Gatvių sankirtoje išmetė šunį: kauniečiai vairuotojui siunčia pliūpsnį keiksmų

stano

stano portretas
Tikras šunsnukis.Duoti baudą.1000

.........

......... portretas
Cia keli pakomentave tai tokie patys atmatos kaip ir tas ismetes suni. Gal patys taranuokit sienas, reiketu visus miske pririst ir palikt jus pacius, psichopatai kazkokie....

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Durnas ,,taranas''paskiedė vaizdelį,o dar už jį durnesni komentuoja.

Jeen

Jeen portretas
Reikia paviešinti tipą. Apskritai per daug neatsakingų žmonių. Tokiems reikia atimti galimybę turėti augintinį ir vaikus. Juk taip elgsis ir su šeima.

Nu joo

Nu joo portretas
Pradžioje vaikai, paskui mokytojai, dabar žoofilai... Kas toliau? Gal kokius detektorius vėl prisimint reiktų, Ar kokį mokėstį nekilnojamo turto. Beje, rašeivai rekomenduoju su savo durna galva taranuot kokio daugiabučio sieną, gal atšoks kontaktai, ir į vietas sustos.

labai geras pasiūlymas

labai geras pasiūlymas portretas
"nuvežkite į prieglaudą". Tai į Lesę gal nuvežti, kodėl į Nuarą? Matėme, kaip Nuare gyvūnai egzistuoja ant gyvybės ir mirties ribos.

ale ot

ale ot portretas
sunsnukis

jule

jule portretas
pastipk tu nelabasis is,etes suniuka

kokie jūs parazitai

kokie jūs parazitai portretas
Dėl kažkokio šunpalaikio gatavi net žmogų užmušti.

...

... portretas
Prierašo 'Krabui' nebuvo?..

Kad jis stiptu

Kad jis stiptu portretas
Savo vėmaluose, tas savininkas. Ji gyvenimas išmes....

Zoofilai nelaimingi

Zoofilai nelaimingi portretas
Šunininkai yra ligoti zoofilai ir tiek . Paleido ir paleido lai laksto sau .

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vienas leptelėjo ir liejam,kas pyktį,kas užuojautą.Aš netikiu,kad su gyvūnu žmogus gali taip elgtis.Ar negalėtume pagalvoti,kad tas šunelis visiškai ne iš tos mašinos,kurios virstelėjo durys.Galbūt vietoj mašinos taranavimo,reikėjo pagalvoti kaip pagauti ir jam padėti,gal būt ir šeimininkui būtų džiaugsmas jam atsiradus.Įvykis be pradžios ir pabaigos tikrai nevertas tiek pamokslų ir emocijų.

Kauniete

Kauniete portretas
Ko cia stebitis jei vaikai nieko tikriems tevams nereiskia dauzo vidury baltos dienos nesusivaldo tai kas tas suo galvojo gal pervaziuos kokia masinyte ir valio tokie tie situanai

Tikra tiesa

Tikra tiesa portretas
Nėra bjauresnių ir šlykštesnių žmonių, nei ''gyvūnų mylėtojai''. Jau ne kartą gyvenime tuo įsitikinau.

Kokie psichai pas mus už vairo sėdi!

Kokie psichai pas mus už vairo sėdi! portretas
Reikia vytis, taranuoti, prakeiksmai, isterija... Iš jūsų pačių reikia kuo greičiau teises atimti. Gydykitės - zoofilai!

Nuomone

Nuomone portretas
Kokiu reikia buti parazitu, kokia sirdi tureti, kad taip galima butu padaryti? Reikejo uzrasyti masinos nr ir perduoti policijai.

Paklausimas asilui !!!

Paklausimas asilui !!! portretas
Šuo yra atskira tema , bet šitas ...”tai būčiau to vairuotojo automobilį taranavęs“, – pasakojo Evaldas, ” ar tu psichiškai esi sveikas ?

llllllllllllll

llllllllllllll portretas
Išsigimėlių, deja, tikrai netrūksta. Gal atsirastų daugiau įvykio liudytojų, kurie matė ne tik patį įvykį, bet gal turėjo galimybę užfiksuoti ir mašinos numerį? Tiesą sakant gana keistas patarimas straipsnyje, nufilmuoti įvykį. Jeigu viskas įvyko tavo akyse, tai nufilmuot reikėtų atbuline eiga, ar kaip? Ar gal žmonės vaikšto su įjungtom kamerom ir filmuoja ištisai viską iš eilės? Įvykis vyksta tik kelias sekundes. Apie kokį filmavimą galima kalbėti. Padėtų nebent vaizdo registratorius automobilyje, kuris dirba nuolatos.

To V

To V portretas
Jūs susimokėjote už tai kad šuniukas iškeliautų į sapnų šalį, gyvūnai ten ilgai neužsibūna. Yra ir kitų įstaigų kaip "Penkta koja" kur bent jau stengiamasi surasti gyvūnams naujus namus ir tai nieko nekainuoja. Keista kad valstybė remia būtent Nuarą.

Su tuo bumerangu

Su tuo bumerangu portretas
Gerai būtų kad sugrystu bet deja niekad to neivyksta

Nuomone

Nuomone portretas
Viskas gris bumarangu. Tikiu kad ta vairuotoja kas nors kada nors ismes.

v

v portretas
Toks nemalonus niuansas yra su "nuvežti į prieglaudą". Buvo atvejis, kai mums į nuosavo namo kiemą įmetė mažą šuniuką, o mes turim šunį, dar vieno nenorim ir neturim galimybių auginti. Vežėm į "Nuarą", tai žiūrėjo į mus, kaip į tautos priešus - mol patys atsikratote savo nereikalingu augintiniu, meluojate, kad kažkas įmetė į kiemą. Tai dar ir sumokėti turėjome, kad jie paimtų tą šuniuką. Normalu?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių