka betone.Praeis mados ,jos greit praeina,bet miesto veidas ir nebuvimas žalumos sudarytas.Galmirbtiktų prie Berlyno Reichstago.Čiackaip su Marijos radijo pastatu.Išsireklamavo kad gražu,tinkama,iš tikrųjų,karalius yra nuogas.Apgailėtina.

Aš portretas
Nesakysiu, ką galvoju apie koncervukus, bet dėkoju ir jiem, kad savo rinkiminei agitacijai fotografuotis rinkos ne kur kitur, o naujoj Vienybės aikštėj. Kas tę žino, gal ir tas povyziškas abrozdėlis prisidėjo prie pergalės. :)))

samas

samas portretas
Ir vėl blogai! Tai tauta, vietoj šypsotis ir džiaugtis, burbėti ir dejuoti surūgusiai veidais... Be ateities...

Labai nyku,

Labai nyku, portretas
Trūksta žalumos.

anonimas

anonimas portretas
tokiai aikštei tokioj vietoj absoliučiai ne vieta , vaikai ten ga ir nueis pasiardyti , bet subrendusiam žmogui tai kosmaras , Nemuno saloj toks daiktas tiktu , o ne prie karo muziejaus .

Petras

Petras portretas
Cia tas prestizinis konkursas ,kur visi laimi apeliave?gal linka galima i lauretus? Pabandykit surast sita istorine pergale ju puslapyje. Apgailetinas pijaras

nuo kada

nuo kada portretas
upeliai ir kalvelės laikoma AIKŠTE Laimėjo egzotika o ne aikštės sudarkymas

Šančiai

Šančiai portretas
Gyvenam betonžmogių laikais, deja... Tad ir įvertinimai atitinkami.

kaunietė

kaunietė portretas
Kaip liūdna konservatoriam , kad projektas gavo tokį aukštą įvertinimą.

betoninio

betoninio portretas
forto butaforija ........... prie caro aplink miestą tokie 9 atsirado , laimė kad bent raudonų plytų ir ne miesto centre

Inga

Inga portretas
Oi, kiek buvo neigiamù atsiliepimù, negražu, nesąmonė, netinka, kam to reikia, nesiderina prie senosios architektūros ir tttt. Bet, per rinkomù agitaciją, visos reklaminės foto buvo, būtent iš čia :))

Anonimas

Anonimas portretas
Korumptuoti koncervatoriai su tuo nesutinka. Pyle pamazgas issijuose ant sito projekto.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių