Dėl „Depo“ statybų gresia tarptautinis skandalas

Okas

Okas portretas
Ar jum ne keista kad senuku akcininkai gal but is dievo isrinktuju klases nendartalieciu palikuonys

Pirma

Pirma portretas
Pirma karta spaudoje pateiktoje informacijoje matau teisinga aprasyma kad 9forte buvo zudomi ne tik zydu kilmes zmones bet ir kitu valstybiu pilieciai kur gal but ir siandien ju giminaiciai nezino kur jie buvo nuzudyti ir jeigu imanoma reikia iskabinti susaudytu zmoniu sarasus kurie tikriaisiai yra islike

Stanislava

Stanislava portretas
As laukiu naujos geros parduotuvės. Kiti jos bijo- nes konkurentai. Gyventojai , kurie vaziuos pro šalį- iš anksto dejuoja. O galėtų visi gerai dirbti savo darbą- nereiktų dejuoti.Nebūtų laiko. Beje- 9 forto tai visai neliečia šita statyba. Jei gatvė eina per forto teritoriją- tai ja jau dabar važiuoja tie verkiantys gyventojai.

Ricardas

Ricardas portretas
Šie " verslininkai" nužmogėję . Privalo kuo skubiau ištaisyti baisią klaidą!

Anonimas

Anonimas portretas
Na eilnis S.Stoškaus ir F. Kuklianski bajeris, o krislo savo akyse nemato ...

FAINAS

FAINAS portretas
ir dar... as, be abejo, gerbiu tu vargsu zmoniu atminima, baisu, kas ten ivyko tame forte-kalejime, ir jei ten yra kazkokie palaidojimai tai jokiu abejoniu NE! bet jei tai tik kazkoks formalumas ir PAZONIS ar kaip ten bepavadinsi tai Dieve Dieve... nezinau kaip toms dvaselems, bet man tai 'vienodai rodytu', ar ta 'fura' 100 metru arciau ar toliau nurieda. Audra stikinej. Ir tai sakau ne negerbdamas atminimo zuvusiuju, o bjauredamasis lietuviskais reglamentais ir 'fainuolemis', kur, kaip ir minejau, jei tai tik POZINIS, tai galima butu 'fainai' laika ir kitaip praleisti... svarbu pasizymeti, aisku :) dirbam :)

Fainas

Fainas portretas
as nelabai suprantu, tai ar ten masine kapaviete ar POZONIS kazkoks. bet kokiu atveju nieko naujo ir FAINA :D

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko jūs norit , kai meras su taryba , administracijos direktoriu pažeidinėja konstituciją ir statybos įstatymus , savo neveikimu dangsto sukčius/vagis , daro didelę finansinę žalą valstybei ir privatiems asmenims .

ff

ff portretas
matyt valio-banditski 95 -irji i lietuva grizta-kaip niekur kitur-----na gal rusijoj,bet ten uz pinigus!O ir cia gal?nesenai spaudoj kazkas apie nauksini tualeta buvo rasoma?Va jum verslas valdzioje-per kaulus ir pagarba...........respect zydu bendruomenei-gal isvalys kauno savivaldybe nuo brudo(tualeto auksinio draugijos)?

egis

egis portretas
Mano nuomone , Senukai apsiverke ir apsimyzo , konkurentai jiems salia nereikalingi. Pajunge zydus , kad apsaugoti savo rinka.Bet depo geras , man ptinka.

judas

judas portretas
Faina kuklianske,tu tikrai faina ZYDELKA

Asilui

Asilui portretas
Ten kalėjo ir lietuviai.

zydai amzina problema

zydai amzina problema portretas
nieks nesikeicia per amzius

asanai

asanai portretas
Nu tai ŽURNALISTAI, pridėkit sklypų planus, o ne nuotraukas pro langą. Ką čia kas ant ko stato? Juk iš akies žiūrint akivaizdu, kad 9 fortas priešingoj pusėj, nei "Depas". Ten jau kažkoks "furų" remontas įsikūręs, pačiose prieigose.

kelnes pilnos

kelnes pilnos portretas
bijo kunkurento

komentaras iš ekspertu.eu

komentaras iš ekspertu.eu portretas
Labai gera spaudos konferencija šiandien buvo šia tema. Pabaigoje puikiai Ivaška pakėlė klausimą, kodėl teisiama pagal tautybę, o ne pagal padarytą nusikaltimą. Visada sako Lietuvoje šaudė žydus ir šimtais tūkstančių sunaikino. Aš visada keliu klausimą, kodėl Lietuvoje buvo tiek žydų? Jie ką okupavo Lietuvą? Mano galva, buvo naikinami Lietuvos piliečiai. Jei žydai nori save išskirti iš lietuvių konteksto, tai, tada, kaip minėjau, reikia kelti klausimą, kad gal jie buvo tokie pat okupantai, kaip ir TSRS ar Vokietija? Nes 200 tkst tai čia jau nemenka armija. Na, o jei kalbėti, kad tai buvo Lietuvos žydai, tai nereikėtų tai vadinti genocidu vienos tautos atžvilgiu, o tai buvo lietuvių genocidas. Nes niekada nesupratau, kad, jei visa tai buvo, kodėl tai pateikiama, kaip kažkokios atskiros tautos, o ne lietuvių tautos naikinimą?

Anonimas

Anonimas portretas
O kur žiūro Giraitės bendruomenė??? vėl išsislapstė, arba buvo papirkti , greičiausia papirkti...

jonas

jonas portretas
SUSIPYNE VERSLO INTERESAI SENUKAI MUTINA VANDENI TOJE VIETOJE JOKIOS ZUDYNES NEVYKO TE GANE KARVES AUGINO JAVUS.DABAR BANDOMA SUKELTI DIRBTINI SKANDALA KODEL VISI TILEJO KADA CIUT NE KAPINESE BUVO FORMUOJEMI SKLYPAI INDIVIDUALIAI NAMU STATYBAI.

AnI nuomone.

AnI nuomone. portretas
Nieko nera todel,kad dar tas aplinkelis nedaromas.Ir nereikia cia dundukam dundeti.Ir taip milijonus baudu sumokam ir nezinom uz ka.

As manau ,kad labai gerai,paciu laiku.

As manau ,kad labai gerai,paciu laiku. portretas
Gal ir bereikalo tas sarsalas.Bet geriau anksciau negu tada ,kad jau viskas nuplanuota pastatyta ir milijonines baudos mokamos is mokesciu moketoju pinigu,o ne tu kurie sudejo parasus ir susizere vokelius.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Senukų užsakytas straipsnis. Žydai kokia teisę turi vadovauti Lietuvoje???

Tik pamanykit

Tik pamanykit portretas
kilo įtarimų ! O jeigu man kils įtarimų dėl joškių įtarimų ??? :-D

Senukai

Senukai portretas
Senukai išvisu jegu stengiasi kad neatsirastu konkurentas, o kauno dienos žurnalistai tik atlieka purvina darba ir tiek.

Aja

Aja portretas
Labai atsiprašau,mano komentaras skirtas atsiliepimui apie požiūrį į rusiškas dainuškas ir gerb. Ramanauską.Ne ten papuolė mano komentaras.

Aja

Aja portretas
Išlindo visi didieji ,,kultūrininka'',kuriems geriausia atlikėja ir aktorė Kochanskytė,o muzika ir gražiausios dainos- visokios rusiškos čiastuškos.Todėl nestebina ir pačių komentatorių nesugebėjmas kultūringai ir be klaikių reikšti savo mintis.

nekreipkit dėmesio

nekreipkit dėmesio portretas
straipsnis sulaukė 55 komentarų, bet jo Dienos Tope nėra, nors kiti straipsniai Dienos Tope renka 4 komentarus :) Kaunodiena tęsia savo gilias tradicijas su vienkartiniai užsakomaisiais straisniais.

Komentaras

Komentaras portretas
Perskaiciau visa straipsni, tikedamasis kazka suprasti. Bet pasibaige straipsnis taip ir nesupratau kas blogai, apart to, kad daug kas verkia, tiek ministerijoj, tiek savivaldybeje. Tada atsidariau nuotraukas, kad galeciau izvelkti ar jau taip baisiai isdarkys IX teritorija. Ir susidariau nuomone, kad Depo teritorija visiskai nesiriboja su fortu. Kazkam pinigu mazai buvo arba kazkas negavo isviso, kad toki uzsakomojo pobudzio straipsni kazkas uzsake.. Ne, tik 15min ir delfi raso briedus pasirodo..

idomu

idomu portretas
kaip Gienka sutare su zydais kad jo logistine kompanija jiems nepamaise...

Marius

Marius portretas
Na ir užknisa šių dienų skandaložurnalistika.... skambios antraštės, palojimai apie nieką turinyje, ir gale parašoma, kad viskas atseit kaip ir ok.... fui....gėda.

Nepaskandinamas kreiseris Valatkevicius

Nepaskandinamas kreiseris Valatkevicius portretas
Kazkaip keistai tyli.Gal prarado dievo dovana.Kazkas cia netaip.

Aurelija

Aurelija portretas
Ten jau stovi kažkoks automobilių centras - kur kas arčiau IX forto. Jį statant, ir tą gatvelę, kurios sankryžą daro, nejaugi nesuderino su Kultūros paveldo tarnyba?

Kvailystė

Kvailystė portretas
Nusibodo tie žydų reikalavimai

Bus tikrai kad

Bus tikrai kad portretas
Uzkims kelius ir taip tuose kamsciuose Kaunas dust pradejo

Zbygniew

Zbygniew portretas
Pastate Vilniuj Depo netoli gariunu prie aplinkelio ir jokiu kamsciu ten nera. Pinigai i bala tas Depo. Panasiai bus kaip su Prisma.

kauniete

kauniete portretas
..skaitai ir sunkiai isisamonini ;ar cia Lietuvos istatymai veikia ar? izraelio? F.kuklianske desto":zydu religiniu istatymu reikalavimai draudzia judinti zeme zmoniu laidojimo vietose….." O KA? JAU LIETUVOJE NE LIETUVOS ISTATYMAIS vadovaujames VEL///? Pagal musu krikscioniska nuostata zmoniu laidojimo kapines YRA NEJUDINAMOS KRIKSCIONIUI TAI SVENTA taciau istorines Kauno kapines tapo ramybes Parku ,o ten musu proteviu kunai ir ju atmintis,, bet dabar aisku kodel ant musu proteviu kauliuku [kaikam ir nusishlapinti] nei bendro atmintino objekto nieko nes tai daugumoje buvo lietuviai ir jie traktuojami pagal zydu pakeles istatymus ,ir cia svarbus tik zydu istatymai

A

A portretas
Atleistas is darbo kas prie projekto pasirase ,kad toks isvaziavimas butu, kaip zmonem namo gryzt ir isvaziuot is ju kaip gatvele dvieju juosto padare isvaziavima ir ivaziavima i sita prekybcentri???

Įdomu

Įdomu portretas
šalia Depo esančius sklypus valdo įmonės, kuriose dirba po vieną darbuotoją???!!! Tokių įmonių daug, kai kurios registruotos "garaže" Vieną darbuotoją turinčios įmonės formuoja gyvenamuosius kvartalus, verslo objektus. Tik parašo prašymą Kauno savivaldybei ir jiems žalia šviesa, o pabandyk paprastas žmogeli susitvarkyti sklypo dokumentus, tai pereisi kryžiaus kelius,

Jonas

Jonas portretas
Įdomu kiek kainuoja, kad ši mažuma užtiltų???Kraupu.

Anonimas

Anonimas portretas
Depo kai atsidarys nebus galima pravaziuoti , uzsikims kelias

Anonimas

Anonimas portretas
Ar 9 fortas žydų nuosavybė?Ne jiems rūpintis apie statybas,apsaugos zonas ir pan.Čia Lietuvos atitinkamų institucijų reikalas,ir ne žydams reguliuoti.Savo gentainių kapus lai patys susitvarko.Visur kiša savo nosį šita tautinė mažuma.

...

... portretas
Nesikėsinkit į 9 fortą - visi faktai rodo kad jį dar teks pagal buvusią paskirtį panaudot. :|

Juokas

Juokas portretas
Kai taip tai fašistų aukos,o kad patys dabar tiems fašistams lenda į subine ir garbina juos tai ne motais ,palikit tuos žudymo prisiminimus popieriuje ,o ne kvarsinkit galvas ,pamirskit praeitį vistiek neatsimenat buvo buvo ir pražuvo

Asta

Asta portretas
Geriau kai siukslynai? Kas buvo tas lai lieka praeityje. Gi nestato prie pat 9 forto. O miestas pleciasi, kam cia tie garsus lozungai. Del manes lai stovi Depo ir tinkamai paruostas privaziavimas.

Patikrinau

Patikrinau portretas
Sveiki, pasižiurėjau - nepriklauso. Nekurkit straipsniu iš oro nepatikrinę faktų. Pasižiūrėti galite Regia.lt

Senukai senukai

Senukai senukai portretas
Tiesiog senukai bando konkurentų neįsileisti į Kauną

Činčia

Činčia portretas
Kur kvepia pinigai, ten pirmi prisistato žydai. Atleisk Dieve jiems šią nuodėmė.

Algis

Algis portretas
Kaip suprasti?Arčiau forto esantis logistikos centras MB servisas ir vsio zakono. Deportacijos gerokai nutolęs ir keliamas šurmulys. Išvada:Konkurentai nupirko žurnalistą ir tas kelią bangas

kikilis

kikilis portretas
Vieninteliai žydai atkakliai kovoja už savo istoriją ir paveldą. Ach, kad ir mes tokie būtume...Kaip matyti, čia ir vėl minimas Valatkevičius. Ot kietuolis, tiek metų vis linksniuojamas, ir nieko...

idomu

idomu portretas
zydams niekada nieks neitiko ir neitiks prisiminkit kaip vilniui rabinas su gelezim ieskojo menamu kapu ir ju nerado

zilvius

zilvius portretas
Kiek straipsnis Kauno dienoje kainuoja?

Laimis

Laimis portretas
Eilinė afiora ir įstatymų nepaisymas. Savivaldybės klerkai aukštumoje.

Alvis

Alvis portretas
Straipsnyje rašoma," Projektuojamas objektas patenka į kultūros vertybės – Kauno tvirtovės IX forto ir memorialo nacizmo aukų atminimui – vizualinės apsaugos pozonį", Pagal LR Kultūros paveldo įstatymą yra trys skirtingos reikšmės saugomos zonos: 1. vertybės zona , kurioje yra pats saugomas objektas, .2. apsaugos nuo fizinio poveikio zona, ,kurioje nėra saugomų objektų,bet nustatoma ,kad vykdant darbus nebūtų pažeista pirmoji zona, 3. vizualinės apsaugos pozonis , kuriame nėra jokių saugomų objektų, o ji nustatoma tik tam kad netrukdytų apžvelgti pačią vertybę.Taigi jokių kapų ar kitų objektų ,kurie darbų metu galėtų būti sunaikinti čia tikrai nėra.

Jonas

Jonas portretas
Bet koks korupcijos lygis kaune!!!!!!!Valatkevicius kieno statytinis????jau 15 metu Kauna porceliuoja.....ismokes dalybos veiksma bičukas....

klausimas

klausimas portretas
Šitoje vietoje kyla klausimų, o kodėl nekyla klausimų, kad planuoja valstybinėje žemėje Romainių mišką kirsti prie Girios g.? Valstybinis, tai "niekieno" ? ŽPDRIS Paslaugos byla Nr. ZSFP-46781 O čia tai panašu, kad interesai susikirto.

kaunas

kaunas portretas
Depo kainos daug zemesnes nei Senukuose todel cia taip nepatenkinti. Juk tada visi pirks Depo ne Senukuose. Depo pigiau ne Senukuose su akcija. Reikia tik dziaugtis kad statomas Depo

Pinigai

Pinigai portretas
Va ka daro pinigai tegul pasistato vieduka kaip mega ar kazka isvis neis patekt i namus pire lukoilonkamstis apsiaukt o per mersa dabar reika laukt kol apsipirke visi isvazines

Arvys

Arvys portretas
Net neįsivaizduojama kur čia yra problema, kad esamas kelias galimai praplates keliais metrais ir bus patogesnis visiems, tame tarpe ir norintiems patekti į devintą fortą??? Tai čia džiaugtis reikia, o ne kelti bangas. Tie paveldo klerkai ko gero visai su protu susipykę, per juos ir mūsų senamiestis iki šiol nėra sutvarkytas. Jų kompetencija labai abejotina...

o ,,leze,,

o ,,leze,, portretas
Kas bus,kai prie esanciu firmu,dar 4 kartus daugiau atsiras?Metro ar ,,konke,,statys?

o ,,svirnelis,,

o ,,svirnelis,, portretas
Dar 12 saliu centrus kviecia-,,uzlenks,,kaip ir kitus konkurentus,cia tik ,,lietuviskas,,verslas gali ,,verstis,,

Kaunietis

Kaunietis portretas
O tas logistikos centras( ar kas ten per velnias) ne arciau 9 forto stovi .... ?

Petras

Petras portretas
Užsakytas straipsnis, tų, kurie nenori konkurentų. Depo kainos apie 20-25 proc. pigiau, nei pas konkurentus nurodytos akcijinės kainos.

xxxx

xxxx portretas
Kaunas Tvarkosi !!!

idomiai cia sakyciau

idomiai cia sakyciau portretas
nuotraukoje matosi, kad yra imoniu dar arciau 9forto. Tai kaip cia niekam neuzkliuva?

sh

sh portretas
Bjaurus konkurentu uzsakytas straipsnis. Kai bunu pajuryje visada i Depo uzsuku. Kas nebuves nustebs del kainu. Pvz salietros trasu 15 kg maisas pas juos 11 eur, pas konkurentus lygiai toks pats 18 eur! Ir daug kas taip.

o

o portretas
Tai reikia mokytis iš žydų, kaip kovoti. Jei visi vieningai kovotume, nerinktume į valdžią išverstaskūrių, nebūtų nei šiukšlių deginimo gamyklų, nei konteinerių po langais, nei iškeltų kainų.

Gerbiu

Gerbiu portretas
žydų bendruomenę, taip reikia kovoti už savo tautiečių atminimo išsaugojimą. Lietuvos Nepriklausomybės karių savanorių kapus Vytauto prospekte užasfaltavo ir niekas net nepagrūmojo, net ir Kultūros vertybių departamentas. Vokiečių I-mo pasaulinio karo kapus prijungė prie Vytauto prospekto autobusų stotelės ir jokie tarptautiniai skandalai nekyla, o turėtu kilti. Visi tyli kaip vandens į burną prisėmę.

aa

aa portretas
Manau kad tai senuku darbas niekas nenori konkurentu

as

as portretas
nesuprantu, jau geriau saugom kapus, bet zmones pravaziuot ir ivaziuot negales...kur logika? kad stoves visi kamsciuose po valanda? senukai bijo konkurencijos ir blusta dabar...o uzdraude tvarkyt kelia tik zmonem pakenks...

Ramuciai

Ramuciai portretas
Jo visi dabar ziurim i depo depo cia bus angaras kur prekiaus visokiais sudniekiais is kinijos ir lenkijos buiciai .O kai siuksliu deginimo fabrika pradejo statyti visiem poxui kas cia tokio gi siuksles degins ten aplinkosauga subines nejudino o cia matai zydai kapai tie kapai uz kokiu 5 km nuo tos vietos .Nereik triest cia del kazkokiu nesamoniu.

taip

taip portretas
Visa žemė kapai, bet ne visoje žemėje yra valstybės saugomi paminklai.Alia verslynykams reikėtų į galvą įsikalt, kad ne viską galima nupirkt ir nereikia vadovautis vienadieniškumo principu, kad po manęs nors ir tvanas.

Gerai patyrinejus

Gerai patyrinejus portretas
Tai visa zeme kapai, kur kazkada kazkas palaidota.. gerbiu zydu tauta, bet pavieniai asmenys (kietasprandziai) daznai perzengia sveiko proto ribas ir buna labai arsus, nes skelbia, kad kur palaidotas tos tautybes velionis, ten net aplinkui tabu ka nors daryti. Taip ir okupuoja zemes plotus, kurie su laiku virsta dykynemis. Linkiu Dievo ramyhes ir prisiminti, kad ne Dievo zinios ne plaukas nenukrito ir nenukris.........

lijopardas

lijopardas portretas
Jeigu mieras leido tai px tie kapai. taigi leiskit tvarkytis.

vladimir moskvičiov

vladimir moskvičiov portretas
O ŠIUKŠLIU ATLIEKU DEGINIMO GAMYKLOS STATYBA-AR TEISETA?

ne raudonskūris

ne raudonskūris portretas
Todėl ir nebalsuosiu už dabartinius. Viskas dėl euro, dėl jo ir blusą iki Maskvos nuvarys. Tauta paminanti praeitį, neturi ateities, bet kažkas iš dabartinių karaliukų būtent to ir siekia.

kaunas

kaunas portretas
matosi kad bukaprociai savyvaldybeje vadovauja nes stengiasi viska naikinti vietoj to kad issaugoti atnaujinti bet bukaprociai naikina kad sedetu protingi issilavine gime ir auge kaune tai kitaip i viska ziuretu o dabar kaimo jurgiai susirinke ir netuei supratimo kaip mieste tvarkytis

Nepaaiškina

Nepaaiškina portretas
Kodel taip plačiai?

Jone

Jone portretas
Gal tik vieninteliai žydai turi svaresni žodį, pasipriešinti paveldo naikinimui. Pažiūrėkit kuo pavirto Kauko laiptai, Vienybes aikštė ir kt. Darydami naują, griauna seną. Kurliansky paminejo "joks protingas zmogus negriaus paveldo". Matyt savivaldybeje tokių nėra, tik uolūs

linas-komsomol...

linas-komsomol... portretas
teks atriekti biski pinigeliu zidukams...niekur juk nedingsi, manau tai turetu buti mazdaug kaip nuo batu dezute ,juk konjako dydzio dezutes neuzteks...ir manau statybos nustos trugdyti ,

Siaip

Siaip portretas
Net juokinga su perdetais savo paveldais. Siulyciau isvis nieko nedaryti,tai visas Kaunas greitai taptu paveldu :)

Zoro

Zoro portretas
Ziurint i nuotrauka, susidaro ispudis, kad greitai zydai kontroliuos statybas visoj Lietuvoj... Nes, tai prie kapu priartesi per 5 km, tai prie plytos grindyse per 2 km, kur kazkoks icikas i pirma klase ejo... Ribas tai reiktu zinoti.

Mikė pūkuuotukas

Mikė pūkuuotukas portretas
Jau darosi juokinga su tais ribojimais,matau eilinį bandymą pasipinigauti ir pasireklamuoti.Kelio sutvarkymas palengvis pravažiavimą ir vietiniams gyventojams ir nepadarys jokios žalos forto kompleksui .Pagal prašyme išdėstytus reikalavimus matosi tendencingas noras turėti išskirtines teises vienai bendruomenei ,o ožmirštama kad ir vietinių poreikius atsižvelkti būtina....

UFFO

UFFO portretas
uz kelio esantys toliau nei nuotraukoje matomi statiniai nepatenka o vat kelias su ziedais pateks... kas per liurbiai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių