Arkivyskupas K. Kėvalas: atėjo laikas pasikalbėti

Grįžti į straipsnį

As

As portretas
Aplamai tikiejimas buvo sukurtas,kad zmones butu paklusnus visiems turtuoliams,bet bego metai ir pamatai kad tai nesamone pats tikejimas virto komercija,turtai ir zmoniu isnaudojimas,gal ir galima tiketi dievu,bet tik dievu ir ne daugiau

kaip k g b e OŽYS bliauna,

kaip k g b e OŽYS bliauna, portretas
taip ŽINIASKLAIDA ir r a š o--kad to nebūtų, būtina paaukoti n u p e z u s į OŽĮ -bažnyčios VIENUOLYNAMS, o ŽINIASKLAIDA, nelikus OŽIO tvarto ,patys išsilaisvinę išbris iš OŽIO s r u t ų ir ŽINIOS bus š v a r e s n ė s .

KĖVALAI -tikintiems GYVENTOJAMS reikia ne k a l b ų , o

KĖVALAI -tikintiems GYVENTOJAMS reikia ne k a l b ų , o portretas
konkrečių veiksmų p a n a i k i n a n t PEDOFILIĄ kunigų tarpe , kurie s k a n d i n a pasitikėjimą BAŽNYČIOS tarnais

Taip tai

Taip tai portretas
Tuščias reikalas,dabartinė žiniasklaida ir žurnalistai tapo bulvariniais ir esamos valdžios pataikūnais,jiems nenaudinga rašyti tiesą,svarbiausia iš degtuko priskaldyti vežimą malkų,tik šiukštu neliesti valdžiažmogių politinio klano.Taip kad kol kas kalbėti nėra su kuo,nes vis vien parašys kaip ir komunistiniais laikais pagal vieną kurpalių.

senjoras kaunietis

senjoras kaunietis portretas
Perskaičiau reportažą, komentarus ir .... Kai bažnyčia žiniasklaidoje tiek metų buvo puolama, ujama, kai ir dabar norima paviešinti tik kuo pikantiškesnius nutikimu (nesakau, kad jų nėra ar nebuvo: tai išlindę grabų perpardavimai(okodėl jie nebuvo nuomojami), tai kruopų ir mėsos per mažai valgyklos sriuboje) kas gali išdrįsti pokalbiui?.Bet ar kas pagalvoja iš kokių lėšų tenka tas mėsas ir kruopas įsigyti, kai aukos bažnyčiose vadinamos nepakeliamomis, neapskaitomos,prikišamos prabangios mašinos,ir t.t.Visko yra visoje Lietuvoje, tokiu pat procentu to yra neabejojou ir Bažnyčioje .Pasikalbėjimas, tai ne kvotimas norint sužinoti, pagal savo sugebimo laipsnį.Kaip praktikuojantis katalikas matau, kad ir JE turėtų kad ir anonimiškai pasikalbėti su praktikuojančiais katalikais- manau daug ką sužinotų

Jonas

Jonas portretas
V,Mačiulis susitikime, matyt ,mokino vyskupą,kaip krepšinį žaisti.

Ar kunigas turi

Ar kunigas turi portretas
Ką tie susitkimai duos? Ar kunigas turi kokių nors galių pakeisti mūsų gyvenimus tiek žemėje, tiek ir anapilyje? Neturi. Ar jis gali iš sustabarėjusių kunigų paversti juos gerais? Negali. Tad vienintelis, ką gali kunigas - paguosti žmones. Bet ir tai tik patikliuosius. Tokia mano asmeninė nuomonė, norėčiau gal būt klysti.

Leva

Leva portretas
Oapie ka lalbetis kai baznycios tarnai jau ir naudotu karstu perpardavimu uzsiima.Opedofilijos skandalai vienas po kito .Visai praradau pasitikejima baznycios tarnais,pasimeldziun namie.

Anonimas

Anonimas portretas
Sumanimas geras,bet ar ne per vėlai.kodėl aukšto rango bažnyčios tarnai pataikavo valdžiai ,kuri skirstė žmones į juodus ir baltus,ar ne kunigai turėjo skelbti bažnyčiuose,kad žmogus ,koks bebūtų ,jį reikia mylėti,o ne smerkti ar jis skiepytas ar ne,tai jo kūnas,jo valia, o jie padlaižavo valdžiai stodami į jų gretas.Tas pats buvo ir pirmaisias nepriklausomybės metais,atėjoBrazausko valdžia pataikavo jam,o geresni kunigai būdavo ištrememi į Lietuvos užkampius,nors jie darė,remontavo bažnyčias.Įjų vietas atkeliami tos valdžios pataikūnai.Atėjo lanzberginiai ,ir vėl kita tvarka.Tą puikiai žinau ,nes turėjau brolį,kunigą,kuris buvo nustumtas ne vieną kartą,nors mirdamas paliko visus savo turtus bažnyčiai.Bet gerbiu tokį jo sprendimą Bet bažnyčia to neįvertino.Tas nuoskaudas jaučiu ir dabar.

Julius B.

Julius B. portretas
Labas, ką reiktų daryti, padaryti ar keisti?,...ir t.t. ir bla, bla, bla... Eikite mokintis ir tapti Kunigais ir keiskite, o ne aušinkite burnas ir galvas. Bažnyčia yra išskirtinai hierarchinė, ką patvirtina Vatikanas ir Popiežius tą ir vygdo. Kartais Kunigo(ų) nuomonė taip pat gali išsiskirti su Bažnyčios politika, belieka surasti dantis ir kantriai laukti. Ar dašuto?

Regina

Regina portretas
Reikėtų padaryti paprastesnius bažnytinius ritualus ir visiems suprantamas maldas, kad atėję ir nežinantys teksto galėtų pilnavertiškai dalyvauti. Pvz. teko dalyvauti mišiose Anglijoje : ten kiekvienas gauna paruoštą teksto lapelį anglų kalba ir gali kartu melstis net atsitiktinai atėjęs į bažnyčią. Maldos labai panašios į lietuvių tik anglų kalba. Teko dalyvauti ir St Paul's katedroje, nes lietuviškų bažnyčių Londone sunku surasti ir sunku suderinti kada vyksta pamaldos. Jie gerbia turistus ir ten gyvenančius. Dievas tai vienas, tik mes skirtingai tai interpretuojame.

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Užsimanė pakalbėti,kai pamatė,jog žmonės supranta,kad koncervai yra bažnyčios statytiniai,valstybės valdymo aparate.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau tas laikas seniai praėjas. Galim tik patys su savimi pasikalbėti, nebeliko nei bažnyčios, nei kunigų Viskas vien apsimetinėjimai, veidmainystė.

L?

L? portretas
Kai visi penki komentarai neigiami, tai kaip su tokiais komentatoriais kalbėtis? Ačiū Vyskupui už žengtą žingsnį. Mano galva reikia nebijoti ir viešai pasmerkti viskuo nepatenkintus. Juk nebūna tik juoda. Yra daug atspalvių. Ir iš tų matančių tik juoda pareikalauti asmeninių darbų, kad sukurtų kitokį atspalvį. Bet gi jie į bažnyčią neina. Kaip juos pasiekti?

Julija

Julija portretas
O kur jūs gerbiamieji buvote anksčiau ? Ar nematėte ar nenorėjote matyti kas darosi ?

O

O portretas
O kada bus išspręsta bėda, kodėl kaune sriubos valgykloje sriuba iš vandens ir dvi kruopos, o antras košė su vandeniu arba aplaužyti gleivėti makaronai, argi tai normalu. Kodėl net pabėgėliai geriau maitinami gauna vištienos, mėsos, daržovių ir kt. Bet savi žmonės badauja, nes sriubos valgykloje nepavalgo nieko.

Kažkaip Bažnyčia

Kažkaip Bažnyčia portretas
visais klausimais vėluoja. Sumanymas geras.

KKiK

KKiK portretas
Ne kalbėtis atėjo metas, bet naikinti kunigų neliečiamybę pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį ir administracijį kodeksus.

Julius

Julius portretas
O kas trukdė LKB anksčiau surengti dialogą, sinodą, anonimines apklausas ir pan. dalykus? Kol viršininkas kumščiu per stalą netrinktelėjo, tol surūdijusiam rankiniam stabdžiui LKB tai buvo nė motais, nes pelkėje gyventi visada ramiau nei sraunioje upėje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių