Atsinaujina vienas ryškiausių Kauno architektūrinių akcentų

Anonimas

Anonimas portretas
Myliu pastarųjų metų Kauną....Labai išgražėjęs...Taip ir toliau.

Dalius -

Dalius - portretas
pati bjauriausia Kauno aikštė su carizmo okupacijos simboliu viduryje. Gaila , vokiečiai karo metu nespėjo nugriauti šito pseudo-bizantiško griozdo bjaurojančio Kauno veidą. Ten būtų pati geriausia vieta Laisvės paminklui.

Pritariam Vytautui

Pritariam Vytautui portretas
Vytautas parašė 100 tiesą

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Milžiniškos žalos Įgulos bažnyčiai padarė kunigas R. Mikutavičius. Nuvažiavęs į JAV surinko dideles sumas dolerių aukų. Restauracijai. Pinigai buvo investuoti į jo kolekcijas, o bažnyčiai padarytas tik lengvas kosmetinis remontas t. y. pigiai ir nekokybiškai nudažyta. Pastatas toliau nyko, konstrukcijoms verkiant reikėjo didelės ir rimtos pagalbos. JAV lietuviai, dosniai aukoję ir susidomėję kaip ir kas padaryta, atvažiavę pašiurpo. Aišku, kunigo R. Mikutavičiaus likimas tragiškas, mirtis baisi ir kaip žmogaus jo labai gaila. Bet kartu tai ir pavyzdys, kur gali nuvesti liguista kolekcionavimo aistra, kaip ji pražudo moralę, aptemdo protą ir galiausiai atima gyvybę.Tikėkimės, jog gražius jo kunigystės pradžios metus Dievas įvertins ir jam bus gailestingas.

kaunietis

kaunietis portretas
Labai reikalingi darbai , kurie prie gražiosios [ nors vietomis ir ne labai kokybiškai padarytos ] Laisvės alėjos labai pagyvins Kauną , kuris ir taip stipriai pastaraisiais metais atsigauna. O kada pradės statyti viešbutį šalia Soboro, kur dešimtmečiais stovi apleistas buvęs kelių policijos pastatas? Dar labai apleisti jau ne vienus metus yra Ožeškienės gatvės pradžioje esantys pastatai, kas alėjos kitam galui grožio nepriduoda...Rašau čia todėl, kad ši valdžia dirba miestui , tai ne senieji užsikonservavę lodoriai... Šie , gal padarys, apsidirbę didžiumą kitų darbų?...

yla

yla portretas
pastatas pats neatsinaujina . Jis,žmonių pagalba, atnaujinamas, kaip ir Kaunas tvarkomas

Kaunietis

Kaunietis portretas
Čia kažkoks beretininkas rašinėja nesąmones.Giria konserviuką Kupčinską,kuris tik griovė Kauną.Peikia Merą Matijošaitį,kuris Kauną atstaė.Gal neišmanėliai beretininkai nutilkite,nes jums tik griauti.Jeigu nuo pradžios būtų tokie merai,kaip dabartinis,Kaunas taip nebūtų buvęs nuniokotas.Šaunuolis Matijošaitis.Dieve duok,kad konservatoriškos beretės,daugiau prie Kauno valdžios neprilįstų.

Kažkodėl

Kažkodėl portretas
straipsnyje nepaminėtas Šviesios Atminties Teologijos mokslų daktaras Kunigas Ričardas Mikutavičius, kuriam einant rektoriaus pareigas šioje bažnyčioje, ji iš tolo švytėjo tarsi balta gulbė, o ties pagrindinėmis durimis į bažnyčią vazonuose augo įvairiaspalvės gėlės. 1994 metais Įgulos bažnyčioje krikštijau savo dukterėčią, todėl labai gerai pamenu, kad viduje dar vyko remonto darbai ir reikėjo laviruoti tarp pastolių...

Bronius

Bronius portretas
Niekad nevadinkit kad tai soboras. Tai primestas dar rusų imperijos žodis nuo rusiško žodžio sobiratsia. Visi vadinkime - įgulos bažnyčia.

Vytautai

Vytautai portretas
Tu savo nuomone pasilik prie saves nesamoniu rašes.

mizantropas

mizantropas portretas
gerai, kad rekonstruoja, blogai, kad tai - joks Kauno paminklas, o paminklas ruskių carinei okupacijai ir jos kariuomenei. Tad įvardykime daiktus jų vardais. Juk ir soboro architektūra tipiška ruskiams, tai ką bendro turi su lietuviais, ar kad tarpukariu čia buvo skirta Lietuvos kariuomenei?

vytautas

vytautas portretas
mano nuomone , kaip kupcinskas pradejo l. alejos kap. remonta kartu butu pradejas ir soboro kap. remonta nes buvo is euro sajungos paramos fondo tiem darbams skires 2 milijonus euru , beja kupcinskas dvigubai daugiau paruose projektu uz euro pinigus nei jam paliko garbaravicius ,o matijosaitis puose kauna uz kupcinsko paruostus projektus . matijosaitis savais paruostu projektu pinigeliais gales pradeti dziaugtis nuo sekanciu metu .tai bus trecia europos paramos lietuvai pradzia

To otto

To otto portretas
Nenusisnekek silpnaproti

tikrai

tikrai portretas
jau laikas paminklui. Žmona laukia atpildo valandos.

Vladimyras

Vladimyras portretas
ko gero reiktu gyvam merui pastatyti auksini paminkla- tiek gero padare rinkejams ! Tik uz oligarcho uaba ,,tevas ir du sunus" balsuokime!

matijošius nevykėlis

matijošius nevykėlis portretas
nesugeba darbų planuoti. Dzin jam Kauno vaizdas, svarbu pinigai plaukia.

otto

otto portretas
Soboras yra Rusijos imperijos votis ant miesto veido. Jį seniai reikėjo susprogdinti. Lenkams pasisekė - jų soboras Varšuvoje nesulaukė karo pabaigos.

kupciaus

kupciaus portretas
nuopelnas kaunui konteineris vadinamas tuliku

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Puiku , nuostabu , o tie amžini žliumbiai lai graužia b ,, morką .

Tam teisingai

Tam teisingai portretas
Meluoji vatini kupčius pinigu neturėjo remontui.gavo iš eurosojuzo biški meras davė per kančias.butu kupčius dares bažnyčia birėtu kaip laisves aleja

teisingai

teisingai portretas
Kupčinsko planuose buvo bažnyčios darbai kartu su alėja. O krabai nepasivargino laiku padaryti.

Debiliškas darbų planavimas

Debiliškas darbų planavimas portretas
keitė Laisvės al. dangą, privalėjo kartu restauruoti bažnyčią. O dabar vėl sunkiasvorės mašinos laužo plyteles.

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Viskas padaryta mūsų Mylimo Mero rūpesčiu ir raumeniu . Geriausias Meras nuo kunigaikščio Vaidoto laikų 1235 m.

nieko naujo

nieko naujo portretas
Ne karta daze ir tinkavo sobora bet po kiek laiko viskas byra ir atsillupa. Deda pigias medziagas, puse isvagia, darbinininkai nekvalifikuoti tokiems darbamas. Reikejo pasamdytii profesionalis restauratorius is Rusijos, bet politines ambicijos aiskiai neleidzia.

kun karklys sobore sedi

kun karklys sobore sedi portretas
nuo- 2000 10 24 ir per tiek metu nesugebejo remontuoti etapais baznycios.Kur jis deda tikinciuju aukas,2 procentus parama,jei nevykdo baznycios remonto? gauna stipendijas uz patarnavimus,misias,krikstus,sliubus ir t.t. kur aukos jei nevykdo remonto.ka sau galvoja kauno arkivyskupija laikydama toki neveiklu rektoriu kuris visai nesirupina baznycia.

Deja,

Deja, portretas
Naujink nenaujinęs, gražiau nebus. Reikia subarokint, kad derėtų Kauno Naujamiesty.

Anonimas

Anonimas portretas
Pristate Lietuvoj cerkviu...Kremliaus uzduotis paklusniai vykdoma buvusiu ir uzslaptintu tarnu...

Tai tik

Tai tik portretas
Deržavinės imperijos svetimkūnis miesto širdyje.

Bronius

Bronius portretas
Puiku, kad miestas gražėja.....

labay grazu

labay grazu portretas
apsiltins putoplastu , sudes laminata ir plastikinius langus su stiklinem durim

Dikas

Dikas portretas
Kodel neparosete,kad kunigas Ricardas Mikutavicius atliko soboro remonta?Ka tiktai,po" Sklupturos muziejaus" a.a. atlilsi Vincentas Slatkevicius,ji paskyre.Kokia geda "Kauno dienai".GEDA!!!!Ka bijote,kad "kardinolas"Sigis Tamkevicius uzpyks?

B.B.d

B.B.d portretas
KAD JAU METAI KAIP SKUDURAI KABO ant Šventovės :-//// labai yra ytarimas kad daugiau vagia lėšas nei kad darbai vyksta ....gal AŠ suklydau ??????

jei kas nori kauno mero

jei kas nori kauno mero portretas
tai imdami ji nepamirskite ir jo praeiti su savim pasiimti.

kad kazkas daroma

kad kazkas daroma portretas
tai lyg ir saunu tik idomu kieno saskaita tai daroma ir kas kiek metu mokes tai irgi noretusi zinoti.

nu jooo

nu jooo portretas
veikla praplesti butina,diena malda ir susikaupimas o jau vakare restoranas su smagiais pasisedejimais juk Pazaislio vienuolynas tam turi patirties ir ja manau pasidalins.O ir dievulis mus visus stebintis turbut irgi liks patenkintas.

Taigis

Taigis portretas
Padovanokite tą merą Klaipėdai.

Soboras ir mečėtė

Soboras ir mečėtė portretas
Pagarba Kauno merui ! Tai jo dėka miestas jau penkerius metus iš bjauraus ančiuko virsta baltąja gulbe.

Ss

Ss portretas
Valdzia nors kazka daro,kaunas naujinasi,saunuoliai

Padėka

Padėka portretas
AČIŪ Merui-sveikatos,sveikatos,sveikatos.....

A

A portretas
Kaip siaubingai atrodo balta"deže" Nepriklausomybes aikšteje, foto už soboro. Ar tikrai reikejo taip gadinti smetonišką miesto centrą? Au-u architektai,gal tokiais pastatais geriau gadinti šilainius?

:)

:) portretas
Reiktų kartą ir visiems laikams išsiaiškinti, kuo skiriasi remonto darbai nuo restauracijos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių