Didžiulę vaivorykštės vėliavą iškėlę kauniečiai: įvairovė mums – stiprybė

jie tokie pat "verslininkai"

jie tokie pat "verslininkai" portretas
kaip ir tas ..ydaras, papjautas tame pačiame name pas jį "žaisti kompiuteriu" ateidavusio nepilnamečio.Galimai tiedu įžūlūs ...ikna birbiai yra finansuojami sorošinių užsienio fondų, o ir jų "verslas" galimai susijęs su šitų iškrypimų mėgėjais ir propagandistais. Lytinio identiteto sutrikimas yra liga. Gydykitės, o ne provokatoriškas vėliavas kabinėkit. Šitame pastate ne tik jie du gyvena, kodėl tyčiojamasi iš ten įsikūrusių įstaigų, Iš praeivių? O jei kažkam šaus noras savo balkone IS vėliavą išsikelti, irgi galima? Aš pvz. norėčiau savo buto balkone partijų AfD ir M le Pen Nacionalinio fronto plakatus išsikelti prieš rinkimus į Europarlamentą, man patinka šios partijos, be to,jos yra legalios. Ar mano plakatai irgi lygiai taip pat neužkliūtų savivaldybei, policijai, žurnalistams, vaidinantiems "nešališkus"?

Angela

Angela portretas
Jei žmogus nesupranta jis yra vyras ar moteris, apie ką čia ir diskutuoti:)

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt Kauno valdžia leidžia tokią vėliavą kabinti...juk yra pasiūlymas i merus rinkti pedofilus ginantį advokatą.Tai kas tada bus?

benius

benius portretas
niekad neisiu pro ta pastata.

Man tai

Man tai portretas
kitkas įdomu... Jei savivaldybė net už nedideles informacines lenteles, pavyzdžiui, "Odontologinis kabinetas", "Veterinarinė vaistinė" ir panašiai, lupa mokesčius kaip už reklamą, tai kiek į miesto biudžetą sumokėjo tokio dydžio reklamą iškėlusieji?

e

e portretas
reikejo per zalgirio runktynes iskabint arenoje

aciu

aciu portretas
pidarastai siaucia.

klaiku

klaiku portretas
neleisti kaunieciams tyciotis niekadsa tu slikstyniu nebuvo viesumoje jeigu ju buvo tai sedejo krumuose eina gydytis mumsnes niekas ju nekente ir jie bijodavo islysti is savo siukslynu negali ju buti kaune degul vaziuoja i vilniu mums kaunieciams tokios gedos nereikiaklaiku

Nerka

Nerka portretas
Nuimt veliava ir israsyt bauda uz administracines tvarkos pazeidima! Aciu

Įdomu

Įdomu portretas
ar toji vėliava dar tebekaba? Tolokai gyvenu, todėl negaliu atvažiuoti ir pamatyti. Gal kas pasakytų?

mm

mm portretas
Ir kodėl ta įvairovė pradedama ne nuo galvos o nuo lytinių santykių? Be to kur pagarba kitaip galvojantiems krikščionims?Pastoviai kaltinant kitus netolerancija reiktų ir patiems kitus gerbti.Kažkodėl norima kiršinti žmones.

.....ir prasmyrdo Kaunas

.....ir prasmyrdo Kaunas portretas
sudais........

nuomone

nuomone portretas
Si veliava kursto priespriesa, todel vertetu ja uzdrausti

Pažiūrėkime

Pažiūrėkime portretas
kiek vėliavų rytoj reikės, nes spalio 13 dieną -- Europos saugaus eismo diena, Pasaulinė kostiumų diena, Pasaulinė organų donorystės diena, Derliaus diena. Kadangi šis pastatas daugiaaukštis, tai turėtų tilpti visos vėliavos. O ir visos temos -- tikrai kiekvienam aktualios.

is toli

is toli portretas
kosmaras jau nuo geju sunku bus ir kvepuoti visam pasauli gejai savo vietoj nieks nejuosia jokiu veliavu tik Lietuvoje,bet yra viskam ribos nejau jiems viskas leidziama,o kodel normaliam zmogui yra istatymai ir apribojimai?manau,kad jau perzengtos ribos,kad ir kiek toleruotum gejus

Nauja tradicija

Nauja tradicija portretas
Ar nuo dabar kiekvieną dieną bus galima apjuosti "KAUNO DIENOS" pastatą proginėmis vėliavomis? Vakar šį pastatą puošė vaivorykštinė, tai gal šiandien reiktų pakabinti Ispanijos vėliavą, nes juk šiandien -- Tarptautinė ispanų kalbos diena? Ir t.t. ir pan.

Hm

Hm portretas
Verslininkai gejai?!

???

??? portretas
Nuo kada paveldas buti pederastu?

slaunas

slaunas portretas
visi lygus kaune, ne taip kaip prie sovietu - pogrindziuose, ar prie adamkaus - uzdaruose "klubuose"

joooooooooooooooooooooooo

joooooooooooooooooooooooo portretas
ne kaunieciai o vianas pedalas

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai,kad pasiviešino šitie pederastai a la verslininkai-žinosim.Tik prie ko čia kauniečiai,juk jie kaip tik netoleruoja tokių iškrypėlių-ligonių...O tas pastatas jau pagarsėjęs:jame vienas toks ten gyvenęs jau anapilyje už ĮVAIROVĘ.Na bet,jeigu jiems priduoda stiprybės,tai jau tikrai su proteliu ne visai tvarkoje.

Anonimui

Anonimui portretas
Tamsta sakai, kad kiekvienas turi kovoti už savo teises. O kas kovos už visuomenės interesus, už kilnias idėjas, jeigu visi pradėsim kovoti tik už SAVO TEISES? Sakysim, dabar masiškai kertami Lietuvos miškai. Ar tamstai neatrodo, kad visuomenės interesai turi būti aukščiau? Kur vyksime pailsėti po sunkios darbo dienos, kur uogausime ir grybausime, kai neliks miškų? O gal tie miškų kirtėjai irgi egoistiškai galvoja tik apie SAVO teises, visai nesusimąstydami, kad po savęs palieka dykynę? Man graudu, o tamstai?

X

X portretas
Vienas iš to namo gyventojų dėl tokios įvairovės apraiškų žiauriai nukentėjo, amžiną jam atilsį, jo nepilnametis žudikas už grotų.

kaunietiškas

kaunietiškas portretas
anekdotas - po 30 metų atsirado ''istorinė'' vėliava

Giedrius

Giedrius portretas
Įvairovė? Ir su moterim ir su vyru, ir į burną ir į subine. Tau tokia įvairovė patinka? Kas toliau? Gyvūnai?

Mo

Mo portretas
Durniai, arba issisokeliai. Protingas net ir gejus taip nesielgtu. O jei teisingai ivardint suplanuota tycine provokacija, kuri turetu buti ivertinta tam tikru instituciju.

Abejoju

Abejoju portretas
kad Paliatyviosios pagalbos vėliavą būtų galima šitaip demonstratyviai iškabinti pastate, kuriame yra ne tik KAUNO DIENOS REDAKCIJA, bet ir daugybė biurų.

Pasirodo

Pasirodo portretas
Kaune jų ne tiek ir daug. Tik 2 ir dar vienas, prieš kelis metus papjautas. Kodėl neparašyta kas čia per „verslininkai“ ir kokiu „verslu“ jie verčiasi? Labai įtartinas tas pastatas ir dar įtartinesni jo gyventojai...

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikintina idėja! Kiekvienas turi kovoti už savo teises, o čia dar tokia graži vėliava. Pikčiurnoms komentatoriams siūlau pasimokyti tolerantiškumo, supratingumo ir meilės kitam. Ir dar. Tiems kas pedofilus ir gėjus suplaka į vieną: homokseksulumas yra lytinis potraukis prie savo lyties žmogaus (ne vaiko!!!). Pedofilija - lytinis nukrypimas, kuris pasireiškia lytiniu potraukiu prepubertetinio ar ankstyvojo pubertetinio amžiaus vaikams. Statistiškai, pedofilais dažniausiai būna heteroseksualai. Švieskitės, tūli komentatoriai ir nebūsit tokie pikti.

Keista

Keista portretas
bet apie Atsiskleidimo dieną virtualiajame kalendoriuje neradau nė žodžio. Radau tik, kad vakar buvo: Pasaulinė paliatyviosios pagalbos diena, Pasaulinė regėjimo diena ir Pasaulinė nutukimo diena. Gal visgi reiktų sukurti Paliatyviosios pagalbos vėliavą ir ją tą dieną iškabinti prie kiekvieno namo, kad žmonės susimąstytų apie pagalbą ne tik ant mirties slenksčio stovintiems, bet ir šalia mūsų dar gyvenantiems ir tos pagalbos reikalingiems vienišiems seneliams.

iou

iou portretas
"Juk mūsų miestą nuo seno kūrė lietuviai, žydai, vokiečiai, rusai, lenkai, totoriai". O jie pasikabino pederastų vėliavą. Tai prie ko čia tie lietuviai, žydai, vokiečiai, rusai, lenkai, totoriai? Ar tos jų išvardintos šalys yra iškrypėliai?

Anonimas

Anonimas portretas
AŠ SENAS KAUNIETIS IR GEDA TIEMS KURIE TAI PAKABINO MANO MIESTE-KAUNAS TIKRAI TO NENORI-PRAŠAU NUKABINTI TAI IR NEDARYKITE GEDOS KAUNUI...............

gaila

gaila portretas
Atleiskim sitiem gyvenimo nuskriaustiem ligoniam juk puikiai zinome kad PROTINGAS zmogus nesigirs kad jis yra protingas nesigirs kad jis yra turtingas nesigirs kad jis yra stiprus o cia ligotu zmogeliu saves reklamavimas.Supraskim ir tai kad visur yra reklamos restoranu kaviniu polikliniku pavadinimai tai sitie gamtos nuskriausti zmogeliai irgi ivairiausiais budais bando save parodyti kur jie randasi o kaip jiems susirasti meiluzi kito kelio matomai nebeturi tik labai idomu kodel nenurodo sioje vaivoryksteje adresu kur randasi tie trokstantys meiles.Labai uzjauciu kaimynus kurie ne savo noru pateko ir tenka gyventi po sia veliava

vejas

vejas portretas
ko jie siekia ? sukirsint zmones ? jau nezino kaip issidirbinet .......

aciu

aciu portretas
kikviena valstybe turi savo veliava.

bbd

bbd portretas
dekit ten viens kitam i rudmese tik tu veliaveliu nekabinkit

...

... portretas
Tokie stiprybės galėtų Pravieniškėse ieškot... pasiįvairintų.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip jau atsibodo ta psichinių ligonių propagandą..... Nei dienos nėra kad purvasklaidoje nepasireklamuotu.....

Gal geriau

Gal geriau portretas
Ruda veliava iskelkit

Pikc

Pikc portretas
Žinote, kuo skiriasi žurnalistika nuo paprasčiausios propagandos? Žurnalistas, pvz., pasidomėtų šitais dviem fruktais bei jų finansavimu - ir galbūt nustatytų, kad čia jie ne "Kauno atvirumą beigi toleranciją įvairovei" skleidžia, o savo ASMENINIUS "lytinius nuokrypius" bando Kaunui primesti, kad abu dirba keliose susijusiose "nordic-baltic" kontorose, kas galimai nuvestų į šito jų "pasisklaidymo" finansavimo šaltinį ir gal net kurstytoją (o taip pat paskatintų pasidomėti, kuo tas šaltinis IŠ TIKRŲJŲ užsiima). Žurnalistas taip pat pastebėtų groteską, kad, minėdami visokių "homo/pedo/trans/incesto/bi/zoo" ir kt. "lytinių mažumų" "atsiskleidimo dieną", šitie du fruktai patys ta proga nepasinaudoja, o postringauja nesąmones apie lytinių nuokrypų simbolikos (beje, žurnalistas tos iškastruotos versijos vaivorykšte irgi nevadintų ;)) aktualumą daugiatautiškumui išreikšti. Ir, be abejo, žurnalistas neperkrautų straipsnio to skuduro, liaudyje vadinamo "fag flag", nuotraukomis. ;)

Anonimas

Anonimas portretas
Kas per nesąmonė,aš netikiu savo akimis,ar yra gautas leidimas šiai pedofilų vėliavai iškelti.Taip vaikus ir tvirkina pasisavine spalvas.Tai pasireiškė kas rėmė tuos pedofilus kur niekino mergaitę Kedžio.Štai kas valdo tuos teisininkus kurie kurkia visokias nesamones apie Venckienę. Kad tokie iššūkiai nesikartotų,reikia atitinkamai nubausti.Žemina visus kauniečius. Gal ir meras pagaliau tars svarų žodį.Tai miestui didelė gėda.

Pamastymui

Pamastymui portretas
Kiek pamenu, pries kelis metus sitame name, kaip buvo analizuojama spaudoje, gyveno ir buvo nuzudytas ''pedalas''. O dabar - vel. Negi sis namas pedalu namai?

Švonderis

Švonderis portretas
Tradicinė šeimos vėliava yra raudonos spalvos su pjautuvu ir kūju. Tik tokią uždraudė... Tai kur ta tolerancija aš taip ir nesupratau,bet čia turbūt nurodymas iš viršaus - Magnolija seniai jau man įtartina

o

o portretas
kas ta /tolerancija/ skiepija jei ne baznycia su pidkardinolais ir kt. kun igais dar tik aciu Dievui kad nera inkvizicijos bet ja vaduoja karai ir kiti genocidai...

Anonimas

Anonimas portretas
Ligoniai...............................

pasipiktinimas

pasipiktinimas portretas
Zinot koks tikslas tu "veliavu" kelimo? Ne tolerancija demonstruoti.. Ne, ne! O parodyt kur P... gyvena, kad vieni kitus rastu ir zinotu kur yra kieno taskas....

samas

samas portretas
Na, kauniečiai ir stebina. Per popiežiaus apsilankymą danguje iškėlė vėliavą, dabar, įsidrąsinę, ant balkono miesto centre.

Anonimas

Anonimas portretas
Jus su ta vėliava geriau jau į sostinę dumkit.....

o tai kodel

o tai kodel portretas
raudonos veliavos neiskelus ,juk zala adekvati ,

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ką daryt jei jiems vargas dėl proto,gera tai kad dabar visi žinos kad jie tokie

Maikis

Maikis portretas
Kai galvoje tik siūlas ausims prilaikyti tai ir kilnoja tokias vėliavas

Olialia

Olialia portretas
Kaune!!! Netikiu savo akimis!!! Ką gražulos veikia..

Joma

Joma portretas
Skystablauzdžiai prisitaikėliai daro sau piarą

Zoro

Zoro portretas
Galvojau tokiems Kaune vietos nėra,darykit tvarką bachuriukai

Mikė pūkuuotukas

Mikė pūkuuotukas portretas
Galvojau normalūs diedai...pasirodo liberastai....

Vietinis

Vietinis portretas
Apgailėtinas žestas žeminantis miestą,su tokiais verslininkais jokių sandorių nesudarinėti...

Jonas

Jonas portretas
Kam meluot? Vaivorykštę sudaro septynios spalvos, o čia šešios. Tai visai ne vaivorykštė. Tai LGBT simmbolis. Tai ir rašykit- remia LGBT, žiinosim. O dabar klaidinat. Tegul remia, tegul kelia, argi gaila, visi žinos dabar :)

Jbn

Jbn portretas
Tolerastai musu žmonėms nereikia įvairovės - viską naudojame pagal paskirtį,gydykitės

lapkricio pradzioje

lapkricio pradzioje portretas
Rusijos valstybine svente-,,tolerantai,,irgi veliava kelsit?

jo

jo portretas
durnių laivas, kai galvelėj skesvėjai nuo tuštumos , pradeda žaisti vaivorykšte

Šančiokas

Šančiokas portretas
Kodėl pora iškrypėliu kalba viso miesto vardu? Aš turiu teise to netoleruoti. Kaip man dabar važiuoti į kaima pas gimines, sakys kauniečiai visi tokie.

o ne su sitais

o ne su sitais portretas
asmenimis orues kelis metus buvo kazkokia tamsi istorija?

nieks tokiu

nieks tokiu portretas
Nezinojo,dabar-zinos,gal koks fondas parems,ar kokia ,,lyga,,sukurs uz EU pinigus

Niekšai

Niekšai portretas
Pavogė iš vaikų vaivorykštę...

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
už seksualumo propagandą,- baudžiamoji atsakomybė turėtų būti...

Kaunietė

Kaunietė portretas
O man visai nepatinka tą jų spalvinga vėliava,gal geriau pasikeistų tą vėliavą,vaikams patinka,o kaip jiems paaiškinti kodėl iškeliamos tokios vėliavos?

Nesupratau,

Nesupratau, portretas
Prie ko tautu sugyvenimas ir gejai?

raudoni

raudoni portretas
g taskas kaune

kokia

kokia portretas
Tradicines seimos veliava?Reiks issikelti.

gulekit jus

gulekit jus portretas
Ksip norit ir su kuo.Nebutinai veliavas keltis.

mano galva

mano galva portretas
jų vėliava turėtų būti rudos spalvos

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Tai ne skatinimas toleravimui,o provokavimas.

Žmogus

Žmogus portretas
"Pagarba žmogui – didžiausia vertybė. Norėdami augti kaip asmenys ir kaip visuomenė, turime kalbėti atvirai ir dalintis savo istorijomis.“ Pagarba reikalinga ir darbuotojams. Ar jie ne žmonės?

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tiesiog šlykštu. Nuo kada du žmonės gali kalbėt viso kauno vardu... tiesiog parodė kad jie patys iš jų yra... niekada netoleravau gėjų ir lezbiečių ir niekada to nedarysiu. aš už tradicinę šeimą. o ne už kažkokius įsigimėlius...

Bloga

Bloga portretas
Šlykštu

sugyventiniai

sugyventiniai portretas
kažko nesuprato .......... kalendoriuje minima pasaulinė paliatyviosios pagalbos diena

jonas

jonas portretas
KAZKAM SU GALVA NELABAI GERAI PASIDARE O GAL SPALINUKIU TURI IR UZPAKALIS PANIZO?

Ona

Ona portretas
Blemba kalba viso Kauno vardu,tai ne Kauniečiai

Aš taip supratau,

Aš taip supratau, portretas
kad ten jų organizacijos štabas.

veliau

veliau portretas
jau slykstu isijungti K.D.

sEUbas

sEUbas portretas
Nesuprantu, kaip tarpusavyje sisiję atsisklaeidimas, tolerancija kitataučiams , paveldo saugojimas su gėjais ir jų simboliu.

Gėda

Gėda portretas
Kokią teisę jie turi? Šitaip darkyti miestą!!!

...

... portretas
Na, neverksim jei toks 'pastatas' ir sudegs. :/

Vaje

Vaje portretas
Gaidamavičius :D Kukariekū...

Svajonė

Svajonė portretas
Vakar per žinias mačiau jauną verslininkę, kuri atidarė žmonėms valgyklą, Panevėžyje, pietūs už EURĄ.Gal jums ,Vyrai , reikėtų užsiimti tokia veikla.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir muilą už dyką dalinkit tokią įsimintiną dieną. Lengviau stumsis.

AS manau NEPROVOKUOK>

AS manau NEPROVOKUOK> portretas
Dar vieni provokatoriai.Kam svarbu kas tu ir su kuo miegi.Bet matyt jiem svaru ir nori ,kad visi zinotu.

Hercogas

Hercogas portretas
Lux! Saunuoliai! Kaunas - tolerantisku zmoniu Miestas.

nepilno proto verslinykai

nepilno proto verslinykai portretas
nepilno proto verslinykai "durniokit" savo tvarte , bet nereikia lyst į viešumą po to KAUKTI , kad kažkas skriaudžia. Kaunui tokių "versilininkų" tikrai nereikia "

Cha

Cha portretas
Nebutu Gaidamavičius...

Raimundas

Raimundas portretas
Paskui verkia kad kažkas padegineja duris. Mylėkitės sau tyliai ir niekam neužkliusit

ATSISKLEIDĖ

ATSISKLEIDĖ portretas
du
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių