Į Kauno valdžią nusitaikė spalvingas būrys asmenybių

Kaunietis iš Kanto g.

Kaunietis iš Kanto g. portretas
Kauniečiai, atsipeikime- vėl braunasi valdžion SOVIETINIS MILICININKAS,kurie tiek metų mus lietuvius, terorizavo, ir jie ateina dar su savo glindomis, nes galvoja pavergti KAUNĄ amžiams.

Anonimas

Anonimas portretas
Šį kartą socdemų sąrašas į Kauno miesto tarybą,tiesiog pasibaisėtinas.Ten figūruoja žmonės,kurie net per patrankos šūvį,negalėtų prieiti prie savivaldybė.Man kelia susidomėjimą,kas tokį sąrašą sudarė ir palaimino jo aukštesnė valdžia.Visada balsuodavau už socdemus,bet už tokius asmenis,kurie saraše-NE.Abejoju, socdemai gaus nors viena vietą,naujoje taryboje.Nusivažiavo

Nuomone

Nuomone portretas
Nebezinau net ka daryti, neturiu ka rinkti i savivaldybe.. Socdemu nerinksiu vien del Cerniausko, Matijosaicio klaidu randu, jau ka irodo jo seimos ir pazistamu ratas savivaldybej, kai net pensininkai sarase. Turiu tokia mama, tad nezinau, kas butu, jei ja isrinktu i savivaldybe, nors ji dar protinga. Valstieciu nerinksiu, tad nezinau, ka reikes daryti, va cia tai tragedija.

netikiu

netikiu portretas
visokiais reitingais ar teisingais balsų skaičiavimais, todėl manau, kad jau šį kartą, konservatoriai laimės tiek savivaldos, tiek prezidentinius rinkimus

Petka

Petka portretas
As uz rolika,kur paxius?!

IR VĖL-

IR VĖL- portretas
KIEK ŠIUKŠLIŲ VĖL BRIAUNASI PRIE LOVIO,DAUGELIS MATYTŲ ŠLYKŠČIŲ SNUKIŲ KURIEMS VIS DAR NEGANA VIS DAR NORISI IR NORISI

alio

alio portretas
atsibodo skrajutes , kurias randu pasto dezuteje. Kiek galima, galu gale?

Tik

Tik portretas
Balsuokite uz ka norit bet tik ne uz kestuti jukni baisus purvinas ir susitepes zmogus

absurdas kitaip nepavadinsi

absurdas kitaip nepavadinsi portretas
žiūriu sąrašuose visi auksinio tualeto statytojai, matomai planuose jau koks nors platininis tualetas

taiptaip

taiptaip portretas
geda seneliu prieglauda virto savyvaldybe jau norvaisiene neturi gedos ir proto kad lenda ten kur jau protelis ne tas kaip galima balsuoti uz tokia partija paziuretu i veidrodi veidas kaip kempyne vos juda turbut nori kad su karstu isnestu as tai balsuosiu tik uz garbaraviciu tai tikras kaunieti kuris neapsikiaulino ir gimines nesutempe

robertas

robertas portretas
Daug metų gyvenu Kaune ir tik dabartinio mero, gerb. Matjošaičio komanda, miestui padarė daugiau nei visi politizuoti šūdamaliai per visas kadencijas. Gyvenu gražesniame , kasdien besikeičiančiame mieste ir džiaugiuosi, kad meras nesibolotiruos į prezidentus - reiškia galės vėl gražint savo miestą. Pagarba. Neabejoju, kad kauniečiai protingi ir savo miesto patriotai jau pirmame rate išrinks Matjošaitį. Sėkmės rinkimuose!

kaunietis

kaunietis portretas
Labiausia nusipelnęs Kaunui yra Černiauskas, nes iš esamų pretendentų, galimai geresnio melagio nėra (nenešiau Deimantės), o už dalyvavimą turi būti atsilyginta. Klausimas kodėl per socdemus?, nors ir Šalaševičiūtėper tą pačią partiją buvo paskirta sveikatos ministre.

Anonimas

Anonimas portretas
Ritutė niekaip nenurimsta! Garbaravičiaus jai reikia, o tas matyt, jau silpnas...

Be vertybiu

Be vertybiu portretas
uz socdemus tai jau tikrai nebalsuosiu,nes jie neturi jokiu socdemams budingu savybiu,net partijos pirmininku issirinko teista asmeni,vadinasi ju vertybes labai abejotinos.

Toks gyvenimas

Toks gyvenimas portretas
' Kandidatė į visai negynė mokytojų teisių savo mokykloje. Net užtikrintai priešingai.

Kas dar?

Kas dar? portretas
Aš irgi už nešikusį černiauską

lapų grėbėja

lapų grėbėja portretas
O aš balsuosiu už nešiką Černiauską.

V. Putvinkio g.

V. Putvinkio g. portretas
Perskaičiau komentarus ir tiek daug tulžies jaučiasi, aišku iš tų, kurie jau nepapuplė prie lovio. Būtų gerai, kad ir nepapultų. Ar jau pamiršote kaip atrodė Kaunas prieš 2-3 kadencijas. Tik paskutinę kadenciją į Kauno savivaldybės tarybą sugebėjome išsirinkti žmones kurių reikia Kaunui. Dabar matome ką reiškia vienas žmogus. Nepamirškite, kad Lietuvos Valstiečiai ir Žaliųjų sąjunga savo Mero nekelia, jie balsą atiduoda už gerb. V. Matjošaitį ir eina į Tarybą ne keisti vykdomos politikos o padėti, kad vėl į tarybą nepapultų atkatininkai. Kurie dar mastote, balsuokit už sąrašųą Nr. 2, Lietuvos Valstiečiai ir Žaliųjų sąjungą (LVŽS) tuomet į Tarybą nepakliųs Kauną ilgai komoje laikę atkatininkai. Gerbiu Kauniečių pasirinkimą už paskutinę kadenciją, manau, kad ir kovo 3 atsirinks kas tikri Kauno patriotai...

Neužgauli pasakėčia

Neužgauli pasakėčia portretas
Nenorėčiau,kad konservas taptų meru, bet kodėl ,,sparnus nuleido" Garbaravičius, nesuprantu. Niekas nenuneigs, kad kutūros požiūriu, dėmesiu žmogui, dabartiniam merui pasiekti A.Garbaravičiaus lygį - misija neįmanoma. Ūkiškumu taip pat nenusileidžia p. Visvaldui. Tačiau gyvenimas rodo, kad žmogus/rinkėjas atsitokėja, tik tada kai savo namuose, atidaręs šaldytuvą randa ten įsitaisiusį krabą, kurio nepadėjo, o tas dar ima komanduoti

jei nebūtų graudu

jei nebūtų graudu portretas
tai būtų bent juokinga,bet..Skaičiau rinkimų komisijos informacinį leidinį,tai net supykdino.Gerbiamieji rinkimams besiruošiantieji bei besitaikantiems į mero kėdę,KUR JŪS BUVOTE VISĄ NEPRIKLAUSOMYBĖS laiką,kodėl nieko per tiek laiko nenuveikėt,o artėjant rinkimams pradedat žarstytis kvailais pažadais neatitinkančiais realybės ? Tad eikit visi velniop,balsuosiu už Vieningą Kauną.

Šiaip

Šiaip portretas
bandžiau suskaičiuoti kiek Mero šeimos narių kandidatuoja su Vieningu Kaunu...suskaičiavau 5 ar gal dar jaunėlio panelė yra kokia?

Rimas

Rimas portretas
oho , kaip nušluoto nuo valdžios Kaune kupčinskio kompanija sujudo, drabstosi purvais net putos krenta..galit nevargti -Kaunas jau atsirinko kas yra kas ir kur reikia padėti visą partinį šiukšlyną. Sėkmės Matijošaičiui rinkimuose..

to liudna

to liudna portretas
ir ka tas krabas ispardave vertingo ? respublikos vaiduoklis miestui nepriklause kiek zinau ir labai gerai kad ji nugriove, jei tau jo labai gaila tokiu griuvesiu kur 30 metu stovejo, tai salia dar vienas yra ir dar pilnas miestas panasiu kuriuos kuo greiciau griaut nuo vaizdo ir statyt ka nors naudingo

Liūdna

Liūdna portretas
Ziauriai nėra už ką baluot.. labai nusivyliau.. tikėjaus daugiau naujų komitetų susikurs, ne tik partijos, bet kadangį už esamąjį miesto išpardavinėtoją, piarsčiką ir gatvių apmokestintoją, kuris į sąrašo viršų tempią savo 84 metų senolę kaimynę, du milijonierius sūnelius ir savo sugulovę tikrai nebalsuosiu, vėl teks balsuoti už partiją. Bebrai, agurchiniai, buvę paksistai, mg baltic klapčiukai tikrai nee.. lieka valstiečiai kurie visu "gražmu" ypač atsiskleidė per pastarasias pora savaičių.. ačiū irgi ne.. liko konservatoriai, išsivalę nuo kupčinsko su nauja įdomia kandidatę į merus, arba puteikio centro partiją apie kurią mažai kas žinoma.. tai tokie tie pasirinkimai atmetimo būdų.

Pensininkams

Pensininkams portretas
O kaip ten auksiniu tualetu statytojai , dar vis nori valdzios

Pensinikmas

Pensinikmas portretas
kurie po 70 laikas galvas ant pagalves padeti.

Pritariame Izidoriui

Pritariame Izidoriui portretas
nusenę ir ligoti milicininkai, vos pažliaužiančios šokėjėlės,.... turėtų eiti pailsėti. gana.

Izidorius

Izidorius portretas
Pencinykai tikrai galėtų ilsėtis, o miestą valdyti turėtų gabūs, energingi, jauni, turintys idėjų ir norintys jas įgyvendinti. Pirmyn!

kaunietis

kaunietis portretas
Gyvenu Kaune jau daugiau nei 50m. Užauginau vaikus, dabar ir anūkai įpusėjo mokslus, TAD ...mačiau kas ir kaip tvarkėsi mieste geriausiai. Ir TIKRAI daugiausiai rėkiantys ir rašantys , nėra patys geriausi palyginus su dabartine valdžia [ teisybės dėlei, jie ir ne blogiausi...]. JIE valdė ilgiau nei dabartiniai, BET atliktų darbų santykis su dabar valdančiais, nors tie dar tik viena kadencija, - kokie 1 prie 3 . Tačiau pasamdyti ar savanoriai komentatoriai varo ir juodina ...tik taip , kaip jie gali... Kauniečiai ne kvaili [ išskyrus tuos , kurie "ant jūsų ideologijos" ir ...nukentėjo nuo dabartinės tvarkos mieste] ir tikrai žinos ką rinkti ...ir išsirinkti .Miestas [ kuris įgavo tikrąją šio žodžio reikšmę tik valdant pastariesiems ] tikrai turi toliau vystytis ir klestėti , o ne egzistuoti kaip kokia ... "degalinė tarp Vilniaus bei Klaipėdos" [ iš senesnių "anekdotų" ].

pilietis

pilietis portretas
Skaitau tokių "išprususių" [ šeimyninė ranga ] komentarus ir stebiuosi. Ką jie rašinėja ? Aplamai ar žino kas per rinkimai bus kovo 3 d. ? Čia TIE PATYS [ anonomas, ... , ir panašūs ...Jiems svarbu drumsti vandenį ]. Renkame merą ir narius į miesto tarybą [ ne į seimą ]. Manau , kad kauniečiai tikrai išsirinks geriausius ir į paskutiniu metu "varymą" ant vienų ar kitų pasidomės atidžiau [ nors ir taip matosi , kas Kaune ne svečiuojasi , o gyvena ilgiau, kokius pokyčius juntame...]. Labai smagu , kad K.d. apžvelgė visus "nusidėjėlius", todėl atsirinkti bus dar lengviau.

...

... portretas
Krabui - NE!

Artistas

Artistas portretas
Atejo nepartinis zmogus pavarde Matijosaitis,iskart rezuntatas yra!!!Ne taip kaip Vilniuj vienas partinis keicia kita partini, kaip šikna taip šikna!!!

Vanga

Vanga portretas
Liks krabas , turėsit ne vieną žuvies dieną kaip prie rusų, o septynias

LSDP

LSDP portretas
Garbaravičius daug metu taryboje ir meru buvo, bet saraše paskutinis, jau iš pagarbos partija galėjo aukštesne vietą skirti.

Šeimyninė ranga

Šeimyninė ranga portretas
Taip ir džiaugsimės ,kai vienintelį Kauną valdys Matjošaičių šeimyninė ranga-sūnūs,meilužės,kaimynai ir kaimynės,nors nusenusios,bet vis sugebės pakilnoti rankas.O šiaip pasnausti Seime už pinigą juk visai apsimoka.

Šoperiukas

Šoperiukas portretas
Kodėl tik konservatoriai įrašė , kad rūpinsis automobilių parkavimo vietomis...ko kiti ,,merai' to nenori...gal jie visi gyvena dvareliuose?

Atsakau p.Vaclovui del Garbaraviciaus

Atsakau p.Vaclovui del Garbaraviciaus portretas
Yra du broliai Garbaraviciai, vienas buves meras Arvydas, rimtas ir saziningas vyras. Ir Ramunas, kurio ,,nuopelnus" kabina pirmajam. Del ko nukencia pirmasis.

Taigi...

Taigi... portretas
Gaila,kad nuo laiptų ,,nukrito''Matijošaitienė-Savivaldybėj būtų visa pilna Matijošaičių šeimyna.Bet gal čia su matijošaičiais įeina ir jų meilužės.Labai įdomūs dalykai vyksta Kaune.

Ontė

Ontė portretas
O ką" Kauno diena" apie save galėtų pasigirti? Kaune vyko Europos regbio čempionatas, tai Vasilenko panoro keletą žodžių parašyti į laikraštį. Nepavyko. Laikraštis užsiprašė už plotą didžiulę sumą, kad net Vasilenkai buvo per daug. Teko straipsnio atsisakyti. Koks dailininkėlis sumanė parodoje sudalyvauti. Reikia pagiriamosios reklamos. Prašau. Pirkis plotą laikraštyje. Rašyk pats ar samdykis užsakovą. Tokiu principu atakuojamos statybos, kur žmonės, atsiėmę sklypus, nori kažką pasistatyti.

fdsf

fdsf portretas
Nėra už ką balsuoti...

Sporto mokykla Gaja

Sporto mokykla Gaja portretas
Kauno savivaldybes administacijos sporto skyrius yra melagiai atstovauja intersus tarybos kurios tikslas varyti boksininkus y rusija sportuoti...

Vierchas

Vierchas portretas
Lansburginiai pūtomis taškosi iš pykčio, kad kauniečiai jau du kartus parodė jiems jų vietą. Netrukus parodys ir trečią kartą. "Prie parašos" !

Saulele

Saulele portretas
kad tik musu Mera Saule isrinktu. kiti man nerupi, visai ju nereikia, tik musu mylymiausia isrinkime, na gal dar jo vaikucius irgi isrinkime. Pasakykit visiem, kad tik uz Matijosaiti balsuotu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Svarbiausia, kad toji totaliai nukvėšusi ;krabo' kaimynė, kartu su vyru -archyviniu KGB AGENTU- apie jo veiklą galite pasiskaityti portale www.kgb veikla.lt- be abejonės irgi padėjo vykdyti slaptas užduotis, gastroliuojant po užsienio šalis sovietiniais metais.Ar judviejų negraužia sąžinė, kai įdavė KGB tardytojams rašytoją Juozą Grušį - Žilvinį, kuris dėl savo naivumo tai porelei patikėjo persiųsti į Vakarus savo rankraštį - poemą apie Romą Kalantą. Puiki 'raudonojo mento'' komanda žada dar 4 metus plėšti Kauną. Tik Tautos IŠDAVIKAI GALI BALSUOTI UŽ TOKIAS VAKARYKŠTĖS DIENOS ŠMĖKLAS.

Jonas

Jonas portretas
Tikrai spalvingas būrys veikėjų su nešvariomis apatinėmis kelnaitėmis kai kurie iš jų,mėgstantys nepilnamečius tvirkinti.Kiek kainuoja patyčios per D.Mockaus televizija iš oponentų? O gal kartu bandėt spręsti iškilusią problemą? Grybauskaitė pedofilų stogas buvo...Gyvenimas įneša korektyvas. Ko gero kai kam matyt teks praverti teismo duris nuleidus galvas...

Jo

Jo portretas
Dirbau pas Matijosaiti 1993-1996 metais Kauno Sauletekyje,galiu pasakyi tikrai protingas zmogus ir vienas is tu verslininku kur mokedavo atlyginimus tikrai laiku,kiek zinau tuo metu kitur alyginnimai veluodavo po 2-3men.,arba aplamai zmones atlygininmu negaudavo.Palaikau Matijosaiti!!!

Vaclovas

Vaclovas portretas
Nesupratau kodel Garbaravičių nustūme žemyn sarase. Kultūringas ir padorus zmogus

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Ko cia Varot ANT JURATES,tarp 100ciu ji jaunuole.

kažkas labai blogai su tais matijošaičiais

kažkas labai blogai su tais matijošaičiais portretas
kam rautis prie lovio visai giminei ? kam įsirašyti nukaršusią kaimynę ? čia kad vienbalsiai būtų patogu visokias makles daryti ?

MAN

MAN portretas
Įdomu, kaip ten su G. Černiausko aferom kurios buvo aprašytos spaudoje.Ką nustatė Lietuvos advokatūra, ar vyksta ikiteisminis tyrimas,

Anonimas

Anonimas portretas
Jums dar neaisku kas laimes? Tada esate tikrai daužti LAIMES VIENINTELIS KAUNA MYLINTIS ŽMOGUS SU SAVO KOMANDA TAI MATIJOSAITIS

Perskaičius nuomones

Perskaičius nuomones portretas
Iš komentarų aišku, kad pagal atliktus ir vykdomus mieste darbus merui Matjošaičiui gali oponuoti tik buvęs meras Garbaravičius. Tik vienas jų turi įprotį pradėti, o kitas baigti.

Dažytojas

Dažytojas portretas
Tinkuok sūneli ir toliau,ir neaškink ar padidėjo ar sumažėjo miesto skolos, nes viešumo jokio, o ką Tu pezi prisiskaitęs "pagiriamųjų žodžių kaunadienyje, tai ir yra tik pagiriamieji žodžiai... Vieniem melagiam tiki , o kitiem ne ... Taip kad tęsk savo šventą darbą, nes jis naudingas žmonėm.

Tinkuotojas

Tinkuotojas portretas
Vieningas Kaunas darbų atliko už šimtus milijonų, bet miesto skolas sugebėjo ne padidinti, bet sumažinti 7 mln. Pagarba.

Vagis be lovio

Vagis be lovio portretas
Mano gerbiami Kauniečiai, kai pažiūrėjau Jūsų komentarus, ta supratau,kad bet kas bandantis pajudint ranką Kauno gerovei, tampa vagimi, o tarkim Kauno m.Garbės pilietis, dirigentas Pertas Bingelis, Lietuvos nusipelnusi trenerė Jūratė Norvaišienė, garsus skulptorius Stasys Žirgulis, tarptautinių konkursų laureatas ,dainininkas Liudas Mikalauskas, Lietuvos regbio federacijos Garbės prezidentas ir Europos regbio federacijos valdybos narys Vytautas Vasilenko, ilgametis "Žalgirio" krepšinio komandos žaidėjas Gediminas Budnikas, ilgametis Kauno muzikinio tetro solistas ir jo direktorius Benjaminas Želvys, režisierė Ina Pukelytė visi "vory v zakone"(vagys įstatyme).Prasiplaukit ausis, išsitrinkit galvas-jūs tikriausiai net nežinot apie jų nuopelnus Kaunui ir Lietuvai ir vėmaliojat prie pilstuko "slovikėlio" Žiūrėkit, neišvemkit tik žarnų

Vilma

Vilma portretas
Tai kad ta ponia Norvaišienė J. sunkiai vaikšto.Na kā gi juk vistik 83 metai.Na jau tikrai kaip ir laikas sė dė ti namuose.

Kur buvot

Kur buvot portretas
Kur buvo lietuvos centro partijos atstovai kaip ju lyderis kestutis juknis prie zmonos ir mazamecio vaiko i savo darbininka saude? Tik ne uz tokius kaip profesiniu sajungu atstovus balsuoti ir valdzia rinkti.

Vienybės a.

Vienybės a. portretas
Vieningas Kaunas per keturis sezonus atliko darbų, kurių kiti ir per 50 metų nepadarytu. Kaip Kaunas atrodė 2015 m. pavasarį, ir kaip atrodo dabar ? Sutvarkytos gatvės, sutvarkyti parkai, renovuoti 102-jų namų Laisvės al. ir kitur fasadai, statomas naujas stadionas, pritraukta virš 200 mln. eurų investicijų tik per paskutinius du metus. Šiandien žmogus didžiuojasi, kad jis gyvena Kaune, o prieš tai jį kiekvienas kaimietis pirštais badė, likimo nuskriaustu laikė. Lansburginiai, aišku, niršta. Bet meru kauniečiai rinks V. Matijošaitį ir jo judėjimą. Kitos nuomonės tarp normalių žmonių ir Kauno patriotų būti negali.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tik nori prie lovio reke kristi rusams ant keliu ir prasyti kat leistu i valdzias tai sibiro platybes ir tegu tie guopstuolei ten ir gyvena duoti po kirvi irtegul laimingai gyvena

...

... portretas
Visi tie pasiskelbę - PUIKŪS kandidatai į Lukiškes.

Ekologiška

Ekologiška portretas
Rinksime tuos , kurie žadės uždrausti šunis daugiabučiuose . Tik šunis . Tik daugiabučiuose .

Šančių barakų filosofai

Šančių barakų filosofai portretas
Pažiūrėkite e-archyve DVIR ŽINIOS apie giminių įdarbinimą Kauno valdžioje .

yo

yo portretas
Matijošaičių mažoka.....

Nuomonė

Nuomonė portretas
Super vieninga šeimyninė kaimyninė komanda - tėtušis, tėtušio draugytė, vienas sūnelis, ir dar vienas papildomai sūnelis, ir pakartotinai kaimynka prosenelė ir visi kiti patikimi giminės ir artimieji...

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Peržiūrėjau visų kandidatų į merus komandų programas...tik Tėvynės sąjunga numato spręsti automobilių parkavimo problemą..laikas...pažiūrėkite kas darosi daugiabučių kiemuose...o ir gatvėse...Vieningas Kaunas valdžia dar sumažino parkavimo vietas pvz. Savanorių prospekte įrengiant nelabai kam reikalingą dviračių taką apie 100 vietų sumažėjo...o paties mero vadovaujama Kauno energijos Stebėtojų taryba ,,nepastebėjo", kad kauniečius apsuko ant 15 milijonų už šilumą?

Alina

Alina portretas
Gebiam ikomentatoriai,kodėl tiek pykčio esate sukaupę.?Juk turite pasirinkimą balsuoti už tuos, kuriais pasitikite. Tam yra reitingavimas. Negadinkite pykčiu nei sau, nei kitiems sveikatos. Varu Jūsų į rinkimus niekas nevarys, o jei esate pilietiški, ateisite ir prabalsuosite už tuos, kurie jums atrodo verti.Labai paprasta.Be to, juk ir Jūs galite iškelti savo kandidatūrą į miesto tarybą, Žinote, daug paprasčiau koneveikti kitus, negu imtis atsakomybės. Juk nuo Jūsų išpiltos tulžies niekas nepasikeis, tik parodote, kokie mes lietuviai esame nedemokratiški, pikti, pavydūs ir bloga linkintys. Nė vienas iš kandidatų, jeigu nebus išrinktas, į tarybą neateis. O jeigu Jūsų koneveiktus žmones išrinks, vainasi jie yra to verti. Pirmiausia reikia pažinti žmones, o tik paskui juos drabstyti purvais.

Rinkejas

Rinkejas portretas
A. Garbaravičiui pagarba už kietą stuburą, tegul niekam nežinomi kaunasi viršutinėje sąrašo dalyje, vis tiek gaus mažiau balsų negu tie ką visuomenė žino ir vertina.

As uz darba iki 80 metu

As uz darba iki 80 metu portretas
Norvaišienė tikrai galėtu jai ir pailsėti.

Juozas

Juozas portretas
Garbaravičius gerai sako, kam kautis dėl vietos aukštos saraše, jeigu vis tiek valia bus žmonių, o bent jau dauguma reikia manyti balsuos ne už numeriu pirmumą, o asmenybes konkrečias.

Bile Koks

Bile Koks portretas
Gal laikas visus ,,buvusius", ,,žinomus" ir panašius ,, pasižymėjusius" nebeleisti prie lovio?

Janina

Janina portretas
Nematau nieko kito meru tik V.Matjošaitį,dar gėdos neturintys lenda kaip Norvaišienė 83 ir kiti virš 70 metų,nu kaip nenorėtum ,bet jau nukvakę ir vizualiai ir proteliu,aišku ,kad Norvaišienė Matjošaičio kaimynė,bet tai nereiškia ,kad senoliai sprestų Kauno bėdas,laikas sėdėti namuose,o ką veiks Kupčinskas,jau nuskurdino Kauną iki begalybės,nori vėl pradėti savo blogus darbelius,o advokatas Černiauskas ką žada nuveikti ,tiek prisidirbęs dėl mažos mergaitės,net baisu pagalvoti...

leitenanto Smidto vaikai

leitenanto Smidto vaikai portretas
renkasi ,dalysis rajonus ....

izulumas

izulumas portretas
dar tokio siukslyno nebuvo visos padugnes lenda prie lovio ir nukriose pensininkai ir kaip negeda norvaisienei sedetu namuose ir poteriu kalbetu kaip zmogus neturi sazines ir koks gali buti seimos kooperatyvas kaip matjosaiciai dabar tikrai nebalsuosiu

ui

ui portretas
uz matjosaiti-bus seimyninis miestas(turesim savo seima)-kozanostra..........

AJAJAI, DIEVE DIEVE KAS DAROSI

AJAJAI, DIEVE DIEVE KAS DAROSI portretas
Nesuprantu kada tie imoniu vadovai vadovaus kaunui,realiai jie pasirodys kokia pora kart i menesi

Atmintinė

Atmintinė portretas
Kas balsuoja už konservatorius, tas balsuoja už Kupčinską.

> V. Putvinskio g.

> V. Putvinskio g. portretas
Gerbiamasis, ar pamiršote, kad V. Matijošaitis su Vieningu Kaunu savivaldybėje jau yra 2 kadencijas, t.y. 8 metus.

Nuomone

Nuomone portretas
Arvydui Garbaravičiui galima ir nebūti sąrašo priekyje, kas vertina šį žmogų ir jo darbus saraše jį suras kur bebūtų.

APSAUGOK DIEVE NUO TOKIU POLITIKU

APSAUGOK DIEVE NUO TOKIU POLITIKU portretas
IDOMU KA KAUNO VALDZIOJE VEIKIA JURATE NORVAISIENE,84 METU

ups

ups portretas
Norvaisiene? Geda. Jeigu pati nesusipranta, artimieji, seima, draugai pasakykite jai.Tikrai reikia nustatyti amziaus cenza. Kur Kauno jaunimas?

.>rinkėjui

.>rinkėjui portretas
Informaciją galima rasti VRK tinklapyje.(SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ RINKI MAI, kandidatų sąrašai.

Apšalęs nuo įžulių

Apšalęs nuo įžulių portretas
Paskaičiau ir apšalau. Prieštaringai vertinami, aps...kę ale politikai, nieko nenuveikę miestui (nebent mokesčių nesumokėję), sąrašų priekyje, o Garbaravičius su daugiausia, per vieną kadenciją atliktų(ne pradėtų) darbų 48 - tas! Europos pr., Čiurlionio tiltas ir transp. mazgas, Aleksoto tilto kap remontas, Marvelės krantinė (Užnemunės) g. ir t.t. jau užmarštyje ?

rinkėjas

rinkėjas portretas
įdomu ,kaip balsuoti ,jei nėra visos informacijos apie norinčius tapti merais ,tarybos nariais,nei apie jų praetį sugebėjimus, nuveiktus darbus, intelektą it.t

Anonimas

Anonimas portretas
buciau balsaves uz vieninga kaune,bet kai pamaciau norvaisiene sarase, dabar nebalsuosiu,zmogus be sazines.GEDA!

sidonija kauno dienos korespondente

sidonija kauno dienos korespondente portretas
savo astrologinemis prognozemis atstovauju KAUNO DIENAi UZ PINIGUS-per krauja stengsiuos patekt i kauno savivaldybe ir atstovausiu jums ubageliai

Netilpęs

Netilpęs portretas
Keturios poros rankų, keturios poros kojų ir lovyje vietos nelieka

pagrindiniai Kauno variugos-aferiugos verslianykai

pagrindiniai Kauno variugos-aferiugos verslianykai portretas
prichvatizatoriai verziasi prie lovio.......

Jurijui

Jurijui portretas
nesupratau ? tai ne tik du sūneliai, bet ir Matijošaičio sugulovė veržiasi prie lovio ????????

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Och kiek norinčių pripulti prie lovio .

V. Putvinkio g.

V. Putvinkio g. portretas
Gerbiamieji ar jau pamiršote kaip atrodė Kaunas prieš 2-3 kadencijas. Tik paskutinę kadenciją į Kauno savivaldybės tarybą sugebėjome išsirinkti žmones kurių reikia Kaunui. Dabar matome ką reiškia vienas žmogus. Nepamirškite, kad Valstiečiai savo Mero nekelia, jie balsą atiduoda už gerb. V. Matjošaitį ir eina į Tarybą ne keisti vykdomos politikos o padėti, kad vėl į tarybą nepapultų atkatininkai.

Susidomėjas

Susidomėjas portretas
Priimėte man, o jei rimtai ar sumokėjo mokesčius Garšva? Kiek prisimenu bauda nemenka buvo gaves?

kas gali uz janku balsuot

kas gali uz janku balsuot portretas
man jis tooks nepatikimas, pasiskaitykit ką ir kur jis anksčiau atstovavęs, pasiguglinkit ką apie jį rašo kai buvo socskyriaus vadas.

Dėl prestižo

Dėl prestižo portretas
Gal po rinkimų savivaldybė bus keliama iš griuvėsių aplinkos į Vičiūnus?

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
Valstiečiai nori į valdžią? Kam čia vaidinti, Kauno sk.pirmininkė sustabdžiusi narystę Vieningame Kaune iki 2019. 03. 19.Tai kam čia atskira jų ;programa? Ai,plės vaikų teisių apsaugos tarnybą.....

total košmar

total košmar portretas
Vasilenka-76m, Medvedievienė-78m,Norvaišienė-83m.Nieko neturiu prieš šiuos žmones, bet gal jau laikas proanūkius augint?

Rinkeja

Rinkeja portretas
Už valstiečius! Yra iš ko rinktis

Veterinaras

Veterinaras portretas
O kada prasidės ,,nuvarytų arklių" šaudymas?

Senelė

Senelė portretas
Liūdna skaityti- nėra už ką balsuoti. O tas Matijošaičių triumvariatas -apskritai skandalas. Niekada nebūna gana, argi ne? Savivaldybė - Vičiūnų filialas su buldozeriais.Dabar keiktis jau planuoja trise,galimai grobti - trise, galimai paversti Kauną savo dvaru. Nors kiti riebieji gražuoliai, pabuvę ir sotūs kaip peniukšliai - ne ką geresni.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaip jiems ne gėda,lįsti į vėl į tarybą,kurioje jau anksčiau nieko nenuveikėte?Na o rinkėjai turėtų tai suprasti ir nei per plauko juodymą neprileisti prie lovio visokių,jau buvusių rabačių,garbaravičių,mikėnų,zabielienių,miknių,norvaišienių ir panašių.Pamačius norinčių prie lovio pavardes,bloga darosi.Ir kur ta mūsų šalelė nusiris,su tokiais gelbėtojais? Po tiek metų nuvaldymo,pagaliau atsikratėme konservatorių šutvės,tai lendi kiti,nei kiek negeresni.

Visi į rinkimus

Visi į rinkimus portretas
"Meras be savo komandos būtų tik formalus miesto vadovas. Toks būti nemoku ir nenoriu" - sako V. Matijošaitis. Pavydėti visi gali Matijošaičiui tokios komandos: G. Petrauskas, P. Mačiulis, T. Bagdonavičius, E. Plūkienė. "Kartu su dabartiniu Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu į miesto tarybą bandys patekti ir abu jo sūnus Dainius ir Šarūnas. Pastarasis iki šiol miesto tarybos nariu nebuvo" - rašoma straipsnyje. Ne tik bandys, bet ir pateks. Žodžiu "Vičiūnai -Kaune, ar Kaunas- Vičiūnuose"- štai koks iššūkis savivaldybės tarybos rinkimuose.

Ar ne taip P.....?

Ar ne taip P.....? portretas
Teisininkai sugeba dirbti ir trijose vietose.

Ir vėl

Ir vėl portretas
rinksim ne Tarybą, o statistų suglaustom ausim būrį?

Jurijus

Jurijus portretas
Kauno žmogeliukams tai tinka kaip ir Šustauskas,Venskienė,Pūkas,Karbauskis,-reikia gelbėtojų o ne protingų išsilavinusių inteligentiškų vadovų>Net trys Matijošaičiai ir kandidatė į Matijošaitienes į Kauno valdžią o kiek dar ten giminių??Diedukai ir bobutės Kauną atiduoda chebrai o ne protui ir idėjoms.Kada jaunoji Kauno karta pradės spręsti Kauno likimą??

Joo

Joo portretas
Prie lovio prilįsti visada gerai.

kauniete

kauniete portretas
Getb. J.Norvaisiene pasiziurek i pasa, pasiziurek i veidrodi, dar karta i pasa ir apsispresk.......Linkiu sekmes.

tam--,,,naujam....

tam--,,,naujam.... portretas
snus ,,,teisininkas,,, zymiai didesnius kysius gauna teisinej sistemoj dirbdamas , nei kad butu gaves dirbdamas merijoj....

LVŽS Kauno komentaras:

LVŽS Kauno komentaras: portretas
Visuomeninis komitetas ir visos Kauno miesto savivaldybės tarybos rinkimuose dalyvaujančios partijos, išskyrus LVŽS, galėjo išsakyti nuomonę apie savo komandą. Kaip LVŽS Kauno skyriaus pirmininkė, pateikiu komentarą: "LVŽS Kauno komandą sudaro žmonės, siekiantys tapti Kauno sėkmės istorijos dalimi. Mes neabejotinai padėsime Kaunui kuriant ir įgyvendinant proveržio projektus: "Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022", "Išmanioji savivaldybė", rūpinsimės "Visos dienos mokyklos" modelio sklaida, Aukštųjų technologijų parko Aleksote ir Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro "Mokslo sala" įkūrimu ir kt. Esminis bruožas, išskiriantis mūsų komandą iš kitų, yra patirtys, gebėjimas analizuoti, diskutuoti ir susitarti . Norime įtraukti gyventojus, menininkus, bendruomenių, profesinių sąjungų, visuomeninių organizacijų ir savivaldos atstovus į problemų sprendimą. Neabejotina, kad savivaldybės valdymas bus efektyvus, jeigu jame dalyvaus visa aktyvi Kauno bendruomenė."

Naujam viskas moralu

Naujam viskas moralu portretas
Garbaravičiui sūnų teisininką, kažkaip neatėjo mintis į galvą (savo laiku) prie lovio pritempt

as

as portretas
Ar amziaus cenzas jau negalioja,neturiu nieko pries pries Norvaisiene,bet metai,,,,,

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai Gerai, kad konservatoriai prasivalė ir nusikratė praeities šmėklų .

Babunė

Babunė portretas
Labiausiai visame sąraše atsispindi moraliausi iš moraliausių komunistai su savuoju nenešiku priešakyje. Tai dar kartą įrodo kas Lietuvą valdo. Teisingai sako Žiegždrių slaugutė Marytė: - Lietuva be pedofilų - Lietuva be ateities.

na tai puiku ...nereikes vaikytis po pasauly

na tai puiku ...nereikes vaikytis po pasauly portretas
dabar visus 299 verslianykus korumpuotus kysininkus variugas aferiugas ,vienu ypu galima susemt ir tiesiai y Lukiskiu kalejima gabent.....

Tu Otto

Tu Otto portretas
Aš ne vienam, Jums žinomam išgamai, sukurčiau paminklą nemokamai

Gal per anksti?

Gal per anksti? portretas
Panašu, kad A.Garbaravičius, matydamas tokią gausą ,,nusipelniusių" Kaunui pretendentų į Tarybos narius, tiesiog pasitraukė nuo,,lovio" ir kartu su mumis stebės jų pjautynes

otto

otto portretas
Berods Žirgulis yra sukūręs paminklą nušautam Daškevičiui. Pinigai nekvepia.

RINKĖJAS

RINKĖJAS portretas
Socialdemokratų šestiorka:1 Gintaras ČERNIAUSKAS (kandidatas į savivaldybės tarybos narius - merus) 2 Giedrius BIELSKUS 3 Židrūnas GARŠVA 4 Orinta LEIPUTĖ 5 Eglė Daiva KANIKOVIENĖ 6 Steponas VAIČIKAUSKAS Pasirodo, kad štai tik to ir trūko Kaunui. Linksmas 48 numeris sąraše A. Garbaravičius, linksmi ir mes.

ALGIS

ALGIS portretas
Kaip visi nori prilysti prie lovio, man atrodo , kad pas juos sąžinės nei už grąšį , visokius perėjūnus reikia vyti velniop .

Nepartinis

Nepartinis portretas
Aš tai už S. Kairį. Jaunas, veržlus, įgavo patirties vicemero pozicijoje, tikrai bus geras meras.

Kaunas taps

Kaunas taps portretas
UAB "Vičiūnai".

Anonimas

Anonimas portretas
Gal Kaunui uztenka vieno tevo o sunus tegu eina dirpti i Viciunus nes sako ten visada truksta darbininku zuvis doroti bet ne visi nori prie lovo ir siltos vietos ir dideliu pinigu!

Didysis saukstas

Didysis saukstas portretas
masina ivairaus plauko aferistus. Vieniems padai svyla,kitiems bizniukai baigesi.O,gal prasisuks kaip caras saule!?

sarasas

sarasas portretas
ir stankunaites advokatas yra, o dievuleliau iki ko nusiritom

kauniete

kauniete portretas
O viespatieliau.... kiek norinciu nieko nedirbti

trumpai

trumpai portretas
Patiko-K. Juraitis atsako į klausimą: kuo jums neįtinka Arvydas Juozaitis?-kaip visada .ekspertuose.

Taigi

Taigi portretas
Kaune trys matj ošaitčiai ir sugulovė

Leva

Leva portretas
Ne vieno apart V.Matjosaicio nematau mero poste.Sekmes gerb.Visvaldai.

atrodo, laisvų kauniečių neliko, vien kaimo baudžiauninkai

atrodo, laisvų kauniečių neliko, vien kaimo baudžiauninkai portretas
kurie nusikalstamai užsimerkia, kai Kaune naikinamas paveldas, niokojama žaluma, prichvatizuojami sklypai ir pastatai, prie lovio pripuola išpampęs tėtušis su sūneliais ir nusenusiomis kaimynėmis.

d

d portretas
kai paskaitai kandidatus tai vieni vagys ir aferistai nera uz ka balsuot

Daukanto gatvė

Daukanto gatvė portretas
Gerai pasakė Gsrbaravičius, kad dabar viskas sprendžiama mero ir administracijos vadovo kabinetuose. Ir ačiū Dievui. Užtat Kaunas gražėja ir stiprėja valandomis, net ne dienomis. Baigėsi tas balaganas, kada miestą niokojo visokie kupčinskai, vasilenkos, ručienės, buškės, tyntos ir panašūs nevykėliai.

kiek

kiek portretas
daug norinciu i silta vieta. ir visi su savo interesais. seip tragedija...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių