Chaosą „Ignityje“ sukėlė neveikiantys telefonai

Grįžti į straipsnį

kaunietė

kaunietė portretas
Ką veikia Raskevičius? Kodėl nepiketuoja prie Igničio dėl pažeidžiamų, tiesiog žlugdomų vyresniųjų žmonių? Prieš rinkimus atsimins?

Avinukai!

Avinukai! portretas
Jus patys atejote i skerdykla! Sava valia,o ne atvare kas. Tai ir elgiasi su avinais atitinkamai!

G

G portretas
Rodmenis "galima" deklaruoti telefonu. Pabandykit prisiskambinti. O aptarnavimo centrus visur panaikino, nereikia, pripras baudžiauninkai.

KLAIKU

KLAIKU portretas
Patys žiopli,o dergiate valstybę.

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
AR VALDŽIA JUMS LIEPĖ LAUKTI PASKUTINĖS DIENOS?

Tai "gražus" pavyzdys

Tai "gražus" pavyzdys portretas
ir kitoms valstybėms, kaip reikia kurti "gerovės" valstybę.

Zuzana

Zuzana portretas
Kompiuteriai atsirado daugiau nei prieš 20 metų,ir senoliai tada nebuvo dar seni...ir elektron.bankininkystė ne vakar gimė...

siekiant išsaugoti

siekiant išsaugoti portretas
padorią igničiaus marmūzę siūlau visus pagyvenusius (tame tarpe ir mane) nušaut, ir problemos kaip nebūta...

aš portretas
Kaip šiuolaikiniai darbuotojai ypač Igničio nesupranta, kad senukai nemoka naudotis jokia elektronine bankininkyste, jokiais išmaniais telefonais.Net ir miktukiniais nevisi sugeba naudotis.Lengva pasakyti tegul padeda vaikai, kaimynai ir t.t.Ne visi to nori ir jaučiasi nepatogiai.Tai nejaugi dabar juos mokysim kompiuterinio raštingumo.O mūsų valstybė išvis negerbia pagyvenusių žmonių.Vadovauja geltonsnapiai be jokios darbinės patirties, apsvaigę nuo pareigų ir galvoja,kad jie niekada nepasens.

MAN LABAI RŪPI

MAN LABAI RŪPI portretas
ko miega RATKEVIČIUS ,

jo

jo portretas
Tai viešas tyčiojimasis iš žmonių,valdžiai pritariant...

:))))

:)))) portretas
Kauniečiai, o kas liepė konservus rinkti i seima,man užteko 2008metu??????

Laukiam rinkimų!

Laukiam rinkimų! portretas
Ką apie situaciją mano valdančiosios partijos pirmininkas? Seimo žmogaus teisių gynimo komiteto pirmininkas profesionalus gėjus Raškevičius?

kauniete

kauniete portretas
Ignitis susižeria milijonus, o aptarnauti nesugeba. |Telefonu žmonės neprisiskambina, gyvai patekti neįmanoma. Girdžiu, viešųjų ryšių ponia šneka, kad senukai turės išmokti naudotis internetu... Kur gyvenam?.. Kodėl elgiatės kaip ruskiai sovietmečiu, kai žmogus buvo kaip musė, kurią gali traiškyti?..

skiep

skiep portretas
nuosirdus ACIU partijai ir vyriausybei.

Nepadės

Nepadės portretas
Nei vaikai, nei kaimynai su savitarna. Nes norint prisijungti reikia turėti el banko prisijungimus - arba generatorių su neįžiūrimais skaičiais, arba smart id, kuriam reikia išmaniojo (pageidautina naujesnio modelio, su senesniais neveikia), arba mobiliojo parašo telefone. Problema, kad Lietuvos pilietis, neturintis el banko prisijungimų arba mobiliojo parašo telefone, negali naudotis jokių valstybinių ir kt įstaigų paslaugomis internetu. Esi tiesiog niekas.

G

G portretas
Lietuviškas jovalas pavadintas sklandžiu perėjimu prie rinkos sąntykių. Bet tai preištarauja pačiai rinkos idėjai. Rinka turi būti tokia patogi, kad niekam niekur nereikėtų eiti kažko daryti. O dabar visus su botagu varo į rinką ir kelia nereikalingą erzelį.

chaosą ignityje sukėlė

chaosą ignityje sukėlė portretas
ten dirbantys dalbajobai o ne telefonai

to Igničio nesirinksiu

to Igničio nesirinksiu portretas
Tai juk Ignitis ir nori, kad visi pas jo tarpininkus subėgtų, tap ir atsirado tarpininkai, paplėšikavimui berods.

vardas

vardas portretas
tokios ir bėdos, nes Ignitį daugiausiai senukai ir pasirinko

Vyšnia

Vyšnia portretas
knisausi šian Ignicio svetainej, tai radau, kad galima deklaruot ir ne per savitarną. Mano tėvui netoli 90 ir jisai savitarnos susikurti negali, nes neturi elektronines bankininkystes ar kt š kas padėtų jam patvirtinti tapatybę, o buto sąvininkas yra jis. Atrodo, pavyko. Telefonu net neskambinom. Skambutis mokamas 12 ct, o jeigu teks laukti 30 min kol atsilieps, tai brangoka. Jau buvom susitaikę, kad mokėsim pagal vidurkį, tai čia irgi nieko baisaus.

Kam šitas bardakas reikalingas......ateis rinkimai....

Kam šitas bardakas reikalingas......ateis rinkimai.... portretas
Kai konservatoriai ateina į valdžią.......chaosas neišvengiamas......malonumą jaučia kankindami ypač pensininkus......

tik

tik portretas
ko noret kai prie salies vairo sedi socberg saikos vasalai kreiviu kreivi sprendimai kartu su visais pisss /verkratais dulkiagalviais nes tai jau nebezmones o uzprogramuoti klonai po setono priedanga kuri jau plysta ir ryskeja ju visos nieksybes ir karmos desnis neaplenks nei 1===

Nesirinksiu

Nesirinksiu portretas
Ignicio, sukėlė parazitai kainas, tai koks apetitas bus įsipareigojusi jiems. Nors ir kiti tik spekuliantai. Dėkokite skverno vyriausybei, čia jų afera.

Kiesa

Kiesa portretas
Debilizmas kiek dar tyčiotis iš žmonių visokių nesąmonių prigalvoja su tais teikėjai s

yja

yja portretas
gal galite paaiškinti kaip galima laukt ant saulės... Cituoju: Ilgos eilės, laukti reikia lauke ant saulės. Kokiu būdu tie žmonės atsidūrė ant saulės yra mistika. Manau, čia labiausiai tiktų žodis saulėkaita t, y. laukė saulėkaitoje, jokiu būdu ne ant saulės.

Idiotai jūs idiotų pagimdyti („Ignitis“ taip pat)

Idiotai jūs idiotų pagimdyti („Ignitis“ taip pat) portretas
Kas per idiotai sugalvojo Lietuvos viduje rašinėti ir naudoti kodą +370 vietoje „aštuoniukės“? Laidiniuose telefonuose iš „pliuso“ nėra. Ir kam gi senam žmogui mobilus telefonas jei jis ši namų neišeina.

cha cha

cha cha portretas
dauguma pasirinko ignitį,tai rykliai nori jį suėsti

kauniete

kauniete portretas
Ignitis, taip pat ir visa sistema tyčiojasi iš pagyvenusių Lietuvos žmonių, kurie nemoka ir neišmoks dirbti su kompiuteriu, jie nesugeba susimokėti mokesčių, negali kontaktuoti su Ignitis, Dujomis, bankais ir t. t. Netgi sanatorijos po širdies operacijos negauna. Pabandykite prisiskambinti į Kauno klinikas, suprasite, koks Lietuvoje požiūris į žmogų apskritai. Aū, Raskevičiau, kaip tau tūpi pažeidžiamos žmogaus teisės Lietuvoje? Ar kada domėjaisi šitom akis badančiom problemom? Ar domėjaisi Ligonių kasų savivale?

ooo

ooo portretas
O taip ,milijoninius dividendus išsimokanti Ignitis su didžiuliais vadovų atlyginimas, kaip ir bankai ,kitos įmonės taupo eilinių tarnautojų sk. mažinimu,Moki veži ministrui energetikos Kreiviui,jo partneriui Rokui irgi tas neįdomu,Ciniška apsimesti kvailiais ir nematyti,kad Lietuvoje daug senų žmonių,kurių dalis tikrai jau nepuls prie interneto,feisbuko,jei iki šiol nemoka ir net neturi kompiuterio.Ir kontaktas dar reikalingas,Bet veikai ir anūkai neturi kantrybės palaukti kol išmirs seni žmonės.

Marija

Marija portretas
Kam filmuoja ir fotografuoja,kad blogai žmogus pasijuto?Juk tai yra neetiška ir dar tuos vaistus idėjėjot i portalą.Žurėkyt ir būkit laimingi.Galima tai i teismą paduot.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasityciokim is durnu Lietuvos baudziauninku.

kaunietis

kaunietis portretas
Kodel pries tai buvusius komentarus isemet? Geda pasidare?

Anonimas

Anonimas portretas
tai anciau ateidavo i namus sutarti alektros sudaryti odabar jai zmogus 80 metu kaip jis gali nueiti ir stuveti2 valandas ir daugiau turetu valdzia isakyti pas toki sena zmogu eiti i namus bet tvarkos nera

Adomas

Adomas portretas
Monopolinė įmonė "Ignitis" vaiko visus kaip bandą, su niekuo nesiskaito, todėl yra esminis klausimas - ką daro kontroliuojančios institucijos. Atstogauja, jos vissada atostogose, gėda
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių