Beda pirštu į „Regitrą“: ar tokios ilgos eilės tik Kaune?

Grįžti į straipsnį

Pikti

Pikti portretas
Visiems praradusiems "vairuotojams" niekada negrąžinti teisių.Po visų gėrimų ir klaikaus vairavimo tegu vaikšto pėsčiomis.Jiems net dviračiais negalima "vairuoti".

Užvakar

Užvakar portretas
Sūnus išlaikė vairavimą, šiandien užsiregistravo ir rytoj gaus vairuotojo pažymėjimą (37eur). Viskas veikia normaliai

Kaunietis

Kaunietis portretas
Iki karantino jokių problemų nebuvo,nei migracijoje,nei regitroje,nei sodroje nei poliklinikose. Per karantiną klerkai priprato nieko neveikti,nes registraciją internetu galima kontroliuoti,dirbtinai sumažinti vietų skaičių. Jei bus gyva eilė,o jie kavutę gurkšnos,tai laukiantieji pradės banguoti,reikšti pretenzijas,o dabar ramybė,patalpose tuščia,nes visi internete ieško laisvų vietų.

apta

apta portretas
kokios tvarkos galite noreti.Taigi regitra buvusiu policininku darboviete.Ka policijoje tvarka matete

v

v portretas
Kuo toliau tuo gražiau šutvės kompanijios taip ir tūrėjio būti uabas iš mūsų mokėtų pinigų.

Vidmantas

Vidmantas  portretas
Iš valstybinės įmonės lygtai ši įmonė tapo AB,tai jau bus tikrai greitai geras bardakas ir savivalė,pabrangino viską dvigubai,!Įdomu kas visaa tai pastūmė! Gerai vienas rimtas žmogutis pasakė kad Lietuva yra Amerikosų UAB-as ir valdo šį UAB amerikosam lojalūs šuniukai kartu su kupriuku priešaky.

To Regitra

To Regitra portretas
Civilizuotame vakaru pasaulyje(isskyrus LT) islaikius visus egzaminus is karto isduodamas laikinas vairuotojo pazymejimas. Kol spausdina ir atsiuncia pastu originalu vairuotojo pažymėjimą jus turite teise vairuoti automobili. Aisku tik šalies viduje.

To Laima

To Laima portretas
Pirma issiaiskink paskui kalbek! Kas ir kaip .nueik i savivaldybe praleisi pusdieni. Uzsiregistruok is anksto nereiks staugti., kad viskas blogai.

Renė čia tau

Renė čia tau portretas
Nesakyk am nes gali liežuvį nusikąsti,kad pačiai netektų verkti,nebent esi buka ir vairuotojo teises matai kaip savo ausis kukurūzų lauke.

Laima

Laima portretas
Ateini Kaune į Regitra.Numeriu nėra,tačiau salėje 1 ar 2 laukiantiems.Prie langelių antroje pusėje žiovauja ar su kavos podeliu žingsniuoja "persidirbe " tarnautojai.Koks neprotingas sugalvojo tokia netvarka kurioje gera tiktai klerkams bet tikrai ne lankytojams.

ticiuojasi ta regitra

ticiuojasi ta regitra portretas
kodel wilniukai turi vaziuoti i wilno pakrasti kad galetu laikyti egza? visa valanda reikia vaziuoti, dar ir autobusai retai vaziuoja. negi sunku regitra centre pastatyti?. pasiticiuojimas

Bronius

Bronius portretas
Kodėl Grigiškės tapo visų Vilniaus m. vairavimo mokyklų poligonu?. Neįmanoma normaliai važiuoti: beveik kiekvienoje gatvėje visą dieną zuja "mokomieji", mokosi parkuotis, sankryžose vairuoja atbulomis prieš eismą, todėl kad "Regirtros"egzaminai irgi vyksta Grigiškių gatvelėse. Kodėl Grigiškių seniūnė to nemato, ar matyti nenori ? Galų gale tegul padaro gyventojų apklausas, Vilnius didelis, o seniūnai ne tik bažnyčių prieigomis turėtų domėtis, kaip pastaroji.

Vytas

Vytas portretas
Tegul nemeluoja, kad nera eiliu, issilaikyti vairavimo egzamina reikia laukti iki rugpjucio menesio. Ar cia normalu ?

kodel eiles padidejo?

kodel eiles padidejo? portretas
nes nuostabusis regitros direktorius ivede privaloma zmoniu tikrinima pries teorijos egzamina, va darbuotojams ir tenka, vietoj to kad klientus priimineti, jems reikia apieskineja zmones, ar neturi je telefono kisenese

Rene

Rene portretas
Mažiau girtiem važineti,nereikės teisės perlaikyti.

Komentarijus

Komentarijus portretas
Ko jūs tikitės kai nepaliekat instruktoriam galimybių kyšius ėsti? Tech.apžiūrų irgi tuoj nebus kam daryti nes vis mažiau eina uždirbti.

Galerijos

Daugiau straipsnių