„Ignitis“ lupikauja iš išeinančių klientų?

Grįžti į straipsnį

Bernardas

Bernardas portretas
Ignitis taigi yra mūsų milimos valdžios kūdikis,džiaukitės rinkėjai!!!

Nj

Nj portretas
Kiek čia glušių komentatorių. Dar nelabai suprantančių kodėl ir eso moka, ir igničiui. Dar nemažai tokių, kuriems tik trys tiekėjai egzistuoja. Pilna glušių, kurie susirūpinę, kad Skvernelis nieko nedaro. O atsakykit, kada jis ką apskritai darė žmonių labui, nekalbu apie tuos žmones, kurie naudojasi tuo pačiu asfaltuotu keliuku. Beja visas šitas dabar vykstantis balaganas su elektros tiekėjais ir buvo palaimintas kai dar švarkelis valdžioj buvo, tai dbr jis pats turėtų visą šitą balaganą ir nutraukt, pagal jus. Oi ta Lietuvėlės glūduma. Kaip mes ir kada priartėsim prie vakarų, kai tokia glūduma...

Sausio 24

Sausio 24 portretas
Diena, gaspromas deklaruoja europoje 1100 euru uz 1000 m3

Jonas

Jonas portretas
Is kur tie vagys uzdirbs milijonus jei ne is eiliniu zmoniu Jie kaip siurbeles isisiurbia i zmones Lietuvoje pilna kontroliuojanciu istaigu kurie subines krapsto ir didziules algas gauna ir nieko nedaro

skaitytojas

skaitytojas portretas
Nesirinkau ir neketinu to daryti , nes jau pradedu vandeniliu varomo variklio bandymus kuris suks 5 kw generatoriu , dar tas variklis suks ir automobiliny generetoriu 1,1 kw 12 v , vandenilio gamybai ,,,taip kad gales tie tiekimo spekulentai eit intymiaja kryptimi ....

Alvyra.

Alvyra. portretas
Sveiki. Mane, taip pat įžeide "Ignitis" bendrovės darbuotojai, kada atsisakiau jų paslaugų.

Jonas

Jonas portretas
"Ateities sandorių kaina TTF centre yra nepastovi dėl spekuliacinio vartojimo. Metams dujų specialioji kaina 2021 metams bus 280 USD per metus. kubinis metras" (šaltinis- Gazprom 2021-12-31 d.)

Naivuoliai

Naivuoliai portretas
Visi trys 'nepriklausomi' tiekejai yra vienas ir tas pats privatus ir pelna dalinas cia akiu dumimas Tautai ,o rinktis reikia tik ta kuris turi remonto liniju ir ne tik ju baze ,nes visi kiti samdys gedimams salinti tik juos . O aplamai kam pasirasineti kokias tai privacias sutartis ?Jus vistiek mokesit tik tiek kiek jos sunaudosit o jie tegu draskosi jie gi nepriklausomi ,niekam .

Opozicija

Opozicija portretas
Ir tokie visokie Skverneliai tupes ir tyles 'opozicijoje' ,nes tiek pat prisiderge yra kaip ir valdantieji ir samprotauja jog varyti ant valdanciuju nekorektiska nes gal per kitus rinkimus dapuls prie lovio turinio todel visos 'opozicijos' ir yra valdanciuju seselis nes viska atkartoja dapuole prie lovio turinio.

Tam : gaila

Tam : gaila portretas
Trys tiekejai todel kad seime sedi tie ,kurie suinteresuoti privacia energija , kuri jau tokia ikurta matyt ir jie nubirejo keli skatikai.Valstybe nieko jau nevaldo tik pvma ir akciza,privatizuota ji tofel kainos tik kils ! Pamastykit kodrl dųjoms brangstant pakilo ir elektros kaina ?nors jos gamintojas ja pakele labai nedaųg.Kainas kelia tik prixvatizatoriai energetikos ,kuri jaų tampa privacia Energetika.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
čia ne tik ignis , o daugelis ir labai plati sfera, net krysos mero gauja naudoja neveikimo, sukčiavimo taktiką . Nes daugelis neieško tiesos . Nes parazitinius sutvėrimus gina kiti parazitai Lietuvos teismai , vartotojų teisės ir kitos atsakingos įstaigos net policija , prokuratūra , fntt ir t.t. visa parazitų gauja

cirkas

cirkas portretas
Kodėl TYLI visais kitais klausimais ypač dėmesingas Skvernelis (su partija)?:) Atrodytų, kad Lietuvoje neliko opozicijos? Tik "nepriklausomi" tiekėjai.............

Nepamiršau

Nepamiršau portretas
ESO visada buvo ir yra pagrindinis, į kurį sugedus elektrai ir kokiam laidui, turėsi kreiptis pagalbos. Iš kurio gaudavom sąskaitas, kuriam mokėdavom už paslaugas. .O Ignas atsirado vėliau ir pats skelbiasi esąs tarpininku. Tad neklaidink žmonių.

Nepamirskit

Nepamirskit portretas
Pagrindinis tiekėjas yra ignitis, visi kiti yra perekupai, nemanau,kad kitur bus pigiau....

gaila

gaila portretas
Niekaip negaliu suprasti gal gali kas man atsakyti kam reikalingi visokie elektros tiekejai iki siol turejom viena tiekeja mokejom ir buvo gerai o dabar susikure dykaduoniu armija PRISIVEISE ivairiausio pavadinimo tiekeju ir su Vyriausybes palaiminimu sugalvojo,, MELZTI'' ir pasipelnyti is gyventoju Man labai keista kodel siuo klausimu tyli musu grazuolis Prezidentas aisku mes jam neidomus nes jis turi pakankamai reikalu bendraudamas su gatves MAISTININKAIS

Piktas ant tarpininkų

Piktas ant tarpininkų portretas
Gaunu saskaita is ESO už elektrą 20 eurų. Ok. Nesijaudinu. O iš Igničio papildomai saskaita 40 eurų. Už ką??? Taip sakant "nei sėja nei pjauna, bet lupa dvigubai.

e tu proto bokstas

e tu proto bokstas portretas
tai negali pasakyt kurie pigiausi/ot lenzbergo ispera

gudriai padariau

gudriai padariau portretas
kad su tais lupikautojais nesudariau sutarties.Ir kitus raginčiau, nes yra daug pigesnių tiekėjų.

Rasa

Rasa portretas
Man atrodo, kad Ignitis patikimiausias, o kainos visų labai panašios.

Nei

Nei portretas
Vieno nepasirinkti ,vistiek mokesit tik uz sunaudota.

Alytus

Alytus portretas
Kas jums liepia skubėti rinktis tiekėjus?Turim dar gražaus laiko...

bukit zmones

bukit zmones portretas
patarkit koki tiekeja pasirinkt apart Ignicio

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Panašiai , tik su TELIA ir man kilo problemų , dar rugsėjo mėnesį pranešiau , kad atsisakau laidinio telefono , man buvo pasakyta , jos nutrauks šią paslaugą per 5 dienas, ... o sąskaitos kaip ateina taip ateina , paskambinus jiems dar kartą jie atsiprašė , bet sąskaitos , net su delspinigiais , ateina ir toliau , net nežinau kur dabar kreiptis dėl tokio jų ,,darbo,, - jie labai nenori prarasti klientų ir apsimeta , jog atseit įvyko klaida - sukčių šutvė , kito žodžio neparinksi .

Kam

Kam portretas
Reikia sudarineti kokias tai privacias sutartis ,kurias siulo privatininkai,naudotojas moka uz viska,tai kam sutartis ? Prisiristi vartotoja kaip suniuka ,a ???

Jonai!

Jonai! portretas
Atsibusk , duju kaina pirkimas vienas kubas prilygsta jau vienam eurui ,pasidomek kiek putinas parduoda,uz musu valdzios lojimus ,ant viso svieto.

Idomu

Idomu portretas
Kaip surista elektros ir duju kaina,duju kaina pakele putinas,o kas pakele elektros kaina!!!! Matyt tie patys maxxxsiminiai kurie prixvatizave duju ir elektros tiekima!!!! Ei 141 nas kur jus ziurit ir kam dirbat,darbo Tevynei ir Tautai visiskai nematyti , o tik Jiems ir sau .

Jonas

Jonas portretas
Ignitis aferistai. 1000 kubų dujų jie perka už 100 eur, gyventojams parduoda už 550 eur, o įmonėms po1000 eur. Jie ne tik dujas pabrangino, bet ir tiekimą, bet tyli, tipo rusai kalti.

Oligopolija

Oligopolija portretas
Nebus jokios konkurencijos, jeigu yra keli elektros energijos tiekėjai, kurie susitars tarpusavyje dėl kainų, nes Konkurencijos taryba nekontroliuoja oligopolistų, kas akivaizdu su degalų kainomis, maisto produktų kainomis ir kt. Banginiai tarpusavyje susitaria dėl kainų ir daro biznį, pažeidinėdami konkurencijos įstatymą.

Kur teisėsauga žiūri į plėšikavimą daugiabučių gyventojų ?.

Kur teisėsauga žiūri į plėšikavimą daugiabučių gyventojų ?. portretas
Verčiami sudarinėti sutartis .O štai UAB,, Būsto valda'' jokių sutarčių nesudaro ,bet lupikauja kai tik nori iš daugiabučių gyventojų.

Nepriklausomas

Nepriklausomas portretas
Tiekejas kas jis: akivazdus privatininkas.Žmones jus ka akli ,kad nematot jog mokat tik privatininkams ?

Silvestra

Silvestra portretas
Mūsų situacija dar blogesnė...už gruodį 0, 33 už kilovata.Sąskaita 750€...sutartį nauja turiu su kita įmone nuo sausio 1..o Iginitis aiškina kad su jais nenutraukiau,nors nutraukiau...ieškau teisybės

Kalbekit

Kalbekit portretas
Ne apie kainas ,nes jas nųstato prixvatininkai,bet kalbekit spie tai ,kodel Energetika yra PRIXVATIZUOTA kokiu tai triju tiekeju kodel ne valstybine viena imone viska valdo ? Korupcija seime , kuri pakerta Valstybes Suverenuma .

Ogis

Ogis portretas
Ką be pasirinksi - mokėsi daug, nes mūsų dabartinei valdžiai tai naudinga. Kuo didesnė sąskaita - tuo didesnis pvm, - o tai pinigai valdžiai. Nieko nepadarysi , naudingesnių iškasenų kaip durnių lietuvių, valstybė neturi.

Sunaikint ofisa

Sunaikint ofisa portretas
To ingnicio

kaunietis

kaunietis portretas
Hm... Kaži, gal garantinis tiekimas bus pigiau, negu iš nepriklausomo tiekėjo? :D

O kiti

O kiti portretas
gal apdovanoja!? Lupikauja visi!

Kioskielis ignitis

Kioskielis ignitis portretas
Perekupai koks ten ignitis patys sau perparduoda, gerai mokosi iš vilniaus prekybos kiosko milijardierių, niekam tie perekupai tarpininkai suvartojantiems iki 2000 kwh per metus nereikalingi, tik sau patiems

Zuvis

Zuvis portretas
Nesuprantu kaip gauna dideles saskaitas. Paaiskinkit. Turiu elektros skaitili kiekviena men nurasau kiek sunaudoju kokia kaina ir tiek sumoku. Kiba skaitiklio neturi ir nemoka suskaiciuot

TTT

TTT portretas
Tokių sovietinių organiziacijų, kaip ignitis, jau 20 metų nesu matęs, klientas neegzistuoja, susiskambinus, telefonu atsiliepia absoliučiai kvaili konsultantai ,BAISU, kas ten vadovauja, gal Gabrielius anūkas

Nesibaigiančios konservatorių dovanos

Nesibaigiančios konservatorių dovanos portretas
Juk ne vardan tos Lietuvos buvo uždaryta Ignalinos AE. Ir ne vardan tos Lietuvos ar Lietuvos žmonių atsisakoma Astravo elektros energijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Buvę valdiški elektros tinklai nebenori gyventi iš atlyginimo, tad bandė savo valst įmonę transformuoti į LEO. Nepavyko. Tai metus palaukė ir prisikūrė "smulkių" UAB, o iš valdiškų tinklų visus išveja jėga.

LR Konstitucija

LR Konstitucija portretas
Energetika ,žėmes turtai ,strateginiai ,pramones objektai yra Neprivatizuojami !!!! Tai Valstybes ,Tautos suverenumo garantas !!!

žilvinai r

žilvinai r portretas
mes visur [[]]]

to ručys

to ručys portretas
nebandei gydytis?

Protingas mūsų

Protingas mūsų portretas
Žilvinas Ručys .

Nera cia laisvos rinkos....

Nera cia laisvos rinkos.... portretas
Sitie "nepriklausomi tiekejai" tai tik imituojancios tariama konkurencija atskiros slibino galvos, kurios vis tiek priklauso vienam kūnui, pasidomekit giliau, kokie zmones, po kokios partijos sparnu sitas oligopolinis kunas glaudziasi, cia siurbe, siurbia ir dar ilgai siurbs jusu krauja ir pinigines turini, sitie elektros, duju oligarchai, kad maza nepasirodys,

Anonimas

Anonimas portretas
Buvo kažkada kiekviename rajone ar didesniame mieste sąvas ūkiskaitinis vienetas (...ET) užsiimantis el. energijos tiekimu bei paskirstymu. Net Prancūzijos ekspertai pasakė: "Jūsų energetinis ūkis kaip niekas kitas puikiai pasiruošęs privatizavimui". Ilgus dešimtmečius su tuo buvo delsiama, daroma viskas,kad taptų ne taip, kaip yra. Vietoje to pusšimčios ...ET buvo sukūrtas Monopolis, įvardintas AB Lietuvos Energija. Po to - ilgai galvota, kaip gi tą monstrą "diversifikavus". Tai daryta ilgai, keletu pakopų, kol sugrįžta atgal, į tai, kas buvo: Ir elektra ir Dujos - vėl vienose rankose. Galiausiai, tą dieną, kai buvo užgesintas paskutinis IAES reaktorius ir Lietuvoje bei aplinkiniuose regionuose kilo el, energijos deficitas - buvo džiugiai pranešta: "Lietuvoje atsirado el. energijos rinka!" . "To-li eščio būdet!" dainavo "Lietuvos marti" populiariame šliageryje.

žilvinui ručiui

žilvinui ručiui portretas
šaunuolis teisingai parašei

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
seimas su prezidentais įvykdė eilinį nusikaltimą perduodant šalies strateginius objektus kurie tiesiogiai susija su ekonomika ir neigiamą poveikį žmonėms , vykdomas eilinis nusikaltimas ir apvaginėjami žmonės kaip ir kitose paslaugose kur įtaką daro krysos merai , tarybos , paslaugų tiekėjai . Kas čia per šalis ir kas čia per parazitiniai sutvėrimai , atrodo kad juos pagimdė kad jie mėgautusi žudydami žmonių gyvenimus .

Perspėjimas

Perspėjimas portretas
Ignitis čia aiškina, kad pajėgumu turi pakankamai, bet ta pajėgumų kokybė yra žemiausio levelio plius dar sąžinės deficitas, plius dar nesiskaitymas su žmonėmis, nes Ignitis yra apsnūdęs monopoilistas

Ruta

Ruta portretas
Paprasti sukčiai ir melagiai.Geriau išnešti muilą,gal kiti saziningesni.

Anonimas

Anonimas portretas
Milda , jus atsisaket Ignitis, o ką pasirinkote?

Elektrum

Elektrum portretas
Eletrum nulupa net po 39ct už kw...

ALGIS

ALGIS portretas
Kažkokia NESĄMONĖ , KAIMYNUI TAIS PAT LAIDAIS GALI TEKĖTI ''TARŠI'' ELEKTRA , O KITAM KAIMYNUI TAIS PAT LAIDAIS GALI TEKĖTI JAU ''ŠVARI'' IŠ ATSINAUJINANČIŲ ŠALTINIŲ raskit tokį D U R N I Ų , kad ptikėtų .

Pamastymams

 Pamastymams portretas
Kodel yra kokie tai trys privatus uabai ???? Kodel valstybe nevaldo ,neturi vienos imones kuri pirktu kur pigiau ? Kodel dar reikia ka tai rinktis ? Gal 'maxxxsiminiai ' prixvatizavo visa energetika? Tik kodel 141 ta leidzia,gal skatika numeta jiems??? Keista valdzia ,kaskam dirba bet ne Tevynei ir Tautai ,o lygtai kaskam kitam ?????

Milda

Milda portretas
Ir aš nedvejodama atsisakiau Ignitis paslaugų!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių