Administratoriaus pažadai gyventojams kelia abejonių

Grįžti į straipsnį

Nesuprantu vieno,daugybe skundu

Nesuprantu vieno,daugybe skundu portretas
bet STT netikrina keista.

Turbūt STT ir kitos struktūros jų kišenėje sėdi.

Turbūt STT ir kitos struktūros jų kišenėje sėdi. portretas
Civinyti tai ta pati Būsto valdos šaika VAGYS IR SUKČIAI.

Klausimas tarnyboms

Klausimas tarnyboms portretas
Kada FNTT rimtai užsiims UAB Civinity namai išdaigomis?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Namas senas . butu savininkai nesirupino savo nuosavybe , Iskilo sienos tai kiti kalti . Masinas susistate ant kalnelio ir atsirado zemiau bala .Tai bala kalta .?

PRIBRENDO

PRIBRENDO portretas
CIVINITY NAMAI JAU SENAI TURI BŪTI ATIMTA TEISĖ ADMINISTRUOTI DAUGIABUČIUS. TAI TIKRA GROBUONIŲ GAUJA.

To Nesąmonė

To Nesąmonė portretas
Na kaip nebuvo.. sąskaitose kelis mėnesius pateikdavo pranešimus, kad bus keičiamas vardas, o prieš pakeičiant pavadinimą dar ir abu logotipus įdėjo šalia. Bet ar pavadinimas kažką keičia? Juridinio asmens duomenys nesikeitė.

Nesąmonė

Nesąmonė portretas
Kaip BŪSTO VALDA tapo CIVINYTI be jokių pranešimų gyventojams???

Valentina

Valentina portretas
Rugpjūčio mėn. Biržiškų g.9 gyventojams pateiktame namo renovacijos projekte nuotekų ir vandentiekio tinklų pajungimas nurodytas priešingame namo gale nei esami kvartaliniai tinklai, projektuojamas drenažas nuvedamas į niekur (kokia nauda ? Gal pamatams ir rūsiams dar labiau apsemti?), neįvertinti gyventojų lėšomis atlikti darbai, neįvertintas namo konstrukcijų stovis, ir t.t., ir tokių užsakovo bei projektuotojų perliukų Civinity ir savivaldybei pateikiau 7 lapų rašte. Atsakymai nedžiugina. Šiame rajone gyvenu beveik visą laiką, gerai pažįstu visus savo namo kaimynus, turiu draugų ir pažįstamų visame kvartale. Didžioji dauguma rajono gyventojų - vieniši pensininkai, turintys tikslą BRANGIAU PARDUOTI RENOVUOTĄ būstą ir įsiteikti kažkur esantiems savo vaikams arba - viena kita jauna šeima, kažkada įsigijusi, dabar jau per ankštą neseniai dar pigų prastą butą. Sprendimai priimami balsuojant.

baisu

baisu portretas
Sąskaitas sugeba atsiųsti šviesos greičiu, nors ir neteisingas, bet darbo atlikti nesugeba, nesugebėjo ir nesugebės.

žilvinai r

žilvinai r portretas
kaip tau teismai baigesi uz tavo vardo ir pavardes rašymo komentaruose

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
taigi krysa kauno meras su gauja panaikino ir išsukinėja aferistus iš miesto tarnybų privalėjusių prižiūrėti kaip prisiimtus įsipareigojimus vykdo namo administratoriai ir kaip naudojami mokesčiai

Pilietis

Pilietis portretas
Na ką,lauksim kada pradės griūti.

Inzinier.

Inzinier. portretas
Teisybei pažiūrėti reikia i akis, blokinių namų garantiją buvo 30 metų,dabar jie jau 'pragyvenimo" daugiau.Juos reikėtų griauti ir statyti naujus ,plytinius.Jie tiesiog vieną dieną gali pradeti dalim griūti. Kaip buvo jų pradėtas privatizavimas stebėjausi ,kaip žmonės pirko būtus tuose namuose, jie jau prieš 31 metus buvo beverčiai.Nes kaip kurie buvo "pragyvenę "savo amžių. O dabar tiesiog neaiškų, koks likimas blokinių daugiabučių namų.Niekas juos neprikels aš taip manau.Tas vanduo rūsyje baisus dalykas .Jis nuo pamatų jau byra.Baisų net atrodo sujudinti to namo pamatus,nes tikrai gali sugriūti.

Pil.

Pil. portretas
Skirti ,paskirtį privataus turto ,ar dalį turto prižiūrėti savininkui administratoriaus neturi teisės niekas ,nebent teismo sprendimu paskiriamas administratorius įmonei. LR C kodekso 4.84 straipsnis buvo socialinių daugiabučių priežiūrai skirtas,baigus privatizuoti daugiabučius įstatymo pavadinimas buvo pakeistas i privačių daugiabučių administravimas.Šių žmonių grupės veikla yra nusikalstama ,jie vykdo veiklą be sutarčių su būtų savininkais, teismai jų kišenėse ,tai teigiu tiesiai, nes yra įrodymų.Bet kokios paslaugos su klientu, be sutarčių yra laikoma nelegalia veikla.Galėčiau daug paaiškinti kaip tai daroma. Bet manau VMI ,FNTT žino kokia tai veikla be sutarčių ,tai nelegali,mokesčius slepenti,be atsakomybės veikla. Žmonės moka kiekvieną mėnesį jiems uz nieką ,tiesiog kaip vaikų išlaikymas iki begalybės.Buvo rašyta STT,prokuratūrai, FNTT tarnyboms,STT tarnyba atsakė, kad nagrinės minėtos įmonės veiklą eiliškumo tvarka, laukem nesulaukem.Iš kitų tarnybų jokio atsakymo.

Pil.

Pil. portretas
Kaip gali keisti ir keisti UAB Būsto valda pavadinimus.Keičiant pavadinimą įmonė perregistruojama ,keičiasi jos susitarimai ,turi būti is naujo pasirašomos sutartys su būtų savininkais.Nesuprantu kaip šitiek nusikaltėliams leidžia vykdyti veiklą ,jie juk neturį susitarimu ,sutarčių su būtų savininkais ,nėra sutarčių - nėra atsakomybės ir įsipareigojimų. 4.84 CK straipsnis pažeidžia LR Konstituciją privataus,privataus bendro turto neliečiamybę .Laisvos rinkos įstatymą ,Jie užvaldo privataus turto dali is kiekvieno buto savininko.Atima teisę pačiam savininkui rūpintis ,spręsti dalinės nuosavybės klausymus.UAB Būsto valda vykdo veiklą neatlikus visus veiklos reikalavimus.Kodėl neuzsiima jais STT,FNTT ,VMI .tarnybos. Juk veikla be paslaugu sutarčių yra nelegali veikla.

visos tos valdos

visos tos valdos portretas
tragedija.Bent kažkiek suprantančių tiesiog nebeliko.Pakeičia kontora pavadinimą ir toliau "įsisavina" gyventojų pinigus.

Nuomonė

Nuomonė portretas
tas CIVINITY- tikra BĖDA ir GĖDA

Taigi frosė sakė,

 Taigi frosė sakė, portretas
Kad kai pašals viskas susitrauks...ko čia parinatės...

JACKA

JACKA portretas
MANO CIVINITY GERIAUSIA PASAULYJE

Blokiniai namai

Blokiniai namai portretas
Blokiniai namai jau atgyveno savo amžių, juos deja, laikas jau griauti ir savivaldybė turi pasirūpinti gyventijų perkėlimu į naujus butus. Bet ne, gi kvailina žmones ir VERČIA JUOS "RENOVUOTI" SAVO NAMUS. Na, kad Matijošaičiui būtų gražu pro šalį pravažiuoti. O skolininakis tampama visam gyvenimui. Ir be kaltės juo tampama.

Nu nu

Nu nu portretas
O kodel cia savivaldybe turetu prisideti? Negi ji kalta, kad gyventojai apleido savo pastata?

Sajudzio

Sajudzio portretas
Savivaldybė turi prisiimti apmoketi išlaidas. Del to kad kikvenam name kas penktas butas laužo sienas. O neks nekontroliuoja ir netikrina. Turi kaip vandens skaitliukus pastovei tikrint nor kas penkis metus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių