Bruzdesys prie savivaldybės: Kauno mokytojai palaiko streikuojančius kolegas

velnias rautu

velnias rautu portretas
teisiu ir normalaus gyvenimo reikalavimas sios valdzios kadencijoje vadinasi bruzdesys!Santvarkele turim.....

Prestigio

Prestigio portretas
Kai 1976-ais buvau VISI studentas, vakarais eidavom į pedagogių bendrikus Žirmūnuose, nes ten gyveno geriausios davalkos. O dabar jos prestižinįmis tapo? :O

Mokytojas

Mokytojas portretas
Visur pasitaiko tautos atplaišų. Bet Navickui, širdis jaučia, liūdnai baigsis jo arogancija. Liūdniau bus nei bendrapavardžiui ministrui, kuris šiap dar galėjo tęsti darbus.

Valstybės biudžeto valdytojams

Valstybės biudžeto valdytojams portretas
Nereikėjo LR biudžeto ir ES paramų pramyžti ant betoninų trinkelių, naujų bereikšmių statinių ir pramoginių barškučių. Būtų užtekę visiems. Dabar budėkit prie savo sudužusios geldos, kad ir šipulių Jums niekas nesukrentų. Niekšai esat. Lietuva Jums velniop. GĖDA.

samas

samas portretas
Kažkodėl streikuoti bijo privačių firmų darbuotojai. Žino, kad neteks darbo, nors streikuoti pagrindas rimtesnis, firmos gauna milijoninius PELNUS, o moka grašius. O čia, gerbiamieji, valstybė, biudžetas t.y. mūsų mokesčiai. Jų nepadaugės, oreikės iš vienų atimti, kitiems pridėti. Įdomu kokie bus pasiūlymai iš ko atimti. Aūū, Lansbergi!

vardas

vardas portretas
gaila nežinojau, kad vyksta tokia akcija... Būčiau prisijungus. O tai dar sako, kad Kaunas sau patenkintas sedi ir nė piršto nejudina. Netiesa. Ir čia tas pats, tik profsąjungos ne tos. O kurie bus streiklaužiais, tiems turėtų būti gėda. Kurie nestreikuoja, turbūt patenkinti, kai valdžia meta jiems tik kaulą, o pati važinėja limuzinais ir taško pinigus į kairę ir į dešinę. O liaudis gyvena už grąšius. Tai tiems turbūt viskas gerai. Nemato jie nieko ir dar burba, kai kiti protestuoja. Dumblas kažkoks

SVEIKINU MOKYTOJUS

SVEIKINU MOKYTOJUS portretas
Sveikinu mokytojus su ryžtu ir drąsa. Esate gyvas pavyzdys jauniems Lietuvos piliečiams, kad vergovė nėra prigimtinė teisė. Šaunuoliai, laikykitės. Jūs ugdot ateities kartas. Tarp vergovės ir nepriklausomybės tėra plonas siūlas. Jūs apsisprendėte teisingai. Ačiū.

Streikuotojus palaikančių daugėja.

Streikuotojus palaikančių daugėja. portretas
Pasidomėkite. Jau beveik visoje Lietuvoje yra dauguma palaikančių streikuotojus. Savo poziciją vakar jie išreiškė degindami žvakutes prie miestų savivaldybių.

zz

zz portretas
Visada stebiuosi kodėl nebuvo nei vieno mitingo dėl mokinių ir tėvų nepagarbos mokytojui, taip pat prieš išpuikusius direktorius, jei toks streikas būtų buvęs tai ir dabartinės situacijos nebūtų.Jei savivaldybės neranda pinigų švietimui ,tik duoti pinigus privatiems darželiams reikia ir jas įvertinti. O dabar su streikuojančiais tegu finansų ministras aiškinasi, kodėl pas jį kasoje nėra pinigų mokytojams. Vis tik tegul Navickas pasako kiek dabar už kiek valandų darbo ir už kokis pasiektus rezultatus gauna atskirų profesijų mokytojai. Nes kai sako mažai tai tas pats ,kas nieko nepasakyti.Ir apie kokius mokytojus kalbam, jei apie visus tai ir nieko nepasakom.

senjoras

senjoras portretas
ar jau ir Kaune savas navickas atsirado? nejaugi dar normaliems žmonėms neaišku, kad visom būtinom pertvarkom trukdyt, tai gabriuko chebros dabartinis ir vienintelis darbas ?

a

a portretas
kodel mokytojai turi tiek daug apmokamu atostogu apie 3-4 menesius net per metus , su mokiniais vaziuoja i keliones uz mokiniu pinigus nemokamai, ir dar kiek visko prisirenka , jei kasinininkes taip streikuotu tuoj visas atleistu

Anima

Anima portretas
Kolchoznikai ir kiti neišmanėliai gindami dabartinę valdžią tuoj prikiša konservatorių valdymą.Įdomu,kaip pažaliavę valdytų ,jei vėl ištiktų pasaulinė krizė,kai nelabai ką gero sugeba padaryti ekonominio pakilimo metu?O dėl dabartinės situacijos valdžioje-pakraupti galima.Nesugeba nei kalbėtis,nei ką nors keisti.Tik tyčiojimasis vienų iš kitų.

Anonimas

Anonimas portretas
26metus visos partijos tame tarpe ir konservatoriai valdė kaip norėjo, rezultatus turim.Reikia gėdos turėti ir neleisti dirbti kitiems, klaidos bus ištaisytos bet nieko neveikimas kažin. Konservatorių menas skaldyti tautą visą laiką buvo,jau rūšiavimas į patriotus ir ne, kas kitaip masto tai padeda Maskvai,o dabar kai su krepšeliu eina pas streikuojančius mokytojus o ne pas Austėją į mokyklą jau ne oru, geriau jei nori premjeru būti tegu prie Skvernelio kabineto nakvoją.

nepritarianti streikuojantiems mokytoja

nepritarianti streikuojantiems mokytoja portretas
Matote kaip konservatoriai nori du metus valdyti mus ir plėšti Lietuvą toliau. Nori destabilizuoti padėtį valstybėje, o paskui prie lovio. JUK VYRIAUSYBĖ daro pertvarkas, o senas raugas joms priešinasi. Ko tyli komunistai ir kiti. Jie taip pat laukia, kartu su liberalais. Visas šitas teatras yra anūko organizuojamas, o moko jį aišku kad senelis. O kugelių ir pinigų streikuoti duoda per partijas gaudami mūsų visų uždirbtus pinigus. Tai tokia politika. O mokytojai uždirba, tik nereikia verkti. Tegul eina dirbti, nerodydami blogo pavyzdžio jaunimui. Paskui stebimės, kad vaikai negeri. O koks pavyzdys iš pačių mokytojų.

Patyrusi

Patyrusi portretas
Siūlau atleisti visus streikavusius mokytojus. Jei jau taip mieli, mokytojai, jums blogai, eikit dirbti prie staklių, eikit daržoves valyti, siūti, dirbkite trimis pamainomis, kaip dauguma Lietuvos gyventojų. Gyvenimas paklausia ne kur mokeisi, o ką moki? Štai Jūs ir atsakėte: - Streikuoti. Kur nuves jaunimą taip mąstantys mokytojai?Gėda, didžiulė gėda Lietuvos ,,šviesuoliams'' (Streikavusiems). Su pagarba

To Marcele

To Marcele portretas
Jie savigarbos ir sąžinės turi, o jūs - ne.

Marcele

Marcele portretas
Kas gali streikuoti tris savaites, menesi ir neuzdirbdamas gyventi? KOREPETITORIAI, DAKTARAI! Jie kisenpinigiu turi pakankamai, atlyginimas stabilus ir dar streiku uzsakovai paremia! Tai ko gi nestreikuoti? Jau nei gedos, nei sazines nebeturi. O gal net nezino kai tai yra?

pritariu- Mokytojos vyras JUOZAS

pritariu- Mokytojos vyras JUOZAS portretas
Gerai parašė. Peržvelgiau komentarus, jaučiasi , kad ir čia lankosi protiškai negailus neigiamus atsiliepimus tendencingai keverzojantys žmogystos. Viską neigia , kad tik prieš mokytojus, bet nepripažįsta, kad skaityti juos mokė irgi tie patys mokytojai. Visi neigiamu atsiliepimų platintojai nekomentuoja kokios mokytojų ir dėstytojų darbo sąlygos ir algos yra gretimose valstybėse. Ir kažkodėl suranda pinigų ir nedaro kas metus nesąmoningų mokslo reformų.

Buvusi mokytoja

Buvusi mokytoja portretas
Kokie jie šviesuoliai per langus braunasi kaip kokie vagys koks pavyzdys mokiniams,o dėl atlyginimo kas dirba virš 1000 Eu gauna eikit dirbt tinginiai

6_____6

6_____6 portretas
Nepritariu mokytojų streikams ir tiek. Nėra jis niekuo geresni už visus kitus piliečius.

Nepalaikau

Nepalaikau portretas
Palaikyciau tik medikus kurie iš ligoninių neišeina parom budedami naktim nemiegadami kur darbas atsakingas o atlyginimas mazas

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip priverti visus stambius darbdavius pakelti atlyginimus Lietuvoje reikšmingai? Kaip mes galime pakelti darbuotojų kvalifikaciją ir pereiti prie geresnės kokybės brangios producijos gamybos? Galime pasinaudoti Vokietijos pavyzdžiu. "Vokietija naudoja "pasidalinto valdymo" modelio versiją didelėse kompanijose. Valdymas jose yra pasidalintas tarp akcininkų ir kompanijos dirbančiųjų. Svarbiausias valdymo organas čia yra stebėtojų taryba, kurią sudaro akcininkai, ir, kai akcinė bendrovė turi daugiau nei 2000 darbuotojų, darbuotojų atstovai (1: 1).

Kęstas

Kęstas portretas
Stebėtojų taryba nustato dividendų dydį, balsuoja už strategiją, gali atleisti kompanijos vadovus, nustato tų vadovų atlyginimą. O kasdieninės veiklos tvarkymu užsiima vykdomoji valdyba, kuri valdo kasdienes operacijas, siūlo strategijos pakeitimus ir dividendus stebėtojų tarybai." Taigi, stebėtojų taryba priima svarbiausius sprendimus, ir pusę tos stebėtojų tarybos sudaro kompanijos darbuotojų atstovai. Tas modelis, kuris dabar yra Lietuvoje, nedirba, nes nelieka pakankamai pigios darbo jėgos. Kad išlaikyti Lietuvoje kvalifikuotus darbuotojus, reikia dalintis su tais kvalifikuotais darbuotojais valdžia kompanijose. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Nepalaikau

Nepalaikau portretas
Tingyniu darbas o tik duokit duokit nepatinka eikit į maxima kasoj sedekit pamatysit skirtumą Tinginiai varykit dirbt

nepalaikau

nepalaikau portretas
Tokios formos streikavimo, o kai kuriems mokytojams dar labai reikėtų patiems gerai pasimokyti, kad galėtų vadintis pedagogais

Liudvika

Liudvika portretas
Palaikau mokytojus,nes jie yra mūsų šviesuoliai,mūsų vaikų ateitis.Stiprybės, kantrybės Jūms.

Anonimas

Anonimas portretas
Nepalaikau geda kad tokiu keliu eina galima ir kitaip

Bravo,

Bravo, portretas
palaikau!

medikas ALGIMANTAS

medikas    ALGIMANTAS portretas
MOKYTOJAI teisūs -užtenka tyleti,šypsotis ir visiems pataikauti,neturint jokių,jokių pilietinių teisių...... Pritariu,kad MOKYTOJAI išeitų į pensiją turi anksčiau,nors nuo 60 metų,nes dirba stipriai sveikatai kenksmingomis ir pavojingomis sąlygomis........

inžinierius ALVYDAS

inžinierius ALVYDAS portretas
Mokytojus sulaukusius 60 metų Vyriausybei,SEIMUI- reiketų išleisti a į pensiją už darbą sveikatai kenksmingomis sąlygomis...... Bet deja,tiesa,juk nebebūs kam mokytojauti mūsų mokyklose.... Tie vyrenieji pripratę dirbti pusvelčiui,kenteti ,šypsotis ir tyleti...... Stiprybes JUMS MOKYTOJAI........Ačiū tik JŪSŲ pastangų deka šiandiena aš turiu specialybę ir darbą..........

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Zmones atejo,zvakutes uzdege-ir prasidejo-putino samdiniai, koncervai,Lietuvos priesai.Tai Paryziuje Putinas kelias divizijas ,,spec nazo,,nusiunte,ane,,,patriotai,,?

moksleivių teveliai

moksleivių teveliai portretas
Jauni specialistai- mokytojai.Padirba porą menesių mokyklose,neištveria tokio pažeminimo ir jokių teisių nebuvimo ir išvyksta uždarbiauti kuo tokiau iš Lietuvos..........Mokytojauti lieka tik senieji,patys ištvermingieji,pripratę jau tyleti ,paklusniai vykdyti pareigas ......ir kenteti........Bet kiek begalima kenteti...Šaunuoliai mokytojai kovokite,nepasiduokite........ Pagarbiai. JUS remiantys ir palaikantys moksleivių teveliai.

Antanas

Antanas portretas
MOKYTOJAI -tik nepasiduokite,tik kovokite ,JŪS verti ir pagarbos ir normalių pinigų už tokį vergišką darbą,,,,,, Mano jaunystes laikais ..gerbiamiausi žmones buvo.. KUNIGAS,GYDYTOJAS/DAKTARU VADINAMAS/ir žinoma MOKYTOJAS.......

Mokytojos vyras JUOZAS

Mokytojos vyras JUOZAS portretas
Blogiau,kaip yra dabar mokyklose -nebeįmanoma būti. Mokytojai neturi jokių,jokių teisių..........tik vykdo pareigas.....moksleiviai elgiasi,kaip tik nori,daro ką nori su savo tevais ir su mokytojais,nes tik moksleiviai yra teisūs..........Mokytojų atlyginimas apgailetinas,už kurį mokytojas perkasi visas kanceliarines prekes/spausdinimo popierių ,mokymo knygas,žemelapius,papildomą literatūrą,pratybų sąsiuvinius o dar ir už savo tobulinimosi seminarus ir kursus pats užsimoka iš savo vargano atlyginimo.o kur dar užduočių parengimas rytojaus pamokoms,darbai įvairūs kompiuteriu,žurnalo pildymas,ataskaitos,skambinimai mokinių tevams,atsakymai į moksleivių tevų skambučius,psichologines ir tevų ir vaikų konsultacijos.......Ir vel pamokų ruošimasis namuose,užduočių ,rašto darbų ištikrinimai........Ir pastovus stresas,,,,,,prieš pamokas...ir tai kasdienybė,ką matau gyvendamas šeimoje su žmona/mokytoja

mokytojas -matematikas/šiuo metu jau pensininkas/ Augustinas

mokytojas -matematikas/šiuo metu jau pensininkas/ Augustinas portretas
Reikalaukite 1-būtiniausio-grąžinti etatą-18 savaitinių ,kontakt.pamokų 2.Nors šiokių tokių teisių mokytojams,o ne tik pareigų vykdymo. 3.Mažiau ataskaitų,bereikalingo poperizmo,kurio niekas ir neskaito......

anarchija

anarchija portretas
konservatniku peskos, siandien pro langus lipa, prie konservu nuo Kubiliaus uz tokius cirkus guminiu kulku paragaus ir asariniu duju, jie nesicackins.

na

na portretas
galima pagalvoti, kad mokytojam blogiausia, o kaip jaunas žmogus baigęs universitetą gauna minimumą, ką jam sakyti. Kas čia per personos, tuoj streikas, kas organizuoja, kas palaiko visiems aišku.

Nuomone.Kaunas

Nuomone.Kaunas portretas
Mokytojai ir visiuzdirbantis mazai reikalaukite algos atitinkancios arba,o ne grasiu.Kaip ,kad ir jaunam baigusiam mokslus isidarbinusiam pagal specialybe ir dirbanciam virsvalandzius algele i rankas 450 e.Tegu troliai tyciojasi,matyt jie parsidaveliai.Jie besmegeniai.Viska sugriove pasiglemze AMB komanda .Vis iseidama palikdama nuli sveiku.Ju devizas ;po musu nors ir tvanas.

Geras mokytotas

Geras mokytotas portretas
Be darbo 3 savaites ne sėdi.... kaip šitie...manau?

Rasa

Rasa portretas
Mokytojai - dvejetukininkai...mąstymo nulis...Dekokime koncervams...kad viską sugriovė

Anonimas

Anonimas portretas
Taip dziaugiausi kad kauno mokytojai protingi bet atsirado keleta pridurku matyt Navickis prase

Anonimas

Anonimas portretas
prie ko cia vatinai koncervai jie lt nustekeno o dabar prie mokytoju streiko prasideda ,selfina su mokytojom .

Na va

Na va portretas
Bunda lietuva ....jau ir visa europa bruzda galvoja kad vergovine santvarka ir su vergu galima nesiskaityti ....

Kate

Kate portretas
Ponas Kupcinskas turetu atsakyti kad taip buvo nustekenias Kauna.

To Eikit nejuokinkit

To Eikit nejuokinkit portretas
Tau viskas gerai su mąstymu?? Beviltiškas žmogus esi.

Kubiliaus jiems

Kubiliaus jiems portretas
Ir guminių kulkų

justas

justas portretas
kupcinsko norit jo nu nu

Medikai

Medikai portretas
Ačiū, kad neabejingi. Užtenka valdžiagyviams mus visus dusinti.

Daiva

Daiva portretas
Šaunuoliai Jūs,palaikom,stiprybės

Vi

Vi portretas
Džiugu.Palaikom!

ne koncervas

ne koncervas portretas
Saunuoliai,o galvojau jau visai uzspausti,

Baisu

Baisu portretas
Jei mokytojus nepalaikysime...kokia laukia ateitis- visi būsime Baisių agrokoncerno vergais?

taip

taip portretas
Mokytojai teisūs.Nenorima pamatyti mokyklų problemų...ne tik jų spręsti.Gėda.

tadas

tadas portretas
geda uz streiklauzius, kurie liko darbo vietoje. nera vienybes, todel ir velkames siknoje kazkur tarp bulgaru ir vengru.

Ha

Ha portretas
Gal jau laikas tuos teroristus(mokytojus) sutvarkyti kad nekeltu bangu.....

eikit nejuokinę

eikit nejuokinę portretas
dabartinis seimo narys konserva Kupčinskas stovi už kampo ir nervingai rūko "per mažai saviškių atėjo"
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių