Dar vienas gatvės meno akcentas Kaune: ant sienos nutūpė padėka savanoriams

  • Teksto dydis:

Naujausias Kauno gatvės meno piešinys skirtas visiems „Kaunas 2022“ savanoriams. Kūrinys „Ačiū kultūristams-savanoriams“ tarsi dovana visiems, kurie negailėdami laiko ir idėjų stengėsi, kad „Kaunas – Europos kultūros sostinės“ planas būtų kaip įmanoma tobuliau įgyvendintas.

„Tarptautinės savanorių dienos proga norėjome padėkoti tiems, be kurių pagalbos nebūtų į(pa)vykęs nei vienas Kaunas Europos kultūros sostinė renginys. Savanoriai – tai labai svarbi ir didelė jėga, padedanti įgyvendinti ambicingiausius miesto projektus bei svajones“, – skelbiama miesto savivaldybės socialiniame „Facebook“ puslapyje.

„Džiaugiuosi, kad Kaune skatinama savanorystė. Tai puikus būdas įdomiai ir prasmingai praleisti laiką, prisidėti prie svarbių renginių ar įvykių, įgauti naudingos patirties, išbandyti jėgas, susipažinti su kitais ir pačiu savimi iš naujo. Kadaise ir pats savanoriavau. Tas etapas padėjo man atrasti gebėjimus, kurių net neįsivaizdavau turįs. Visiems siūlau pabandyti savo jėgas, neabejoju, kad maloniai nustebsite“, – pasakojo piešinio autorius Linas Kaziulionis.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Vintažinę ir tarpukarį menančią „kultūristę“, keliančią miesto kultūrą į aukštesnį lygmenį, rasite simboliniu adresu – Savanorių pr. 41.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
Tiesiog lyg koks Harlemas atrodo. Jau ir šiaip tie blokiniai daugiabučiai baisus, o čia dar kažkokiems bepročiams meninykams apipeckioti leidžia.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau buti nudažyta siena vienspalviai, nei kažkokie vaizdeliai.Bomžynas atrodo tame rajone.Neterliokite namų sienų,nes visai negražu.

tikri

tikri portretas
''savanoriai'' ............... galėjo tuo pačiu to aptrupėjusio triaukščio ir fasado skyles aptvarkyt nereklamuodami nukaukšėjusios ''kultūros sostinės''
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių