Išsigandusi kaunietė įspėja: parke apnuodyta jos augintinė neišgyveno

Anonimas

Anonimas portretas
RENKU MEDZIAGA IR PRIDUOSIU PROKURATURAI UZ GYVULIUKU ZUDYMA.

Petrute.

Petrute. portretas
yra senamiestyje jaunu zmoniu seimynele kurie naikina katytes.Ateeity paskelbsiu ju pavardes.

kaunietė

kaunietė portretas
Ąžuolyne iš vis šunis vedžioti yra draudžiama. Negi įeidami į parką šūnų šeimininkai nemato kas nurodyta informacinėj lentoj prie įėjimo?

Dai

Dai portretas
Manau reiketu surinkti IP adresus visu rasinetoju, kurie skatina smurta ir skatina nuodyti, ir priduoti juos policijai ;) kodelgi jiems patiems nepasimatavus antsnukio? neapykanta gyvunui ir jo sumenkinimas yra bjauri nuodeme, issilavinimo stoka ir psichopato pozymis (t.y. be emociju zudyti). ka tokie seimose daro jei lengva ranka nuodija gyvus padarus? slykstu, iskrypeliska, smerktina

Saugokites

Saugokites portretas
Kai maitinsite paukscius, ar kokias voveres, zvalgykites per peti. Gali jus uzpulti kokia nors fobiju pilna moteris, manydama, kad beriate nuodus ir bandys jums sukisti lesala i burna, bandydama vykdyti savo suprantama teisinguma. Jei tokia zinote apeikite ja 5oo m atstumu.

pamastymas

pamastymas portretas
man tokie budai nepriimtini tai ziauru bet kai nutirpsta sniegas net praeiti negali nuo paliktu sunu ismatu ir daugelis ju jau sutriptos ir like ant batu as ne apie tuos kurie surenka o apie tuos kurie palieka

mastantiems žmonėms

mastantiems žmonėms portretas
Žiauriai gaila, matosi, kad buvo geranoriška kalė. Tačiau jei jau manoma, kad tai nuodai, kurių ji užėdė parke, tai turėtų būti gera pamoka tiems, kurie vengia šuniui uždėti antsnukį. Su juo ji negalėtų užėsti nuodų.

:)

:) portretas
Kažkas ruošiasi baisesniam nusikaltimui? Stebina policijos neįgalumas o gal tiesiog neišprusimas?

Rasa

Rasa portretas
Cha, bet tu ir išsigimėlis

Nuomone

Nuomone portretas
Negerai, kad zmones tokie ziaurus ir nuodija sunis, nors kalti ju seimininkai, tad reiketu sunis vedzioti su pavadziu ir antsnukiu, kad nieko neatsitiktu. negaliu pakest palaidu sunu.

...

... portretas
Gan dažnai antsnukiai patiems šunų šeimininkams reikalingesni nei patiems šuneliams, šuo kaip šuo, bet tie šunininkai jau ne žmonės.

ggg

ggg portretas
Per tuos šūdų nesurinkėjus -tai tikra bėda.....nukenčia ir tie žmonės ,kurie tvarkingai išvedžioja augintinį.Kur bepadarytų mano augintinis visada surenku.Ypač jei padaro prie namų,gatvėje...Stengiuosi pravesti,kad nedarytų prie namo....bet aš nuvedu,o iš priešais esančio namo atveda šuniuką,šis "pakratė" krūvelę,išvedžiotojas net nekreipdamas dėmesio ,nusivedė augintinį toliau lyg niekur nieko.Tikrai negaliu pakęsti tokių žmonių.Šuniukai tikrai nekalti ,kad jų šeimininkai ,pilna ta žodžio prasme-NEVALOS !!!

cha

cha portretas
Puikų darbą darote, nuodytojai. Jei kvailas lietuvis nesuvokia, kad šuva viešumoje turi būti su antsnukiu ir pavadžiu, pilkite tų nuodų kuo daugiau. Kuo daugiau tų šlykštybių išgaiš- tuo bus geriau. O jei kokia iškrypėlė ir pavaitos, kad jos kavalierius galą gavo- menka čia bėda...apsieisim ir be zoofilų paradų.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Civiluzuotose šalyse,šunų išvedžiojimui išskirtos aikštelės ir mylėtojai vesdami šunį į ją,žiūri į šuns šiknaskylę,stebėdami ar augintinis nepašiks anksčiau ir teks šūdus susirinkti,negali leisti šuniui myžti ant kiekvieno pakelės medelio ir drabstyti utėles,seiles ir šerius žolėn,kur kartais pažaidžia vaikučiai.O čia paleido ir pts(-i) įkandin per šunšūdžiys pasileido.Reikia didelėmis baudomis bausti ne tik už dergimą,bet ir žolės teršimą šunų brudu.

zelemuncikui

zelemuncikui portretas
kad Jusu siela skendi suduose. Nepagydomi dalykai. Zmogui visur mazai vietos. O gamtoje egzistuoja ivairove. Ja sugriovus prazus ir pats zmogus.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Anonimui.Visiška tiesa.Vokietijoje,visuose miestuose ir miesteliuose,parkuose ir parkeliuose ilsisi žmones,o ne šunes.Čia(nusikeikčiau jei mokėčiau) kažkokios trydos šunis,benames kates,užkrečiamų ligų platintojus,tame tarpe ir paukščius,įstatymiškai iškelia aukščiau žmogaus.Pačios ligi ausų šunšūdžiuose,nori,kad ir visi šūdais smirdėtų.

Anonimas

Anonimas portretas
Teko buti liudininke kaip praeiviai parke sureagavo i suns savininku savivaliavima uzsienio valstybes sostines parke - sunekas palakstyti ibego i veja ir ...labai greitai atsirado su dviraciais 2 pareigunai , israse bauda arti 200eu . Tokias baudas uz viesos tvarkos nesilaikyma sunu seimininkams reiketu iteisinti ir pas mus !!! O ne tevams su savo vaikais poilsiaujantiems parke ;(((

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Nesuprantančiam.Ką čia spėliot.Šunį draugė privedė prie savižudybės ir šis nsprendė nusinuodyti,nei kęsti ,,tokią meilę''.

zelemunčikui

zelemunčikui portretas
Kažkaip atrodo kad tu tik zelemunčikas, bet jau ne patinas, bet barzdą skustis vistiek gali.

juska

juska portretas
o kas darosi parkely Ukmerges gtv prie masinu aiksteles visi salygatviai nusikti kur ziury viesoji tvarka alio

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kaip reikia prižiūrėti šunį, kad nematytum kada jis ėda nuodus...??? Kokia priežiūra tokios ir pasekmės. Aišku neteisinu to parazito su nuodais. Jam KARMA grįš.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vyrai saugokitės Linos.

Lina

Lina portretas
Patys didžiausi gyvuliai ir parazitai yra žmonės, va tokie komentatoriai; miškuose, pakrantėse ne tik savo š... nesusirenka, bet ir išėdas palieka, tuščius butelius ir stiklo šukes, šiukšles maišais iš automobilių išmeta, tai jau tikrai prie vandens ar parke nėra kur kojos pastatyti. Degradų ir nužmogėjusių galvijų komentarai, jums iki šunų dar labai toli evoliucijos grandinėje.

nesu pries sunis

nesu pries sunis portretas
Bet ju per daug , triuksmas , ligos , ismatos , agresija .... Tiesiog tai atsakas i netramdoma zoo meile .

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Patino patarimas patinams.Prieš JAI atiduodami piniginę,ranką ir širdį,įsitikinkite,ką JI labiau myli vyrus ar šunis.

Artūras

Artūras portretas
Kas galėtų paneigti namuose nuodų prisiėdė!!!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
R ir kitiem dūsautojam.Šalia pedarastijos,Kauno dienoje vis dažniau propoguojama kita europinė ,,vertybė'' zoofilija.

R

R portretas
O man šlykštu kad tiek lengvųjų automobilių pridygo...Oras užterštas, kiekviena šeimelė po 2-3 automobilius prilaiko. Reikėtų apdėti mokesčiais už oro taršą. Dūsta Kaunas nuo automobilių ir spūsčių ir visiems gerai...Kadangi tarp žmonių yra visiškas susisvetimėjimas ir panieka, belieka džiaugtis augintiniais, kurie yra tikri žmogaus draugai, o dėl šunų išmatų pritariu. Bet nuodyti gyvūnus gali tik visiški sadistai- niekšai:((

Aaa

Aaa portretas
"Šunų išmatos pavojingos vaikams". Kas čia per sveika mintis? Jūs ką, nematot, kad jūsų vaikas ima šuns išmatas??? O kai užnuodytą skanėstą parke radęs i burną įsikiš matysite?

Agnė

Agnė portretas
Savo vaikams antsnukius dėkit, nes kitą kartą jie į burną įsigrūs tokią šuniukam skirtą "skanėstą".

Kaunietis

Kaunietis portretas
Norkienė,vedžiok šunį su pavardžių ir antsnukiu,neleisk laisvam lakstyti ir turėsi šunį gyvą,O jei paleidžiami laisvą lakstyti tai ir prarijo kažką, už šuns žūtį atsakinga esi Tu

Neišsigandęs kaunietis

Neišsigandęs kaunietis portretas
Va irgi įspėju, kad eisiu pėsčiujų takais visur ir visada laisvai kaip paprastas žmogus, ir net negalvoju pasukt nei milimetro į šalį pamatęs bet kokį susenšnaucerį. Visada nešuosi dujų, turiu ir kitokių priemonių, tiek šnauceriams, tiek šeimininkams, užtikrinu savo garbei prieš šunis apgint užteks.

Spyglė

Spyglė portretas
Labai džiugu, kad žmonės po truputi pradeda išgyti nuo šunizmo ligos. Nes šuo - nėra joks gėris, o tik paprasčiausias miesto ir apskritai gamtos parazitas

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Neišmanau aš apie tuos žmogaus draugus nieko.Man tai tas pats ar jis šnicelšpanielius,ar dar koks.Anąkart vedasi parke tokį ilgą,kojos kaip ant ratukų,o papilvėje šnicelis ojojoi,žeme velkasi.Paklausiau pas panelę kas ten,gal stabdis?nusikvatojo ir sako:- gerai būtų,jeigu tu tokį stabdį turėtum.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Myliu sunis ,bet kai eini ,po balto sniego,ir takai apsiusioti sunu ir netik tai nera malonus vaizbelis.

Nesuvokiama

Nesuvokiama portretas
Perskaitai komentarus ir supranti, kad 2/3 mūsų visuomenės serga... Priešprieša tarp šunų mylėtojų ir jų priešingos pusės tikriausiai neišvengiama, bet kad tiek neapykantos?!...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Gražu žiūrėt,kai vyras mylimąją už rankos parke pasivaikšiot veda,bet kai šuo veda, darosi kažkaip nejauku ir visokios plaukuotos mintys į galvą lenda.

Cha

Cha portretas
Pagarba nuodytojams. Darot gerą ir naudingą darbą. Gal pagaliau išmokysit tuos kvailius savo šunis vedžioti su antsnukiais. Gerai būtų kad ir su pampersais...

Djcjd

Djcjd portretas
Žmonės, jūs nesveiki. Baisu skaityti tokius komentarus. Kažkokia visuotinė degradacija... gerai kad jūs nešikat ir nemyžat... kur ir kokiu būdu, ir kokiomis sanaudomis patenka jūsų šūdai? Kokias mirtinas ligas platinat patys, murziai prakeikti.

BUVES

BUVES portretas
sungaudys::gaudydavome juos kiaura para VISOJ Lietuvoj! pristatydavom iKAUNO MUILO F-KA!...ten virdavo PUIKU muila ir VISI buvom Lietuvelej=PA-TEN-KIN-TIIIIY!

vladas

vladas portretas
Vedžiok su antsnukiu ir su pampersu ir tada tas tavo šuns išpera bus visų pagarboje.

skaitytoja

skaitytoja portretas
tikrai as sakau is kur atsiranda tokiu zmoniu per sunu ismatas sunkiai be prieinu i savo buta, nuolat tenka ziureti kur statyti koja , nes vietos tikrai mazai tenka laviruoti, nors labai myliu gyvunelius, jie nekalti kad arogantiski seimininkai nesugeba jais pasirupinti

Šunininkams

Šunininkams portretas
Kai patys pradėsite iš tikrųjų mylėti savo augintinius, gerbti savo kaimynus ir kitus žmones, tai ir nebus tokių atvejų.Dauguma tų ,,mylėtojų" turėtų vadintis savo augintinių kankintojais. Turite šunį, bet tingite jį gerai išvedžioti, niekaip nesugebate į kišenę įsidėti maišelį, uždėti šuniui antsnukį.Atsibodo ta jūsų standartinė frazė: nebijokit, jis nekanda. Mano anūkė net mikčioti pradėjo, kai arklio didumo šuo pribėgęs pargriovė ją ir bandė pažaisti. Šunininkai, pradėkite mokytis mylėti savo artimus ir vaikus, tai ir šunų nereikės.

Kauniete

Kauniete portretas
O man tai šunys nemaišo tik ju šeimininkai galetu but atsakingesni as tsi visus pijokus ir rukorius išnaikinčiau

nuodytojams

nuodytojams portretas
Daugelis šaukiasi nuodų. Nuodai suras jus.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kaip vyresnės kartos atstovas pastebėjau,kad daugumai šiuolaikinių moterų patinka tie vyrai,kurie panašesni į šunis.Priežastis matyt tame,kad vyrų barzdų ir ūsų šeriai šiurkštesni už bet kurio šuns ūsus.Manau moteris laimingesnė turėdama šunį,o ne vyrą.

to"prisistatau"

to"prisistatau" portretas
Gaila ,kad aš neinicijavau tyrimo prieš daugiau,nei dvidešimt metų,kai mums su dukra bevaikščiojant atbėgo vilkinis šuo ir šoko ant nugaros.gerai,kad spėjau į glėbį sugriebti dukrą.Praėjus šitiek metų,jinai ir dabar bijo šunų ,net mažų.O tada šeimininkė pareiškė:nebijokit jis tik nori pažaisti.Labai liūdna,kad šunų mylėtojams reikalingesni šunys,o ne žmonės.Ir dar kokia ta meilė šunims,ypač vilkiniams ir haskiams,bei kitiems dideliems gyventi butuose ir dienų dienas būti vieniems su savo lojimais ir staugimais.Tad nevaidinkit,kad esat mylėtojai-esat kankintojai.

pimpalhundas

pimpalhundas portretas
Gerai gerai, visiškai teisingai, jokie HUNDAI , neapsinuodys jei bus su antsnukiu. Ir galit nė negalvot verkt kad kažkieno HUNDAS nekanda. Kai tas nekandantis hundas eidamas vis kalbės" AŠ NEKANDU, o šiku namie, tada galės eit be antsnukio.PO-CHUI MAN visi hundai, jie šunys.

Padėkit

Padėkit portretas
Vilniuje Pašilaičiuose per šunis nęr žmonėms gyvenimo. Gal kas žino gerus nuodus jiems. Busiu dėkingas.

...

... portretas
Bus tų šunų, ne karo metas (kebabininkai dabar visų iškepti nespėja). BET - šiais laikais daugiau grėsmės tie šunininkai kelia, pats šunelis nekaltas, bet va jo šeimininkas - padugnių padugnė. Nes ne tik tą šunelį įkalintą laiko, bet dar visiems kitiems, 'JO šunelio' šūdais besipiktinantiems', visokius prakeiksmus siunčia, ar ne jų 'palinkėjimų' dėka gripai ir vėžiai mus taip pjauna?

tai issigandusiai kaunietei

tai issigandusiai kaunietei portretas
Ponia, jeigu rasite numesta mesos gabala tai pirmiausia JUS PATI paragaukite atsikandusi tos mesos kad isitikintumet ar ji neuznuodyta. TAIP APSAUGOSITE savo sunio sveikata ir gyvybe. Dabar galime tiktai pasidziaugti kad gatves bus maziau sunu apsiktos ir numystos.

Nu ir gerai

Nu ir gerai portretas
Nes dabar visu miestu krumai apmysti ir apsikti sunu

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia be pavadėlio vedžioti kai šuo paleistas tai ir prisiėda visko su pavadėliu šito nebūtų.

šunininkai susirinkit šunų šūdus

šunininkai susirinkit šunų šūdus portretas
šunininkai susirinkit šunų šūdus Parkas NE ŠUNŲ šikinimo vieta ŽMONĖM ramiai praleisti laiką

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dar man idomu ar yra Lietuvoje visuomeninis šunų maisto bankas.Neturiu šuns,tai prisrinko galas maišo kaulų.Padovanočiau.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pagaliau atsirado žmogus apginsianti šunų teisę autonazijai.Dar reiktų prsiekusiūjų šunų teisėjų.

Kaunas nuomone.

Kaunas nuomone. portretas
Sakai is kur jus tokie?O [ats is kur busi.Gyvenau name turejau suni ir niekam jis nekliude.Buvo pamaitintas,priziuretas ir ismatas patys susirinkdavome.O jus gtie sunu myletojai ,jus nieko nemylit net saves,savo vaiku.Sakote trasos.Tai ne trasos ,o uzkratas parazitais .Ypac vaikamTai nereikia cia paisyti nieku sunu miletoja,Reikia visus sucipuotiuz savininku pinigus ir pamacius nesurinktu savo brangenybiu ismatu bausti .Kiek galima tersti aplinka,saligatvius?

Prisistatau

Prisistatau portretas
Prašom, gerbiamieji, prisistatau ir prašau jūsų komentaro televizijai, pratęstume temą, paskambinkite man Edita Norkienė 868214902 Beje, už skatinimą žudyti taikomas BK, inicijuosiu Kauno VPK pradėti ikiteisminį tyrimą

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Nustipo ir nustipo,ko čia laikraščiuose rašinėti.Skūrą išdžiovint bus būgnui,kitkas muilui.

>Iš kur jūsų tiek

>Iš kur jūsų tiek portretas
"Neduokdiev, pamatyčiau tokį barstantį - sugrūsčiau atgal pačiam, ir su malonumu už tai atsėdėčiau"- jei ponas, ponia tokia drasi - sus. nereikia kisti ir sedeti, tiesiog parasykite viesai savo varda ir pavarde, ir adresa galima.

jooo

jooo portretas
labai gaila niekuo deto sunelio, bet seimininkei turiu pastaba: pamaitinkit kaip pridera savo augintini, pavaisinkit skanestais ir nepuls est bet ko numesto nes bus sotus. Galu gale dresuokit. Jie gi protingi gyvunai. Pas mus pvz kazkokia poniute, nezinau kas, ryte kai isleidzia suni tai tas iki tamsos ir laksto esdamas bet ka. Retai maitinu kiemo kates, nes neturiu atlieku, bet karta liko visokiu mesgaliuku nuo sveciu tai isnesiau katei. Tai atleke tas suo neaisku is kur ir puole prie maisto, vargsele katyte net pasitrauke. Na pravijau ta suni ir laukiau kol kate paes tai tas suo mane bande pult kad jam neleidau atimt maisto. Ne ant to pataike tai nere urgzdamas i sali. Vat tokiems naminiams benamiams tai ir sungaudzio reiktu ir baudele gera seimininkams sumoket uz gyvuno neprieziura ir badu marinima. Tad dresura, maitinimas iki sotiesir jusu augintiniai bus sveiki gyvi.Beje laikem suni tai visuomet buvo pamaitintas ir neieskojo jokiu isedu ir is svetimu ranku neeme nieko, nes sotus

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tegu būna platesnis nacionalinio sveikatos biuro Kaune švietimas apie ekskrementuose esančius parazitus ir jų sukeliamas sunkias infekcines ligas su pasekmėmis visam gyvenimui - todėl šunų ir kačių išmatos yra ne trąša, o baisus pavojus civilizuotai visuomenei ir ypač mažiems vaikams.

Iš kur jūsų tiek

Iš kur jūsų tiek portretas
Jeigu sutikčiau gatvėje visus, kurie čia rašinėjate - kaip gerai, valio, kad papylė nuodų - šunys tik dergia, šunys turi būti rišami, su antsnukiais ... Dvikojai,jūs - baisūs ne tik gyvūnams, jūs - baisūs savo aplinkiniams, jūs nemylite savo artimųjų arba jau esate nurašyti tiek savų, tiek svetimų. Jūs - gamtos saugotojai, ar žinote bent, kad Ąžuolyno lapynuose visi šūdeliai, tik ne dvikojų ir ypač tokių padugnių ėdančių bet ką ir bent kiek, tai va, šunų šūdas - natūrali trąša, Sutinku, kai ekskrementai nesurenkami gatvėse, bet barstyti nuodus, kur gyvena paukščiai, voverės ir kiti gamtos stebuklai... Neduokdiev, pamatyčiau tokį barstantį - sugrūsčiau atgal pačiam, ir su malonumu už tai atsėdėčiau

Kodėl

Kodėl portretas
Kodėl tik daugiabučiuose? Privačių namų kvartaluose irgi labai mada šikdinti šunis prie kaimynų tvorų, o kai paprašai susirinkti numylėtinių ekstrementus, tai tampi priešu. Nutirps sniegas tai visi galės džiaugtis kakučiais, vaikams nebus vietos nei pasivaikščioti, nei pažaist. Seniai laikas Kauno savivaldybei išleisti gyvūnų laikymo griežtas taisykles: privalomi pavadėliai, antsnukiai visiems, baudos už nesusirinkimą kakučių, keliamas triukšmas kaimynams dėl pastovaus šunų lojimo tiek privačiame, tiek daugiabučių sektoriuje. Taigi, Kaunas tvarkosi tegul visose sferose.

Irena

Irena portretas
Labai puiki naujiena, nes jau ant tiek šunmyliai viską nušiko, kad net ant šaligatvių nėra kur koją statyti.

Kauniete

Kauniete portretas
Kaip baisu kaip gaila uzuojauta šeimininkei

senjoras

senjoras portretas
šunys nekalti, jei šeimininkai neatsakingai elgiasi- nesurenka savo augintiniu paliktu dovanėliu, dažnai net ant takų, šaligatvių ir t.t.,..ir kiek nubausta , nes taip pat yra įstatymas? nes jei ir su pavadžiu veda, šuo vedžioja šeimininką, o ne atvirkščiai ir aptirpus sniegui, eidamas negali pakelt akiu, nes reikia laviruot tarp didesniu ar mažesniu krūveliu... p.s.o pavasarį Ažuolyne mačiau kaip didelį šunį moteriškė šukavo ir po to didžiausią krūvą plaukų paliko pievos vidury..tai ir darykit išvadas , kodėl kai kas pamėto skanėstu- galvoja gal susipras ir pradės gerbt žmones ir gamtą..

bubelis

bubelis portretas
kada bus renkamas mokestis uz sunu laikyma daugiabuciuose, nes del sunu ismatu ant saligatviu jau negalina vaikscioti

Aš portretas
Gaila jauno šunelio,bet pati šeimininkė kalta,Nereikia paleisti vienų šunų ,o vedžioti su pavadėliu ir taip nebus.Vakar kaip tik burnojau šunų mylėtojus:nutirpo sniegas ir nėr kur kojos padėti prie pat daugiaaukščio tik už kampo,kad nieks nepamatytų.Tai kas dabar kaltas:ar šunelis ,ar jo šeimininkas. Matyt kažkam labai "smagu" buvo ant padų,ar vaikų padų parsinešti namo tokią "dovaną",tai ir jis padėjo dovaną.Nėra ko pykti ir visaip koliotis.Dabar yra specialios dėžės tam turtui,bet kam gi čia pasilenksi,gal kas išmindys.Gyvenu miesto pakraštį ,tai baisu išeiti iš namų del didelių palaistų šunų.

Tadas

Tadas portretas
Cia daug kas raso apie antsnukius. Gal tie kalbetojai galetu parodyti, kur yra nurodoma pareiga sunis vedzioti su antsnukiais Kauno mieste? Tokia pareiga tik taikoma pavojingu veisliu ir koviniams sunims.

kokia priežiūra, toks ir rezultatas

kokia priežiūra, toks ir rezultatas portretas
Jei šunys būtų vedžiojami kaip priklauso - su pavadėliu ir antsnukiu - šeimininkas tikrai neleistų ėsti ką papuola ir kur papuola. O čia akivaizdus nepriežiūros rezultatas. Miesto savivaldybė galėtų nemažas pajamas gauti bausdama už parkuose ir prie daugiabučių savo augintinius paleidžiančius šeimininkus. Kaip čia jie dar neatrado tokio pajamų šaltinio viską apmokestindami...?

Spyglė

Spyglė portretas
Nuoširdi užuojauta šunytės šeimininkams.... :( niekaip nesuvokia smegenys - ar dvikojams vietos po saule mažai??? Siaubas....Skriaudžiantis, nekenčiantis gyvūnų anksčiau ar vėliau nuskriaudžia ir žmogų... šiurpu skaityti... :( Atsimerk, jei dar žmogau esi žmogus!

Pamąstymas

Pamąstymas portretas
Tikrai, kad daugumai žmonių pastaruoju metu krenta ant smegenų... ar čia su amžiumi daugumai atsiranda silpnaprotystė (nes juk LT pensininkų kraštas) ar Dievais pasijaučia, kad taip elgiasi. Greičiau jau vieni kitus pradėtų nuodyt ir sau gerkles perkastų, nei mėtyt nuodus ar smurtaut prieš gyvūnus. Bet aš tikiu, kad vis tik šiam pasaulyje kaip bebūtų, teisybė anksčiau ar vėliau atsiras ir tie visi skriaudikai sulauks atpildo - gal ką "užpuls" koks piktybinis vėžiukas, gal kitų vaikams atsilieps...o po to tie patys piktadariai sakys "už ką man ar mano artimam liga" ... O juk ne vienas ir ne du atvejai, kai atrodo pakerta liga ar kokia nelaimė iš giedro dangaus. Tad žmonės susimastykime. Juk šiame pasaulyje niekas nevyksta šiaip sau :)

gaila, bet

gaila, bet portretas
Jeigu suo butu vedziojamas su pavadziu, o ne paleidziamas laisvai lakstyti ir sikti, taip paliktu dovanu nerenkant, tokiu dalyku garantuotai nebutu. Atsakomybe turi buti visur.

Anonimas

Anonimas portretas
Uzdekit antsnuki ir....Pritariu Azuolyno ir kiti parkai ne sunim veszioti.O sniegui nutirpus praeti salygatviais neiminusi s..... neimanoma.Kada jus gerbite save ir kitus sunu myletojai.Ne pries sunis ,bet pries nekulturingus miletojus

Pafas

Pafas portretas
Bent jau sudu maziau bus...

silpnaprote

silpnaprote portretas
nustipk ir tu ligone, su savo draudimais

Senute

Senute portretas
Azuolyno parke draudziama vedzioti sunis ir kales o kad nustipo tai valio.....

Anonimas

Anonimas portretas
Zmonems reikia antsnukiu nes baigia vienas kita suesti galetu gyva praryt kaimynas kaimyna baisu o gyvunelis kam jis uzkliuna tik kokiem sadistam

Artūras

Artūras portretas
Pilnas Ąžuolynas šūdų šunų,palaidi laksto, šeimininkai nesusitvarko, taigi teisingai suprantu...

Rasuole

Rasuole portretas
Iš kur tokių Algių atsiranda?

ALGIS

ALGIS portretas
JEIGU ŠUO BŪTŲ VEDŽIOJAMAS SU ANTSNUKIU , KAIP IR PRIKLAUSO , BŪTŲ NUODŲ NEPRISIRIJĘS .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių