Į Draugystės parke nupjautą medį sureagavo jautriai – uždegė žvakutes

re

re portretas
Tam žvakės degintojui visai nėra protelio...

Tai

Tai portretas
O kiek verksniai medelių pasodino???

Nuomone

Nuomone portretas
Parkuose per mazai medziu, ir dar tuos pacius ispjauna, o atviri, be augalijos parkai, tai ne parkai.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek galima kaune pjaut medziu.kam tas parkas jei puse medziu ispjauta.aplink judrios gatves benzinas blogas oras,kas valys ora be medziu

DD

DD portretas
Čia D E B I L Ų šalis, tad nenuostabu, kad viskas derinama prie jų.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Kazin Viciunose paretinus kas butu , Krabas apsitriestu is pykcio .

Nuomone

Nuomone portretas
Pas mus nupjove daug medziu, tai dabar ne tik negrazu, bet ir dulkes, oras pablogejo, o baisiausia, kad nuo gatves triuksmas girdisi, ko anksciau nebuvo, bjaurybes, salin rankas nuo gamtos. Ir sakas veze atskirai, o kamienus susipjauste, susirusiavo ir atskirai issiveze, apie viska pagalvota.

nežinantiems

nežinantiems portretas
Draugystės parkas iš 3jų pusių apsuptas arti esančiomis gatvėmis su intensyviu eismu nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro -Krėvės , Kovo 11osios ir Taikos pr. ir niekas nesusimasto kiek taršos eina į parko teritoriją, kad kiekvienas medis ir krūmas čia yra aukso vertės., nes filtruoja orą..o kada pasodinti tie vytelių pavidalo medeliai galės tokią funkciją atlikt?po kelių dešimtmečių, jei dar jie prigis, nes pušelės beveik visos nurudusios...reikėjo vasarą vakare pamatuot oro užterštumą, praeitų noras net šunis ten vesti, nekalbant apie vaikus..ir joks fontanas nekompensuos , ką iškirto..

senjoras

senjoras portretas
šakos buvo įaugusios į kontaktinį tinklą atsakymas iš visvaldybės- tai nejaugi neužteko nupjaut tas šakas ir kitas nuo gatvės pusės ? jis nekėlė jokios grėsmės, nes kamienas buvo visai sveikas, matosi iš kelmo-baltas sveikas ...bet kaip visada, tik buvo pretekstas kažką daryt, tuoj atsirado kas susigundė dideliu kiekiu medienos- pats mačiau kaip buvo surūšiuota į kelias krūvas pagal storį ir buvo labai greitai išvežta..o kaip reikia besimėtančias sausas šakas ar vėjo aplaužytas šakas sutvarkyt, tai niekam nerūpi ir niekas neskuba, nes jokios naudos nebus..per visą renovacijos laikotarpį buvo praretinti labiausiai subrendę medžiai pvz nuo Taikos pr .pusės auga kelios eglės, tai viena pati storiausia buvo nupjauta, nors niekam ji netrukdė o tarp dideliu egliu išdygusi nusususi eglutė palikta..

AnI nuomone.

AnI nuomone. portretas
Kai kerta Amazones miskus tai ir Lietuva mato.Bet kai musu miskus plynai iskerta tai politikai nemato blogio.Mat uzsodins.O kada uzaugs zmogeli ar pagalvojai.Viska tik naikinti sugebat.Medi parduodat turit didele nauda ,o perkant atsodinant manau vel naudojates visu pinigeliais.Ir tas gamtos atsilimas,gamtos saugojimas jums ne motais.Cia ne del vieno medzio ,o abelnai taip yra.Pelnotes visi.Nesiverztumet i merus ,i seima ar koki posta jei neturetumet sau naudos.

ALGIS

ALGIS portretas
Reikėjo sukurti didžiulį laužą ,jeigu valdžia nesaugo gamtos kodėl mes kitokie , jie naikina viską , sakydami , kad buvo nesaugu -URODAI .

Anonimas

Anonimas portretas
dar kryziu reikejo pastatyt .

to na

to na portretas
pasodina, tai dar nereiškia, kad užauga. O kada pajusit naudą bent medžio pavėsio ar susimąstėt? Išsikirskit obelis savo sode, pasodinkit naują medelį, bus tų obuolių... kompotui...bet kada ar bent kiek pagalvojot?

na

na portretas
o kai užkrenta tie medžiai ant mašinų prispaudžia žmogų, vėl riksmas...yra žmonės kurie dirba savo darbus, kurie žino ką pjauti ką ne. Mūsų kieme visi pensininkai rėkė dėl vieno medžio kai buvo vėtra užgriuvo ant dviejų mašinų ...vl riksmas...baikit jūs su tais medžiais..pasodina naujus ...pažiūrėkit kaip gražiai atrodo dabar Smetonos alėja Panemunėje. Seniau medžiai išgriuvę jau buvo dabar šviesu gražu ir nauji medeliai. Atsirado gamtos mylėtojai, žvakes dekit prieikit, kai žmogus nugriuvęs guli...gal jam insultas, gal infarktas ..eina kreivai pasižiūri...o aš daug kartų išgelbėjau žmonių gyvybes prieidama ir iškviesdama greitąją pagalba. Rūpinkitės žmonėmis, kurie šalia...o ne dėl medžių kelkit audras. Dirbantieji žino kas ir kaip.

jūra

jūra portretas
parkas atnaujintas tikrai šauniai Juoką sukėlė toks nugirstas pokalbis vekiančio vaiko su tėvu.Tėtis klausia ko jis verkia,o vaikelis atsako kad čia labai daug žmonių.Taigi gerbiamieji geriau patylėkite ir džiaukitės turėdami tokį puikų parką.

baudžia

baudžia portretas
''laikinają sostinę'' likimas ...... tai medžius naktimis nukerta , tai rytais dėl milžiniškų kamščių į darbą porą valandų vėluojam .......... net naujų lentelių ''miestas tvarkosi'' nespėja prigamint informacijai

Nuomone

Nuomone portretas
Kad tuos medziu pjovejus sikan*cius sutrauktu, kad ju organai nestovetu, slykstynes.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Labai blogai krumu nera kur pasislepti

Radtamanas

Radtamanas portretas
Kanapių dar nelegalizavo, atsargiai reikšitės. Dar sudegsit.

panasu, kad

panasu, kad portretas
unikalus bus tuoj parkas - be medziu...

Anonimas

Anonimas portretas
debilai raso urie nesupranta ka duoda medziai,jie miesto plauciai grynina ora

Anonimas

Anonimas portretas
medziu pjaut negalima kovokim uz kiekviena medi,aplink parka vien gatves jei nebus medziu tai tarsalai visi bus parke kas juos sulaikys,medziai sugeria tersalus benzina,kam toks parkas

...

... portretas
kokiam reikia bukam but zvakutes det

Gerai, kad bent parko nepadege

Gerai, kad bent parko nepadege portretas
nors idiotai tik todel nepadege, kad jie visiski idiotai.

...

... portretas
Leiskit krabams SAVIVALIAUT?.. :/

GREIT VELINES.

GREIT VELINES. portretas
Pataupykit zvakutes kapams ir leiskit zmonems dirbti.

...

... portretas
Juk krabo dvare dar laiptai be turėklų, jūs - ką?..

Vietinis

Vietinis portretas
Nu šito medžio tikrai gaila.

pilna tokių nupjautų mieste

pilna tokių nupjautų mieste portretas
prieš porą metų nupjovė 8 ar 9 sveikus medžius Taikos pr. prie konditerijos fabriko, tik savo niekšybes stropiai suslėpė.

rex

rex portretas
na neperlenkit lazdos,pasodina kitus medelius,

Parko lankytoja

Parko lankytoja portretas
Tai buvo labai gražus, išskirtinis, parko medis. Sveikas ir drūtas. Tai gali įsitikinti kiekvienas pamatęs kamieno likučius. Augo tokioje vietoje, kad net nekilo mintis, kad gali kam trukdyti. Praeidami vis juo grožėdavomės. Buvo labai liūdna, kai pamatėm jį nupjautą. Įdomu koks parko tvarkytojas ar ,,mylėtojas,, davė nurodymą jį iškirsti?

Artūras

Artūras portretas
Runkeliai-debilai !

Aš nesistebiu

Aš nesistebiu portretas
Kvailių aplinkui - pilna! Tuoj tie medelių gerbėjai užsinorės parke ir su medeliu pasimylėti...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių