Asfaltą Medynėlių gatvėje kloja tuščiais pažadais

Regina

Regina portretas
Ne tik Medynelio gatves gyventojai ( kai junge prie miesto zadejo grazesni gyvenima),bet ir Uzvingiu ir kitu laukia 20 metu,bet ilgai laukus dar palauk gal ka nors isrinks i miesto taryba ar seima,bet mes esm biedniokai ,tai vargom ir toliau vargsim,o garsiai rekti nebegalim jau

Gintas

Gintas portretas
Nuo mokyklos laiku kai man buvo ~10metu pamenu kalbas apie sios gatves asfaltavima ir pazadus, dabar man jau tuoj 40, o asfalto vis dar nera :)

Simonui

Simonui portretas
O jau rajono valdžia pirma atsistotų į eilę jums asfaltuoti, tiesa? Mes rajone jau N metų neprisiprašom pagalbos ar tai kelių klausimų, ar kitais, pvz. nuolatiniais gaisrais Lapių savartyne, kai juodi dūmai eina ant gyvenviečių aplink. Kai dega, rajono meras nevažiuoja fotografuotis ir girtis "savo" "pasiekimais".

simonas

simonas portretas
Skardžio/Skalūnų gatvės visą laiką buvo miesto ribose, bet apie jų asfaltavimą net kalbos nėra, net nenužvyruoja, žvyruota paskutinį kartą buvo pries gerus 3 metus, greideris šiemet atvažiavo rugsėjo vidury, po 5 dienų gatvė vėl tapo viena didele duobe, nes žvyro nebelikę, gatvė tragiškos būklės, o savivaldybės atstovas pasiūlė kreiptis į teismą, nes šios gatvės nėra prioritetinės, negyvena valdininkai, nevažiuoja autobusai, tai ir ner čia ko tvarkyt,, ir gyveninkit jūs vargsiukai dulkėse, laužykit mašinas, o mes išsafaltuosim kokią naujo rajonėlio gatvę,,

prie ko

prie ko portretas
...Kauno diena, juk ne redakcija asfalto prašė, o Kauno miesto gyventojai, kam reikėjo žadėti miesto patogumus, jei iki pakraščių jiems beeinant, savivaldybei pinigų pritrūksta?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaip suprantu, buvo rajone - asfalto nebuvo, prijungė prie miesto - asfalto dar nėra. Tai kur problema, jei niekas nepasikeitė? Ar čia rajono argumentas "neikit, vistiek už mus geriau nerasit".

ddd

ddd portretas
"Kauno rajono tiesa" dirba savo darbą...

Budulis

Budulis portretas
Ačių Visvaldai!

Taigi

Taigi portretas
200 kilometrų žvyrkelių didmiestyje

Anonimas

Anonimas portretas
Mažiausia posluoksnio temperatūra turi būti +5 °C .Asfalto viršutiniai sluoksniai iš poringojo asfalto, esant stipriam vėjui, nėra įrengiami. Mastikos asfalto sluoksnių, kurių storis yra mažesnis kaip 3 cm ir kurie nėra privoluojami, ant drėgno posluoksnio įrengti negalima.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu dėl kritulių ant posluoksnio susidaro uždara vandens plėvelė, asfalto sluoksnių įrengti negalima. Posluoksnis turi būti švarus ir be sniego bei ledo. Mastikos asfalto ir poringojo asfalto sluoksnių lyjant lietui kloti negalima. Asfalto viršutiniai sluoksniai iš voluojamojo asfalto, kurių storis yra mažiausiai 3 cm, paprastai, esant žemesnei kaip +5 °C oro temperatūrai, nėra įrengiami. Mastikos asfalto sluoksniai, kurių storis yra mažiausiai 3 cm, asfalto apatiniai sluoksniai, pagrindo-dangos sluoksniai, kompaktiško asfalto dangos (KAD) paprastai, esant žemesnei kaip 0 °C oro temperatūrai, nėra įrengiami. Asfalto pagrindo sluoksniai paprastai, esant žemesnei kaip –3 °C oro temperatūrai, nėra įrengiami. Asfalto viršutiniai sluoksniai, kurių storis yra mažesnis kaip 3 cm, ir asfalto viršutiniai sluoksniai iš poringojo asfalto paprastai, esant žemesnei kaip +10 °C oro temperatūrai ir žemesnei kaip +5 °C posluoksnio temperatūrai, nėra įrengiami.

:]

:] portretas
Vėl rajonas propagandos nusipirko... Rajone nei asfalto nei žvyro gyvenvietėse nerasta. Spėju yra gatvių tvarkymo planas (o ir biudžetas ne guminis)

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Sako, greitai bus gerai. Kam greitai bus gerai, nesako.

Šilainiai iki seniūnijos gal 800m:

Šilainiai iki seniūnijos gal 800m: portretas
visos privačių namų rajono gatvės, šalia Jono Pauliaus II koplyčios nei vieno metro asfalto ir labai pavojingas įvažiavimas iš Daugpilio gatvės į Baltų prospektą (čia tikriausia laukiama, kol kaktomuša įvyks tragedija).
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių