Beda pirštu į Dainavos rajono piktžaizdes: jau darosi nebejuokinga

WWw

WWw portretas
Toks įspūdis,kad kasama,remontuojama visame mieste, bet galutinai niekas neužbaigta ir neaišku kada pabaigs,turbūt prieš sekančius rinkimus..Kodėl nepabaigus iki galo vienoje vietoje ,tada darbai daromi kitoje vietoje.

Anonimas

Anonimas portretas
ir dar... meras turi tvarkyti ten, kur to reikia kauniečiams. O ne ten kur jam asmeniškai atrodo reikalinga. Nes jo nuomonė nėra gyventojų nuomonė.

Agitatoriui "Prisidėkit"

Agitatoriui "Prisidėkit" portretas
Klausyk, tu, Prisidėkit. Ką čia mali nesąmones. Visame pasaulyje yra skirtumas kieno žemėje gyveni. Jei gyveni nuosavoje tai ir tvarkaisi. O jei žemė ne tavo, tu gal ryt kelsiesi gyventi kitur... Kodėl turėtum būti toks asilas ir mokėti pinigus [beje, didelius] ir po metų iš ten perssikelti kitur? Kur gal ir vėl reikės mokėti. O jei tai tavo žemė, tu ją sutvarkęs už savo indėlį gausi pinigus. Tad NEprisidėsim, ne tam mes mokame mokesčius savivaldybei, kad ir dar mokėti. Jos pareiga tai daryti. Ir tai įrašyta mero priešrinkiminiuose pažaduose. Bet nedaro nieko.

rašyta

rašyta portretas
Jo , jau ne kartą rašyta , kad ši valdžia nespėja visų darbų atlikti, kuriuos buvo galima per 25 metus bent dalinai padaryti. Žmonėms dabar nereiktų skūstis. Aną kadenciją buvo labai daug darbų atlikta, šią - jie tesiami ir taip bus tvarkomasi ir ateityje... Nebus taip , kad nieko netvarkytų , kaip buvo seniau , ilgus dešimtmečius iki paskutinės valdžios. Smagu , jog kauniečiai mato kas dirba miesto labui , todėlir išrinko antrą kartą. Taip bus ir toliau , tik darbai kurie buvo padaryti, kuriuos dabar nudirba ...parodys ką rinksime trečią kart [ ar nerinksime? Greičiausiai rinksime , nesiklausydami skalikų amsėjimo...].

to Prisidėkit

to Prisidėkit portretas
nereikia šnekėti nesąmoniu esu bendrijos pirmininkas ir kiek ką bedaryčiau tai jokios savivaldybės pagalbos nesulaukiu išskyrus trukdymus.

Prisidėkit

Prisidėkit portretas
Svivaldybė suteikė sąlygas pasirūpinti savo kiemais,tačiau reikia patiems šiek tiek prisidėti,tai ir prisidėkit,kurkitės aplinką savo jėgomis,juk nuosavo namo aplinka turi rūpintis patys šeimininkai,tad kuo skiriatės Jūs- bendrijų nariai-savininkai.bet gi ne!-laukiate manos iš dangaus.

Pikta

Pikta portretas
O kas sutvarkys ubagę Vilijampolę? Taip, pagrindines gatves aptvarko, o kas darosi šalutinėse? O kur kita viešoji erdvė ? Vien komjaunuoliško monumento Sąjungos a. likučiai ko verti - narkomanų ir alhašų oazė! Kodėl ši vieta neįtraukta į lankytinų vietų sąrašus? Rodom turistams, jei tokia brangi ir saugoma 30 m. laisvoje Lietuvoje..

Daiva

Daiva portretas
Saligatvius ,tikiuosi, sutvarkys. Bet koks likimas to vaiduoklio,,balagano,, draugystes parko stoteleje? Tai tarybiniu laiku palikimas - buves stoteles paviljonas. Negi jis isliks net ir tada, kai pabaigs parka tvarkyti? Tokie pastatai daro geda miestui! Seniai reikejo nugriauti.

Anonimas

Anonimas portretas
Neva "tvarkomi" šaligatviai tvarkymo nematę jau daugiau kaip 50 metų, nuotraukos nemeluoja. Mieli valdovo pataikūnai, nesekite pasakų apie kitus Kauno rajonus - čia rašoma apie situaciją Dainavoje.

> paklausk bet kurio kauniečio

> paklausk bet kurio kauniečio portretas
kas jam svarbiau / JIS atsakys, 1. tvarkomos gatvės , šaligatviai , įvažiavimai...kurių jau aibė padaryta per šios valdžios valdymo periodą [tačiau begalė darbų liko atlikti, nes senesnieji buvo tokie "geručiai", kad dabar patys , jų giminaičiai ir "laižytojai" drumsčia vandenį...]. 2. Sutvarkyti ir tvarkomi parkai, kai seniau surūdiję apšvietimo stulpai styrojo, sutrupėję takeliai buvo vos praeinami , apsemti, suoliukai sulaužyti ar visai jų nebuvo, atrakcijų suaugusiems, paaugliams ar vaikams nesimatė...Galima ir daugiau minėti...DABAR Petrašiūnai džiaugiasi, Panemunė džiaugiasi, Partizanų g., Šiaurės pr.,Savanorių pr., Vytauto pr., Miško g., Donelaičio g., Putvinskio g.,...DŽIAUGIASI...JIE dirba toliau.

Taip

Taip portretas
Viskas iš eilės, be panikos. Ir taip vis verkiate, kad Kaunas tvarkosi...Susitvarkys, nes ankstesnieji ypač apleido miestą....

Dziungled

Dziungled portretas
Nejuokinga buvo kai panasiai 2009 tavo dainavos rajone buvo kas antra lempute uzgesinta taupymo tikslais , nebuvo nei apsviestu pereju nei paryskintu zenklu pereje nei zebro ant pereju , o partizanu gatvej isvis saligatvio nebuvo vienoj pusej , o kitoj 50 metu senumo buvo kur po lietaus praeit negalima buvo , apie duobes keliuose tai tyliu visas pasaulis mate kaip zmones su meskerem zvejojo juose , bet nieko gerai buvo tam pridurkui nerasinejo straipsniu kad blogai kazkas , cia elementari koncervu propoganda bele pagalius i ratus kisti

...

... portretas
kas per koloradai viskas jiems blogai nepatenkit prasykit kremliaus jis jums pades su gatvemis .sutvarkys viska tik turekit senus raudonus bilietus pvz .komjaunimo

Kodėl?

Kodėl? portretas
Kuo toliau tuo labiau ryškėja dabartinių visavaldančių kėslai. Tik kodėl padorus žmogus Garbaravičius su savo komanda leidžia klestėti bjaurasčiai?

Partizanas

Partizanas portretas
Nufotografavo ir į straipsnį įdėjo tiesiog idealių šaligatvių nuotraukas. O štai pasižiūrėkite kokie šaligatviai nuo Partizanų g. sankryžos su Basanavičiaus al. link Savanorių pr.: šaligatviai be dangos, juose ir duobės, ir balos, ir medžių šaknų kalnai. Su visureigiu nepravažiuosi, judrūs šaligatviai atrodo taip, lyg ką tik būtų sprogusios minos. Patvarkyta tik prie konservatorių centrinės būstinės...

jo

jo portretas
ačiū Kauno marui

Jadzė

Jadzė portretas
Pritariu p. BABAI, kai niekas nieko nedarė, tai visi buvo patenkinti- duobėtomis gatvėmis, aplūžusiais šaligatviais, parkais, kuriems net toks pavadinimas nepriderėjo, dabar žolės auga, suoliukus parkuose paukščiai apdergę ir t. t., išravėkit, mažiau bus laiko bambėti, o žemėje pasikapstyti sveika, depresijos nebus, Kai nebuvo suoliukų, tai nebuvo ir problemų, kaip gerai, kai yra apie ką bambėti

vyts_

vyts_ portretas
Pastebėjimas toks: labai daug darbų pradedama, bet neužbaigiama. Čia kažkokia tai negera nuomonė peršasi. Turint uomeny gerb. merą..

Baba

Baba portretas
Kokie jūs pykčio ir neapykantos persunkti nemokant niekuo džiaugtis tiek metų niekas nieko betvarkė o kai dabar šis meras atrado ir pinigų ir didelės statybas pradėtume visi pradejotburnoti gal kuris turite burtų lazdele tai mostelekit ir per minutę viskas pasidarys Turekit tolerancijos issiauklejimo nenorekit visko čia ir dabar ant lėkštutės dirbanti Kauno labui žmogų gana pravardziuoti svetimą kišenę tokiems visada rūpi reikėjo turėti tiek talento ir proto galejot ir jūs būt pinigingi bettt tenkinkites kuom est

paklausk bet kurio kauniečio

paklausk bet kurio kauniečio portretas
- kas jam svarbiau Čiurlionio koncertų rūmai, Mokslo sala, Aikštė iki kurios nėra kaip dabristi ? AR duobėtas įvažiavimas į kiemą, šaligatvis su balom ir iškritusiom plytelėm , kiemas nepravažiuojamas -aišku visi atsakys , kad svarbiausia ten, kur KASDIEN KLUMPAMA, O kas gi žiūri miestiečių norų???BBD, savivaldybė, merija ? Niekas caram nerūpi :(

anonimas

anonimas portretas
na ir kočia tie ekspertai visų galų diskutuoja juk už 2 savaičių prasideda šiluminės trasos renovacija, kuri vyks tiesai per Kovo-11-osios g šaligatvius, po to ir sutvarkys.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne Matiosatis , bet Dainavos seniunija turi apsiziureti savo teritorija ir pateikti pasuilymus. Dabar gi sedi ponuliai ir poniutes issipuosia ir visa diena zaidzia kompiuteriais. Jei nueini ir pareiski priekaista, atsauna " nuvaziuokit i Silainius ne to pamatysit". Tai klerku, gyvenanciu is musu pinigu atsakymas i prasyma ka reiketu sutvarkyti. Priveista tu dikaduoniu, tik algas gauna - darbo 0.Dar nuo praejusiu metu vasaros neisveztos sakos siuksles ju priziurimoje teritorijoje. Nemato ir matyti nenori..

Anonimas

Anonimas portretas
Pries Taikos pr,95 nama tikra masinu stovejimo aikstele ,kur buvo zalia zona ,jau taip uzstayta ,kad praeiti sunku.O tas keliukas einant is namu i troleibusu stotele is viso negalima neisisukus koju praeiti .

...

... portretas
CHE, krabas bando va bank: kai pradėjom reikalaut NORS KĄ pabaigt, 'iš kažkur' atsirado 'verkšlenimai' kad ir ten, ir ten reikia tvarkyt pradėt... turim patikėt kad žmonės, dabar kažkaip namo pereinanrtys, norėtų pas save dešimtis metų LA lygio apkasais laipiotii? (juk pinigai viską išrausus pasibaigs, o ir krabo daugiau niekas neberinks). - ach, tie krabo piarščikai: "Ką ŠIANDIEN paimsim, tas bus MŪSŲ, o jūs paskui - nors ir pasikarkit".

dainavietė

dainavietė portretas
taip įdomi tendecija tur būt ne tik pas mus Dainavoj- kaip jau buvo minėta sutvarkyta daug stadionu prie mokyklu, atnaujinami ir vaikų darželiai ir takai aplink mokyklas ar darželius, o toliau jau kaip Dievas duos daeiti iš gyvenamu namu į minėtas įstaigas-duobės,styro armatūros vielos išlindusios iš sutrupėjusiu bloku ir t.t. nes nei vaikai, nei mokytojai, nei tėvai nenusileidžia iš oro į sutvarkytas teritorijas, reikia ateiti, na dalis gal atvažiuoja, ..klausimas iškyla-ar jau turi būti naudojami iš kitos "lentynos" pinigai , kad ir likusius takus sutvarkyti ?o gal čia nelogiško planavimo vaisiai?

Fapas

Fapas portretas
Kas bus kai krabo aferos paaiskes?!

ant

ant portretas
Žmonėms niekada gerai nebus.Kaunas tikrai tvarkosi .Šauniai tvarkomas Draugystės parkas, .paklauskite ten besilankančių,tikrai visi pasidžiaugs parko pokyčiais..Kaip nesuprantate ,kad vienu metu negalima visko sutvarkyti.Matyt čia rašinėja tie ,kurie nesilankė tame parke anksčiau irdabar.

tvarkdarys visvaldys

tvarkdarys visvaldys portretas
kentejote 50 metu, pakentekite dar biski ir... savaime susitvarkys. Laikas viska sutvarkys. Jusu anukai ismoks skraidyti ir jiems nereiks tu saligatviu

Mielieji

Mielieji portretas
Gal palyginkite biudžetą, koks buvo prie Kupčinsko ir koks dabar. Kur taikomi pinigai ataskaitos jokios , tik viešieji ryšiai.Draugystes parkas jau tampa miesto gėda.

kaunietis

kaunietis portretas
Gerai , kad miestelėnai kelia problemas , kurios susikaupė per daugelį metų , kol atėjo ši valdžia. Jie jau labai nemažai padarė. Dirba ir toliau, bet visko iš karto aprėpti nesugeba, miestas buvo taip stipriai apleistas , kad ne tik jūs, jūs ar jūs ...koją nusisuktumėte , bet ir aš...Užtat dabar daugelyje gatvių , kurios seniau buvo tik palopomos, sutvarkyta važiuojamoji dalis pilnai, šaligatviai išasfaltuoti storai net pakelti , jokių balų ...gyventi smagumėlis. Ane ? Dar liko daug "mėšlo išmėžti" , kurį paliko senosios valdžios, nors ir pinigai miesto biudžete buvo panašūs, ir iš ES fondų galėjo imti kaip dabartiniai , bet...Nieko, pakentėsime ...O nepatenkintrų suklaidintų ar nuolatinių kiršintojų yra ir bus.

As

As portretas
Prie kovo 11-osios 118 namo šaligatviai tragiški,po lietaus neisbrendami.

mama

mama portretas
Baisūs daug kur Dainavos rajone šaligatviai. Pabandykite nuo V. Krėvės maximos nueiti į Vyturio mokyklą, vienas purvynas po lietaus. Vaikai per purvą klampoja iki mokyklos

>Eglei

>Eglei portretas
Matai poniute, ateis eilė ir tavo, TOKIOMS SVARBIOMS MIESTUI, duobutėms užtaisyti...O dabar darbai vyksta Laisvės alėjoje, Stadione, halėje, kvartale už halės, apie Aleksoto tiltą,... Ir , JEI NEMATAI kas padaryta ir daroma, tai pasiklausk kitų miestiečių , kurių dauguma ir perinko meru dirbti buvusį praitoje kadencijoje merą. Be to PATARIMAS [ nemokamas ] iškišk nosį toliau nuo savo "parapijos' tada ir pamatysi , kad tavo problemos mažytės, nes pasitvarkęs miestas , pritraukė daug investicijų, ko ansčiau nebuvo , kai merdėjo [ štai TIEMS , nematantiems , ką "pastatė meras"].

idiotizmas

idiotizmas portretas
klesti ............ Draugystės parką pavertė nykiu sporto aikštynu apjuostu pilkų betoninių trinkelių autostrada , o aplinkiniai gyventojai gydosi traumas negalėdami į jį patekt .............

Eglė

Eglė portretas
O koks šaligatvis ties Kovo 11-osios 73-uoju namu?! Aš nors ir negeriu, bet eidama griūnu, iškasinėta, išvartyta, dabar neseniai vėl išrausė ir paliko. Kaip prišiko, taip ir paliko. Kur tas tvarkymasis, neva Kaunas tvarkosi, bet aš to nematau. Meras nevaikšto ta gatve ir visokie načalnykai nevaikšto, o jūs, vargani żmogeliai, griuvinėkit ir laužykitės kanopas.

pilietis

pilietis portretas
Tikrai , nėra lengva viską "išliuobti" , kai 9/10 -ąsias atstatytos Nepriklausomybės metu nieko nebuvo daroma [ ar beveik nieko...]Na, pasigiriama apie kelių objektų sutvarkymą, pastatymą... Gyvenu Partizanų gatvėje. Tad , jei pradėtų rašyti gyvenantys šioje gatvėje , gautųsi TIK TEIGIAMAS ROMANAS. Ilgus metus gatve nėjo pravažiuoti, šviesos nebuvo , braidžiojome , klupinėjome eidami šaligatviais... Kviečiu stipriai nepatenkintuosius pasisvečiuoti mūsų gatvėje . Tikrai bus į ką pasižiūrėti , nes sutvarkius įvažiavimus, šaligatvius, apšvietimą, pačią gatvę...įsikūrė ir toliau steigiasi nemažai firmų, įmonių...Ateis laikas, kurio labiausiai dabartiniams trūksta, bus sutvarkyta ir Kovo 11 gatvė ir..."gruodžio 31-oji"...

Kauno ponios apie netvarką Kaune

Kauno ponios apie netvarką Kaune portretas
Šešto forto rajone siaubingi šaligatviai. Gelbėkite žmones nes griuvinėja net ant tokių duobėtų šaligatvių, kokios duobės, kokia netvarka, Kauno ponios pasibaisėję.

Kumpis

Kumpis portretas
Begioti reikia stadijone ,ten yra pakankamai lygu, o tai visai pakencema, o strypus nupjaukite kol dar zmones nemire. Ar gi sunku?

Patarejas

Patarejas portretas
Galima gi rinktis Kauno klinikas ! O , ten tas vieškelis varguoliams , matyt , kaip ir pati ta nustekenta ligonine .

Pacientas

Pacientas portretas
Ar matėte kas belikę iš šaligatvių prie Kauno klinikinės ligonines ( buvusi 2 . Josvanių 2 ) Pabandykite surasti vientisą šaligatį nuo Baltų pr. Iki Centrinio prėmimo skyriaus ! Mums nepavyko ...

bulka

bulka portretas
svarbu babkių užtenka gatvėms platinti ir asfaltuoti

>Jo

>Jo portretas
baik savo demagogiją, auksinis tualetas ne konservų šedevras. Tą visi žino, taip kad tavo numeris nepraeis.

Kaunietei iš Kaimo

Kaunietei iš Kaimo portretas
Šios bobos yra tikrieji kenkėjų bataljonai, nuomonių nuodytojos ir visuomeninės erdvės teršėjos. (spinduliuojančios neapykanta Lietuvai)

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
ateis laikas sutvarkys anas velnias nieko nedare miestas buvo griuvesiuose .

Jona

Jona portretas
Šitie keliai i jo seimos sklypus neieina. Uz tai sanciuose naujas kelias bus.

Alina

Alina portretas
Draugystės g 9D;9A;9B;9C kieme ne tik kojas išsisukti galima bet ir akis išsibadyti čia jokio asfalto nebelikę tik mtaliniai strypai kyšo senyvo amžiaus žmonės griūva susižaloja kiek buvo rašyta prašyta kad ką nors darytų nieko jokio atsakymo kada bus tvarkoma savivaldybės pareigūnai atsakykit jūs gi gavote peticiją su gyventojų parašais atvykite pasižiūrėti kokia padėtis

Kaunietė

Kaunietė portretas
Geri komentarai ko pas Kupčinską taip nerašinėjo, o dabar kaip tvarkoma tai ir kabinasi vienu metu užleistas Kauno gatvės neįmanoma sutvarkyti

Anonimas

Anonimas portretas
troleibusus naikinkit , o ne kaip lopas su taryba pripirko

>:]

>:] portretas
kokia žole reikia rūkyti ir kuo užgerti, kad toki šūda parašytum............. aš moku pinigus, ir išlaikau mentus, ir tu ožį ta ipat

:]

:] portretas
Trisdešimt metų Kaunas menkai terūpėjo merijai. Dabar, kai bunda ir keliasi, piktaliežuviai kiekvieną skilusią trinkelę ir kiekvieną tvenkinio žolę suskaičiuos, kad apspjaut tuos, kam rūpi ir kas daro.

Italas

Italas portretas
Gauna kompensaciją už duobėje apgandintą automoblį, o už duobėta šaligatvį sugadintus batus, taip pat turi grąžinti mentai.

Jo

Jo portretas
Pas Kupcinska reikėjo paprašyti,kad sutvarkytų,nebuvo pinigų,nes sikinika prabangų state

Albinas

Albinas portretas
Kaip tvarko,rekia,kad negerai,kad tvarko,kaip netvarko,vel negerai,tai ko jūs norit,k o jūs visi tylėjot, kaip Kupčinskas buvo,d aba keistai pabudo

Nesvaikit

Nesvaikit portretas
Netgi Laisvės al. atrodo kaip po karo jau penkti metai, o jūs dėl kažkokios Dainavos verkiat...

Myžniai

Myžniai portretas
Ko čia verkiat, ką nepraeinat? Svarbu Karbauskis galėjo 23 kartus gaut paramą už pirmus 30 hektarų.

Arvydas

Arvydas portretas
Nieko naujo,Tas pats GRICIUPIO seniunijoj. Seniune kaip visada soka ir dainuoja.Arba suka savo versliuka.Ir ta seniunija niekam neidomi.

Milda

Milda portretas
Žadėjo ir aplink atnaujintą Kalniečių parką šaligatvius sutvarkyti, bet darbai net neprasidėjo, o šaligatvius dar labiau ardo sunkiasvorė technika,kuri dirba prie šiluminės trasos renovacijos S.Žukausko gatvėje. Įvažiavime į S.Žukausko gatvės 1,3,5,7,9 namų kiemus visas šaligatvis sulaužytas, galima kojas išsisukti.

ūkiškai tvarkosi šeimininkas

ūkiškai tvarkosi šeimininkas portretas
Dainavos rajonas garsėja senoviniais šaligatviais, kurie jau 50 metų nebuvo tvarkyti, nes gyventojai įpratę naudotis vaikštynėmis ir lazdomis, kad galėtų be traumų pasiekti atnaujintus parkus...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių