Atsistatydino Kauno arkivyskupas L. Virbalas

Lina

Lina portretas
Vyskupas Sabutis Mindaugas senai turėjo išlėkt iš savo posto, tiek prisidirbęs,o sėdi ,kai tiek rimtų kandidatų į vyskupus !!!!!Landsbergių klanas jį užstoja,o Vykupo Virbalo deja nieks...

Būkit ramūs mieli tikintieji

Būkit ramūs mieli tikintieji portretas
Gausite tikrai gerą arkivyskupo,kuriuo manau popiežius paskirs Vilniaus arkivyskupo augziliarą J.E vysk.Poniškaitį kuklus paprastas ir iš dabartinių visų vyskupų tinkamiausias kandidatas į sostą.sostas kaip žinia yra vakuojantis.Kan. 184 § 1. Bažnytinės pareigybės netenkama, pasibaigus nustatytam laikui, pasiekus teisės nustatytą amžiaus ribą, atsistatydinimu, perkėlimu, pašalinimu arba pareigybės atėmimu.Kan. 185 Asmeniui, netekusiam pareigybės dėl pasiektos amžiaus ribos ar priimtu atsisakymu, gali būti suteiktas emerito titulas.Kan. 187 Už savo veiksmus atsakingas asmuo gali dėl teisėtos priežasties atsistatydinti iš bažnytinės pareigybės. § 2. Galutinai apie kandidato tinkamumą sprendžia Apaštalų Sostas 108priežasties, nuoširdžiai raginamas atsistatydinti iš pareigų. Kan. 402 § 1. Vyskupas, kurio atsistatydinimas iš pareigų buvo priimtas, išlaiko savo diecezijos vyskupo emerito tit

jis nenorejo buti vyskupu

jis nenorejo buti vyskupu portretas
vyskupystei reikia pasaukimo,jam buvo siulyta tapti vyskupu bet jis atsisakydavo.juk neturint pasaukimo vyskupystei laimingas nebusi.Be to sunku buti kauno arkivyskupu kai visur lenda emeritas sigitas,backis isejo i pensija uzsidare vienuolyne ir niekur nesikisa,o va emeritas sigitas visada nori buti demesio centre.nors jau emeritas bet katedroje vistiek per misias sedasi i arkivyskupo sosta nors sis seniai jam nepriklauso,turetu sedeti sonineje kedeje.zodziu toje kauno arkivyskupijoje tikras intrigu dvaras,kas toli nuo jos virtuves net neisivaizduoja koks tai intrigynas.visiems rupi buti demesio centre,rupi postai,ir pinigai.tie kunigai kurie niekam tike aukoja ir toliau sau sedi parapijose nors neturi nei pasaukimo nei noro dirbti pasoracini darba.

Nesąmonė

Nesąmonė portretas
Taip del altorių griovimus tai tikrai padaro bažnyčią tuščią ,ankščiau ir sakyklos aukščiau pakeltos ir klausyklos,gražios altoriai priduodavo šventumo aurą,dabar tos moderniškos tai paprastos salės su priekyje kryžiumi ,tai tuštuma aplinkoje ir širdyje,nesinori ir būti ilgiau,o dėl Petrašiūnų kapinėlių šventoriuje ,kaip buvo taip ir yra,nesenai dar buvo laidota į seną kapavietę parapijetė,labai graži senoviška Šlienavos medinė bažnyčia o ir aplinka labai išpuoselėta

Anonimas

Anonimas portretas
Čia kitaip negali būti,tie pedofilai,Šakalienės,Žiobienės dėka jis turi išeiti,nes užstojo Eglės ir Gintaro šeimą dėl jų grobimo vaikus,viešai pasakė kad tai daro nusikaltimą prieš tą šeimą ir ypač didelę žalą daro vaikams.Tai štai kur korupcija teisėsaugoje,ministerijoje vadovaujant Kukuraičiui.Neišlaikė spaudimo ir šalinasi, tai štai kokia pedofilijos galia. Jiems nėra nieko švento tik jiems rūpi tas iškrypėliškas gyvenimas.

Nuoroda

Nuoroda portretas
Andrius Navickas. Kiekviena krizė yra dovana, ir atvirkščiai - Bernardinai www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-12-18-andrius-navickas-kiekviena.../111699 2013-12-18 - Arkivyskupas Gintaras Grušas ir kardinolas Audrys Juozas Bačkis. ... o štai Panevėžyje naujojo vyskupo parinkimas buvo maloni staigmena. ... Lionginas Virbalas buvo raginamas tapti vyskupu, bet atsisakė, tad ir dabar ...

netvarka vyskupijoje

netvarka vyskupijoje portretas
ko stebites jis paveldejo vyskupija su didziausia netvarka,mieste baznyciose isgreuti altoriai vadovaujant emeritui tamkeviciui,Petrasiunu.sv .Vincento Pauliecio baznycia, isgreutas centrinis altorius,Vilijampoles sv.Juozapo baznycia ,neteko ir klebonijos ir centrinio altoriaus, pries keliolika metu,Sanciu baznycioje buvo isgreutas soninis Marijos altorius,Karmelavos baznycioja isgreuti abu soniniai altoriai ,ir daugybe tokiu kunigu savivaldziavimo atveju,kur vyskupai ziuri pro pirstus.nors 1992 m .buvo vyskupu konferencijos dekretas,draudziantis zaloti esama arhitektura altoriu griovima.be to petrasiunu baz.sventoriuja buvo kapinaites ant kalniuko dabar ju nera tik pieva.

dekinga kunigui

dekinga kunigui portretas
uz knyga ir vadova apie Izraeli.

As

As portretas
Anonime kai smertis pazvelgs i akis tai ir Dievo prireiks.Tokiu atveju ne viena zinau.Kai velniai soks apie tave ir lauks tavo dusios ,bet bus pervelu atgailauti.

63

63 portretas
Nieko pasaulije daugiau nėra tik ugnis ir tikėjimas.

Anonimas

Anonimas portretas
O,tie religiniai klanai !! ;atidarykit langus [xx1 amzius!!!] pravedinkite smegenis o jus zmones "maitinate" religinemis dogmomis ;; Paskaitykite Richarda Dowsona ,prasikrapstykite smegenines ,,, religines bendrijos tai sustinges tukstmenciu" raugas"

Melskimes.kad Pop.Pranciskus

Melskimes.kad Pop.Pranciskus portretas
Kaunui paskirtu sventa vyskupa dora,sazininga.+++ ŠV. PIJAUS X PASIAUKOJIMAS ŠVENTAJAI DVASIAI O Šventoji Dvasia, dieviškoji šviesos ir meilės Dvasia, aukoju Tau savo protą, savo valią, visą savo asmenį laike ir amžinybėje. Tegul mano protas visuomet paklūsta Tavo dangiškiems įkvėpimams ir mokymams šventosios Katalikų Bažnyčios, kurios neklystanti Vadovė Tu esi. Tegul mano širdis visuomet liepsnoja Dievo ir artimo meile, tegul manoji valia visuomet atitinka dieviškąją valią, o visas mano gyvenimas tebūna ištikimas sekimas mūsų Viešpaties ir Išganytojo Jėzaus Kristaus gyvenimu ir dorybėmis. Su juo ir Tėvu Tau tebūna šlovė ir garbė per amžius. Amen.

reikia rasyti popiezui pranciskui

reikia rasyti popiezui pranciskui portretas
kad kaunui neskirtu arkivyskupu jurevicias,melskimes brangus tikintieji sia intencija,kad sulauktume arkivyskupo doro,ir svento,panasaus i kard sladkeviciu.

...

... portretas
Negi ir vėl dėl seksualinių priekabiavimų?..

to vyskupui.....

to vyskupui..... portretas
Todėl Pijus X ir tapo Popiežiumi, tokių pasišventusių pasaulyje dvasininkų yra vienetai. Mano kuklia nuomone, reikia atkelti į Kauną iš Žemaitijos vysk. Kėvalą, kuris yra tikras vyskupas, doras ir pasišventęs

to> pagonui

to> pagonui portretas
eik salin,su savo stabais

Pagonis

Pagonis portretas
Vis atsimenu kaip arkivyskupas Lionginas Virbalas, eidamas pro Santakos aukurą rasdavo reikalą užgaulioti tikinčiuosius, atliekančius Ugnies apeigas lietuvių Dievams ir Deivėms.

Jei Ppiezius paskirs arkivyskupu

Jei Ppiezius paskirs arkivyskupu portretas
vyskupa Jureviciu,Kauno arkivyskupijoje ir toliau nebus tvarkos,kaip nebuvo ir iki siol.Kunigam vyskupam rupi tik turtai,baliai,ir t.t.jurevicius prastas vyskupas.jei nejauti pasaukimo vyskupauti,atsisakyk is karto,neik vyskupauti tik del garbes,toks vyskupavimas niekinis.

vyskupui yra sunku dirbti kai

vyskupui yra sunku dirbti kai portretas
kauno arkivyskupijoje daug netvarkos kuria po saves paliko emeritas tamkevicius,yra geru kunigu,bet dalis kunigu modernistai,baliauninkai ir t.t. kaunui reikia konservatyvaus griezto arkivyskupo, tvirtos morales ,grieztai besilaikancio kanonu teises raides istatymu. vyskupas nusikaltusius kunigus turi salinti is kunigu gretu.vysk jurevicius butu labai prastas arkivyskupas,jis net vyskupaut netinkamas.aplamai jaunoji vyskupu karta modernistai -karjeristai.vysk.virbalas buvo per daug santurus,nelanke slaugos ligoninese,seneliu namuose esanciu,tik kauno klinikose vasario 11d. (ligoniu diena)lankydavosi. aplamai vyskupai sedi kurijose uzsidare tarp keturiu sienu.Vyskupai turetu imti pavyzdi is sv.pop. pijaus x .,kai jis dar buvo venecijos patriarhas,uzsidedavo juoda sutana ir eidavo pas vargsus i lusnynus,selpe stokojancius,visa turta isdalino vargsams ir ligoniams.toki turetu buti vyskupai ir kunigai.apastalauti,lankyti ligonius ,naslaicius ,pagelbeti kam

Zigmas

Zigmas portretas
Gaila. Neramu kažkaip. Gal bus aiškumas vėliau, bet jei pabūgo sunkumų...tai nepriduos mums daugiau drąsos.

o Dievulis ar pasirase

o Dievulis ar pasirase portretas
po pareiskimu ?? isleidzia ???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių