Išpuoliai Karmėlavoje: vaikai slėpėsi po lova

Grįžti į straipsnį

vaje

vaje portretas
Kokie išsireiškimai " pradėjau lipti seniūnijai ant kulnų", tai jei jau seniūnijai lipa ant kulnų, tai matyt, galvoja, kad kokį kaimyną tai žaibiškai sutvarkys? Panašu ir policija užversta pareiškimais, susidorojimas pilnu tempu? Bet vis dėlto, kaip su tuo žemės išsipirkimu? Ar jei Karmėlavoje kukliame daugiabutyje nusiperki butą, tai ir privatus žemės sklypas tau šalia? Kaip žemė privatizuojama? Nesuprantama istorija. Ir labai neaišku, kas čia iš tikrųjų kaltas? Tai Vitalijai galima turėti žemės, o kaimynui -ne?

Jurgai klausimas

Jurgai klausimas portretas
Ponia parašyk, kaip prie daugiabučio išsipirkinėjamos žemės? Kokia čia nauja privatizavimo schema? Ir aš noriu prie daugiabučio sklypelį turėti?

to Jurga

to Jurga portretas
Tai ko balsavot, kad neleisti jam išsipirkti? Oho kokia gudruolių grupelė sumanė apsirūpinti žeme? Poniute, jei tas kaimynas gyvena socialiniame būste, būstas valdiškas, tai jam gi priklauso ir valdiška žeme naudotis, jei būstą nuomoja. Ar tik ponams "savininkams" privilegijos ir teisė į žemę? Ir tam socialiniam būstui tenkanti sklypo dalis neturėjo būti privatizuota, gal jau per toli nuėjote?Mano nuomone, tai čia tiesiog užsiimama terorizavimu ir savavaldžiavimu, o savivaldybė turėtų apginti tą kaimyną, nemanau, kad savivaldybė patapo kažkokios bendrijos nariais ir pateisins tą žmogaus, gyvenančio savivaldybei priklausančiame būste, skriaudimą. Manau, galėtų savivaldybės juristai imtis šito reikalo, o žurnalistai išsamiai aprašyti tą žemių privatizavimo modelį. O tai gal visiems galima prie daugiabučio nusipirkti žemės?

Jurga

Jurga portretas
Ta žemę už namo gyventojai išsipirkę, o tas kaimynas su savo mama gyvena socialiniam būstę ir jiems ten niekas nepriklauso, to vyro mama tempia visokias šiūkšles ir daro šiukšlyna.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai po kiek ten Karmėlavoje žemes pardavinėja? Kaune neteko matyti, kad prie daugiabučių esančią žemę pardavinėtų ir tvoromis užtvertų?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Gal reikėtų teisininko komentaro? Ką gi ta pirmininkė organizuoja? Paprastai prie daugiabučio yra suformuojamas žemės sklypas ir juo naudojasi visi namo gyventojai. Bendrą nuosavybę išsipirkti turbūt reikia visų savininkų sutikimo. Gal kad tą reikalavimą apeiti, kuriama bendrija, kur sprendimai yra priimami balsų dauguma? Ir visai nesuprantamas tos žemės išsipirkimas rėžiais, visiems atseit galima, tik tam kaimynui -ne? Ar nėra savavaldžiavimo požymių toje bendrijos ir jos pirmininkės veikloje?

to Saulė

to Saulė portretas
O gal tam kaimynui iš kurio žemę atėmė, moralinė žala dar didesnė?

to Saulė

to Saulė portretas
Tai gal ten ne langų daužymas, o intaliacija prieš naujovišką žemės privatizavimą?

Saulė

Saulė portretas
Tai dar nesuimtas kaimynas?!Išdaužė langus,pridaužė kaimynę,Moralinė žala kokia didžiulė.Kodėl neprasoma už moralinę žala?!Taip ir gyvenam,nieko padaryt negalime.Laisvė.

Jo,boba darbsti namu seimininke o vaikas i baznycia vaiksto?

Jo,boba darbsti namu seimininke o vaikas i baznycia vaiksto? portretas
Jei ziurejot kakadu, tai zinotumet, kad tokios bobos gave vieta valdzioje atimineja busta is pijokeliu, matyt vyras ir uzsipuole pirminininke, del to?

2 vyrai stovejo ziurejo ir ramei ruke...

2 vyrai stovejo ziurejo ir ramei ruke... portretas
a zinot kodel jie ruke ir nieko nedare ??? agi garliavoj...paskuj vakcynacijos...paskuj prie seimo , nuvilnije yvykiai ir geroves teismai padejo riebu TASKA pilietiskumuj.... gerbiama prokurore tiem kas turi kitokia nuomone nei lanzbergu partija nurode pasiule priverstini medikamentini gydima.... zodziu paskutiniu yvikiu isvada tokia : net jei riegus grubus ruskis boksininkas dauzys ir lauzys gatveje bobike su 2 vaikais a si gailiai sauksis pagalbos as nuomones neturiu issakyt nes vdrug priverstinis medikamentinis gydimas.... viskas cia gerai...teisine gerove...

Anonimas

Anonimas portretas
Siaučia koncervatroliai Topoliu gatvėja.

As

As  portretas
Tai kad cia zurnaliuga burbula pucia...

Anonimas

Anonimas portretas
NIHILIZMAS

Mazafaki

Mazafaki portretas
Siaubas, kaip religiniai fanatikai, jaunimą nubukina.Kita tokių metų, pasislėpus, paskambintų 112 ir pasakytų, kas vyksta,o čia dievo šaukiasi.Jaunimui,ne religiniai sektantai turi plauti smegenis,o specialistai šviesti,kaip elgtis tokiais atvejais,nes tai yra neišvengiama,šių degradacijos laikų realybė.

to daug paprasčiau

to daug paprasčiau portretas
Tai kad nelabai aišku, kas ten ką terorizuoja, gal bendrija kaimyną? Juk atėmė senbuvio žemę, pasidalino, o jam net neleidžia išsipirkti. Kažkaip panašu į savavaldžiavimą? Taigi, vaikais gal nesidangstykite, klausimas dėl žemės.

Dar paprasčiau

Dar paprasčiau portretas
Dar paprasčiau, nesidangstyti vaikais, o spręsti klausimą iš esmės. Iš straipsnio aiškėja, kad energinga naujakurė nutarė suburti bendriją ir atimti iš senbuvio žemę, taip ir padarė? Ir dar " nutarė" neleisti tam kaimynui įsigyti žemės, tik jos kompanijai privilegijos įsigyti žemės? Matai, poniutė su kompanija negali tvorų tverti? Nemanau, kad tai teisėta. Kokių mokesčių reikalauja iš jo, gal jis net ne bendrijos narys? Ir kas ta bendrija, kur leidžia ar neleidžia išsipirkti žemę? Neteko apie tokias girdėti. Namelis ne ką, bet bendrija oho, žemes dalina? Ir nereikia čia lia lia lia, o reikia išsiaiškinti ką ten ji suorganizavo su tom žemėm.

Irena

Irena portretas
Šlykštu skaityti ,pijokus degradus valstybė saugo ir gina,prašom apie Matuko tėvą ,issukinejo draugeliai mentai,o dabar ir kitus degradus iš eilės,taip tai aiškina ,kad keršyti negalima,gal tegul tos teisės kodeksus susikisa,taip tai ne mūsų reikalas,o jeigu tas isgama būtų gavęs į pasirdzius tuomet ,baudžiakas,,gerbiama,,issigimeli,sužeidė,pamanyk,vienu pijoku mažiau būtų,kur įdomu teisės buvo ,kai per ,,kovidas,,priverstinis skiepijimas,kur advokatų gildija,nesedi be vienas valdžios atstovas už grotų,tai tie,kurie eina mokytis advokaturos,gyvens tik tuomet ,kai gins isgamas,pedofilus,zmogzudzius,iš paprastų ,ligotų žmonių pinigų ir turtų nesusikraus,nėra apie ką šnekėti,žinoma toks tokį išsuks,nieko naujo

Daug paprasčiau

Daug paprasčiau portretas
būtų ne politikuoti, kai visai ne į temą, o tiesiog gerai išvanoti tą beprotį, kad ilgai prisimintų, nemanytų, kad gali puldinėti moterį ir gąsdinti vaikus. Betgi žmogaus teisės...Kieno? Tik jo? O tų, kuriuos jis terorizuoja - ne?

.....teroristai rusai ir demokratiška ,teisinga JAV.........

.....teroristai rusai ir demokratiška ,teisinga JAV......... portretas
Kokie šeimininkai tokie vykdytojai tokie ir gyventojai palaipsniui iš lėto tampa.....2023.11.08 JAV karinės pajėgos užpuolė Siriją....bombardavo... Paaiškino :grėsmė kariniam daliniui ,įsikūrusiems nepriklausomoje SIRIJOS teritorijoje.... Melaginga žinia ,nes JAV demokratiška , nešanti taiką , 70-80 procentų JAV NATO ....Iš tolo nepanaši į VANAGUS .. na ne okupantė ir iš tolo neturėjo tikslo į Ukrainos žemės turtus....,,, KOVOS IKI PASKUTINIO UKRAINIEČIO" - ar nereiškia tautos sunaikinimą ? Zelenskio sakinukas ,, mes atiduodam gyvybes už valiutą, gaunam ne tiek ,kiek reikėtų"..kažkas panašaus.... Ar neatvirai sako ,kad žaidimas labai neteisingas, kad JAV žaidžia ,išnaudoja ...?

.......tai rezultatai LIETUVOS kolonijos statyme...........

.......tai rezultatai  LIETUVOS kolonijos statyme........... portretas
Kai prieš 32 metus LIETUVOJE atsirado kultas --- ,,vystyti visu frontu neapykantą" pas žmones nuo mažų dienų . Turi būti REZULTATAI....... Blogai ,kai leidžiama kalbėt viešai tiems ,kurių vidus supuvęs ir dvokiantis . Kieno žodžiai : ,, nuo seno iki mažuliuko turi turėti tikslą ---rusus sunaikinti " . Iš balkonėlio .... ,, Rusija žmogėdrų šalis , net moteris ir vaikus išnaikint ,nes tai žmogėdriukai " .....Visos situacijos išnaudotos neapykantos ,pykčio proveržio išsivystymui . Tėvams kelias uždarytas vaikų auginime....LIETUVOS VADOVAI SU DVOKENČIU VIDUMI ----VISAI LIETUVAI pavyzdys...amoralūs, nesiskaitantys ir polinkis į smurtą ,o ne taikos ir gėrio sekėjai.....

Algis

Algis portretas
Geda pplicijos tinginiams!

O aš galvoju paprasčiau

O aš galvoju paprasčiau portretas
Kaimynas su motina,o nuskriaustoji su vaikais gyvena.Gal čia taip išreikštas be draugės gyvenančiojo dėmesys kaimynei?

klientas

klientas portretas
...pirmasis pusiaukelės namų gyventojas, spurda, prašosi teisiamas, bet policija jo atkakliai nemato?

As

As portretas
Irgi siulau atimti vaikus is lendzbyrgio o anukus susaudyti....

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Pirma išspręskit tos žemės dalybos klausimą, ką ta sukurta bendrija, visagalė, nutarė duoti žemės, ar kam nori nutarė neduoti.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Kol nesužalos, neužmus tol nieks nieko nedarys.

Onė

Onė portretas
Pasiūlė apsigyventi kitur......na ir valdininkai sujuokino,bukumo viršūnė

tai

tai portretas
iki ko davare morg an lgbt /laisve/ narkpridurkams ka ir matome briusursul despotu valdyme pppz=0

Na

Na portretas
Mama karinga, tai kodėl vaikai bailūs?

????

???? portretas
Žemės dalybos? Visiems po gabaliuką, o anam nieko? Tai kieno ta žemė? Dabar valdiška, o gal kažkam negrąžintina? Tai ir pradėkite nuo esmės, o ne "vaikai bijo, vaikai bijo". Kaip ten buvo su ta žeme, patvarkėt kaimyną?

Draugė

Draugė portretas
O įdomiausia, tai kur vaikų teisės kurios rėkia mes vaikams padedam, gelbėjam, o kai reikia jie rankas nuleidžia ir pasako mes nieko padėti negalim!

Stepas

Stepas portretas
O Svajonių prezidentas Eduardas siūlo NESIKIŠTI.....?

kaunietis

kaunietis portretas
Susirinktu aplinkiniai vyrai ir miske gerai ji paaukletu ir baigtusi tiurksmai.Policija pas mus juk neigali kaip ir ju ministre.

ironija

ironija portretas
įstatymai galioja tiki jų besilaikantiems, o nesilaikantiems neva jokių "tramdomųjų marškinių" nėra. Tingi dirbti ir tiek....

tikrai

tikrai portretas
siaubas

Pareigūnas

Pareigūnas portretas
Kad išspręsytume jūsų problemas, turime kelti mokesčius. Mes negalime dirbti už dyką, nes vaikus irgi reikia maitinti. Jums vienintelė viltis-skaitmeniniai pinigai. Kai niekas nieko neturės. Tada ir būsite laimingi. Taip sakė mūsų prezervidentų švyturys Shwvabras.

Tokia tik tvarka?

Tokia tik tvarka? portretas
Ar yra Lietuvoj kas apgintu moteri su mazameciais vaikais,kaimynus nuo nuolat grasinancio,smurtaujancio degrado?Policija nieko nedaro,seniunija bejege. Gal kas zinot? Prikurta 1000+ n visokiu organizaciju,o realiai niekas nieko nedaro

Galerijos

Daugiau straipsnių