Fiksuoja skaitytojai: Laisvės alėjoje – pasiklydęs ar įžūlus vairuotojas?

Grįžti į straipsnį

...

... portretas
turbūt ukrainietis

frydomas

frydomas portretas
Vakarais Laisvėj siaučia 3-4 dviratininkų grupė, kuri specialiai lekia ne dviračių taku.Bet juk alėjoj nėra nei policijos, nei vaizdo kamerų.Absoliuti laisvė....

Kaunas europos lyderis mirtimis perėjose

Kaunas europos lyderis mirtimis perėjose portretas
Eilinė traišmytoja,tokių pilnas Kaunas,perėjos karo zona.Sako yra grupė kur jie giriasi kiek kas sutraiškė ir kaip pabėgo.

kiesa

kiesa portretas
Su tokiais pasatais Žalgirio žaidėjai važinėja dar neisiblaive po sezono nesėkmių

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Laisvės galėjo trokšti tik banditai arba psichiniai ligoniai. . Visą Lietuvą planavo nusagstyti mažais atsparos taškais kuriuose budėtų ne po daug išdavikų-žvalgų, paruoštų svajotojų, ne tik kautis, bet informuoti, kurstyti tautą. Gyvenimo tariamo socializmo sąlygomis, beviltiškoje tamsoje privalėjome įžiūrėti akinančią šviesą, o tai kas balta-be atodairos trypti ir juodinti. Kurgi ne :vergija-tai palaima, o nepriklausomybės troškimas-ne kas kita kaip liguistas kliedesys. Lietuvos Respublikos Kauno vpk D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, A. Venckus. V. Adamkus, A. Kubilius. D. Šermukšnienė, L. Burbienė, V. Krikščiūnas, J. Raudeliūnienė, Levinskienė, Vaišnys, Š. Jonušas, I. Kvietkauskienė, Sakalauskaitė, Valaitis. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius, atžvilgiai.

Trydelė

Trydelė portretas
Tik trydelė galėjo nusipirkti trydelės spalvos automobilį...

noxci

noxci portretas
Lietuviska izuli ir buka sliundra.

Petras

Petras portretas
Jeigu lietuvis už vairo, su užsienietiškais numeriais tai jis turėtų žinoti kad laisvės alėjoje važiuoti draudžiama o gal galima dabar ,,man iš įpratimo atrodo kad negalima.

Jonas

Jonas portretas
Užsienyje visur ženklai ,gal pas mus nėra tokio, kad pėsčiųjų zoną Jeigu žmogus iš kitos šalies tada gal ir paklydo , nebūtinai bausti reikia.

prima

prima portretas
mane visada stebina stebina kelio ženklas sankryžoje , kur baigiasi pramonės prospektas ir prasideda šiaurės . Šis ženklas rodo , kad galima sukti prieš eismą . Laisvę durniams šaipydavomės vienas iš kito , bet , kad gali reguliuoti ...

Ingrida

Ingrida portretas
ERELIAMS, kurie stato automobilius ant zaliuju veju ir saligatviu----TEISES atimt reikia ir ISLAIKYTI TEORIJOS egzamina !!

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
Kuri cia navigacija laisves al (ar bent daukanto atkarpa nuo donelaicio iki kestucio) rodo kaio vaziuojama gatve?

Jonas

Jonas portretas
Aiškiai kasa, geltonos spalvos. O įžūlumui tokioms, nėra ribų.

konsultantas

konsultantas portretas
čia matyt ta moterėlė kur posūkių nerodo.Sustabdęs policininkas klausia ,kodėl sukotę ir nerodėte posūkio signalo.Ogi todėl kad tie kurie važiuoja iš paskos,nežinotu kur važiuoju.

Ccha

Ccha portretas
Kokia mašina toks ir vairuotojas...

zuikis

zuikis portretas
Manau, kad nusigrybavo žmogutis

juk

juk portretas
apziurejo nauja mokykla kaip rugsėjo 1 atvaziuot reikes iki duru vaikus atvezt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių