Detektyvas Petrašiūnuose: užgrobė svetimą kapavietę

Kpavietes turetu buti skatmeniniu budu

Kpavietes turetu buti skatmeniniu budu portretas
fotografuojamos ir sudaromas arhyvas,nes dabar zmones nusima tvoreles deda nauja tvorele ir uzgrobineje salia esancias kapavietes.klausymas kaip to" nepastebi" kapiniu vedejai? kodel tada uzima tokias pareigas ir nieko nedaro.?

mo

mo portretas
nesuprantamas noras ilysti i svetima kapa. Tiesiog slykstu! Jokios morales, nei kas skiria kapa, nei kas jame laidoja.

Nuomone

Nuomone portretas
Tai jeigu valdininkai leido naudotis kapu, tai ir palaidojo, pati nesugalvojo laidoti savo artimaji i svetima kapa, juk buna seni kapai, kuriu jau niekas nebeziuri, artimieji senai mire, tai leidzia laidoti i tuos kapus.

dana

dana portretas
Bet koks degradas turi buti zmogenas , kad artima kisti i svetimus kapus, kur jie bebutu, nors ir super prestiziniai! Arba per jega, gal ir teisiskai laidotis ten, kur taves mirusieji nekente, ir gyvo nenorejo pripazinti.Siaubas .

As

As portretas
Tokias valdininkes skaudziai bausti.Nes tai patyreme ir mes.Panaikintas,uzgrobtsas zemaitijos kapinaitese apie 1946m tevelio kapas.Buvo pokaris ir tokiu paminklu nebuvo mamai palikusiai su dviem vaikais pastatyti.Kadangi gyvenome 8km.nuo kapiniu tai kapeli priziurejo prie kapiniu gyvenusi senole.Zydejo kaip pamenu gelytes kai su mama nueidavome i kapelius.Prisimenu ta diena.Man buvo apie 5m.Nueinam prie kapo ,o ten panaikinti du kapai ir palaidotas visai svetimas zmogus.Neisivaizduoju kokiam barbarui reikejo buti,kad tik pusantru metu praejus nuo palaidojimo uzimti kapeli.Niekada sitaip pasielgti negaleciau ir ,kad ir kokoise geriausiose kapinese uzimti ,isniekinti kita mirusi.Manau tokie ne zmones,o barbarai.Ta skausma nesiojuosi as dukra iki siol.

nuomone

nuomone portretas
Didziuojames tautieciais vykstanciais i Sibira pasirupinti palaidotu musu proteviu kapais ,o savoje zemeje ju amzinojo poilsio vietas taip isniekiname ? Butinas skubus visu kapiniu skaitmeninimas ir duomenu informacijos praktinis naudojimas , kad tokiu nedovanotinu klaidu daugiau nebutu.

DEMESIO STT FNTT ATKREIPKIT

DEMESIO STT FNTT ATKREIPKIT portretas
DEMESI KAD KAPINESE RAUNAMOS GYVATVORES IR LAIDOJAMI ZMONES,AR UZ ACIU?KODEL STT FNTT NEPASIDOMI KOKIOMIS SALYGOMIS GAUNAMOS KAPAVIETES NAUJI KAPAI,GYVATVORES NURAUTOS .

elertiene1948@gmail.com

elertiene1948@gmail.com portretas
As petrasiunu kapinese priziurejau giminaiciu kapa.Dokumentuose minima buvo mano pavarde.Veliau buves Kapiniu prieziuros vedejas-dar Donelaicio gt.Olsauskas-man nepraneses,nors buvo 2telf nr.perase svetimam zmogui I.Staigvilienei priziureti.Va kas darosi petrasiunu kapinese.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Tokie cinikai kurie dirba kapinių administratoriais neturi teisės dirbti tokioje įstaigoje .

Gerda

Gerda portretas
Nuo seno žinoma,kad kapavietėje klesti verslas ir jokia čia "apmaudi klaida". Kaip gali nebūti kaltu.Kas leido laidoti tas ir kaltas o kad "klaidų" nebūtų,reikia vyti jos lauk

Pamąstymas ir išvada

Pamąstymas ir išvada portretas
Aš nelabai įsivaizduoju ką mąsto žmonės, užimantys svetimus kapus. Netgi tuos, kur guli nežinomas asmuo, ir kur kapavietė neprižiūrima. Nejaugi tai bepročiai? Suprantu, kad tai gali būti cininkai, forsofščikai, bet kiekvienas iš jų gi turėtų į situaciją pažiūrėti ir kitu kampu: aš laidoju sau artimą žmogų į vietą, kur jau daug metų ilsisi kitas žmogus. Ar tam mano artimajam nebus skaudu, kad jis paverstas interventu, okupantu ar dar kažkuo panašiu? Galutiniame rezultate tai gi ne kas kita, o savo artimojo išniekinimas ir pasmerkimas.

Angelas

Angelas portretas
Truputis aiškumo. SĮ Kapinių priežiūra būtent ir išduoda leidimą laidoti, patikrinus kas atsakingas už kapo priežiūrą. vizuoja pats įmonės vadovas.kaip matyti iš straipsnio, kapavietės priezūra teisiškai buvo sutvarkyta ir tai turėjo matytis duomenų bazėja. Deja ČĖSNA yra aukščiau įstatymo ir jis sau gali leisti KLYSTI...... Klaida yra ta, kad paviešino visa tai kapo teisėti prižiūrėtojai.Teisiškai kapas yra išniekintas ir savininkai tegul kreipesi į teisėsaugą. O žurnalistam ir ..... pasidomėkit kaip gaunamos naujos kapavietės Krmėlavos, Seniavos, Romainių ir kitose Kauno m. kapinese,galbūt rasit ir ten KLAIDŲ iškastos gyvatvorės, sumažinti jau esamų kapaviečių plotai, užlaidoti pravažiavmo keliai daug įdomaus ten galima rasti.Pasaku šalis ta SĮ Kpinių priežiūra, tik ta šalis kartais labai labai brangi kap norit kad direktorius KLYSTŲ,išskyrus Vainatrakį į kurį šiai dienai dar laisvų vietų ir NESUKLYDUS labai labai daug.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Šalin rankas nuo kauniečių kapinėse ! Matjošaičiui žurnalistai juos įskaito kaip Kauno gyventojų prieaugį per ,,valstiečių''valdymo laikotarpį.

o tai

o tai portretas
tie kapo privatizuotojai neturėtų dabar atstatyt suniokotą paminklą ir sutvarkyt prideramai pačią kapavietę?

"Kaimelio" kapinaitės

"Kaimelio" kapinaitės portretas
Tai dabar, kada bus išnaikintos autentiškos kapavietės Petrašiūnų kapinėse, Jos taps prestižinėmis?

litvie

litvie portretas
didelis bardakas

idomu

idomu portretas
sanciuose ir petrasiunuose kaip isgirsti kiek kainuoja vieta tai plaukai pasisiausia labai geras biznis tik niekamneidomu

zurnalistai pasidomekite tikrai

zurnalistai pasidomekite tikrai portretas
kapinese vedejai nekontroliuoja padieties darosi keisti dalykai.

NUORODA PERSKAITYKITE STRAIPSNI

NUORODA PERSKAITYKITE STRAIPSNI portretas
Apleistos kapavietės - naujas lietuvių pasipelnymo būdas htpps://verslas.lrytas.lt › Rinkos pulsas 2012-10-27 - Iš tiesų prekiaujama ne kapinių žeme, kurią mirusieji gavo nemokamai. .... kaunietę, ieškojusią nusipirkti kapavietės Petrašiūnų kapinėse. ... Atsižvelgiant į kapines, kapavietės vietą, laidojimo galimybes, svetimo kapo kaina ... „Kartais žmones sugėdinu – tai už kiek savo motinos ir tėvo kapą parduotum?

nenaujiena pasiziurekite kas dedasi kapinese

nenaujiena pasiziurekite kas dedasi kapinese portretas
jei nepriziuretas kapas ,tai salia esantys kaimynai apsitveria bendra tvorele ismeta paminkla ir nusavina.Labai keista kad savivaldybes atsakingos instancijos to "nepastebi" arba kapiniu vedejai ir "nepastebi" kaip taip gali buti? rauna gyvatvores laidoja zmones ar uz aciu? manau zurnalistai galetu atlikti savo tyrima N pavyzdziu keista kad dauguma vedeju desimtmeciais sedi savo postuose .

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kas tik nesipelno iš svetimų nelaimių ir širdgėlos bei praradimų prislėgtų kauniečių.Net žurnalistai už honorarą geriau ar prasčiau padrukavoja.

Viktorija

Viktorija portretas
"Palaimintas žmogus, kuris randa išmintį ir įgauna supratimo, nes ją įsigyti yra naudingiau, negu įsigyti sidabro, ir pelno iš jos yra daugiau negu iš geriausio aukso."

U-2

U-2 portretas
O gi galima buvo parasyti paprastai: "Atsiprasome, Ričardas Čėsna tvarkosi..."

Stefanija

Stefanija portretas
tau, gal burbulas... o giminei didelis skausmas su pasekmėmis. Labai atsargiai elkitės su Mirusiųjų Pasauliu.

N

N portretas
Mažiau tikėkit ką ta spauda rašo. Iš nieko burbulą didžiausią išpučia.....

R

R portretas
30 metų nepriklausomybės, o anarchija PAGAL PILNĄ PROGRAMĄ...kAIP VISAD KALTŲ NĖRA...

Anonimas

Anonimas portretas
Nukentejusiai. Eikit prie savivaldybes piketuot,ir tada pajudes reikalai. As tai netikiu,kad Matijosaitis duokle ima...,tada klausimas kodel nesutvarko?

lkp

lkp portretas
mirusiojo palikuonys tai žino, kas palaidotas, bet kaip "nežino" kapinių priežiūra?

kp

kp portretas
Man iš vis įsigalėjusi nauja mada statant paminklus nerašyti, kas konkrečiai palaidota tame kape. Šis straipsnis tam pavyzdys. Kaip mirusiojo palikuoniai susvetimėja, nebendrauja, kad nebežino kur tikroji protėvio laidojimo vieta.

aukščiausias cinizmo laipsnis

aukščiausias cinizmo laipsnis portretas
Jie atėjo čia ir pripažino, kad juos savo pasakymais suklaidino senas žmogus-tikino "Kapinių priežiūros" vadovas.

vargeli

vargeli portretas
Mes juk puikiai suprantam,kad be kapinių priežiūros vado, Kauno kapinėse, o ypač Petrašiūnų kapinėse pirstelt negalima.Beje, kodėl tų dviejų moterų pavardės žinomos ir parašytos, o kapo niekintojai -anonimai?Kodėl Kapinių priežiūroj, šiais pasaulinio kompiuterizavimo laikais , dar vis vartomos senos knygos? Kiek ten kontoroj dirba žmonių ,kad nesugeba galų suvest?Gal ir aš galiu paskelbt, kad mano senelė sakė, kad diedukas palaidotas Katedros šventoriuj ir pradėt ten knist kunigų kapavietes? Ar dar Čėsna ir ponia iš savivaldybės dirba savo darbo vietose?Beje, Kaunas-mažytis miestelis ir teko girdėt, kad ta saviv.darbuotoja kažkaip ir seniau ieškojo tokių kapelių.

ne pirmas kartas

ne pirmas kartas portretas
Net ir diskutuoti nereikia, aisku, kad pasipinigavo, o dabar buktai aiskinasi.

Juodos burės

Juodos burės portretas
Tai, kad ta valdininkė - "kaimynė" lapkričio 01 dieną stovėjo ir stebėjo proanūkę, kaip ji tvarko kapą ...

Savas

Savas portretas
Jokio apsirikimo,paprasciausiai pardave jusu kapa kitam

Anonimas

Anonimas portretas
kaip pardavinejo vietas,taip ir toliau pardavineja...nei Matijosaitis nesutvarko...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Būtent.Tie tarnai turėtų eit tarnaut už sutartą atlygį,o ne šeimininkus kamandavot.Bet kaip jiems iššaiškint,kas jie tokie?

Manau.

Manau. portretas
Kaunas tvarkosi.Tokia tai tvarka.Uz pinigus ir kapo vieta ir visus parduos.Ta Petrasiunu kapu prieziura i teisma uz betvarke ir korumpuota veikla.

Tesin.

Tesin. portretas
Gerb.paduokite į teismą ,visi duomenys yra kapų kontoroje ,to kurie palaidoja,nėra problemos.Aš įzvelgių gerą pinigų uždirbimo būdą.Kvaili mokės du kartus.Kapų išniekinimas,moralinės ,psichologinės žalios atlyginimas,turtinės žalos atlyginimas ir teismo,advokato išlaidos.Visą tai apmokės tie, kurie kapus išniekino padarė nusikaltimą.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Dirba savivaldybeje.Tai mano,kad viskas jiem galima.O as manau tokie tarnautojai yra mums kaip samdomi tarnai ir turi elgtis teisingai.Nesugeba buti teisingi lauk is darbo.Nes alga gauna is musu pinigu .Yra samdiniai ,o nevisagaliai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kapavietė ir kapai nėra pasivaikščiojimo parkas,todėl kas kaip nori ,tas taip ir tvarkosi.Niekas neturi užimti svetimos kapavietės ,nes už ją yra sumokėti pinigai.Už dyką neskiria vietos palaidojimui.

AS manau

AS manau portretas
Turit graziai sutvarkyto kapo nuotrauka.Paduokit i teisma uz mirusio zmogaus paniekinimair kapo sunaikinima.Bet kazin ar laimesitejei neturesite daug pinigu.Tokia dabar tvarka.Bet pameginti verta ir viesumas.

Pilietis

Pilietis portretas
Į teismą paduoti tuos ,kurie laidoja svetimuose kapuose,uždirbsite dar pinigų ir baigta bus problema.Kol nebus pamokytas nora vienas, tol išsidirbinės.

Anonimas

Anonimas portretas
Betgi reikalingas ir paminklas su velionio duomenimis,tai ir nebus apsirikta.Tulpė...ir ką ji sako;apie apleistą kapavietę.Na žinoma kapinių priežiūros darbuotojai privalėjo išsiaiškinti ,ir tik tada priimti sprendimą.

Tesin.

Tesin. portretas
Į teismą reikia paduoti tuia kurie laidoja i svetimas kapavietes.Bus priteista moralinė,psichologinė žalauždirbsite pinigų ir dar ne mažai.Apmokės teismo išlaidas visas ir advokato surašyta skundą.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Čia,apsaugok nuo tokio žmogaus.Išsidžiovinkit malkas laužą kurstydami.

čia

čia portretas
naujas verslas ........pernai skubotai priimtas nutarimas leidžiantis naikint neprižiūrimus kapus taip galutinai nušluojant prisiminimą apie mirusius - po to , kai trečdalis tautiečių emigravo greit ir protėvių lavonus pradėsim iškasinėt ....... visiškas moralės degradacija po nepriklausomybės atstatymo

Žmogus

Žmogus portretas
Pasidomėkit kas vyksta Šančių kapinėse kiek kainuoja vieta?

zelemunčike

zelemunčike portretas
Eik miegot, išsipagiriosi gal, paskui rašyk.

Apsaugok,

Apsaugok, portretas
Dieve, ir nuo valdininkų ir nuo tokios situacijos, nes ji šiais laikais gali ištikti kiekvieną iš mūsų, nes su niekuo nesiskaitoma. O čia, aiškiai kapavietė nusipirkta. Žinau atvejį, kai žmonės teiravosi, ar jie negalėtų įsiregistruoti neprižiūrimos kapavietės. Tai tuometinis Petrašiūnų kapinių vėdėjas žegnojosi, kad tai neįmanoma, nes ir po kelių dešimčių metų gali atsirasti giminės. O čia - jeigu reikia, tai ir giminių nereikia ir pažymos netinka ir t.t. ir pan. Esu girdėjusi, kad kapavietė Petrašiūnų kapinėse tuomet kainavo 10 tūkst. litų.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Daug purslų,triukšmo dėl nieko.Tik todėl,kad ir senieji ir naujieji giminaičiai kalbasi instrukcijų,o ne padorumo kalba.Amžinatilsiai, nors ir svetmi, muštis nepradėtų gulėdami šalia nors ir svetimi,o moterėlės puošdamos prosenelio kapą,atlikusią gėlytę padėtų ir ant joms nepažįstamojo kapo.

Daiva

Daiva portretas
Tao verslas ir vietos prestizinese kapinese parduodamos uz labai nemazus pinigus

Jone

Jone portretas
Valdininkes šešėlis ir tuo viskas padakyta. Apsaugok, Dieve, nuo valdininkų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių