Atgyja aukcione parduotas trejus metus tuščias stovėjęs vaiduoklis

H

H portretas
O savivaldybė mokinių nėra....

...

... portretas
Beje 35-oje mokėsi ir Andrius Ūsas iki 7 klasės. Vėliau perėjo į kitą mokyklą.

Perestukinas

Perestukinas portretas
Mokykla buvusi 35-oji, o kitoje stadiono pusėje 38-oji. Jos turėjo bendrą stadioną dėl kurio tarp mokinių kildavo karai.

Rasa

Rasa portretas
Gerb. Aldona si mokykla buvo 35oji. Ta tiksliai zinau, nes mokiausi joje sovietmeciu. Tik va straipsnyje vienoje vietoje yra klaida - mokykla yra Kalnieciu mikrorajono teritorijoje, o ne Eiguliu.

Kaimynas Aldonai

Kaimynas Aldonai portretas
Aldona, jūs neklaidinkite. Ši buvo 35, o šalimais - 38 (dabar Mažvydo). Praleidote progą patylėti.

Aldona

Aldona portretas
Ši mokykla buvo Kauno 38-oji , o ne 35-oji. Neklaidinkite skaitytojų

Anonimas

Anonimas portretas
631 000 Eur,

Mhm

Mhm portretas
Sofos ekspertų žinioms ribų nėra. Net googlinti nemokat, jei nerandat info apie Valdorfo pedagogiką. Kad kaina pakelta - normalu, nepatinka - gi laisva valia eiti į tradicines, patyčių ir kito gėrio perpildytas mokyklas. Bet ar skundžiasi tie draugų draugų giminių draugai ar tik jūs, rašantysis? Jiems blogai ar jums pavydas? Skaičiuokite savus pinigus, ne svetimus. O dar geriau - užuot mirkę ant sofų ir ekranuose, eikite padirbėti į tą mokyklą - visi remontai atlikti tėvų rankomis, bendruomenė tokia, kokios nerasite kitur. Valstybinėse visi tėvai tik ir verkia, kodėl reikia prisidėti, kodėl reikia remontuoti. O čia - reikia ir prisideda kas kuo gali, kas įrankiais, kas medžiagom, kas tiesiog laiku ir rankomis. Bet... natūralu, ne visiems duotas suvokimas, ne visi supras. Svarbu paburbėti apie tai, kas tavęs išvis neliečia ir komentuoti nieko nežinant, tik straipsnį paskaičius...

Atvirai sužinokite !

Atvirai sužinokite ! portretas
Mano draugų vaikas mokosi Valdorfo mokykloje, iki pastato įsigijimo mokestis už mėnesį mokykloje buvo 1mėn/ 67€urai, žinote koks jis tapo po vasaros ? ....t.y.po įsigijimo - 125€urai, kadangi mokslo metai jau ne 9mėn, bet 10mėn, 10×125=1250€eurų!!! ,Tai ant kieno pečių perkėlė mokyklos įsigijimo kaštus?? Dar skolinosi ne iš banko o iš privačių asmenų, su nenormaliomis palūkanomis... tai darykite išvadas patys brangieji. UAB as...pelną darantis...klausimas kiek ten tos tikros Štainerio pedagogikos... Iš kitos pusės galėjo savivaldybė ir padovanoti, ar išnuomoti 99metams,šį pastatą, juk švietimo reikmėms...ne kokiam kazino.., ar prekybcentriui, dabar tą kainą su 24proc metinėmis palūkanomis sumokėti turės besimokančiųjų 280vaikų tėvai... su 100proc per metus pakilusiu mokesčių...jūs matote kažką tame kilnaus???

Už Valdorfą!

Už Valdorfą! portretas
Tikrai džiaugiuosi, kad Valdorfo mokykla plečiasi ir ne tik plečiasi bet ir gražina Kauną! O visiems tiems, kurie nesupranta kas yra Valdorfo mokykla galiu papasakoti: Tai nėra mokykla, kurioje mokosi tik vaikai su spec. poreikiais, "ypač jautrūs, emociškai pažeidžiami" ar skirta "vaikams su kai kuriais nukrypimais." Taip, šioje mokykloje tokių vaikų yra - bet jų yra visur! Tai nėra mokykla, kurioje vaikai nieko neišmoksta ar nesugeba "prisitaikyti šiuolaikinėje visuomenėje". Neseniai baigiau Valdorfo mokyklą Kaune, esu viena pirmųjų jos abiturientų ir tuo didžiuojuosi. Neturėjau jokių spec. poreikių, neesu protiškai ar kaip kitaip atsilikusi, o ir mano akademiniai rezultatai tikai nebuvo prasti. Įstojau į Universitetą ir puikiai jame laikausi. Ir tada ir dabar įsilieju į visuomeninį gyvenimą, savanorystėmis ir darbu. Už tai kokia dabar esu ir tai, ko pasiekiau esu dėkinga Kauno Valdorfo mokyklai, nes ji mane padarė žmogumi, o ne robotu.

Vyduno sažine ir

Vyduno sažine ir portretas
Aferiuga Marčia

kazkas

kazkas portretas
Kaip smagu. Valdorfo mokyklos populiarios, Vilniuje veikia keturios tokios

Puiku

Puiku portretas
Džiaugiamės su naujakuriais!

rašytojams

rašytojams portretas
koks skirtumas, kokia ten sistema tam daržely.Ar jūs ruošiatės jį lankyt? Svarbu bus pastato šeimininkas, nebus apleistas.

...

... portretas
O kokia buvo 'otkatų' norma?..

smalsutis

smalsutis portretas
Tad ,už kokią kainą ??Drąsiau.

Mariui-

Mariui- portretas
Tu berastis?Uz 700 000 nebuvo pirkeju,ir uz 600 000 nebuvo,o uz kiek pardave taip ir neaisku

Okipoki

Okipoki portretas
Nežinau kas pas valdorfa per ugdymo sistema, bet kai prieš 2 metus gyvenau daugiabutyje langais į valdorfo mokyklos kiemą Kaune, tai kai vaikučiai būdavo lauke ausis buvo galima kimštis nuo daugiaaukščių keiksmažodžių :D

Bronislavas

Bronislavas portretas
Skaitau gereu meno galeryja butū padaria

Marius

Marius portretas
Dar vienas parduotas savivaldybės gargaras, kurio, mums nereikės išlaikyti. Šaunu, kad visi taip sutaupys ir dar savivaldybei 700 tūkst. atsiras plėtrai

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kas per subinlaižiai . Pirmiausiai ne nyko ! O parazitai neprižiūrėjo , ir dar už tai gavo atlygį, o valstybės tarnautojų gauja sąmoningai veikė prieš valstybę , kad pastatą pigiau parduoti .

Lanz-berg

Lanz-berg portretas
Juk jau buvo montesoriukai. Kažin ko dabar tokių darželių tėvai vengia. O šitie nuo jų niekuo nesiskiria. Na nebent tokie darželiai mokyklos skirti vaikams su kai kuriais nukrypimais.

Sekta?

Sekta? portretas
Pagoglinkite: "Valdorfo ugdymo sistema: ar iš tiesų netradicines mokyklas baigę vaikai nesugeba prisitaikyti šiuolaikinėje visuomenėje? " Labai jau neaaiškūs šitų "mokyklų" principai, negalima rasti internete kas jie tokie, kodėl tokie paslaptingi. Kažkjas čia su jais ne taip. Niekada neleisčiau vaiko mytis tokioje mokykloje.

R. K

R. K portretas
Pozityviai nuteikianti naujiena.

Manau

Manau portretas
Gerai, Valdorfo sistema yra reikalinga, ypač jautriems, emociškai pažeidžiamiems, meniškiems vaikams. Šiandiena tokių - labai gausu. Džiaugiamės.

Saulius

Saulius portretas
Galėjo ir daugiabutis iškilti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių