G. Landsbergis svajoja susigrąžinti Kauną

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Bėg greičiai į Izrelį žagintas anūkėli Gabrieliau kol nepasodino kartu su pedofile-eidukologe Austėja , ir tą savo senelį prikabink KGB judą Lansbergą , kuris tave atidavė į pedofilės glėbį .

fdgfd

fdgfd portretas
Cirkininikas. Asmenybės konservų kur?

Kaunas ne vieta krabo ikrams

Kaunas ne vieta krabo ikrams portretas
krabas anksčiau ar vėliau atsidurs žvejų narvelyje. Kaunas anksčiau ar vėliau atgaus savivaldą.

Virginijus

Virginijus portretas
Ar prisimenat kaip neseniai Kubilius su dviračiu apmynęs Belarusiją sakė ,kad Baltarusija niekada atominės nepastatys,tai va Kubilius suklydo...Gabrielius Landsbergis irgi suklydo čia Kaunan atkakęs ieškot konservatorių ,nes tie 17 milijardo skolos Lietuvos pridarytų 30metų JIEMS konservatoriams bevaldant ir keičiantis su komunistais,ir 1,5 milijono priverstų iš emigruoti dėl jųjų politikos,visiška nebaudžiama korupcija teismuose ir aukščiausiuose valstybės valdymo organuose ,tai jau daug ką pasako,

tam pezėjusiam apie broilerius

tam pezėjusiam apie broilerius portretas
O tipo prie skersasnukio eidavo pravažiuot per miestą, kai gatvėse vienos duobės buvo ir visi juokdavosi, kad Kauno gatvės panašesnės į Mėnulio kraterius nei į gatves. Vietoj to, kad remontuotų gatves, pastatė brangiausią Lietuvoj šiknyką. Tai tegu dabar pats ir triedžia tame savo auksiniame šikinyke...

alio

alio portretas
vilniaus tabore tvarka daryk...

vilija

vilija portretas
slykstu ziureti ijurgitos gabriuko vytuko austytes mordeles atspindincias aferistu sypsenas.Emigruokit bestuburiai.Leiskit runkeliam kvepuoti.

tik uz brojlerio vagiu gaidyna

tik uz brojlerio vagiu gaidyna portretas
salin kraba,neina pervaziuoti per miesta,prie versiuko skerdykloje visa valdzia pasivogdavo,nors laisves alejos/prie sovietu taip nebuvo/suoliukai buvo suluze,tik uz brojleri.

Kauniete nuo gimimo

Kauniete nuo gimimo portretas
Nepamirs kaunieciai Kupcinsko kadenciju. Net nupurto prisiminus akyse nykstanti miesta. Tai jusu didzioji klaida, konservatoriai. Patibalsuojuuz jus, bet suprantu balsuojancius kitaip

Anonimas

Anonimas portretas
tik stribai gali balsuot uz cia partyja

Kęstas

Kęstas portretas
Nedarbas dvigubai padidina mirties riziką. Skurdesnis išsilavinimas neatrodė toks lemiamas, padidindamas vyrų mirties riziką „tik“ apie 30 procentų. „Gyvenamasis regionas taip pat daro nedidelę įtaką mirties rizikai“, - sako Grigorjevas." Saujelės privilegijuotų lietuvių sukurta tvarka Lietuvoje tikrai užmušinėja jaunus lietuvius. Šiuolaikinėje Lietuvoje vykdomas tikras lietuvių tautos genocidas. Įdomu, ar kas nors nubaus už tai Landsbergius? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Kęstas

Kęstas portretas
Nedarbas dvigubai padidina mirties riziką. Skurdesnis išsilavinimas neatrodė toks lemiamas, padidindamas vyrų mirties riziką „tik“ apie 30 procentų. „Gyvenamasis regionas taip pat daro nedidelę įtaką mirties rizikai“, - sako Grigorjevas." Saujelės privilegijuotų lietuvių sukurta tvarka Lietuvoje tikrai užmušinėja jaunus lietuvius. Šiuolaikinėje Lietuvoje vykdomas tikras lietuvių tautos genocidas. Įdomu, ar kas nors nubaus už tai Landsbergius? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kauniečiai

kauniečiai portretas
keli troliai gali čia loti laisvai, o mes balsuosime už Tėvynės sąjungą, nes daugiau partijų Kaune neliko, o godžiojo rublinio mento era baigiasi, išlindo visiems per gerklę jo gaujos grobuoniškumas.

Anonimas

Anonimas portretas
Mink Tu geriau senelių ir prosenelių takais.....

tiesa

tiesa portretas
smirdanciu seno ir jauno ozio svajones

Gendrutė

Gendrutė portretas
Kreivasnukiai atjoja, atidunda

Jonas

Jonas portretas
Hm, susigražinti, o ką pasiūlys Kaunui?

bobule

bobule portretas
Deja vaikeli, ne visos svajones issipildo Kaunas nepavel dimas

AS

AS portretas
NET SIURPAS PER KUNA PERBEGO , ISGIRDUS APIE TOKIA GABRIELIAUS SVAJONE ,

Julius

Julius portretas
Ti - tiū Gabriuk, Kaunas turi protą

kirstukas

kirstukas portretas
"Kaune esame nusprendę ieškoti žmonių, kurie skambėtų ir būtų verti kauniečių pasitikėjimo."  Gerai, kad pasake. Tai kaunieciai tu "skambanciu" gali ir pasisaugoti.  Reiskia partijos nariams, kurie partijoje nuo isisteigimo, nebus vietos nei saraso virsuje, nei vienmandatese. Ir dar Simonyte- neoliberale garbinama, uz kuria nebalsavo tikri konservatoriai. Jei Simonyte ves sarasa- galas konservatoriams, nes per visa Lietuva prezidento rinkimuose ji pralose kiaurai visose apygardose.

galva

galva portretas
juk cia bajeris, a-nia? Net, saky2iau , labai juodas

pietras

pietras portretas
nereikia tureti iliuziju , kad i valdzia ateis saziningas , nesavanaudis , nedarbetroska . Reikia dziaugtis , kad tas kuris valdzioje grazina miesta , myli Kauna . Tai yra daug palyginus su seimo menkystomis . ( Atleiskite tie kurie nera tokie )

Vanagas

Vanagas portretas
Neturek nerealiu svajoniu . Nebent po 200 metu kai ismirs pasakojimai apie koncervatoriu darbus .

dusanskis

dusanskis portretas
Siulyciau Kauno merui lanzbergio gatves pavadinima pakeisti.Ka jie gero padare Lietuvai arba Kaunui?

Kaip malonu

Kaip malonu portretas
Dziaugiuosi, kad Kaunieciai yra protingi ir skaitant zemiau esancius komentarus, zino kad uz konservus NEGALIMA balsuoti. Visi zino kaip buvo ir kaip bus jei prabalsuosite.

Oj ne tik ne konservai

Oj ne tik ne konservai portretas
Lauk ta konserva, kad net nebutu progos jam pretenduoti i merus. Matijosaitis, nors ir sau pasidaro, bet ir Kaunui kiek padare. Jei norite kad Kaunas atrodytu kaip Vilnius blogaja prasme tada galite balsuoti uz si...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Iki Matjosaicio Kaunas buvo Konservu,Prisiminkit...balos,duobes,tamsios gatves...miestas atrode kaip po karo,nes konservai miesto pinigus pasisavindavo..Atejus Matijosaiciui Kaunas tapo graziu miestu..Tai koks kvailys gali balsuosti uz tai kad konservai vel miesta sugriautu...jie gi isvogs trinkeles,isvartys visa Laisves Aleja..Konservus sodint reikia uz miesto pinigu vagyste..Sitas suskius ju vadas ir ji sodint..Jis pastoviai neduoda vyriausybei dirbt..Komunistu padlaizys..

Gaila

Gaila portretas
Jei p. Šiugždinienė atstovaus konservatorius kaip lyderis Kaune, tai labai labai pagalvosiu, ar balsuoti už konservatorius, nors iki šiol buvau tik už konservatorius, nors ir ne visi jų veiksmai, priimti sprendimai patiko. Kai p. Šiugždinienei nepasisekė savęs realizuoti akademiniam pasauly, tai išlindo ir pradėjo laimę politikoje. Geriau jau nereikia. Taigi, pone Landsbergi labai rimtai pagalvokite dėl šios ponios, nes tai ne tik mano nuomonė, bet ir nemažai iš mano aplinkos (akademinės) žmonių.

po zydo

po zydo portretas
vaikstyniu reiks plauti LA.Ui fui.

tam Alvydas

tam Alvydas portretas
Lietuvoj idis nedesto.Isvyko i savo tevyne.

alvydas

alvydas portretas
gabrieliau juk taip myli LIETUVA KAD NET jusu vaikai mokosi uzsieni

NEREIKA

NEREIKA portretas
Ne tau visciuk melynas dangus, Ne tau visciuk lapais klotas kelias, Grisk i savo smirdancius namus, Nereikia Kaunui tavo dvokiancios daineles. I ,

broileri

broileri portretas
nesiepk dantu,nes snape ju nerasta.

tiesiog

tiesiog portretas
Kaunas jūsų nelaukia ir nelauks. žaidimai senai aiškus jūsų.

ss

ss portretas
ir sibire uz ji niekas nebalsuos atvaziavo paziureti kaip kaunas tvarkosi ,galetu zandykauli pasiremontuoti jiuk turi milijionus,uz musu pencijiniu fondu.

cha,cha,cha

cha,cha,cha portretas
Girto peliuko svajonė išprievartauti katiną.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir išviso kas jis toks yra? Rita

Pastas

Pastas portretas
Buvo du pastai. Vienas senasis, Valanciaus gatveje/jau privatizuotas/, o centrinis Laisves alejoje.

issisiepes

issisiepes portretas
nemalonus zmogelis, vis pagezingas, besityiojantis, susireiksmines, savo senolio deka prasibroves i auksta posta, negi nesuvokia, kad Kaunas jo nelaukia

v

v portretas
Mūsų Kauniečių dėka sutvarkyta laisves aleja tai sis dabar vaiksto ir dziaugiasi lyg jo deka butu viskas atnaujinta dar i spurgine gerai kad neuzejo

ogo

ogo portretas
net kreiva ir pasiepianti bei paniekinanti feiso grimasa nukreipta i ta pacia puse kaip dedules

AK

AK portretas
Tegul pirma Lansbergiai susigrąžina sąžinę o paskiau ir rinkėjus. Juk burokais , kirmėlėmis ir šunauja išvadinti rinkėjai ilgai prisimins Lansbergių dinastiją. Pasivaikščiojimas Laisvės alėja nėra nuopelnas Kaunui.

Vilius

Vilius portretas
Deja, pasiputes kaip ir jo senelis....

uzsikrete

uzsikrete portretas
kupc.kreivasnukinumu.

...

... portretas
Ar pavyko broileriukui per LA neapspjaudytam praeit?

Siūlo

Siūlo portretas
Išvedė "ganytojas" savo Kauno aveles "parodyti", gal kas balsuos už jas? NESITIKĖK.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunas tikrai isrinks konservatorius i seima, tuo neabejoju, bet i Kauno savivaldybe... Gales laikyt didziuliu laimejimu jei bent keli papuls ir tai klausimas, ar po sios kadensijos .

UUU

UUU portretas
pirma kupčinska turi padaryti , - paskui galės svajoti

Anonimas

Anonimas portretas
tik ne konservatoriai bus mylimi kaune

lovys

lovys portretas
ileisk ozi ar sena ar jauna i darza viska iskapstys neieko nepaliks

>Pastas

>Pastas portretas
Labas berašti. Paštas rašosi su 'š". Be to jis randasi ne Kauno senamiesty, o naujamiesty...

emilija

emilija portretas
Taip norisi ir pastatyti verslininku vista i pareigas.Visur ji puola tik issilavinusiems zmonems bukos agresyvios nereikia.Austejos ir kitu milijonieriu sinkorka Aktyvi.Saugokimes mastantys kaunieciai.Apdergs visus.

ALGIS

ALGIS portretas
Ablauche , nuo kada Kaunas tavo -APŠIK KULĘ BUS BEZMĖNS .

meile

meile portretas
kas sugalvojo straipsnio pavadinima=durniau negali buti

Pastas

Pastas portretas
atrodo,kad akmenukas dabartiniai valdziai Kaune bus PASTO laisves alejoje privatizavimo programa. Sito godumo kaunieciai neatlleis. Keistai atrodo Laisves alejos brangus grindinio keitimas ir Centrinio pasto apgriuvimas. Tiesiog nepadoriai izulu. Idomu kas dabar tame senajame paste, kuris randasi senamiestyje vyksta? Tiesiog Kaunas praranda- visiskai- savo prieskario sukurta savituma. Tulpe, Versalis, Metropolis, Dramos teatras, gal ir Muzikinis teatras/... Labai jau cia kvailai kaunieciai naikina patys savo miesto izimybes.

virginija

virginija portretas
Guzą į kaktą. Atsikandome konservatorių. Pakaks.

kaunietis

kaunietis portretas
Pasvajos . . . ir praeis. Apsaugok Dieve nuo karo,maro, bado ir amžinai konfliktus keliančių konservatorių.

Rocky Balboa

Rocky Balboa portretas
keista kad į Kauną. Kodėl ne į Smolenską ar į Kalugą? Jie gi Rusijos reikaluose geriau susigaudo

jau kauniečiams krenta migla nuo akių,

jau kauniečiams krenta migla nuo akių, portretas
nes nebeįmanoma paslėpti krabų gaujos godumo, suktumo ir naglumo.

nusigandusi

nusigandusi portretas
koks mielas, tik vel slaptai tiesia savo ciulptuvus i Kauna. Vienasyk atsikratem, neduok dieve tu koncervu daugiau

Mindaugas

Mindaugas portretas
Kas nori, tik ne konservai......

lietuve

lietuve portretas
FUI,net purto nuo Vilniaus koncervatizmo,kuo toliau nuo ju,tai pati blogiausia partija,per visa nepriklausomybes laikotarpi .

Kauniete

Kauniete portretas
Man atrodo kad jei konservatoriu partija isrinktu kita pirmininka iai gal galetu svajoti laimeti rinkimus Kaune.Kol kas kaunieciai prisimena Kupcinska ir net baisu darosi prisiminus koks tada buvo Kaunas. Gal anukeliui retketu keisti kursa.

Kaunas

Kaunas portretas
Godumas zudo zmogu.Prazudis ir Matijosaiti.O ant Landzbergiu seimos karia tie gobsai visas savo nuodemes.Protingi supranta,o kvaili tik dziaugiasi ju nupirktais rasiniais .Gatveles papudruotos ,oi kaip puiku.O ,kad greit neteks priejimuprie vandenu ,parku viska uzgos Matijosaitis su sunumis tai dziaugsmo nebeliks.

O aš svajoju

O aš svajoju portretas
Matijošaitis paseks Šustausko pavyzdžiu ir išsinešdins į Seimą (dramblių kapines). Ten seniai jam užsakyta vieta, o ir Kaunas bei rajonas lengviau atsikvėptų ištrūkęs iš Matijošaičio ir jo šeimynėlės godžių gniaužtų.

Anonimas

Anonimas portretas
Mink Tu toliau nuo to Kauno....

mo

mo portretas
matosi jo tikslai, delto ir sika ant Matijosaicio. Niekam tu Kaune nereikalingas. Sedek Vilniui su Simasium ir ji remusiais pi....

pilietis

pilietis portretas
Iš šono labai gerai matyti kas miestui duoda naudos - yra šeimininkas, o kas - ne... Įvairūs žodeliai "vagia", "grobia", 'savinasi', "nesiskaito",...Tai tik nusivylusių žodeliai, kurie...daugiau nieko negali, nes kauniečių yra ...paversti neįgaliais dėl aiškiai matytų senesnių darbų. Tad ar viena, ar kita patarlė [ šunys - loja, kara...] , tačiau visos jos tinka dabartiniams , o ir miestiečiams. "Anų' žodeliai po truputi vis paneigiami. Kad ir "skalinimas" apie vandenvietės "užgrobimą', kurią atmetė prokurorai. Ar savo žemės perskirstymo iš 4 į daugiau sklypų...Verslas yra verslas ir su savo turtu žmogus ką nori tą ir daro... Na, bet "šunys moka tik skalinti ir savo pau... laižyti"...

Yra kaip yra

Yra kaip yra portretas
Yra toks posakis-viltis durniu motina...

Kaunas – Lietuvos širdis

Kaunas – Lietuvos širdis portretas
Kaunas buvo ir bus patriotiškai nusiteikęs miestas. Kas artimiausiu metu vadovaus kaunui, sunku pasakyti. Bet kad Matijošaitį su visa jo šeimyna skandina beribis godumas bei įžūlus nesiskaitymas su kauniečiais, tai – faktas.

whufaikeenees

whufaikeenees portretas
nerealus brudai tie ir tie,

Nuomone

Nuomone portretas
Kupcinskas pastate ,,Zalgirio arena..tilta kuriuos pasisvinoa Matijosaitis.Kupcinskas buvo uzsakes ir projektus Kauno gatviu pertvarkai.bet ir cia Matijosaiciui garbe.Viena gatve sutvarko kita jau po metu reikia remontuoti.Kvailinas jis tuoskas nemasto.Tvarko Kauno centra ,kad kristu i akis.O ,kad griebia viska su sunumis sau ;zemes ,parkus jei dar ilgiau pabus tai prie vandens kojos neikelsit .Bus privatu,o skolos milijardines.O jas reikes kaunieciai jum moketi ir kitam merui atejus suktis.Jam tik svarbus savi reikalai.Ir kaip uzgrobti kuo daugiau.Prireike ir Kauno rajono.Kaune patyt jau viskas lrichvatizuota.Girdejau,kad ir gatve viena jau Matijosaiciu .Kas gali tai paneigti?

UFFO

UFFO portretas
svajokli tai ne tavo tai ne tavo tai ne tavo zvaigzde

visiškas nulis

visiškas nulis portretas
kaimynas skundėsi dėl Kauno mero siautėjimo, tai jis, net nesugebėjo atsakyti

Sutikčiau

Sutikčiau portretas
jeigu Kauno meru jokiu būdu netaptų joks kupčinskas.

Konservatoriai tikrai laimės

Konservatoriai tikrai laimės portretas
nes visus užkniso krabų gaujos godumas ir suktumas. O kitos partijos mieste išnyko, nes pasirinko laižyti caro subinę.

blyn

blyn portretas
Aklo kiškio svajonės pamatyti saulėtekį... Tu, Gabrieliau, sugalvok dar ir Kupčinskus Kaune į valdžią sugrąžinti, tai aplamai niekas už konservatorius Kaune nebebalsuos. Kauniečiai nori, kad miestas klestėtų, o ne melžiamas būtų.

jau

jau portretas
socmafijos sovietsunes loja be atvangos ir ta sovietneapykanta sklynda is runkeldarbo gaujos typeliu kurie dargi rasyt be klaidu nemoka ir ruskeiksmazodziu neteisinu bergeriu nes jie ir paklojo raudona kilima siems mankurtams ir nebe u, spec t itakos uztat tarpsta milijuonuose kai dauguma galu nesuduria tai tegul kauna valdo bergeriu dinastija bet be uzsienio itakos ir /specu/ nes sovietfarai baigs visai nustekent netik miesta bet ir kaima,,,,,,,,,

Ir susigrąžins konservai Kauną,

Ir susigrąžins konservai Kauną, portretas
nežiūrint visų „darytų Sovietų Sąjungoje“ klykavimų.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
......“darytas Sovietų Sąjungoje“..... dainavo Kirkorovas. Dabar apie konservatorius dainuoja visas choras „darytų Sovietų Sąjungoje“.

KAUNIEČIAI

KAUNIEČIAI portretas
JEI IŠSIRINKSIM LANSBERGĮ - TAI KAUNAS BUS TIK STOTELĖ TARP VILNIAUS IR KLAIPĖDOS.ŠALIN KONSERVATORIUS

...

... portretas
sen'joryt, būt savo vietoj,ir niekas iš tavęs nesišydys. Bet jei kreivakojis mažaūgis per pažintis įsibraus į olimpinę krepšinio rinktinę, tai tautai NIEKAIP burnos neužsiūsit: 'Vox populi vox dei', broileriukui vieta prie parašos.

senjorė

senjorė portretas
labai aiškiai matosi kai kuriu komentatorių mentalitetas- juoktis ir pabrėžt žmogaus išvaizdos trūkumus, paprasčiausiai neetiška ir nežmogiška- ar jūs garantuoti kad jūsų vaikai ar anūkai neatsigims su kokiu tai trūkumu? juos irgi vadinsit visokiausiais epitetais?

senjoras

senjoras portretas
visi jie vienodi, kas tik prieina prie valdžios lovio, taip savaip naudojasi savo padėtimi - vieni atviriau, kiti turėdami gerą patirtį ir nutaisę šypseną , paslėptais metodais, o tie paprasti žmogeliai, kurie balsavo, tai lieka paskutinėj vietoj..kada kitaip buvo?

ko gero jau pamirsta

ko gero jau pamirsta portretas
juk prie koncerwu buvo pastatyta keleta neuzskaitytu VMI parkavimo automatu Kaune, ir berods parkinimams vadovavo koncerwas Gudenas, buves versvu vid. mokyklos direktorius, vat paradoksas ,''myli'' koncerwai Tewyne, bet pinigus vagia ,is jos pacios

JONAS

JONAS portretas
Kaip valdant matijosiui lansbergiai sitiek kauno uzgrobe visi jie vienodi

natalija

natalija portretas
TIESIOG ERELIS EINA PER KAUNA IR ISIVAIZDUOJA LABAI PROTINGU BET JUK MOKA TIK BOGTISITIEK KAUNE PROTINGU DORU MOKYTU ZMONIU BET PROTU NESUVOKIAMA KAIP TOKSAI BUKUMO ISIKUNIJIMAS NORI VADOVAUTI LANSBERGY SAKYK TIESIAI SVIESEI APVOGTI KAUNA

labai

labai portretas
nori, iškart vaikų darželius už vieną eurą prvatizuotų

xx

xx portretas
Kaunieciai zmones kaip zmones. Su jais reikia elgtis kaip su zmonemis o ne kaip " su vatnykais " Konsevatoriai Kauna prarado nes elgesi kaip su antrarusiais. Visas Kaunieciu idejas vezdavo u Vilniu o ten i stalciu.Kiek galima......? Norint susigrazinti Kauna Pirma ! reikia visa Konservatoriu Vadovybe perkelti is Vilniaus i Kauna.Konservatoriu partijos suvaziavimus rengti tik tai Kaune.tada GAL Kaunas patikes konservatoriu nuosirdumu.

landsbergizmo KLIKOS veltėdžiai- s v a j o t o j a i,

landsbergizmo KLIKOS veltėdžiai- s v a j o t o j a i, portretas
n i e k o NEDIRBDAMI, nori vėl valdyti ir a l i n t i miestą . Juk ši GAUJA nepajudino nei vieno piršto .kad miestiečių gyvenimas pagerėtų, jie rūpinasi savo GAUJOS turtinimu- kitų žmonių sąskaita. LANDSBERGIAI !, -- ž m o n ė s nepamiršo jūsų daugemetį miesto a l i n i m ą, tad turėkite G Ė D O S net svajoti apie tai.

oi

oi portretas
baikit, nemanau

niggai

niggai portretas
Oi, kaip jus apsirinkate del pensininku! As pati pensininke ir mano aplinkoje nei vienas pazistamas pensininkas nebalsuoja uz konservus.Ko gero ta daro pensininkai - buve tremtiniai, kurie gavo daug lengvatu ir kitu privilegiju,tai juos ir keikite. O mes konservu nerenkame ir,patikinu, tikrai nerinksime. Galite buti ramus.

ANA

ANA portretas
i Kaunas nepageidauja matyti. Varyk į anglis Peterborgą ar pan. Jie jaučia nostalgijąLiietuvai laukia Butkutės ir pan, gal priims dar...

mikas

mikas portretas
koncervatoriu deka daugiau isvoge

jei jis taps tikru

jei jis taps tikru portretas
TS-KKD vadovu, tai susigrąžins. Kol kas jis tiktų daugiau liberalams, negu konservatoriams.

pedesams-liandzbiergystams

pedesams-liandzbiergystams portretas
Kauno daugiau nematyti

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaunui raudono maro nereikia

Tam kliedinčiam apie ,,konservatorių dėka"

Tam kliedinčiam apie ,,konservatorių dėka" portretas
Tam kliedinčiam apie ,,konservatorių dėka", O kiek kitų mokesčių pakėlė per krizę? Kad ir to pačio PVM tarifą kiek padidino iki 21 proc. :D Taip, kad slėpkis su savo mokesčiais, tuo labiau savo PVM :D nes ką jie darė, tai mokesčius tik didino, o ne mažino :D Beje, ar ne jiems būnant valdžioje rekordinė emigracija iš Lietuvos buvo? Bet geriau eilinį kartą papezėti, kad rusai puola, negu spręsti esmines šalies problemas.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Fas koloborantai gausit euriuku.kaunas gražeja sunkiai bet malonu matyt

Kostas

Kostas portretas
Kazkokia keista jo stovesena kaip roboto

Tik konservatorių dėka

Tik konservatorių dėka portretas
dabar už šildymą mokam 9% PVM lengvatą, nes konservatoriai šeip ne taip išsikovojo 9 %PVM lengvatą šildymui mainais dėl miškų urėdijų. Jūs svolačiai, kurie negerbiat konservatorių labai greit pamiršot ką jie padarė gero Lietuvos žmonėm. Jum tik Kauno caras su vieningom kiaulėm labai geras, kuris tik sau viską nori užgrobt.

Lauk kreivasnukius

Lauk kreivasnukius portretas
Nesuprantu kai kurių komentatorių. Tipo prie kreivasnukio geriau buvo? Juk prie jo Senamiesčio pastatų fasadai kaip po karo buvo, o gatves daug kas lygindavo su Mėnulio krateriais. Vienintelis jo pasiekimas - brangiausiai Lietuvoj pastatytas šikinykas :D :D

Ale nutraukoj

Ale nutraukoj portretas
is veido grynas kupcinskas.

BMW

BMW portretas
Gerėja gerėja situacija su Šiugždiniene Kaune. Bet šviežio asfalto megėjai Kaune vis dar carą garbina. Ir garbins dar ilgai.

dieve

dieve portretas
apsaugok nuo karo,bado,maro ir lianzbergu.

jo

jo portretas
Dienos anekdotas.

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI portretas
SUBOTINAS SU PROKURATURA PRADEJO R.Juknevicienes IKITEISMINI TYRIMA. Gerb. Lietuvos zmones, siandiena, 2019 metais, rugsejo 27 diena,as, Jurijus Subotinas gavau is Vilniaus apygardos prokuraturos, vyr. prokurores Rimutes Dzimanavicienes pranesima, pagal mano pareiskima(reg. Nr.AP-23386), kad nuo 2019-09-23 atnaujintas ikiteisminis tyrimas(NR.02-2-OOO81-19) europarlamentares Rasos Juknevicienes adresu, pagal Baudziamo Kodekso 154 str. 1 d.( smeiztas, melaginga informacija,baudziamas bauda arba laisvės apribojimu, arba arestu, arba laisves atemimu iki vieneriu metu). Si ikiteismini tyrima buvo bandoma nutraukti Vilniaus miesto apylinkes prokurores Renatos Augustavicienes iniciatyva, taciau teisingumas bei mano argumentai si karta nugalejo. As viska darysiu, kad smeizikai ir sukciai atsakytu uz mela, smeizta ir klaidinancia Lietuvos zmones informacija. Prasau visus isplatinti tai. Pagarbiai, Jurijus Subotinas. tel 8 609 48037.

KAUNIEČIAI

KAUNIEČIAI portretas
atsirado antras kreivažandis,kad tavo kojos net čia nebūtų

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI portretas
SUBOTINO SVARBUS PRANESIMAS LIETUVOS ZMONEMS Gerb. Lietuvos zmones, siandiena, rugsejo 27 diena,as, Jurijus Subotinas gavau is Vilniaus apygardos prokuraturos, vyr. prokurores Rimutes Dzimanavicienes pranesima, pagal mano pareiskima(reg. Nr.AP-23386), kad nuo 2019-09-23 atnaujintas ikiteisminis tyrimas(NR.02-2-OOO81-19) europarlamentares Rasos Juknevicienes adresu, pagal Baudziamo Kodekso 154 str. 1 d.( smeiztas, melaginga informacija,baudziamas bauda arba laisvės apribojimu, arba arestu, arba laisves atemimu iki vieneriu metu). Si ikiteismini tyrima buvo bandoma nutraukti Vilniaus miesto apylinkes prokurores Renatos Augustavicienes iniciatyva, taciau teisingumas bei mano argumentai si karta nugalejo. As viska darysiu, kad smeizikai ir sukciai atsakytu uz mela, smeizta ir klaidinancia Lietuvos zmones informacija. Prasau visus isplatinti tai. Pagarbiai, Jurijus Subotinas. tel 8 609 48037.

Sudas

Sudas portretas
Anuleli ateis kita santvarka pakars tave uz kiausiu

NA NA

NA NA portretas
tik idiotai ir nemylintys Kauno gali vėl sugražinti landsberginių gaują į Kauną ,-----------Matijošaitis atstatys Kauną po landsberginių 30 m pogromų ir plėšimų ,o anūkėlis svajoja ant balto žirgo ir svetimo gero vėl sugrįžti į Kauną vogti plėšti ,,,,sėkmės ,nenorėk per daug ,nesugebėsi susimokėti ,,,

Anonimas

Anonimas portretas
KAUNAS BALSUOS UŽ bet ką ,tik ne už landsberginių gaują ,30 metų landsberginiai plėšė KAUNĄ ir visą Lietuvą ,už teks komunistų ir kgbistų liekanų ,bei jų palikuonių ,tokių ,kaip anūkėlis ,kuris išsišiepęs rodo savo dirbtinus dantis ,

NA NA

NA NA portretas
anūkėlis atvyko į Kauną ,kaip į ekskursiją ,nors jis buvo atseit į seimą deleguotas iš Žaliakalnio apygardos ,------------anūkėlis davė žinia Kauno žydams ,kad jis dar gyvas ir teks vėl anūkėlui padėti falsifikuoti rinkimus ,ką gero padarė anūkėlis dėl Kauno ,o gi nieko ,tik išplėtė savo darželįnį biznį Juozapavičiaus 13 , gavo atrestauruotus naujai pastatus ,ir plėšia pinigus iš jaunų tėvelių ,patys kalti ,kad šelpia sukčius žydukus landsberginius ,,,,visas anūkėlio rūpestis ausirinkti pinigus už nieką ir rėkti "RUSAI PUOLA " už tai ir milijonieriumi tapo prisidengęs rusų vėliavą ,,,,sėkmės ,Kauniečiams neatiduoti žydams landsberginiams Kauno ,,,

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha  to Cha cha cha portretas
Galvok iš naujo - ar straipsnis tuščias, ar tu pats beviltiškai tuščias.

Anonimas

Anonimas portretas
CHA cha cha islindo galvojau raudonskuris dingo

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Peržvelgus komentarus susidaro linksmas vaizdelis: stovi didelis būrys moralinių vargetų ir laukia išsipildant savo svajonės – nors kartą gyvenime pasisioti į auksinį Matijošaičio unitazą. Moraliniai vargetos kuo įmantriau keikia Landsbergį bei konservus ir kiekvienas iš jų tikisi eilėje būti pirmuoju. .........Vargšai jūs, vargšai. Neišsipildys jūsų svajonė. Matijošaitis deda ant jūsų skersą ir sau naudingus žmones vedasi be eilės.

Na, landsberginknkai

Na, landsberginknkai portretas
Ar suvokiat savo beviltiškumą? :) belieka tik komentaruose dergtis. Bet jums fekalijų pylimas- kaip kvėpavimas

jo

jo portretas
Kaunas renka kolūkiečius ir mentus.

visa

visa portretas
sia kose uzvyre skverkrabkompanija su tikslu prichvatizuoti ir parduoti uzsienieciams zemes o teismai papirkti tai prielaida.......

Anonimas

Anonimas portretas
Aha , gal rytoj ? Rytoj vėjas plaukus Tau kedens.....

specialiai konservų atmatėlėms ir asmeniškai broileriui

specialiai konservų atmatėlėms ir asmeniškai broileriui portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
o mes svajojam atsikratyti godžios ir naglos Krabo gaujos ir sutvarkyti išdrąskytą miestą.. Nesvarbu, kas beateitų- konservatoriai, ar socdemai, ar liberalai ...

Tvarto šv Ožio liudytojas

Tvarto šv Ožio liudytojas portretas
Dievinu Landsbergį!

Zoro

Zoro portretas
Ne šiam gyvenime...

nigga

nigga portretas
Už tvertelinius balsuoja Panoramų prisiziureje rusų puolami pensininkai. Mąstantis žmonės tu korumpuotų teslagalviu nerenka.

as

as portretas
anuuuuukas PRASTUMTUKAS fuuuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuu

Taipat

Taipat portretas
Kau na tureti taipat kaip I menuli nueiti peskom

Va pats laikas

Va pats laikas portretas
Masijošius pasišiko su rajonu, tai konservai griebs jautį, ar katę už ragų.

Vk

Vk portretas
Klausimas ,kodėl G.Lansbergio sūnus vietoj šauktinio tarnybos Lietuvos kariuomenėje pasirinko matematikos mokslus Amerikoje,.(bus ruošiamas rusus užmušinėt intelektu,turbūt)?Kur patriotiškumas?Anglijoj net princai atitarnavo karineis pilotais,o čia kas?Prisimenat prosenelio dainelę "kas man iš tos laimės ir iš tos garbės?"

auksinis WC

auksinis WC portretas
Gabrieliau, tu nesvajok, o užsisakyk straipsnį pavadinimu "Atsiprašom visų kauniečių už tai, ką padarėm miestui "vadovaudami"... Būtų kažkokia pradžia.

rokas

rokas portretas
Kas gali paneigti,kad jaunimėlis nesugalvos rimčiau pasikalbėti su tais,kurie balsuos už konservus.

Svajoti neuzdrausta

Svajoti neuzdrausta portretas
Bet man geriau zvirblis saujoj, nei ozio slapimas galvoj.

Vladimiras

Vladimiras portretas
GAL TIESIAI KELIAUKITE KONSERVATORIAI Į PRAVIENIŠKIŲ KALEJIMA.TEN JŪSŲ VIETA.

vatnykai- beraščiai,

vatnykai- beraščiai, portretas
mokykitės skaityti ir rašyti. Negi šeimininkas toks godus, kad jokių kursų jums neorganizuoja ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kažkas nesupranta kad sugadinta reputacija neatsistato .

...

... portretas
Nepamirškim kad 'beretėms' UŽDRAUSTA komentarus skaityt, jos užzombintos AKLAI Ožio komandas vykdyt... taip kad - reikia veikt individualiai, JEI sugebėsim tiesiogiai kalbėdami toms 'beretėms' akis atvert, broileriena Kaune nepraeis!

na

na portretas
tai, kad konservų auksinį tooletą išvežė, ar su Kauno sugrąžinimu galvojat, kad ir tooletą parveš? Ar ponas G. Lansbergį ruošiatės privačių darželių įsteigti su Austėja....kas liečia Kauną mums konservatorių nereikia, nes po Jūsų su Kupčinsku valdymų Kaunas buvo tapęs griuvėsiais, na ką jau turėjo tai turėjo auksinį tooletą, bet nei vienam kauniečiui pritūpti jame taip ir neteko....

Anonimas

Anonimas portretas
kur koncervai ten skurdas ir badas

Anukeli anukeli

Anukeli anukeli portretas
Labai jau smarve pakilo nuo jusu vizito ,galetumet daugiau negryzti Kaunan, o tiesa kur dingo jusu Konservu veidas kupcia? Vis dar tuoletus stato ?

valstietis

valstietis portretas
Kauniečius nuo konservų jau seniai pykina.

Gabrieliau

Gabrieliau portretas
padėkui Kupčinskui ir pamiršk Kauną...

minde

minde portretas
vaziuok pas senely savo kaune mum taves nereik.

minde

minde portretas
memalkit sudo su tuo anuku kauno diena .nuokada negalima koncervatoriam kas t griuviu.

Kaunas

Kaunas portretas
Šiigždinienė buvo dešinioji Baršausko ranka. Visas jų "garas" KTU buvo skirtas švilpukui, neaiškių istorijų dangstymui (ISM pirkimas) ir Baršausko apš... munduro skalbimo. O KTU ėjo žemyn su dideliu pagreičiu - lygiai kaip Kaunas valdant neįgaliam konservuotam merui.

kaunietis

kaunietis portretas
Svajonė kaip ir baltos kumelės sapnas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Konservų jau atsikandom, ačiū. Tikrai nebalsuosiu už juos. Žmonės pabudo ir jau sugeba atskirti pelus nuo grūdų.

abejojantys

abejojantys portretas
su tom dinastijom-tai kaip rytų valstybėse priimta ?

aš portretas
kokio velnio jam į Kauną????? randa jame durnelių kurie pildys jo kišenes???????

:]

:] portretas
O ponios Š. korifėjas petras mažasis svajoja susigražinti KTU ir ŠMM. Svajokit toliau - Kauno stekentojai ir auksinių WC architektai.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių