Ištiko šokas: V. Krėvės prospekte iškirto visą eilę medžių

Kazys

Kazys portretas
Raminamų reikia gerti...

Covid19

Covid19 portretas
Liūdna sėdėti namuose, žiūrėti per langą ir nematyti vaizdo, kurį užstums visokie krūmynai bei nupiepę medžiai. Va virusas iš savivaldybės ir atliko savo darbą

Ale

Ale portretas
kaip gražiai tie nukirsti vamzdžiai fotografijoje atrodo.

Birutei

Birutei portretas
„kerta vamzdžius"...

Birutė

Birutė portretas
...taigi ,nuvažiuokit į vietą pasižiūrėt ir tada komentuokite... Keičiami vamzdynai...

Nuomone

Nuomone portretas
Gamta mus baudzia koronovirusu, sekmes

сф

сф portretas
5 G

Vajus tęsiasi

Vajus tęsiasi portretas
Lietuvoje medžių kirtimo vajus nesibaigia. Kerta ne tik draustinius, nacionalinius parkus, bet ir gatvių, aikščių medžius. Priežastys: 1) Europinių lėšų įsisavinimas ir tam tikra nauda. 2) Medienos ruošimas ne tik kurui, bet liepų medieną superka liaudies meistrai, menininkai. Panevėžyje Taryba leido iškirsti 25 medžius, o iškirto 41 (daugiausia liepas, sveikas, apie 30-35 cm skersmens), po to dar 6 medžių - visokiais pretekstais, bet palengva, tyliai. Kaune taip pat vyksta miesto žalumos naikinimas. O juk medžiai - miesto plaučiai, sveikatingumo užtikrinimas. Bet valdininkams biurokratams į tai nusispjaut. Nuomonė.

tam--,,,be medziu nebus oro, kaip ten tie arabai gyvena,,

tam--,,,be medziu nebus oro, kaip ten tie arabai gyvena,, portretas
jie meldziasi sutupe --galva sikna ,galva sikna, ka kaimynas bezda tuo ir kvepuoja...

Andrius

Andrius portretas
Kaip žmones nesuvokia,kad medžiai turi aukti parkuose,kur netrugdo mūsų gyvenimo įrangoms.Kode šitie rėksniai nepagalvoje,kad po kiek laiko gali suardyti vandentekį,dujas.šiltą vandenį,ar panašiai.Tada jau Jūs ne tik bliautute,bet ir su šakemis lėktumėte protestuoti pirmi.Mąstykite,galva duota mąstymui,o ne isterijoms.

Anonimas

Anonimas portretas
atsodins ryksteles ne medzius.ka daro kada siuksliu deginimo gamykla nuodus sklaidzia.kiekviena vakara dumai jauciasi .mes be medziu uzdusim sitoose betono dziuglese.ka meras galvoja jis nusipirko uz kauno sau dvara ir jam nesvarbu medziai kaune

Nuomone

Nuomone portretas
Zmogus, kuris pritaria medziu naikinimui, yra arba proto invalidas, arba susijes su tuo bizniu, ir TASKAS. Nei vienas protingas zmogus tam nepritars, nes medziai, tai musu plauciai, sirdis, geras oras, apsauga nuo vejo, saules karscio, lietaus, o miestas be medziu atrodo kaip koncentracijos stovykla, niurus ir pilkas.

Taip

Taip portretas
Kas sodino,tas ir nupjovė,nes reikejo.Moteriškės neatsiklausė.O kur buvai,kaip sodino?Pamiršai?Koncervatoriai visada nepatenkinti.

rs

rs portretas
dainavoje nuo praėjusių metų vasaros medžių kirtimo bumas.už 72 tro namo iškirto sveikus medžius,prie jaunimo mokyklos ,toks vaizdas kad nori užstatyti namais laisvus plotus.vadinamam sovietmetį medžius sodino ir puoselėjo suprasdami kad tai miesto 'plaučiai'o šitie 'patriotai'dėl euro gatavi palikti žmones ant pliko asvalto.

Faktas

Faktas portretas
Kad ir kaip ten buvo vaikystėje su tuo kritimu iš medžio, bet aiškiau nebūna – mūsų basagalvis meras nekenčia subrendusių medžių.

urban

urban portretas
Yra vyriausybės potvarkis, kad nuo kovo 15 d. medžių kirsti mieste negalima dėl paukščių perėjimo. Skųskit Aplinkos apsaugos departamentui, tegul susimoka baudas kam priklauso.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Žiauru. Užuojauta gyventojams. Tenka pastebėti, kad dabar tampa madinga projektuoti abejotino reikalingumo naujas šilumines trasas ar "rekonstruoti" senas. Eilinės pasipinigavimo schemos miesto savivaldybėje? Karantino metu?

be medžių nebus oro

be medžių nebus oro portretas
Kuo tie arabai kvėpuoja, pas juos miškų nėra.

gal užstoja

gal užstoja portretas
Geriau matysis "Pasimatymo" (ar tebepriklauso merui?) reklamos, ir vaizdas geresnis bus pro jo langus matomas...

...

... portretas
gerai senus pjauna maziau verkit vatiniai ...

ir reik

ir reik portretas
kirst mizimo vietas tas, balandziu toletus, nusikalteliu uzuovejas

...

... portretas
Teks Krabui suteikt Kauno teroristo vardą: medžius kerta, žmones su savo BBD keliuose irgi nukirtinėja, juos upėse skandintis verčia, nuo laiptų be turėklų žemyn nuleidinėja...

aplinkosaugininkai atkersino gamtai

aplinkosaugininkai atkersino gamtai portretas
uz caronavirusa......ir kad juos tokius pagimde

Taigi

Taigi portretas
Daug proto nupjauti užaugintą medį nereikia. Gebėjimų tam darbui atlikti ir pas mūsų merą pakanka. O va, protelio išsaugoti užaugintą medį – akivaizdžiai trūksta.

Labai gerai

Labai gerai portretas
Tokie medžiai mieste išvis neturi būti.Labai gerai,kad pagaliau pašalino.Tik nerašinėkite nesąmonių,kad pakraupę žmonės.Ne žmonės,o kažkokia bobutė,ar beretinikas,kuriam viskas,kas daroma blogai.Tai ne žmogus,o zyzlys.Ir kur buvo Dambrauskas?

ww

ww portretas
kotedzus talpins

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha  to Cha cha cha portretas
Būdvardini idiote iš mero šunaujos, pasimokyk lietuvių kalbos.

patys atiduos galus

patys atiduos galus portretas
nuo viruso, bet medžius dar spės nugalabyti. Šlykštynės, visai sveikus, nesupuvusius medžius išguldė. Matyt labiau patinka kvėpuoti išmetamomis automobilių dujomis.

ALGIS

ALGIS portretas
Gal dus nuo dujų , be užtat matys saulę , kiekvienas gyvas padaras stiebesi į saulę, o tie medžiai sodinti tikriausiai , per talkas ,be jokio projekto .

greit

greit portretas
ir jūs iškirs , nesidžiaukit ............ miestas be medžių - potencialus kapinynas be deguonies

Ontė

Ontė portretas
Kokie čia medžiai? Visus reikėjo iškirsti. Į ką pavirto Kaunas? Kur beeisi - džiunglių džiunglės.

teisingai padarė,-

teisingai padarė,- portretas
visi iškirsti medžiai yra MENKAVERČIAI-teršentys aplinką

Kauną valdo mankurtai

Kauną valdo mankurtai portretas
Kodėl civilizuotose šalyse puikiai veši seni medžiai ir yra gyventojų pasididžiavimas ? O verslininkai, skirtingai nuo godžiųjų Kauno verslinykų, sugeba atlikti darbus, medžius išsaugojant.

...

... portretas
namas tai bomzu lygo ,net geda gyvent jame reikejo visu budulius is kelto lektuvo sukelt tenai

klynas kiauleikis

klynas kiauleikis portretas
kiaules

ytu

ytu portretas
Su tais medziais cia kazkoks biznis, reik nereik kerta

pilietis

pilietis portretas
Medžiai miesto plaučiai.Išpjausim medžius ,korona išpjaus mūsų plaučius..

paskaičiuokit

paskaičiuokit portretas
kiek per per kovo mėnesį iškirto medžių .......... pasinaudojant koronoviruso panika greit miestas be medžių liks

Jonas

Jonas portretas
Teisingai,nereikia medžių pjauti.Palaukim,kol šiluminė trasa dėl korozijos ir senatvės prakiurs.Ir būtinai žiemos metu.Tada tie gyventojai patys galės dantimis juos nusigraužti.

Vilia

Vilia portretas
žinovui O kai pačio chruščiovkę nugriaus, kur neši pliką užpakalį, bankeliai tikrai neduos tokiems paskolų, o ir atiduoti jų greitai nebus iš ko, o tada panašiems tipeliams tikrai prireiks medžių, ,kad galėtų kur pliką užpakalį padėti

DZind

DZind portretas
Tam, kuris siūlo genėti medžius - ar Jūs tikras, kad negautumėte baudos už savavališką veiklą? Tuoj paaiškėtų, kad tai daryti gali tik koks nors sertifikuotas UAB-as. Be to ne vietoje medžiai susodinti. Jie neturėjo būti pasodinti ant komunikacijų, kurias jų šaknys gadina.

Jonas

Jonas portretas
Pritrūko kažkuriam "ponui" malkų, nutarė pasinaudoti situacija ir pasiimti sau ko pritrūko.

Kaunas

Kaunas portretas
Dsuguma medžių yra neprižiūrimi medzius reikia geneti ir nupjauti viršūnes. Gražiai išformuoti medžiai auga graziai ir atrodo gražiai, manau namo,nami, butų savininkai turejo pasirūpinti jų išvaizda, nes dabartinėje Lietuvoje valdžiai nesvarbu.Rusų laikais medžiai buvo genėjami ,nupjaunamos viršūnės,per ilgos šoninės šakos, kad medis tanketu .Dabar medžiai istyse i viršų ,reti,mažai šakų.Manau daugiabučių būtų savininkai turėtų pasirūpinti aplinką ,tada nereikėtų verkšlenti.

Kaunas

Kaunas portretas
Kam karantinas,kam darbymetis.Vagys,sukčiai naudojasi tokiomis situacijomis,kada valdžia ar miestų savivaldybes uzimtos labai, ar stostogos ,jiems darbymetis.

Labai gerai

Labai gerai portretas
kad iškirto menkaverčius alergizuojančius senus papuvusius avaringus medžius - pagarba merui.

Užuojauta šoko istiktiems

Užuojauta šoko istiktiems portretas
Ar jie jau atgavo sąmonę, ar vis dar soke? :))

Gerietė

Gerietė portretas
Namai už 200 m nuo gatvės ir visi verkia, kad nukirto medžius...ką daryti tiems, kurie prie pat gatvės gyvena ir be medžių? Be to tai buvo topoliai, jie kai žydi pilna pūkų namuose, alergiškiems žmonėms kenkia,,,Manau teisingai padarė, kad iškirto...

jo

jo portretas
jeigu ispiove,reiskia reikia,nera ko cia dejuoti

Kur Kauno mero protas?

Kur Kauno mero protas? portretas
Raso kad Kauno miestas nuolat džiaugiasi atnaujintais parkais ir žaliosiomis erdvėmis. Tai kam Kauno meras leido gatvese medzius iskirsti Pandemijos metu? Nedovanotinas mero elgesys! Ir nedovanotinas pinigu svaistymas! Kiek Kauno merui kainuos medziu atsodinimas? Ar jis galbut ten Palmes susiruose sodinti? Nebent Kaune bus kaip Majamyje? Kauniecius ištiko šokas kai V. Krėvės prospekte iškirto visą eilę medžių. Kur Kauno mero protas? "Silumine trasa" yra ir kitu budu irengti nenupjaunant medziu!

Jolanta

Jolanta portretas
Baisu koki zmones neismaneliai...jums raso aiskiai kad tvarkys silumine trasa na o jie vistiek savo-bukumas neispasakytas !

Anonimas

Anonimas portretas
idomu kaip trasa kloti kazkokie bukagalviai reikejo kloti per nama issaugotu medzius o namas sovietinio statymo reikia griaut ...kaimo jurgis

Jo

Jo portretas
Vyriausias Kauno medkirtys nenurims kol Kaune liks bent vienas padorus medis, kurį galima medžiu vadinti.

Buvo A.Smetonos al.

Buvo A.Smetonos al. portretas
tikra alėja su gražuoliais kaštonais.Bet vyriausiam pinigų maišui užsnorėta dar daugiau.Prigalvojo priežasčių ir padarė šluotkočių alėja.Plius atėmė iš pėsčiųjų šaligatvį ir paleido jame dviratininkus ir paspirtukininkus.Šaligatvis tapo pavojingu velodromu,kuriame vyksta lenktynės.Nespėjęs pasitraukti,gauni spyrį į nugarą.Štai ką sugebėjo "gero" atlikti buvęs mentas.Nors buvusių ir nebūna.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Senai laikas išpjaut senus medzius.Verkia vatiniai vis senove prisimena.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kai medžius sodino ar galvojo ką darė ir kur sodino .Tuo metu atrodė puošia miestą ,žalumos trūko ir reikėjo.Tačiau ir per arti namų sodino ir kad šildymo trasa eina po žeme nebuvo galvojama .Vamzdynai ne amžini ,susidėvėjo . Dabar piktinasi žmonės ,tačiau savo padarytų klaidų nenori pripažinti.Tai yra tiesa,ir nuo jos niekur nedingsi.

> Zinovas

> Zinovas portretas
Su tokių "Zinovų" pagalba meras ir naikina Kauno žaliąjį rūbą. Linkiu, kad tokius kaip tu nupjautas medis griūdamas šaka prismeigtų.

Zinovas

Zinovas portretas
Nuvaziuokit i Panemune ,Smetonos aleja.../Jeigu zinot tokia/ ir pamatysit kokie grazus nauji medziai.. Ten gi konservai krito kryzium ant gatves...O dabar gerisi graziais Europietiskais medziais....Planuose yra ir chrusciovkes griauti,taip kad galvokit...

Senjoras

Senjoras portretas
Pasodins vyteliu is kuriu nauda bus po 20metu o dabar duskit nes tie kurie gyvena tuose namuose paprasti kaunieciai niekam neidomus-kaip visada nueita lengviausiu keliu ispjoviai ir dirbi sau laisvai kaip laukuose..ima pavyzdzius is europos tai atitvaru krantinejnereikia tai kazkokius metalinius gelynus nukopijuoja tai nejauggi ir europoj kai ka renovuoja ir medzius ispjauna?darosi nyku jei kas is tarybos ten gyventu manau butu ieskomi kiti sprendimai ...

geriau

geriau portretas
Jau meras Kauna ,,vaduotu,, ne nuo medziu, o nuo miesto veida ,ziauriai darkanciu ,visokiu kiosku,kioskeliu...

!

! portretas
Pasodinkite PALMIU kaip Majamyje!

taip ir reikia

taip ir reikia portretas
Ka issirinkote,ta ir turite. Reikejo galva galvoti,o ne uzpakaliu

paulius

paulius portretas
žmonės supraskit,kad medžių kirtimas ir naujų sodinimas mieste yra vienas lengviausių pinigų įsisavinimo būdų.....vieno seno medžio pakeitimas sodinuku miestelėnams kainuoja tik 1700 eur...čia ne tik Kauno problema.

Šiandien pasodinti jauni sodinukai

Šiandien pasodinti jauni sodinukai portretas
brandžiais, savo funkciją atlikti pajėgiančiais medžiais taps tik šiandieninio jaunimo anūkams. O dabar Kaunas pavirs tuo, ką matėme ekskursijų į UA metu šachtininkų gyvenvietėse - viskas aplink PILKA, sausas dulkinas oras ir pilna burna dulkių. Nes galingų oro valytuvų (medžių) ten nebuvo.

„Sopranų” laikai

„Sopranų” laikai portretas
Savivaldybėse nebaudžiami „sopranai” siautėja? Ar savivaldybes kas nors užgrobęs, ir visi bijo prasižioti, juos sutvarkyti?

Ar gi?

Ar gi? portretas
topolis yra medis? Tai -avarija

na

na portretas
tie kurie laiką leido prie medžių girdėjau apkrėtė koronovirusu, vat Jums ir pasekmės, todėl vaikščiot ir uždrausta, kad medžių neapkrėstume,

aleksotas

aleksotas portretas
pasodinkite pušų prašau! bent šaltuoju metu bus žalia, kiek galite tas "šluotas" sodinti ir erzinti miestiečius.

...

... portretas
Reikia taip pat ir visas krevetes biokuru paverst.

Puiku kad iskirto

Puiku kad iskirto portretas
Puvekus

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pas mūsų mylimą merą akrofobija (aukščio baimė) – jis mažas būdamas iš aukšto medžio iškrito. Dabar baidosi kiekvieno aukštesnio medžio. Jam vadovaujant Kaunas iš žalio miesto greitai virs nuskustu miestu, lyg proto vargetos Verygos pakaušis.

tiesą sakant

tiesą sakant portretas
Kas čia per terminas "bus atsodinti"? Medžiai ne rasoda, kad atsodintum.Bus sodinami kiti ir ar jie užaugs, tai dar nežinia.

Kauną valdo buki dalbajobai

Kauną valdo buki dalbajobai portretas
visas civilizuotas pasaulis stengiasi išsaugoti medžius. O valdžiagyviams ir jų chebros verslinykams svarbu tik įsisavinti pinigus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kai reikia priziureti medzius ar krumynus tai nei vieno nera, kai ispjauna sabakstyna, visi siausiasi. Atsodins tuos medzius, ir ten kur reikia o ne ant trasu

...,

..., portretas
Konservatnikams susisukusios drebules brangesnes uz gyvenima,rupinkites zmonemis.

Urėdas su raudonikiu tarp kojų

Urėdas su raudonikiu tarp kojų portretas
Prisodino kaimiečiai medžių po langais, baisiai visą tai atrodė. Geriau namą renovuotu - atrodo kaip Brazilijos favela. Bet greičiausiai gyventojų nebeliko - į Angliją iš išlaisvėjusios Lietuvos darbo ieškoti išvažiavo

Rasa

Rasa portretas
Pasodins jaunų medelių

Nuj

Nuj portretas
Medkirčiams karantinas negalioja? Užbauduot vykdytojus ir užsakovą.

Senolis

Senolis portretas
Pas mus tas pats, žmonės nieko neklausdami preš 40 metų sodino medelius virš šiluminių , vandentiekio, dujų trasų . Dabar taip gaila ....gaila... Geriau daugebučius tegul patraukia nuo mano sodinto medelio...

jau kantrybė trūko

jau kantrybė trūko portretas
nebesinori gyventi šitame prakeikto Krabo apsėstame mieste.

Teisti parazitus

Teisti parazitus portretas
Kiek galima naikinti medžius......

JOnas

JOnas portretas
Kokie tai medžiai? Jeigu tai drebulės, tai bent mažiau gaila, gal pasodins geresnių medžių. Vietoj namo gyventojų sekčiau visą šį reikalą, kad būtų pasodinti nauji medžiai

20:08

20:08 portretas
Trasai tikrai nereikėjo tiek plačiai nupjauti. Kiti tolokai augo.

...

... portretas
dovile vatine keikesi

Dovilė

Dovilė portretas
Baisu, žodžių trūksta, eitų jie na...su ta savo infrastruktūra
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių