Baksnoja į rekonstruotą Laisvės alėją: jei nuleidi galvą, tampa šiek tiek nejauku

Tikimes

Tikimes portretas
Bukit ramus ...meras yra verslininkas o ne politikas ,jis ir jo komanda zino ka daro.Pas ji daug fabriku ir jis zino kaip tai buna..Tai ne studentas tevelio sunelis Kupcinskas ar Garbaravicius..Viskas bus OK..

Anonimas

Anonimas portretas
turipataisyt kol nevelu

Dainius

Dainius portretas
Ką tik sudėtos plytelės "plaukioja" lygyje apie 1cm, dėl to apkrova smailiagaliams per didelė. Darbas atsainus, o medžiaga nekokybiška. Atsakyti už tai kažkas privalo. Lėšų švaistymas!

Jonas

Jonas portretas
Pagal galiojančius LR įstatymus statybos darbams taikoma 10 m. garantija. Kas nustatė 5 m tai manau pasiruošęs iš savo kišenės mokėti. Taip pat galima buvo atsisakyti šito granito, gal tai ir prabanga ar kažkas, bet manau buvo galima išlieti iš batono stipraus tokias pačias plyteles ir jos būtų tarnavę 50 metų. Tuo pačiu ir pinigai būtų likę lietuvoj ne kinijoje.

tt

tt portretas
uztat PR'ui skira 10 kart daugiau, nei vilnius

A. V

A. V portretas
Kažkam į kišenę nubyrėjo už tas kinietiškas plytelės.

rašyta

rašyta portretas
Esu ne iš šio miesto. Paskutinius kelis metus jis tikrai gražėja, daug tvarkosi...ir aišku, dirbant yra ir broko. Kas dėl centrinės gatvės, tai ji tikrai kur suremontuota šauniai atrodo, ir spalvos liuksusinės.....TIK , va paskaičiau apie skilusias plyteles , tai...būnant Kaune reikės atkreipti dėmesį , nes kiek buvau, TAI nelabai į jas žiūri - daugiau matai ir stebi bendrą vaizdą...

Mociute

Mociute portretas
Maciau tas plyteles dar ziema ,kai buvo sukrautos Soboro pasaleje,jos kazkokios sleivos ,ir spalva baisi ,zmones kapinese kloja grazesnes ,ir kodel is Kinijos ,argi arciau nei viena salis geru plyteliu negamina ,ar apsimoka is pasaulio krasto jas gabenti ,ar cia taip tycia ,kad daugiau kainuotu ?Klausimu daug ,oatsakym nebus , vienu zodziu ..slykstu ir neatsakinga,jeigu Kaunas taip t

anupras

anupras portretas
Joks protingas pilietis savo kiemui nenaudotų tokių kiniškų plytelių, tuo labiau rombo formos. Pas mus gi niekas už nieką neatsako. Kiek kainuos Laisvės alėjos nuolatinis remontas pasibaigus penkerių metų garantijai? Aišku tik, kad po penkerių metų projekto autorių pėdos jau bus ataušusios....

Kas neaisku?

Kas neaisku? portretas
Suskilusios plyteles laikomos defektu, todel lauksime, kol praeis penkeri garantijos metai, o tada prasysime savivaldybes pinigu remontui.

Irena

Irena portretas
Laistysim ir plyteles isplausim visi talkon susibure , neturit ka rasyti tai geriau knygas skaitykit, o kas liecia tas plyteles , tai jau pas mus taip yra, vel bus tvarkoma , klojama, vel pinigai papildomai mokami ir t.t. ir niekada nebus tvarkos, dirbam atbulom rankom, " ne musu darzas , ne musu pupos"

:)

:) portretas
Baikit raudot, konserfaniai- nieko iš tų jūsų raudų nelaimėsite :)

Butu saunu,kad palaistytum.

Butu saunu,kad palaistytum. portretas
Pilieti ,o tu su kibiriuku palaistysi medelius,gelynus.

pilietis

pilietis portretas
GERAI , kad turistai ar miestiečiai, kurie šio straipsnio neskaitė, nelabai pamatys , jog tiek daug skilusių plytelių. Kai vaizdas neblogas [ o jis tikrai geresnis , nei buvo anksčiau ] spalvos tinkamos - grindinys pilkas , namai gražiai spalvotai atsinaujinę, gražūs , apšik...i suoliukai... tai nelabai ir matyti tos suskilusios plytos. BET jas pakeisti reikia. REIKIA neleisti važinėti sunkvežimiams, lai prekes savininkai ...su ratukais prisiveža [ ar ant dviračio...]. Tai tiek "naujos pasakos".

Kaunas

Kaunas portretas
O kaip palaistys gelynus ,medelius ir atves prekes i parduotuves.Turejo daryti taip ,kad galetu vaziuoti kai kuris transportas.Cia nepasiteisinimas automobilis vaziavo,Turejo buti plyteles pritaikytos viskam.Pinigai isleisti ,o brokas jau po pusmecio akis bado.

kaunietis

kaunietis portretas
Manau , kad ne vien granito sudėtis kalta. Kai po LA važinėja sunkusis transportas , tai ne tik tepalų žymės bus, sulaužytos grindinio plytelės , bet...ir medžius išlaužys...

Kaunietis iš Kanto g.

Kaunietis iš Kanto g. portretas
Dabar jau per vėlu aimanuot dėl Laisvės alėjos rekonstrukcijos ir emocijas patausokime būsimajam 'matijo - šaikos'teismo procesui,kur gal atsivers visos potekstės. Komentatoriai kažkodėl pamiršo 'rabačiaus - lietuviškai 'plėšiko'- šaikos, kuri buvo pastačiusi 'auksinį tualetą' objektą- t.y. Vienybės aikštę, kuri, be jokios abejonės bus tikra'korupcine bomba' Lietuvoje..Įsivaizduoju nepakartojamą vaizdą-teismo salėje 'krabas' su abejomis glindomis, 'rabačius' su savo glinda ginčija vieni kitų parodymus.

...

... portretas
Krabas: "Ko jūs norit, pinigai LAIKU įsisavinti, o visa kita... čia jums ne Paryžius!" (Žemaičių gatvė operatyviai buvo nuniokota - dabar žiemos lauks?.. kaip ir su LA buvo :/)

senjoras

senjoras portretas
ale matai, kaip darosi su ta visvaldybe - darbu frontas didelis, terminai vėluoja, kokybės nėra, nes vykdytojai nekompetentingi o iš kontoros niekas neskuba reikalaut tos kokybės ir darbu atlikimo terminu laikymosi -kaip sakant š...a tiek , kad neapžergia, taip ir su tais darbu frontais.. pvz Draugystės parkas buvo skelbta bus renovuotas 2018m rugpjūtį, nukėlė terminą į pavasarį,ruduo buvo labai dėkingas darbams, bet kažkodėl buvo tempiama guma su darbais, nesimatydavo dirbančiu savaitėmis, dabar jau įpusėjo birželis- nesuprasi kaip tie darbai organizuojami,mėnesiais niekas nieko nedarė, staiga atsiranda per išeigines pradeda šlifuoti plyteles centre prie statulos vienišas senolis, kyla dulkiu stulpai, neša ant sėdinčiu žmoniu- nes kur dingt žmonėms per karščius , išėjus iš daugiabučiu? ir taip tempiama guma,ka ir kiek dirbs -neaišku ..bobutės svajoja apie atidarymą ir masto kad apsilankys meras Matijošaitis.. net juokas neima nuo tokiu šneku..

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
ką čia į seną dangą žiūrėti . Pažiūrėkit į naujos klojimą , siaubas . O išsityčiojo su projektu ir su danga iš Lietuvos ir Žodžio Laisvė .

pats blogiausias projektas

pats blogiausias projektas portretas
toks architekto "šedevras" negalėjo laimėt konkurso, .....blogiausias Kauno pasirinkimas..... Laisvės alėja. atrodo negražiai PILKA mirusi įstriža be jokios "harmonijos'. Vasara kai sužaliuoja medžiai žydinčios gėlės PASLEPIA broką, bet rudenį žiemą tampa BAISI

kaunietis

kaunietis portretas
bet jis nepasakė, kad ta komisija jau užfiksavo suskilusias plyteles, reiškia ir ta komisija sėdi vėsiuose kabinetuose ir neskuba tikrinti- praeivis suskaičiavo, nes jis vaikšto pastoviai, o reiškia komisija dirba kada nusibosta trint kėdes užpakaliais?

Vile

Vile portretas
Tikrai,koks proto bokstas sugalvojo tuos rombus, cia ir arkliui aisku, kad jos amzinai skylines. Ir dar. Ta pilkuma nuobodi. Kodel negalejo paivairinti spalvotomis plytelemis,kaip pvz. Palangos Basanaviciaus gatveje ar Vilniiaus Gedimino prospekte? Daug idomiau ir graziau. O tai namai pilki, grindinys pilkas, o norisi spalvingiau.

patriotas.

patriotas. portretas
naujos atkarpos rekonstrukcija tas pats brokas baisus,sudetos plyteles nelygiai del to ir luzineja kampai,kas per kiaune tokia forma parinko grindiniui kur dar ir aptarnaujantis transportas tures vazineti

to GK

to GK portretas
Na, ne visi nevykėliai.Tamst, tai tikrai vykėlis, bent taip manai pats. Ką racionalaus pasiūlei, ką nuveikei gero, kokybiško Kaunui, gimtajam miestui..Kai nuveiksi, tada kitus kritikuok....

taip

taip portretas
Tu prasisuk brangiau, kokybiškiau...Geriau nieko nedaryt ir tupėti mėšluose, kaip daug metų tupėta? Įdomu, koks gi čia teisinguolis kalba? Kažin ar ne koks konservatorius?

Krabai prasisuko papigiai ?

Krabai prasisuko papigiai ? portretas
kinietiškos plytelės tuoj keliaus į šiukšlyną. O kur nukeliavo senos, tvirtos ?????

taip

taip portretas
verksniai, nustokite verkti prie kompiuterių, eikite dirbti...naudos bus daugiau.

neviduriuok

neviduriuok portretas
grazint ankstesne danga

Al

Al portretas
Laisvės alėjoje nejauku ne tiek dėl trinkelių kokybės, bet dėl architekto darbo. Kur kas pasaulyje matė rombo formos trinkeles? Abejoju, kad kur nors tokių yra. Ir nėra ne vien dėl to, kad jos atrodo neharmoningai, bet ir dėl to, kad du tokios trinkelės du kampai yra lūžūs. Senas betonines buvo ir prižiūrėti lengva ir naujomis pakeisti senas. Dabar akmuo ir nusivalo sunkiai ir po kurio laiko kai reikės naujų, kad pakeisti senas susidėvėjusias surasti tokio paties atspalvio bus neįmanoma.

Kauniečiau iš kaimų

Kauniečiau iš kaimų portretas
Kas per bomžas, nepraustaburnis rašė šį komentarą? Bukesnio komentaro reikėtu ilgai ieškoti. Koks skirtumas ar metas ar lopytas klojo plitelias, bet už jūsų pinigus, ir gyveną.Liaudis renka tokius, kokia yra pati. Gal ne visa tauta, tačiau šį kart durnių balsai tapo vyraujančiais.Durnius bus tik tada durnius, kas gyvens šiukšlyne, o ne milijoninės vertės būste.

kaunas

kaunas portretas
senos plyteles dar tarnautu ir tarnautu. Nereikejo nieko rausti. Galejo suoliukus pakeisti dar ka patvarkyt. Sena Laisves alejos danga daug tvirtesne nei dabartine kinietiska

skaitytoja R.

skaitytoja R. portretas
neleiskit į Laisvės alėją mugių su savo transportu, priekabomis, ėdalinėmis, plovo katilais, paliekančiais neišvalomas aliejaus dėmes. Kodėl savivaldybėje vyrauja toks turginis mentalitetas, kad nuolat leidžiama užgriozdinti ir apšnerkšti prestižinę Centro vietą - Laisvės alėją? Juk jos ir taip dabar bėra likusi atkarpėlė, visos rekonstrukcijos pabaigos vyresni kauniečiai vargu ar sulauks... Ar mieste daugiau nėra vietos tokių mugių prekiautojams ir pripučiamiems batutams, vaikų atrakcionams?? Klerkai,geriau pasukit galvą - mieste pilna neišnaudotų, plynų erdvių. Pvz.tuštutėlė aikštė su fontanu ties Birštono ir šv.Gertrūdos g.sankryža. Prieš 30 metų iškrapščius iš čia "geležinio Felikso" paminklą, aikštė taip nerado savo veido. Net nė vieno suolelio prisėsti prie fontano nėra. O juk čia pat Vilniaus gatvė.

Baimė ar pagarba?

Baimė ar pagarba? portretas
O kodėl buvusios tarybos nariai Garbaravičius, Budnikas, Garšva ir kt. matydami pirminį broką tylėjo?

Kns

Kns portretas
Nei zalias as,nei raudonas...eidamas ne taip senai"naujaja" Laisves aleja n kartu uzlipau ant plyteliu kurios tiesiog judejo ir buvo aisku,kad anksciau ar veliau suskils.Be abejo as pries kinietiskas plyteles buvau,lietuviai butu pagamine tikrai ne prastesnes,bet ju sudejimas taip pat privalo buti kokybiskas,o ne vien mededzerius su rankomis kisenese vaizduoti!Darbas nekokybiskas.!

Justas

Justas portretas
Kad iš pat pradžių Lietuvoje yra įlipta į šū.ą. Tai pirkimų vadovaujantis mažiausia kaina pasekmė. Skūpus moka du kartus. Kauniečiai gi turi gerą pavyzdį kap statė prie Smetonos.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Kaip gali gerai atrodyti perkant kuo pigesni daikta.Sakoma ;skupas moka du kartu.O Kinietiskas akmuo Kinietisko akmens.Sako pigus ,bet nepatvarus.Tai todel ir skilineja ir skilines.Viskas darom pigiai ir neilgam.

Atsakymas Viliui

Atsakymas Viliui portretas
Visų pirma pirmam etape suklotos plytelės nepraėjo lab band. centro išbandymo. Nevykusios formos plytelių ,,architektas" - kiaunė. Plytelės skilinėja, kai išgaunamos sprogdinimo būdu, nes nutrūksta vidiniai ryšiai.

kaunietis

kaunietis portretas
Komentatoriai, bet kiek piktumo, o komentariai tai patys be proto, viskas daroma gerai , kas nedirba tas ir klaidų nedaro,

to sulpas

to sulpas portretas
teisingai save pavadinai "stulpas" ....neprotaujantis besmegenų tipelis... komentatoriai rašo PILNĄ teisybę, kurios tokie chamukai , kaip "stulpas" tikrai nesugebės nuslėpt

zinovas

zinovas portretas
tai kad jau dabar visa grindini keist reikia-po ziemos bus dar baisiau

Aš tai

Aš tai portretas
Matijošaičio vietoje, tiems „projektuotojams“ liepčiau patiems pakeisti plyteles ir tik iš savo lėšų. Kodėl? Todėl, kad jis per mažai išmano (ir nebūtinai Matijošaičiui išmanyti viską) apie plytelių klojimą, o „projektuotojai“ arba tyčia arba ne jam daro kiaulystes. Nors man ši istorija su Laisvės al. panašu į sabotažą.

Stulpas

Stulpas portretas
Kas tiems komentatoriams galvas apmyžo ?! Iš kur tiek pykčio ? Patys greičiausiai Brežnevo laikais paskutinį kartą toje Laisvės al. buvo, gyvena iš pašalpų, o mala liežuviais lyg būtu kaip didžiausi specialistai. Lansburginių chebra.

kažkada projektavo inžinieriai,

kažkada projektavo inžinieriai, portretas
o dabar - vištagalviai...

G.K. pratesimas

G.K. pratesimas portretas
Na Kupčinskas berazumis, bet tikėjausi kad atėjas krabas padarys kažkokias išvadas. Kur tau? Dar blogiau, rūpi tik babkės ir kuo daugiau, o kokybė, atliktų darbų ilgaamžiškumas pačio žemiausio prioriteto klausimas, nes atsakomybės prieš miestiečius lygiai 0.

Alytus

Alytus portretas
tai kad nei vienos aikštės Lietuvoj nepavyko sutvarkyti iš pirmo karto...,pvz.-ir Alytuje kelis kartus Rotušės aikštėj keitė dangą...

G.K.

G.K. portretas
kokdėl lietuviai tokie nevykėliai? Nesugeba _atsakingai_ padaryt net miesto reprezentacinių zonų, be debiliškų architektūrinų sprendimų, be išvogimo. Matomai priežastis yra visiškas nebaudžiamumas, valdininkų asmeninės atsakomybės nebuvimas. Tiesiog istoriškai susiklostė tokia tradicija. Net trečio pasaulio šalyse, jeigu jau daro miesto centrą tai padaro, kad galėtų kažkuo didžiuot. Kai pradęjo Laisvės alėja žmonės iškart trūbijo kokiam debilui kilo mintis dėt tokias plyteles ir tiesiog nesuvokiama kad visa eilė valdžios debilų po tuo pasirašė. Atseit sprendžia "specialistai", o jūs ką smegenų patys absoliučiai neturite? Tai yra visiškas debilizmas. neįsivaizduoju, kad Smetonos laikais būtų toks totalus abejingumas. Burmistras jausdavo asmeninė atsakomybę už visus sprendimus. Ką ten Smetonos, tarybiniais laikais atsakomybės buvo 10 kart daugiau. Žiūrėkit kiek metų Lasivės alėja buvo pasididžiavimo objektas, kiek tos plytelės laikė ir kada jos pradėjo skylinėti viena kita.

Aš portretas
Ką besakytumėte, Kaune tokie dalykai tapo norma... Gerb. Merui nusispjauti į kokybę, svarbiausia kiekybė... Kaip sakoma, pigios mėsos ir šunys neėda..., tačiau Kaune viskas pigu, vėliau tampa laabai brangu nes dar kartą tvarkoma ir permokama... Geriau milijonas viešinimo ir piaro reikalams... Š... pridaro, o paskui gražiai parašo ir žmogeliai (ar kaip ten pats meras sako "visokie, kaimiečiai ir pan.") tiki... Įdomu būtų sužinoti apie stadiono rekonstrukciją, jau metai prabėgo... žinių jokių... Pagal mero pažadus rekonstrukcija truks 20 mėnesių... Beliko tik 8 mėnesiai...

€ portretas
Trinkelės pailgos ir plonos - seniai buvo aišku, kad tokios greitai suskilinės. Jaučiu, kad š gavosi - po kelių metų vėl viską lupsim ir keisim.

viskas

viskas portretas
dėl neprognozuoto klimato atšilimo ........... palaisčius įkaitusias plyteles šaltu vandeniu skyla .......... taip , kad nesišlapinkite po liepom - datraukit iki Akropolio

kaunietis

kaunietis portretas
tegul masinos nevazineja ir viskas gerai bus, o dabar kas netingi tas vaziuoja

T

T portretas
Plius zmones suizulejo ir vaikai kuriena vienodai viskas rodo o plicijqi nusispjauti

T

T portretas
Kaip daro taip gaunasi o kad daro blogai faktas

autokausta

autokausta portretas
sūkos, eidami gatve nenuleiskit galvos! Eidami, žiūrėkit tik į priekį, kad neatsitrenktumėt į stulpą. Viskas ten gerai...

To Q

To Q portretas
Tokias plytelių formas savo parašu patvirtino buvęs Kauno meras A. KUPČINSKAS. Jam reikia dėkoti.

Q

 Q portretas
reikia nustatyti ta beproti kuris tokia plyteliu forma sugalvojo , reikia manyti jis dar nepamirė ir kur nors ka nors toliau kuria .

Kaunas Tvarkosi

Kaunas Tvarkosi portretas
Nepriklausomybes a matosi 2 a pastatas buves policijos keliu inspekcija dar nerenovuotas miesto mere visvaldai...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Prieš metus baigtas tvarkyti Vytauto pr. Šiuo metu apie 10÷15% šaligatvio plytelių reikia keisti. Kelio dangoje atsirado provėžos. Šulinių dangčių lygis žemesnis nei kelio dangos lygis. Dideliu greičiu važiuojantys sunkūs autobusai kelią didelę vibraciją paveldo pastatams Kauno Naujamiestyje. Kiek miestui tarnaus nauji projektai miesto tvarkymo skyriui neįdomu. Gerb. Visvaldai Matijošaiti pinigai tai yra visų mūsų Kauniečių, o ne jūsų asmeninės lėšos.

Pagadino

Pagadino portretas
Pagadino ta laisves aleja. Ir is tikruju tai tarybu laikais daug kas buvo labai gerai padaryta ir suprojektuota, nes ne kvailiai dirbo ir stengesi, nebutina viska neigt vien bukais politiniais motyvais.

Kaunas

Kaunas portretas
YTikrai ne naturalus dalykas,kad tik suklotos plytele suskyla.Ir siaip negraziai atrodo aleja.Manau Kauno Laisves aleja turejo atrodyti graziauir be broko.Juk cia Kauno pasididziavimas.Ogal jau nebe .Picerijos atstoja aleja.?Tenka pastebeti ,kad daugelis darbu atlikta nekokybiskai visame Kaune.Skubotai ir brokuotai.

David Graeber

David Graeber portretas
Tokie negatyvą visuomenėje skkeidžiantys straipsniai spausdinami periodiškai. Laisvės al. yra rekonstruota puikiai, sprendimas geras, gal tik vieną klaidą padarė architektas - suprojektavo pakeltas šiukšlių dėžes. Dabar jų apačioje visada būna ir bus pridergta, nes lietus plauna dėžės turinį ir viskas bėga ant grindinio. O kad viena kita plytelė suskylo - tai naturalus gamtos reiškinys. Mūsų žmonių sąmonė šiandien yra suformuota prekybcentrių, eiliniai žmonės aplinką lygina su akropoliais, kuriuose išties nepamatysi suskylusių plytelių. Atsipalaiduokit, ponai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visi Kaune atlikti darbai labai nekokybiški. Tai yra dėl aplaidaus užsakovo elgesio ir nekompetensijos. Didelės projektuotojų klaidos. Darbų rangovai neturi profesionalių darbuotojų. Darbus atlieka nepatikimi rangovai. Nėra jokios kontrolės iš užsakovo pusės.

Onute

Onute portretas
Sa,nepradekit.Kai nedirbi tik sedi ir ieskai prikabiu,viskas vis blogai.O del galvos svaigimo yra taip,vieniems ataugos sprande,kitiems susiaurejusios kraujagysles,po insultu,ar po baliaus ,todel ir svaigsta.Galva laikyti pakelta, geriau knyga skaityti,i zmones ziureti,o jei isvis nera kas veikti ,debesis skaiciuoti.

Ats ITALUI

Ats ITALUI portretas
Laisvės alėja pradėta rekonstruoti jau prie naujo mero...neversk kaltės kitiems

P.M.

P.M. portretas
Na, ko norėti, juk Matjošaitis , tapęs meru, skelbė 30 % pigiau gatves tvarkys...pigiau ir padarė...plytelės skilinėja, Pramonės pr. dideliais lopais naujas asfaltas lopomas ...visur darbai vėluoja...

kaunietis

kaunietis portretas
Kas keisciausia,kad jaunaujai klojamoje dangoje suskilo didelio gabatito grindinio plyta,o ja darbininkai keicia nauja,bet su nuskeltu kampu..Neukiskumas,kontroles nebuvimas visiskas.Suda daro sudas ir gausis.

Anonimas

Anonimas portretas
Nžn.,bet mano nuomone,viskas kas kinietiška nesaugu ir neišlaiko savo garantinio laiko.Įdomu kas užsake tą grindinio dangą?Tas ir atsakingas.O ištisai taisyt-niekinis reikalas,ar ne tap p.Pakalniški?

italui

italui portretas
deja, plyteles užsakė ir nupirko tavo garbinamas Kupčinskas

Kameru raik

Kameru raik portretas
Klp Rumpiškes gatvej atrodo kaip diversantu sudaužyta

Nėr to blogo..

Nėr to blogo.. portretas
pabaigus rekonstrukciją, alėjos pradžioje bus galima pradėt remontą. Verslinykai turės rangą, darbininkai turės darbo. Ir taip - vis ratuku, panašiai kaip su provėžų remontu autostradoje. Kai visi kaimynai per karščius draudžia važiuot "fūroms", mūsų kelininkai - tik rankas trina: bus darbo...

jo

jo portretas
Prie Brežnevo buvo geriau.

beretnykam

beretnykam portretas
viskas negerai...

Italas

Italas portretas
Čia milicijos verslas, vistiek laudis sumokės?

tai

tai portretas
po penkiu metu isvis nesamone bus

Kaunas

Kaunas portretas
Muravos sankryzoje pasodintos tujos irgi liuks atrodo na is esmes nieko cia keisto plauna pinigelius kaip reikiant

žnyplia

žnyplia portretas
Kažkas kažką patepė, teks seną grindinį gražint...

Jooo

Jooo portretas
Skupus moka du kartus. Pigiausios kiniškos plytelės dviems metams. Pasidarė meras piarą, o dabar darykite ką norit.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių