Demaskavo: Vilkijos centre pagerbti partizanų žudikai

Grįžti į straipsnį

Petras

Petras portretas
Kiek dar garbinsim ,okupantų parankinius, gėda Vilkijos miestelio gyventojams, laikas nugriauti sovietų palikimą.

to algis

to algis portretas
pirmiausia turi nustipti tie, kurie vartoja rusiškus žodžius vietoj lietuviškų. Ką besmegeni, pagal tave lietuviškai reikia sovietmetis - tarybų metas ar patarimų metas?

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Stribzulikeliai jus jusu valdzia komunizma state kas gavosi sudas ir dar sudas kvadratu nors sake jau prie horizonto Putinas to sudo nesejas uzsoko ant Ukrainos ir gaus i galva.....

Algis

Algis portretas
Žemiau daug komentarų rodo, kad dar turi išdvėsti bent 2 kartos, kad nebeliktų tų sovietmetį mačiusių ir jį dar begarbinančių visuomenės šiukšlių, kurie ir po 30 metų okupacijos vis dar žiūri visokius rusiškus serialus ir filmus, prisimena kaip rojų. Tokius tik grabas pakeis. O jaunimas pamažu pakeis Lietuvą į normalią užsienio valstybę.

kaži kodėl tuos partizanus

kaži kodėl tuos partizanus portretas
kaimo žmonės banditais vadino ? Būtų gražu išgirst apie partizanų kovas su okupacine kariuomene. Gal kkokį partizanų rėmėją nuo trmties išgelbėjo? Kaip paėst tai naktimis baladojos, kai į sibirą vežė - partizanai kaip shūrdas po lapu.. Kad žudė į kochozą įstojusius ar valsčiau administracijoj dirbusius beginklius žmones mes žinom.

Q

Q portretas
Dauguma kaimiečiu dar tiki kad prisikels brazauskas ir gyvens jie po prežnemu ...

sena kaimiete

sena kaimiete portretas
Kodel niekas neskaiciuoja "partizanu" auku Zude vietinius gyventojus kad nepasitrauke su jais kad stojo i kolukius .Tie buozvaikiai gyne tevyne?Savo turtus.Ka jie dave lietuvai? naktimis terorizuodave kaimiecius..Brolzudziai ...

Senelis

Senelis portretas
Jus man senam zmogui gal galite paaiskinti ? Vilkijoje stribai, Putinas su rusais blogas, Paleckis nuteistas šnipas o kazkodel kiti musu lietuviai kurie benradarbiavo su KBG yra geri, nes ju sarasai užslaptinti, tai gal dabar esant tokiai politinei situacijai laikas juos paviešinti ? Neaišku kokiu gali kilti provokaciju Lietuvoje iš jų pusės.

cia

cia portretas
pasirodo yra botoksinio garbintoju susirupinusiu sovietiniais kanalizacijos dangciais.......

to vardas

to vardas portretas
o kokį pavojų kelia paminklai? Didesnį pavojų kelia bolševikai prezidento poste, seime. Bet tūpasnukiai lietuviai boševikus , KGBistus, jų vaikus ir aknūkus į aukščiausius postus renka. Va todėl Airija palikol ietuvą giliai subinėj.

uzminuot

uzminuot portretas
priejimus k ciortovaj materi,kad nesliauziotu raudonos lervos ir koloradai su gvazdikais

vardas

vardas portretas
Dalbajobai komentatoriai neskiria sovietiniu pamiklu, nuo sovietiniu namu, pastatu. Turbut tai yra kvailo okupanto palikuonys. Jeigu ant daugiabucio butu sovietinis komunizma slovinantis paminklas, ar lozungas, jis taip pat butu nuluptas. Ar aisku? O namai ir kiti irengimai, statyti sovietmeciu, nekelia pavoju. Jie "nepolitikuoja". Galima panaudot, nors niekas neprase cia mums ju statyt.

nuomone

nuomone portretas
Putinistai eikit naxui

idziausias paminklas

idziausias paminklas portretas
sovietinai daugiabuciai ...verst nakuj ta daugiabutini sovietini palikima varyt gyventojus i patiltes.... uz sovietinio palikimo naudojima mokyklas vaiku darzelius kolhozu pastaus administraciju darbuotojus sodint kartu su prievartautojais,,,, nuo gatviu nurinkt analizaciju dangcius ir priduot i skubke... nuverst katiliniu kaminus ir vietoju ju pastayt ekologiskas vejo jegaines... downai ir menkystos a jus suprantat ka beversdami ir nieko nestaydami jus save menkinat viso pasaulio mastu ? nu jus gi patriotai nacionalistai jusu dievas pinigas ta jum nusispjaut ant to kaip i jus vandalus uzsienieciai turistai ziuri...

ALGIS

ALGIS portretas
Šitiek metų stovėjo ir tik dabar patrijotai susiprotėjo , laužyt ne statyt proto nereikia , o putleriui bus pretekstas , kad čia skriaudžiami rusai .

Jau

Jau portretas
seniai reikėjo lietuvių kankintojams pastatytus akmenis išvežti, net nustebau, kad tiek brudo dar likę. O vata lai nesipiktina - juk turi savo tėvynę su botuliniu sadistu.

Orkų palikuoniams,

Orkų palikuoniams, portretas
kurie savo veiksmais Ukrainoje įrodė, kad kitaip juos vadinti būtų netaiklu, yra nesuprantamas natūralios, kai kada žmogaus paveiktos ar sukurtos aplinkos saugojimas. Nuo brutalaus ginklo panaudojimo gamtos suniokojimas ir užterštumas atsilieps ne tik žmonėms, bet ir patiems orkų palikuoniams ilgus metus. Na, o žmonių pasibaisėtinas požiūris į orkas išliks ilgam gyvų žmonių atmintyje, prirašytuose istorijos puslapiuose vaikams, anūkams, proanūkiams. Žodžių ilgą laiką į rusus (orkas) žmonija žiūrės kaip į ne žmones. Nesvarbu, kur jie bebūtų, savo žemėj ar svetur bandytų laimės ieškoti.

Partizanai

Partizanai portretas
buna tie,kas kovoja su priesu,o ne su savais valstieciais.

Skubiai

Skubiai portretas
...Kolaborantus sodint arba issiusti i Rusija-tevyne o paminklus griauti ir kuo greiciau...

Jokių diskusijų.

Jokių diskusijų. portretas
Naikinti rusiškų ir sov.kaloborantų išgamų pėdsakus.O protestuojančius į cypę.

TAIKOS !!

TAIKOS !! portretas
.....Niekas nesiruosia iskasti mirusiuju-zuvusiuju ir kitu. Paminklai svetimiems kareiviams[[o ypatingai okupantams!!] turejo buti panaikinti Lietuvai atstacius Nepriklausomybe. ...jei tose vietose yra kazkieno kaulai ---te jie ir duleja ten;;taciau panaikinti reikia pompastishkas "statulas",kurios LIETUVIAMS sukelia blogus prisiminimus apie okupantus,...o kaulai te guli ...Didziules Kauno kapines komunistiniu padlaiziu isakymu!!! buvo ---sulygintos [[[o ZMONIU sirdys verke!!]] --tapo kapines ramybes Parku..[[rusams to nesuprasti,,ir tebunie....]] Ir ten kur dar stypso monumentai ishdavikams ar okupantams --panaikinti svetima atminti,,,,,ir pasodinti MEDI,,---ir ten uzaugs parkas..... Paminklus kiekviena valstybe turetu statyti savo salyje ,,savo zmonems,,,,,,

jooo

jooo portretas
Komunistu stabus vers lauk.

ir dar vokiečiai yra vokiečiai

ir dar vokiečiai yra vokiečiai portretas
Berlynas gegužės 8-9 dienomis uždraudė ukrainiečių ir rusų simbolikas ir vėliavas. Straipsniai užsienio žiniasklaidose.

vokiečiai yra vokiečiai

vokiečiai yra vokiečiai portretas
Skaitau vokiškai, cituoju: „Mes susiduriame su didžiuliu iššūkiu ir užduotimi – suteikti oriam 1945 m. gegužės 8-osios minėjimui tinkamą ir pagarbų pagrindą“, – sakė vidaus reikalų senatorė Iris Spranger (SPD). Ji taip pat iš anksto atkreipė dėmesį, kad prie memorialo paskutinį poilsio vietą rado keli tūkstančiai sovietų karių, kritusių 1945 m. Berlyno mūšyje. Vainikai ir gėlės bus padėti prie sovietinių memorialų ir žuvusių karių kapų Tiergarten, Pankow ir Treptower parke. Be to, planuojama aplankyti svarbiausias buvusių koncentracijos stovyklų memorialines vietas...". Straipsnis "Gedenken zum Kriegsende: Polizei Berlin verbietet Flaggen"

to spalukui

to spalukui portretas
pamoini litvinai turėtų sunaikinti okupantų palikimą - fortus. O jie muziejus rengia.

spaliukui

spaliukui portretas
Vokietijos niekas nebuvo okupaves 50 metu. O Lietuvoje, rusu okupantu pagerbimas turi buti sunaikintas. Rusu todel, kad Rusija yra sugriuvusos komunisnes salies teisiu peremeja.

Kaimu isigimeliai ir dabar meldziasi

Kaimu isigimeliai ir dabar meldziasi portretas
Okupantu paminklams,ir klausosi vatniku muzika??

Velniop visus okupantų simbolius

Velniop visus okupantų simbolius portretas
Dar mažai prisikentėjot , arba net neįsivaizduojat , nežinot istorijos , ne to laikmečio žmonės , kad pamiršot , kokį blogį sėjo ta dieržava.

šiaip pamąstymui

šiaip pamąstymui portretas
Tikroji,nesuklastota antrojo pasaulinio karo istorija: ww2truth taškas com

Taikus zmogus

Taikus zmogus portretas
Linkiu kad valytoju tevu kapus isvalytu, jei pasiknisti tai jie visi komunistai gal but buvo ir jie netinkamai atlieka savo pareigas..Tai sau dideles kedes darymas is schiknalaiziavimas. ZINUTE IDIOTAMS.- MIRUSIEJI NETURI TAUTYBES, NETURI PARTIJOS.NELIESKITE TAI- KO JUS NEVERTI.Pajudine kapus - jus neteksite ramybes.Mums tai i nauda, bet kentes jusu vaikai ir anukai.Nelinkiu niekam uzsitraukti neapykantos.

Spaliukas

Spaliukas portretas
Ar nepagalvojat kad po kokiu 100 metu bus taip pat griaunami visi paminklai siais laikais pastatyti Istorija kartojasi bumerangu

Munde

Munde portretas
A X M A T. S I L A !

Spaliukas

Spaliukas portretas
Surado buda kaip apeinant visas padorumo normas nuversti dar viena monumenta ,kuris negali duoti atkirti Salis kuri kariauja su mirusiais ira pasmerkta.......Net Vokietijoje Naciu Lopsyje Niekas paminklunegriauna o atvirksciai jie visi ira priziurimi Geda !!!

to nu

to nu portretas
Rusų okupacija - tai 120 metų trukusi carinė. Palikimą - visus 9 fortus būtina susprogdint. Pokarinė - gali vadint stalinine, gruzinų, komunistine - bet rusų skirta kvailiam Okupavo RA, tautų mišinys, įsąkymą davė gruzinas stalinas.Tas pat sakyti kad Lietuva Afganą okupavo.

nu

nu portretas
cia net ir klausimo negali buti. Viskas kas susija su rusu okupantu garbinimu turi buti sunaikinta.

to Kaunietis

to Kaunietis portretas
Istorijos žinove,gal girdėjai kad lietuviai putna ir uborevičius žudė rusus ir batarusius, sukilusius prieš bolševikus? Ir ne štukom o kelis šimtus tūkstančių.O NKVDisto ježovo, čekisto dzeržinskio motinos lietuvės?

kur Masiulis?

kur Masiulis? portretas
Bet va gyvas kgb komunistų paminklas grybė - klesti ir visiems špygas rodo, kaip ir 75-iems metams save įslaptinę ale patriotai, kurie panašu uoliausiai ir piarina versdami paminklus, nors tiesą sakant man ir negaila tų paminklų, bet gaila valstybės 32 metus Europos dugne, valdininkėliai tik piarais beužsiiminėja ir tuo makles prisidengia.

Slava Ukraini

Slava Ukraini portretas
Ukrainos dėka apsivalysime nuo ruskių fašistų ir stribų kolaborantų šmėklų.

Onė

Onė portretas
Jau gal visai durni ir rusu kalba užkliuvo na kvaileliui kokiam neskirta išmokti o šiaip tai ramiai gyvenom ir tie paminklai neužkliuvo nežinau kam skatinama ta neapykanta juk kiek lietuvių gyvena Rusijoj tai įsivaizduokit jei jiems būtų reiškiama tokia neapykanta manau kad Rusijoj mūsų kryžiai nebuvo išvartyti.ir ta neapykanta atsisuks prieš pačius.jau dabar pilna smurto nes tai priimama kaip norma,viską griaukim naikinkim jei kas kitaip mąsto tą sutrypkim.labai lengva viską nurašyti Ukrainos sąskaita.nors tai net nieko bendro,reikia jiems padėti,paremti.,bet negalima tą sąskaita daryti kas šauna į galvą.

to Kaunietis

to Kaunietis portretas
Nežinau kas tas abromaitis, gal žurnaliūga. Tikrai ne popiežius, kurio žodis šventas. . Bet visiems žinomas George Orvelas yra pasakęs "Istoriją rašo nugalėtojai" . Jauti prasmę ir esmę. Na o tie teisuoliai - gal ir dušanskį išgelbėjo, ar abba kovnerį, chaimą lazarą, kitus Kaniūkų kaimo žudikus. Kaip apsivertė istorija - buvo tarybiniai partizanai tapo žudikais. Kovneris ir toliau pasižymėjo - subūrė žydų banditų gaują, žudė pokario civilius vokiečius.Bandė užnuodyti didžiųjų Vokietijos miestų vandenvietes. Kur tie teisuoliai, kurie banditus išgelbėjo - tikriausiai sėdi prisišikę po lapais.

Bandantis išmokti kalbėti

Bandantis išmokti kalbėti portretas
Plika akimi matosi , kad Lietuvoje bandoma įgyvendinti totalirizmą , viena teisinga partija , viena teisinga tiesa , visko tik po vieną . Draudimas kitokios nuomonės , jau bandoma įstatymo tvarka bausti kitaminčius . Dvidešimtas amžius tai patyrė . Galima paskelbti daugely draudimų , prorusiškas nuomones galima paskelbti už įstatymo ribų , galima uždrausti GRAVITACIJĄ ., bet niekas neįrodys kad jos nėra ! Žodžio laisvės neymanoma SUPRICHVATIZUOTI ,kad ir kaip norėtūsi . Tikiuosi Lietuva netaps Siera Leonė .

....

.... portretas
O ka pristreikuosi cia? Zodi ne ta pasakysi pasodins dar. Reikia isankstinius rinkimus pradet,sita valdzia pati blogiausia per visa istorija,nenustebsiu suzinojes,kad visa Lietuva jau parduota. O del paminklu man vienodai,norit griaukit norit ne,tik ar tai ka isspres?

Socialiniai tinklai

Socialiniai  tinklai portretas
Žmogus skiriasi nuo gyvulio tuom , kad gali priimti sprendimus . GYVULYS kanda kai jis ginasi , žmogus kanda kai jam užeina noras kąsti .Jėzus yra pasakes ....mesite į mane akmeny tas kuris neturi nuodėmės . Mirusieji kokie jie bebūtų buvę , nepajėgūs nei apsiginti nei pasiaiškinti , tuom labiau kariai .Vieni ir kiti vykdė įsakymą . Tai kas dabar daroma , tik eiliny kartą parodo kad dalis visuomenės yra pitekantropai . Kvailybė neišgydoma .

Kaunietis

Kaunietis portretas
komentarui-''to nereikia''-''Žmonės,nežinantys savo istorijos,visada tampa savo Tautos priešais''A.Abromaitis. Lietuva-daugiausia teisuolių turinti Valstybė.

Kaip visada

Kaip visada portretas
O tai valdžia prabudo po 30 metų?

to nereikia

to nereikia portretas
kaži kuo rusai blogesni už jankius? Skaičiuojam jankių nužudytus miljonus? Irakas, Vietnamas? O vokiečiai - vien žydų 6 milijonai. O išsigimėlai lietuviai - 190 000 Lietuvos žydų. Tai rusai nebent atominę panaudos, jankių pavyzdžiu, kad tiek pasiektų.Šiaip tai reikia išmest į šiukšlyną lietuvių kalbą, Niekam ji neįdomi, kalba saujelė makakų. Įvest anglų. Kad vieną pasaulio kalbą vaikai jau nuo gimimo mokėtų.

PFFFFFFFF

PFFFFFFFF portretas
O koks rusu sup... stas reikalas, kokie musu paminklai? Tegu issiveza savo baibokus, jei nepatinka. Cia musu valstybe, o ne ju !!!! Isgriauzkit

nerikia mums rusiškų paminklų

nerikia mums rusiškų paminklų portretas
nei rusiškų mokyklų, nei rusų kalbos. Tikiuosi, greit sugrius ir rusija bei kitos šalys ją pasidalins.

to taigi

to taigi portretas
jei tavo tėvai buvo komunistai - turėjo vokiečių bijot. Vokiečiai, kaip smetona, šaudė komunistus be teismo. Dabar paskaičiuok,kiek lietuvių nužudė vokiečiai per beveik 5 metus, kiek komunistai vien per 1940.ano giminių, kaimynų buvo Vokietijoj darbams išvežtų. Sakė prie smetonos gyveno blogiau.taikos metu negu pas vokietį per karą.

reikai ne tik nukelti sovietinius balvonus

reikai ne tik nukelti sovietinius balvonus portretas
reikia atsisakyti ir rusų kalbos. Kalba, kultūros nešėja, šiuoatveju, fašistinės kultūros. Pirmiausia reikia panaikinti mokyklose, kur mokama, kaip antroji užsienio kalba

Is ko atskirsi

Is ko atskirsi portretas
zmones nuo gyvuliu? Ogi - is kapiniu! Prancuzijoje,ypac Normandijoje,greta guli ir antihitlerines koalicijos,ir vokieciu kariai. Kapai priziureti,paminklai stovi ir tiems,ir tiems,prie vienu ir kitu - padetos gyvos geles! Tai cia tarp zmoniu taip. Vyrai dorai atliko pareiga,vykdydami vadu isakymus! O jei jums nepatinka tie isakymai - yra saliu vadai pretenzijoms,o ne saziningai vykdziusieji pareiga ar paminklai jiems! Geda ir apmaudu buti gyvuliu tautos vienetu :-\ Neduok,Dieve!

tai va

tai va portretas
Konservatorius=buves komunistas=buves kgbistas=buves stribas=ir siaip subinlaizys kada ir kam reika

Tam aš, jei ne tankas, tai kas tada.

Tam aš, jei ne tankas, tai kas tada. portretas
Šakes reiketu pasiimti, kai karas vyksta. Kam Lietuva moka NATO gynybai milijardus. Taip pat už tankus, ginkluotes,karinius lektuvus.

geriau vėliau, tai yra dabar jau paskubėkit

geriau vėliau, tai yra dabar jau paskubėkit portretas
gėda bus, tiem, kas liks paskutinis su rusų fašistų simbolika, bus labai gėda

AŠ portretas
kaip sau norite, bet esate už Rusijos paminklus ,o gal ir Rusų tankus? Atsakykite.

Lietuva visada suras kaltu. OT INDIJAI, VENGRIJAI, KINIJAI

Lietuva visada suras kaltu. OT INDIJAI, VENGRIJAI, KINIJAI portretas
RUSIJA TINKA. IR TAI PAČIAI AMERIKAI. O KA DARYS AMERIKONAI BE RUSO. AAAA????

Taigi

Taigi portretas
Kažkas iš komentatorių labai norėtų,kad karą būtų laimėją vokiečiai,tai žinokit,kad lietuvių jau nebūtų,o tik grynakraujai vokiečiai,tai mano a t a tėvų mintys.Kažkam labai patiko ,kai vokiečiai gaudė jaunus lietuvius ir lietuves darbams Vokietijoj,tai jai ten taip gerai,tai kodėl visi slapstėsi kaip įmanydami.Visur gerai ,kur mūsų nėra,kai kam ir kalėjime gerai

su sarkazmu

su sarkazmu portretas
Belaukdami, kad puls rusas, pradžioj pasitreniruos ant paminklų ir kapų rusams. :)))

taip ir liks klausimu?

taip ir liks klausimu? portretas
Tai dėdulė įskundė stribams A.Sakalą, ar ne? Juk Sakalo interviu yra.

apgailėtinas uolumas

apgailėtinas uolumas portretas
32 metus nematė, o dabar neva pastebėjo, va tai jau darbo daug turi, bet 75-iems metams save įslaptinusių ir dabar valdžioje esančių dėdulių nejudina.

susirūpinusi

susirūpinusi portretas
Kiek daug komentatorių be nuodėmių,tik viską griaut,naikint, kada statyt pradėsit?Juk tai mūsų istorija,kiek dar kartų ją perrašinėsit?Karas ir pokaris buvo baisūs laikai,tad netampykim liūto už ūsų,kad tai nepasikartotų.Partizanai ir stribai buvo vienodi visais atžvilgiais,vienus reikėjo penėt dieną,o kitus naktį,ir vieni ir kiti šaudė žmones be jokio nusikaltimo.Gal ne visoje Lietuvoje taip buvo,bet apie Dzūkiją -taip.Didžiausia beprotybė kovoti su mirusiais

Valerij Makun

Valerij Makun portretas
Nu kak eto možno. Nelzia triogat kostei ni evrejev ni ruskis soldat.

NELYGINKIT VOKIETIJOS SU LIETUVA. LIETUVOJE GYVENA KVAILIAI,

NELYGINKIT VOKIETIJOS SU LIETUVA. LIETUVOJE GYVENA KVAILIAI, portretas
BAILIAI IR NEVIENINGI. VOKIETIJOJE EINA I GATVES PROTESTUOJA IR VALDŽIAI NELEIDŽIA UŽLIPTI. O PAS MUS VISI BIJO. PRANCUZIJOJE, ANGLIJOJE, AMERIKOJE STREIKAI ANT STREIKU. IMASI SU VALDZIA. LIETUVOJE IR ŠVARU VISKO PILNA. ZNONES APSILEIDE, KAD LEIDO VALDZIAI DARYTI KĄ NORI.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Galima drasiai sakyt jei ne KONCERVATORIAI LIETUVA gyventu kaip skandinavai bet deja gyvena kaip afrikoje babujinas

to>aiškiariagiui

to>aiškiariagiui portretas
baltos kumelės sapne, niekad labusynas nebūtų ir nebus Vokietija. Žmonės ne tie. Vokiečiai garsėja tvarka o ne vagystėmis. Vieninteliu atveju Lietuva galėjo tapti Vokietija - jei būt išvalyta nuo litvinų ir kolonizuota vokiečiių.

Arvys

Arvys portretas
Geriau paviešinkit KGB archyvus kur TS-LDK koncervatoriai užslaptine,Kiek kgb ištrėmė i sibira tautieciu kiek nukankino partizanu.

>aiskeriagiui

>aiskeriagiui portretas
IDIOTE, "o jeigu ne rusai okupantai tai mes butume NE kaip skandinavijos salys, bet kaip Vokietija.

to jei

to jei portretas
jei ne Vokietijos karas su SSSR, britam jau buvo pilnas zviezdiec. GB sala o vokiečių U nespėjo skandint britų prekybinių. Kokia sąjungininkų parama, mulki? Paramą teikė tik USA, britai patys gavo paramos 3 kartus daugiau negu SSSR. Klausimas - kodėl ūsagalviai rėmė didžiausią visų laikų nusikaltėlį sraliną joškę džiugažvilį? Gal kad patys tokie? Nežinau kiek reikšminga ta parama, bet sutikim - jei ne ta parama, sralinas apsisralina, pokario Lietuvos neokupuoja. Tai, pagal tave, tik jankiam turime būt dėkingi už 50 metų pokario okupacijos.

Reinkarnacija

Reinkarnacija portretas
Tai kas dabar vyksta , vadinasi”Sugrįžimas į gyvenimą“, tai ilgus dešimtmečius Sovietų Sąjungoje ir dabartinėje Rusijoje puoselėto Didžiojo Tėvynės karo mito nuvainikavimas.Tai gal nesipliekite žmonės, dėl tû kaulû, jie jau seniai vaikšto dabartineje Rusijos pragaro mašinoje zombiu prievartautoju pavidalu.Kam labai “neramu”, kaulus galima perlaidoti kapinese, ir toje vietoje įrengti nuostabû parkà- sodà, visû džiausmui

ir

ir portretas
teisingai 1 kom urainietis pareiske rusu alba kad ne jums svolociai griaut mano senelio paminkla kuris zuvo klaipedoje gindams jus visus nuo to pacio fasizmo kuris vel skverbiasi po visa euroazija visais budais supriesindams tautas a ir matome is nedabrendeliu kom tarnaujanciu vasalams uriu paciu galvos nuo marmalo suskistejusios ir jau nesuprantancios kokioje dimensijoje randas? politglobalinis pamisimas ======

to lietuvos idiotams. Heydricho tvirtinimu

to lietuvos idiotams. Heydricho tvirtinimu portretas
tik estai buvo tinkami germanizuoti. Tai tik viena pusė. Išvežti į Vokietija darbams lietuviai, tie kurie nepabėgo į ameriką o sugrįžo, tvirtino kad per karą pas vokietį gyveno geriau negu prie smetonos taikos metu.Įvertinus kad pas vokietį šiuo metu dirba ne vienas lietuvis, ne vienas veržiasi ten pakliūti, būtina sąlyga mokėti vokiškai, tai BBD ant tavo lietuvių kalbos.Geriau jau būti Vokietijos žeme negu sušiktu labusynu, komunistų valdomu. Ypač kai algos Doičlande kokius 3 kartus didesnės už litviniškas. ir viskas mokama baltai.

Tvarka bus!

Tvarka bus! portretas
o tuo tarpu šiandieną pranešta, kad Vokietija perduos Kyjivui antirusiškų haubicų, daug haubicų, šiuolaikinių išmaniųjų haubicų... Viva Ukraina!!!!

Jei

Jei portretas
jei ne karo eigą nulėmusios sąjungininkų karinės pajėgos ir sąjungininkų lemiama visapusiška pagalba rusijai (maistas, rūbai, technika, degalai, vaistai ir visa kita), neturėtų ko rusija švęsti... Dabar rusija galvoja apmulkinti visą pasaulį ir švenčia nežinia ką...

Greit liks pavieniai balvonai

Greit liks pavieniai balvonai portretas
Net bailiam meram pasidarys gėda ir nukels

aiskeriagiui

aiskeriagiui portretas
o jeigu ne rusai okupantai tai mes butume kaip skandinavijos salys.

Lietuvos patriotams

Lietuvos patriotams portretas
Jeigu rusai nebūtų sumušę vokiečių, tai šiandien Llietuvos (ne valstybės) teritorijoje lietuviškai mokėtų tik pensininkai.

taigi

taigi portretas
ko noret kai uzsilikus kgb saika su savo vasalais savus globoja o darbogaujos kgb banditai su /itatingo/ terminu zaloja musu vaikus nes tai /runkeliu/ neitakingu tautos vaikai ir kol pati tauta neisviesins sios saikos siandien saugomos tos pacios saikos globalistu vasalu tai nieko gero nelauk?===

pagerbti buvo partizanų žudikai

pagerbti buvo partizanų žudikai portretas
dabar pagerbs partizanus žudikus.

Anonimas

Anonimas portretas
KGBistu pavardes saugo ir neviešina nes ju palikuonys valdo valstybę o jei valdo vadynasi saugo savu atminima.

nu

nu portretas
ir ko laukiat? Greitai griaunam komunistu okupantu realiktus ir siunciam i Kremliu.

Laukit ateinancio amerikono išvaduotojo

Laukit ateinancio amerikono išvaduotojo portretas
Nuo kainu kilimo, karo, bado, klimato kaitos ir visu kitu ligu ir bedu. VAKARAI PADES.

Tremtinys

Tremtinys portretas
Kodel iki siolei laikomi zmogzudziu, fasistu ,okupantu paminklai! Geda vilkijos valdziai , ko gero laukianciai rusu sugrizimo!

Tarp žuvusiuju buvo daug ir nekaltu. Žuve buvo labai jauni,

Tarp žuvusiuju buvo daug ir nekaltu. Žuve buvo labai jauni, portretas
Tai ka jie išdavikai. Pradeda komentuoti jaunimas nieko nenusimanantis, kuris gime prie klavisu, pizu ir prabangaus gyvenimo. Istorija perrašyta melagingai. Ir tiki. Toki durnuma išgirsi tik Lietuvoje. Nes Lietuva save PRISTATO ŠVENTA, NEPRIKLAUSOMA RUSU NUKANKINTA DEMOKRATIJA. Juokas ima.

pagal zmoniu prisiminimus manau 90% istremtu y sibira

pagal zmoniu prisiminimus manau 90% istremtu y sibira portretas
lietuvos zmoniu tai pakrumiu bandiugu ir ju rysininku ranku ir lieziuviu darbas , ,,,stribai,,, tik padedavo NKVD-istams suvezt pagal sarasus y vagonus zmones kuriuos ,pagauti bandiugos ar ju rysininkai sukdami savo kaily paskusdavo NKVDistams , neva pas ta valgyt gavom , anas miegot prieme ir t.t stai tie ir keliaudavo y Sibira , o kiti kurie jiems est neduodavo --budavo skundziami ,specialiai-apsmeiziant juos esant banditu rysininkais , del to kad nedave banditams maisto... ir tie keliaudavo y sibira --nors su bandiugom aplamai nieko bendro neturejo , Uztat vos tik atgavus neriklausomybe --PIRMI PRIE ARCHYVO SULEKE BUVE POLIT KALINIAI TREMTINIAI IR LANSBIRKINIAI KGB ESNYKAI ..tyse voge tempe savo arcghyvinius duomenis maisais....plese draske ir naikino , likusius sunaikino ju pastatyta ,,,archivare,, Birute Burauskaite

to to tik pasakyk

to to tik pasakyk portretas
šūduk raudonas, pateik argumentų kokie mūšiai prieš okupantus vyko Užtakų kaime. Ne vien savų gyventojų žudymas.

Anuliuoti kolaborantus

Anuliuoti kolaborantus portretas
Nekenciu kolaborantu. Labai gerai, kad tokius zude! Supranti, kad didele daugima buvo buki neissilavine valstieciai, bet kieno reikalas, kad esi toks bukas? O del tu palaidotu stribu tai versti tuos paminklus kuo greiciau, surinkti kaulus ir perlaidoti kur salia siuksliu savartyno kokio kaip jiems ir priklauso. Artimuju reikalas isgamu palaikais rupintis, ne valstybes.

Sakot rusai kalti. O ka dare Lietuvos stribai, zudikai,

Sakot rusai kalti. O ka dare Lietuvos stribai, zudikai, portretas
Vagys, moteru prievartautojai. Galvojat šventi buvo. Ar Lietuvos isdavikai atejo su GELIU PUOKŠTE, ŠOKOLADO DEŽUTE IR ŠAMPANO BUTELIU, KAD PRIEŠA NUGALEJO. Manau ne, taip pat prisidejo prie taikiu žmoniu gąsdinimo, kankinimo, moteru išprievartavimo. LIETUVOS IŠDAVIKAI, TAIP PAT GELBEJO SAVO KAILIUKA.

to to tik pasakykit

to to tik pasakykit portretas
Užtakų kaimas, Kaišiadorių rajone.Tėviškė. Kaišiadorių muziejus. Nušauti valsčiaus ir tarybos pirmininkai. Sakysi stribai? Ne zuikuti, partizanai nušovė. Nušauti Barkauskai. Mano senelio giminės. Į kolchozą įstojo. Ištremta Suchodoskių šeima. Už paramą partizanam. Sibiro įšale ir liko. Partizanų neatsirado nuo tremties gelbėt. Tik paėst atsirasdavo.Uošviai irgi 10 metų lagerio gavo. Už paramą. O remtieji poros stribų ir vieno karininko neįveikė, kad nuo tremties išgelbėt. Galutinis išvadas - nieko tie partizanai neapgynė. Tik daugybė žmonių per juos į Sibirą bildėjo. Visą šaršalą jankiai kusino, vis vaduot žadėjo. Tik taip ir neišvadavo.

Bailiukai savivaldybėse

Bailiukai savivaldybėse portretas
greičiau iškelkite tuos baisius paminklus lauk, o kapus perkelt į kapines

juokas ima ... buve miskiniai,,partizanai,,, [bandiugos]

juokas ima ... buve miskiniai,,partizanai,,, [bandiugos] portretas
ir polit kaliniai tremtiniai, atgavus nepriklausomybe pasibuciavo su kadriniai ir rezervo KGB esnykais ir sukure bendra TS-LKD ir polit kaliniu tremtiniu gauja , Neleido pravest liustracijos uzslaptino KGBesnykus 75 metams , savo ruoztu KGBesnykai -uzslaptyino ir leido sunaikint savo asmeninius archivus buvusiu bandiugu kurie pokary [ ir karo metu] iszude lietuvo 36 tukst. lietuviu ...vien tik balsavimo metu del stojimo y kolchozus pas bandiugas buvo leidziamas atsisaukimas su zodziais,,, uz kolchozus balsuosi - nekvepuosi,, tukstanciai ir tukstanciai yrodymu banditu nusikaltimu , ..nuvaziukit y bet kurias kapinaites prie miskeliu,visur rasit kapus su uzrasais iszudytu seimu zuvusiu nuo burzuaziniu nacionalistu rankos... Ne ... visi apake , visi su xoxolu bandiugom buciuojasi , visi jankiu ganksteriams -zudikams y raukus buciuoja , krusasi tarpusavy per siknas ir slovina setona, kada praregesit numuktagaviai pusdebiliai lietuvos ?????

to tik pasakykit

to tik pasakykit portretas
Taip, zude stribus, kolaborantus, kurie pataikavo atejusiems okupantams. Ir dabar pilna vatnyku, kurie isduotu laisva Lietuva. Tavo ziniai, as klausiau mamos, kuri partizanus mate, klausiau, ar jie kazka nuzude is aplinkiniu, ar skriaude. Sake - ne. Tik ateidavo nakti paramos (maisto). O vat stribai tai zude ir gasdino. Va situ tai bijojo.

kubilinską, petkvičių

kubilinską, petkvičių portretas
o bolševiką brazauckį kur? Už kapinių tvoros?

Miesto menas

Miesto menas portretas
mano valia butu, as is visu svarbiausiu vietu isvalyciau tuos sovietinius simbolius , kad Lietuva butu svari ir Europietiska. Grazinkit tarpupario paminklus, kodel del ju neverkiate? O raudate del kazkokiu kolaborantu komunistu paminklu. Tokiu metu, kai kremlius uzpuole Ukraina ir nori sunaikinti Europa, tai yra tiesiog geda. Tie sovietu rezimo paminklai nera vertingi, jie tik parodo svetima prievarta.

tik pasakykit

tik pasakykit portretas
kad tie partizanai nieko nežudė. Užteko į kolchozą įstot. O nestot - pyliavos tokios kad badu numirtai. Arba valsčiaus taryboj dirbt. Kai paramos pas ūkininką - dieną stribai, naktį miškiniai. Kai per juos to ūkininko šeimą trėmė - partizanų nė kvapo.

nuomone

nuomone portretas
Ar Rusija prisidejo kovoje pries nacius? - Taip. Ar Rusija, kovodama pries naciais tuo paciu pasinaudodama uzeme ir baltijos salis? - Taip. Tai tegu tuos savo paminklus ir stato savo salyje. Mes pasistatysime savo paminklus, zmoniu, kurie gyne savo Tevyne Lietuva.

Partizanas

Partizanas portretas
As tai nesuprantu, kodel isvis iki siu dienu tie okupantu orku pamiklai sau statyti stovi ? is sono net juokinga, gyvena sau salis, ateina kita salis, isibrauna i ja, uzgrobia, pristato savo paminklu. O issilaisvinus tai saliai, uzgrobeju stabai vistiek stovi :)

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas už vandalizmą,spaudžiam ŽALIĄ.

vardas

vardas portretas
Griaut tuos visus okupantu balvonus !!!

ONTĖ

ONTĖ portretas
Ką blogo tas elektrikas padarė? Jam ačiū pasakytų žmonės už prieškario ir karo metais gautą elektrą. Bet gaila jau visi išmirę, nebėra kam. Jis buvo ne stribas, bet milicininkas. Ar šiandien pradėsime visų buvusių milicininkų paminklus griauti?

kaunas

kaunas portretas
Žuvo tik kareiviai, kurių niekas neklausė ar jie eis kariaut ir tyčiotis iš mirusių tai jau aukščiausias nužmogėjimo laipsnis. Mūsų jaunuolių taip pat nesiklausia ar eis į tą vadinamą šauktinių armiją... Ginti ko nuo ko...

Я украинец

Я украинец portretas
а вы сволочи. Мой дед погиб под Клайпедой и не вам решать, что сносить.

Nu grazu

Nu grazu portretas
nejaugi kam trukdo tie visi metaliniai ir moliniai paminklai. Dabartiniai vaikai turetu ka paziuret. Bet viska isgriaus kad butu vietos lansberginiams paminklams. Iki ko nusirito Lietuva lysdama amerikonam i .......

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda, Velnio išpažinimui ir beatodairiniam pasipriešinimui išaiškinta Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų išdavikų- partizanų-žvalgų visuomenės kurstymo okupuoto melą ir atėmė pagrindą žmonių minties apgaulingam pavergimui. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris, Aloyzas Venckus. Valdas adamkus, Andrius Kubilius. Vanagas Adolfas Ramanauskas. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

kadangi vadovauja buve lenin tikejimo ispazinejai

kadangi vadovauja buve lenin tikejimo ispazinejai portretas
tai, jiems komunistiniai zenklai - yra mieli...ot dabar prisiekeltu is mauzoliejaus lavonas - isspardytu visus...todel ir bijosi spyriaus - ka zinai valdzios keiciasi kas 4 metai...

Tiek metų pamiatnykas

Tiek metų pamiatnykas portretas
okupantų parankiniams stovėjo ir nieks nematė???

Tfu

Tfu portretas
Į savartyną šiukšles, dar kubilinską ir petkevičių kart prigriebt.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių