Įspėjo profsąjungą: Kauno stadioną stačiusių turkų tema domisi Rusijos žiniasklaida

...

... portretas
Rusai savo sąjungininkais ir artimajame užsieny domisi.

Kęstas

Kęstas portretas
Karas su Rusija išpjaus ir Lietuvos profsąjungas? Baikit, be reikalo. Paleiskite šauktinius namo - be reikalo ir jie stengiasi. Ypač populiari yra istorija apie Winstono Churchillio vizitą Maskvoje 1944 m. žiemą, kai šis Britanijos karo vadas pastebėjo per savo automobilio langą maskviečius, valgančius ledus snieguotoje gatvėje. Winstonas Churchillis paskelbė, kad tokia tauta niekada nebus užkariauta. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Štai tau

Štai tau portretas
Ir statybos - Kaunas to ir siekė pasirinkdamas ne tautiečių firmas .Kažkas gerai prasisuko

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šikt ir tu rusu ir ant tu babaju

Mokesčiai

Mokesčiai portretas
Jei turkų bendrovė apiformino, kad turkai dirbo Turkijoje ir ten gauna atlyginimą, tai ir mokesčiai buvo mokami Turkijoje. Tai ir eikit į Turkiją streikuoti. Reikėjo žiūrėti, po kokiomis sutartimis parašą dedi. Prie ko čia Lietuva ir turkų streikas? Kodėl lietuviai privalo savo sąskaita turkus maitinti ir gydyti.

hm

hm portretas
vėl rusai puola?

ALGIS

ALGIS portretas
PAGALIAU KAUNAS SU STADIONO IŠVAIZDA PASIVIJO VILNIŲ -- ABU JUK N A C I O N A L I N I A I ..

ALGIS

ALGIS portretas
JEIGU ATSTOVAUJAT TURKAMS , TAI VARYKIT Į TUKIJĄ IR TEN KELKIT KIBIŠĄ , ONE ČIA ATSIRADO ''PROTO'' BOKŠTAI .

Jei pagalvoti

Jei pagalvoti portretas
kauno m. mero įmonių valdymas yra Olandijoje ...tai ir pasirinko turkus statyti..niekas nieko nesužinos kaip ir už kiek?

AS manau

AS manau portretas
Turku imonei pinigu dalis pervesta ir jie moka atlygininus savo darbininkam.Tegu Rusijos spauda ir pasidomi savo nesaziningais draugais.Kodel sukciauja ir neatsiskaito su dirbusiais.

ane?

ane? portretas
Jūs tuos kurie privertė tuos darbuotojus skelbti streiką kvieskite , o ne ieškokite kaltų te kur jų nėra , reikia naikinti ne pasekmes o priežastis, - o jie matai gudručiai, eina lengviausiu keliu, profsąjungas gąsdina, lyg tai jos išvedė tuos žmones į gatves. Imkit už pakarpos tuos kurie streikuojantiems pinigus nesumokėjo, o ne užsiimkite piaru.

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl mes esame tokie dur-niai? Landsbergiai reikalauja atsiprašyti, kai Skvernelis konstatuoja, jog Landsbergiai metodiškai naikina lietuvių tautą. Niekas nesijuokia iš Landsbergių akiplėšiško naivumo. Kodėl? Mūsų dyzeliukai kalti. Naikina mūsų protinius sugebejimus, teršdami orą. Kaip? "Oro tarša yra Lietuvoje neįvertinta problema. Užterštas oras susijęs su viena iš aštuonių mirties atvejų visame pasaulyje, o tyrimai parodė, kad bloga oro kokybė gali sukelti proto sutrikimus jauniems žmonėms ir padidinti demencijos bei Alzheimerio ligos riziką vyresnio amžiaus žmonėms." [1]Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

:o

:o portretas
oho , ko ne Š. Korėja

manau

manau portretas
Būtų Rusijoje toks kipišas mūsų žiniasklaida nerašytų? Ko jie čia šūda malą . Visur tas pats, Kiekvienas vis nori atrodyti gudresniu, geresniu, - matai negerai, kad Rusija domisi tuo kas vyksta Lietuvoje. O lyg Lietuvai neįdomu kas vyksta Rusijoje? Kur tik kas ne taip pirstelėjo Rusijoje, tuojau pat rašome , tą patį daro ir jie , - ko čia sukti galvą, tam juk ir yra žurnalistai ir melasklaida.

stai kokiu budu

stai kokiu budu portretas
galima viska uzglaistyti Lytwos KGB-istai VSD ispes ,o toliau jau sankcijos gres profsajungai , nes ispejima jau gavo , tik kur cia blogai kad zyniasklaida domisi, o toks VSD istatymas jei ji priims , tada jau gales bet ka nutildyti ,uzteks tik gauti ispejima, o tu tik pasirasysi kad jau ispetas, ir tolimsni veiksmai jau BK ... kuom ne Siaures koreja ???

Proletaras

Proletaras portretas
VSD gązdina profsajungą, kad negintų darbo žmonių interesų. Demokratijai Lietuvoje pipiec?

Taja

Taja portretas
Nesupratau... Vadinasi, Lietuvoje taip gera, kad net prie profsąjungų VSD kimba? Ar čia susiję su vietiniais ir iš trečiųjų šalių vergais ?

TAI WILNO STADIONA PO 30 METU PRADES STATYT?

TAI WILNO STADIONA PO 30 METU PRADES STATYT? portretas
Pypiec
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių