Aktyvus laisvalaikis Nemuno saloje gali apkarsti: gąsdina šunys be antsnukių

Anonimas

Anonimas portretas
gal galetumet koki dar istatymeli sugalvoti, kad uzsideti zmones kai kurie sau patys antsnukius ?

Dalius

Dalius portretas
nepamenu , kada mačiau mieste šunį su antsnukiu.

*

* portretas
Del sunu lojimo, kaimyniniam name lojo paliktas, gavo bauda ir susitvarke.

*

* portretas
Idomu, kodel ten policija nepasirodo, ot baudu prirasytu, papildytu biudzeta.

...

... portretas
"Keptas šuo - geras šuo".

V

V portretas
Yra kaip yra. Juk kaip laikomasi įstatymų niekas nekontroliuoja. Už ką policija gauna atlyginimus išvis nesuprantama. Jos Kaune praktiškai nematyti.

DEDE

DEDE portretas
\\Sunys-siuolaikine mada ir pelningas verslas,propaguojamas visokiais budais-kiek laidu per televizija,laikrasciuose kasdien straipsniai.O ka daryti kaimynams,kuriems kaimynu suo skalija nuo ryto iki vakaro kasdien jau treti metai.Belieka tik keisti buta,bet nezinia,gal vel bus kaimynai sunininkai.

WAU

WAU portretas
Dabar visi tik apie sunis,kurie kazkodel dabar vadinami augintiniais,nors nuo senu senoves augintinis-tai svetimas arba giminaitis naslaitis auginamas seimoje.Atrodo,kad tapome sugyvulejusia sunusalimi,nes jau praeiti negalima per sunis,kurie dergia aplinka ir gasdinair net apkandzioja.Turi buti grieztos taisykles ju seimininkams.

Nuomone

Nuomone portretas
Dideli sunys turi buti vedziojami su antsnukiais ir pavadziais, ir be jokiu komentaru, o jei suo ikanda, didziausios baudos, zalos ir moralines zalos atlyginimas, keli susimokes, kiti susitvarkys.Ir turetu buti sunu vedziojimo aiksteles, tada bus galima didelius paleisti nuo pavadzio.

kai kokiamat

kai kokiamat portretas
svancui ikas tuomet gal ir meras susirupins?....

To anonimui

To anonimui portretas
Gyvenu kaime, tai kaimynas suns buda pastate savo sklype po mano miegamojo langais. Nejau jis toks nesusipratelis kaip ir tu? Tiesiog jis chamas, kuris leidzia sau sikti ant aplinkiniu ir nesuka sau del to galvos. Todel ir nesistebu sunu nuodytojais - matyt nebeliko kitos iseities. O tokie "anonimai" matyt ir yra tie, kuriems nusispjauti i kaimynus, kurie kelia savo interesa kitu saskaita. Nieksai labai greitai atsiskleidzia, kai turi suni - jo nepriziuri ir nagalvoja apie ju keliamus nepatogumus aplinkiniams. Anonime, pats vaziuok i kaima ir ten isgerk nuodu...

Kaimynas, kuris nemegsta kaimy sunu.

Kaimynas, kuris nemegsta kaimy sunu. portretas
Sunims suteiktos per didles teises - tuoj prilygs zmonems. Kaimyno sunys naktimis skalija ir miegoti neleidzia. Net mandagiai paprasius kaip nors isspresti sia beda, sulaukta nepasitenkinimo ir burbejimo. O sunys tebeloja... Problema lieka, ji tampa neissprendziama, kai valdziazmogiams i tai nusispjauti arba bijo del savo kedes ka nors pradeti judinti ir ivesti tvarka.

Anonimas

Anonimas portretas
Apkarsti gali tik nuo dvikoju buvimo ir issidirbinejimu. Niekaip ir niekur zmogystos neissitenka. Vaziuokit i savo kaimus, ten jums ir vietos uzteks ir linksmybiu.

tai kas dar neramina, edma

tai kas dar neramina, edma portretas
tik kava, paspirtukai, telefonai be būdelių, šunys be būdų , ar ir dar kas daugiau???

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Čia nepadės jokios aikštelės kol šunininkai neįsisavins vienos paprastos taisyklė , kad šis parkas skirtas ne vien šunims , o ir paprastiems mirtingiesiems , visą birželį ilsėdavausi saloje ir nė karto nemačiau bent vieno šuns su antsnukiu , jau nekalbant apie pavadėlį , policija, į prašymus nors retkarčiais apsilankyti parke bei nors kiek sudrausminti įžūlius šunininkus nereaguoja , nieko negali padaryti - atėjo šunų , paspirtukų , telefonų ir kavos puodelių era .

Albertas

Albertas portretas
Išsilaisvinimo iš šunų priklausomybės taktinis planas: Išeinu pabėgioti,begu,šuo mane vejasi,aš sustoju,išsitraukiu pistoletą-nušaunu gindamasis šunėka,įsidedu pistaletą ir toliau nubėgu ir ramiai bėgioju.Trys tokie pabėgiojimai ir problema išspresta-šunėkų puolančių žmones ir teršiančių gamtą saloje nebėra..Tokios taktikos galima laikytis valant nuo šunėkų parkus miškus,palaukes.Dabar kuriu taktika valant nuo šunėkų parduotuves ir restoranėlius ir gatvės kavines.Tokiu būdu bus atkurta prigimtinė teise gyventi :žmogui mieste,katei rūsyje pas peles ir žiurkes,šuniui kieme būdoje,kiaulei kiaulidėje,karvei karvidėje,vištai vištidėje...

Gera nuotrauka

Gera nuotrauka portretas
Taip atrodo mieli ir nepavojingi suneliai !

gera nuotrauka

gera nuotrauka portretas
taip atrodo šiuolaikinis žurnalistas

Neteisingai rasai mociute

Neteisingai rasai mociute portretas
Man labai baisu kaip i mane atlekia suo. Niekad nezinai kas suniui saus i galva. Todel seimininku pasakymas nebijok -nekanda lygus nuliui.Lauke suo turi buti tik su pavadeliu o lakstyti be pavadelio tik sunims skirfuose parkuose.

T

T portretas
Negi nereikia valstybei lėšų? Pareigūnams reikėtu lankytis Nemuno saloje rytais, kuomet prisirenka sunu sikinti pilieciai ir bausti tuos kurie nesilaiko taisykliu. Kiekviena diena ir baigsis.

Neteisingai rasai mociute

Neteisingai rasai mociute portretas
Man labai baisu kaip i mane atlekia suo. Niekad nezinai kas suniui saus i galva ! Todel posakis nebijok -nekanda lygus nului. Lauke suo turi buti ant pavadelio ir viskas Be pavadelio tik sunims skirtuose parkuose.

Mociute

Mociute portretas
Sena ir nuobodi tema , zmones privalo skaitytis su aplinkiniais,tam,kuriam arba jo vaikui ikando suo ,niekaip neprikalbinsi myleti suni , todel sunu seimininkai turi apie tai pagalvoti ,posakis ,,nebijokit nekanda,, yra teisingas ,ir pavojingu augintimiu protingi zmones palaidu nevedzioja. Jeigu didelis suo atlekia prie jusu ,tai ne kasti,o jus apuostyti ,o jei dar vedates maza vaika,tai suniui butinai reikia ji nulaizyti .Nieko nezinantiems apie sunos ,tai yra siaubas,zmogus griebia vaika ,rekia ,tada susinervina ir suo,galvodamas,kad puola jo seimininka ir soka jo ginti.Vedziojantiems sunis reikia apie rimtai pagalvoti .

To jurgis

To jurgis portretas
Pritariu. Kam daugiabuciuose ir aplamai mieste sunys ? Tikri silpnaprociai kas juos laiko ! Tai kelia tik neapykanta ir pykcius su kaimynais.

Ar pagaliau kas nors

Ar pagaliau kas nors portretas
Sutvarkys tuos sunpalaikius. Raso ir raso o naudos jokios. Sia savaite Alytuje suo sukandziojo pastininka. Sunys yra agresyvus ir pavojingi padarai. Tai ir ginasi zmones nuo ju juos nuodydami. O ka daryti ? As uz miesta be sunu !

Jurgis

Jurgis portretas
Silpnaprotyste - nepagydoma liga...kam daugiabutyje reikalingas suo-versis? Tuoj Lietuvoje sunu bus daugiau negu gyventoju, nuo proto nusokusiems sunys valgo, sunys mirsta, jiems paminklus pastato, graudziai verkia net per TV... sunys eda, dvesia ir turi buti utilizuojami, zmoniu kapinems jau vietu nebera. Pilni kiemai prie laiptiniu seriamu kaciu prisiveise, juk tai - ligu platintojai...

>

> portretas
Fantastika, gerai elkis ir neprovokuok sunio! Patarima? Dar girdėjau kuoktekėjusios moteriškės pasiteisinima zmogui, kuriam jos šuo įkando- Śuo jaučia, kad jūs šunų nemylite! Bausti kelių simtu euru baudomis uz sunu neprieziurą!

dar nesutikom

dar nesutikom portretas
šunio, gerai leidžiančio laiką gamtoje be antsnukio, kuris imtų ir užpultų praeivį. Jei tas praeivis gerai elgiasi, žinoma, ir neprovokuoja šunio agresijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Pries pora metu mane toks vienas be antsnukio haskis puole ir liko tysoti su skylute tarpuakyje. Seimininkas net nepasirode.

puls ar tik uostys?

puls ar tik uostys? portretas
Visai dar neseniai per mūsų žinias rodė, kaip JAV policijos pareigūnas šovė į link jo staiga išbėgusį ir artėjantį didelį šunį ir netyčia pataikė kiek supratau į jo šeimininkę. O Panemunės parke pilna tokių didelių palaidų šunų. Ne visi jie gal pikti, tačiau iš kur žmogus gali žinoti ar šuo atbėgdamas link jo puls ar tik pauostys ir nubėgs toliau.

labai aktuali problema

labai aktuali problema portretas
Labai aktuali problema pavojingi šunys be antsnukių. Be to šuo ne automobilis, valstybinių numerių neturi. jei ir praneši policijai, tai kol atvažiuos policija, tas šuo su savo šeimininku paspruks.

jonas

jonas portretas
O kur kitaip? Palangoje šunis pamatysi ir pleže prie jūros ir Basanavičiaus alėjoje

okei

okei portretas
Vienam rajone tai vieni sunis augina kiti nuodija...vyksta lenktynes kas laimes.As tai staciau uz nuodytojus nes palaidi sunys vaikus gazdina einancius i mokykla.Sunys turi buti priristi arba voljere.Kitaip bus nunuodyti.

to As+

to As+ portretas
Dundkas tai tamsta. Jei jau ruosiesi saudyti palaidus sunis. Nuo savininko gausi kulka i kakta, negalvok kad jie neturi ginklu.

Piktas

Piktas portretas
Kol neatsitiks nelaimė visi nekanda. Paskui jokios kompensacijos už traumą visam gyvenimui.

Aš+

Aš+ portretas
Kauno Panemunės šile kiekvieną mielą dieną vedžiojami šunys ir be antsnukių ir palaidi. Niekas to nei kontroliuja, nei kam rūpi. Paliepus vienam ar kitam prisirišti šunį, nes tas iš niekur atvaro prie vaikų, tai arba pradeda kaltinti neva esam šunų nekenčiantys žmonės, arba sako, kad jų šuo neva tai geras. Koks bl man atsiprašant skirtumas, jis geras ar ne??? Iš kur man tai žinoti? Matau šunį atbėgantį link mūsų ir ką aš žinau kas jam šaus į galvą? Tuoj reikės nešiotis savigynai skirtą ginklą ir pamačius atbėgantį šunį, tiesiog jį ir panaudoti ginantis. Šuo turi būti pririštas ir čia faktas. Palaidas jis negali būti. O ir Panemunės šile apskritai yra ženklai, kad miške negalima vedžioti šunų, bet kam tai įdomu.... Bjauru kai žmonės yra savanaudžiai ir nekultūringi. Pastarieji neleidžia atsirasti problemai, o šitie bukapročiai galvoja tik apie save. Taisyklės sukurtos ne šiaip sau. Jos sukurtos būtent dėl tokių dundukų kaip jūs.

Šuniniams

Šuniniams portretas
Brangusis, davai pasidarom vaiką.....? Ai nu ... nepergyvenk, tai beveik tas pats kaip džekis, tik dar ir kalbėt pamažu išmoks.

Vytas

Vytas portretas
Kur policija?

Xcx

Xcx portretas
Šunų mylėtojai jau seniai peržengė visas ribas ne galvodami kad žmonės yra pirmiau negu jų ir tik jų šuo O dar tas pasakymas kad mano šuo geras jau pykina nes savininkai jau susitapatino su šunimis Dabar visi kiti turi aptarnauti jų šunis kad parkai būtų ir sutvarkyti be abejo tai kaime tada ir gyvenkit

Taja to taigi

Taja to taigi portretas
Pavadėlis pavadėliu, bet antsnukis turi būti būtinas ne tik dideliam šuniui, bet ir mažam. Savąjį vedžioju tvarkingai, be jokių ”geras, nesikandžioja” ir panašiai.

taigi

taigi portretas
REIKIA DIDINTI SMARKIAI BAUDAS PILIECIAMS KURIE VEDZIOJA SUNIS BE PAVADELIO. UZ PALAIDUS SUNIS PO KELIS SIMTUS EURU BAUDA!

X

X portretas
Senai jau buvo laikas klibinti šitą temą nes betvarkė visiška. Šunys daugiau teisių turi nei žmogus

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Taigi tručyjo šaniuose, nepadėjo? Pox, turiu savigynai, po panaudojimo šuo jau neteikia džiaugsmo.

:)

:) portretas
Centro gyventojai labiausiai nuskriausti-nėra nei parko, nei jokios gamtos. Dar ir į Nemuno salą nenueik su augintiniu pasivaikščiot, nes pilna piktų dvikojų. Buvo aikštelė, nereikėjo jos naikinti. Ir visi būtų patenkinti. O dabar ko bumbat? Tos salos iš viso greit neliks-kai pradėjo statybas (sporto arenos), tai negalvokit, kad tuo ir pasibaigs.

Nuomone

Nuomone portretas
Del antsnukiu ir pavadziu pritariu, nes pas mus buvo daug atveju, kai `geri`, `nepikti` sunys apkandziojo kitus zmones ir ju suniukus.O del surinkimo, tai daug zmoniu renka, o kurie nerenka, galite perspeti, iskviesti pareigunus, galite iskolioti, viska galite, tvarka yra tvarka.

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Ir vėl vėl vėl ta pati šunų šūdininkų tema . Kodėl tiek daug dvikojų šioje visuomenėje yra bjaurastai ?

Taja

Taja portretas
Vėl kliūna didesni šunys už žiūrkes, nors taisyklės yra vienodos visiems.

Neskaiciau

Neskaiciau portretas
Bet man labiau trukdo kai kurie zmones be antsnukiu nei sunys.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Daugiabučių gyvenamojoje aplinkoje dar "gražiau" .netik autolaužynu vejos suniokotos ,bet ir šunų ekskrementais -šlapimu,kurio turbūt nesusiurbia į maišelius ,vaikai toje kenksmingoje aplinkoje vaikšto-žaidžia..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių