Gatvių barstymas: kokią žalą daro gamtai?

Kaktusas

Kaktusas portretas
iš medžio iškritę tie žmonės kurie kalba apie skaldos barstymą ir lyginima su skandinavais. Jie net nesuvokia kur ir kam tie skandinavai barsto tą skaldą savo. na dar nesuvokia kad skandinavai ir turi tos skaldos daxera skaldidami savo kalnus ir uolas.... Lai tik smėli ar žvyeiuka 0-2 frakcijos be druskos barsto ir po to surenka ir bus viskas gerai, ir Nemunas nebus surus

ALGIS

ALGIS portretas
Kas per nedatiopos , tai nepatenkinti , kad nepabarstyta , kai pabarsto , vėl negerai - batams kenkia , arba Thunder barsis ., GERBIAMIEJI TIEK ŽVYRAS , TIEK DRUSKA YRA GAMTOS P R O D U K T A I IR nemurmėkit .

Vika

Vika portretas
to Kaunietis----- pašalpinis ne vergas, gauk pašalpą ir kask sniegą, priešingu atveju pašalpiniui,,kaip sakai, reikia apmokėti skirtumą už atidirbtą darbą. Jis neprivalo kasti sniegą už pašalpą. Už darbą privalo apmokėti.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
senamiesti tiek dauk druskos kad visa Vilniaus gatve balta

Jonas

Jonas portretas
Daug kas kenčia nuo druskos,jeigu druska barstoma, tai po kiek laiko turi būti ji ir surinkta su atitirpusiu sniegu ir išvežta.Ne taip kaip dabar yra, lauke kol visai ištirps sniegas , ištirpus visai sniegui druska ištaisoma ir susigere i pakelių grumta.

Drausti naudoti

Drausti naudoti portretas
Skubiai uzdrausti naudoti feiri kurio simtai tonu suteka i upes didieji prekybos tinklai platina plastika uzdrausti tegul zmones eina i turgelius nusipirkti maisto ten galima i popierius suvyniojus prekes parsinesti namo nefasuotus ar i daugkartinius maiselius uzdrausti zalevagiams valgyti salotas nes bezda dujomis kurios sildo klimata juokinga uzdrauskit viska kodel tik barstyma kelius druska atliku deginimo katilines kodel joms leidziama tersti ora Uzdrausti uzdrausti Viska

KALEDOS

KALEDOS portretas
kodel nerasoma kad lauko kanalizacijos nuo druskos vamdziai irgi stipriai kencia

Uzdrausti

Uzdrausti portretas
Uzdrausti vazineti ir nereikes barstyti gatviu

Vietinis

Vietinis portretas
Civilizuotuose krastuose,pvz. Vokietijoje druska nenaudojama,barstomi kazkokie balti milteliai,jie nesukelia metalo korozijos.Pas mus druska pilama be proto,kodel niekas nepasidomi naujovemis nors Vokitijoje jau apie 2000 metus druskos nebenaudojo....

ups

ups portretas
o gal tiesiog metas pamatuoti, kiek išmeta kietųjų dalelių automobiliai, demonstratyviai pastatyti mieste su užvestais varikliais ir taip - po kokias mažiausiai 4-8 val. tik iš vieno auto; ar suvokiate, koks tai reiškinys; ar žinot, kuo virs vaikučiai, pro šalį vežami vežimuose ir su super-mamytėm pravelkami gatve?

V.L

V.L portretas
Dar viena dideli problema tai mieste kurenamos krosnys. Individaliu namu dumai varo i nevilti ir dusina daugiabuciu namu gyventojus.Atšalus orams labai suintensyvejo miesto duminimas , iš kaminu virsta troškus dumai ir deginama tuo kas yra po ranka. Manau labai jau laikas miestuose atsisakyti šio apšildymo budo ir pereiti prie centralinio šildymo.

Dėl gatvių

Dėl gatvių portretas
Nevienareikšmiškai. Bet šaligatviai.... Nekenčiu putros iš tirpstančio sniego, purvo ir ledo apačioje. O tokie ir būna barstyti smėliu su druska. Ne geriau būtų nuvalyti ir apledėjusius ruožus pabarstyti smėliuku?

L

L portretas
Pašalpiniai todėl ir pašalpiniai, kad nenori vargintis. Dėl skaldelės barstymo tai problema mūsų klimate. Per daug dažni temperatūros svyravimai apie 0 laipsnių. Skaldos reikia kelis kartus daugiau nei skandinavams. Tie patys skandinavai labai sėkmingai pila druską.

Skandinavai

Skandinavai portretas
skaldą - tuos pačius smulkius akmenukus naudoja ne vieną sezoną. Ne kartą lankiausi Suomijoje į klausimą; kodėl nenaudojate druskos ar druskos ir smėlio mišinio, atsakydavo taip pat klausimu: kokį vandenį tada naudosime? Viską galima išspręsti - tik noro reikia.

kaunietis

kaunietis portretas
siauresni šaligatviai, kur nepravažiuoja traktorius, nei valomi, nei barstomi. Mažai Kaune pašalpinių? Po kastuvą į rankas ir pirmyn!

Ką bedarytum visiems neįtiksi

Ką bedarytum visiems neįtiksi portretas
Nedarom nieko ir žalos nebus?.

O kokią žalą

O kokią žalą portretas
daro žmogui nebarstytos gatvės ir šaligatviai?

Anonimas

Anonimas portretas
Koki zala daro zurnalistai pastoviai klausinedami sksitytoju?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių