Režisierius V.V. Landsbergis – apie 76 minutes Vanago portretui

Mociute

Mociute portretas
Nei tu moterele kauniete suvalkiete ismanai ka nors apie elita nei apie jstorine atminti ,turbut uzsilikai nuo tu laiku ,kai mergeles i miska meile nesiojo ,nes kolioti ir izeidineti kitaip galvojancius moki,bet lietuviskai rasyti taip ir neismokai , pagaliau atkuto ir islindo i pavirsiu .pajute uztarima visos ziurkes ir paleido i darba ilgai kaupta neapykanta

Paulius

Paulius portretas
Norėčiau pamatyti filmą "Vanago portretas".Prisimetu,nors dar buvau mažas, tuos laikus ,kai po karo ateidavo į mūsų sodybą Suvalkėlių kaime partizanai.Vienas atsitikimas tikrai man neužmirštamas.Mano tėvai kaime turėjo apie 30 ha žemės,todėl po karo, jie turėjo būti išvežti į Sibirą.Tėvai jau buvo susikrovę krepšius kelionei.Pas mus tarnavo jaunas rusiukas Mikas,kuris padėdavo tėvams dirbti žemės ūkio darbus.Bet jis pradėjo su kaimo bernais vagiliauti kaime.Apie tai sužinojo partizanai.Jie taip sumušė diržu Miką,kad tas net į kelnes prisidirbo.Ir mano tėvas gavo tris bizūnus ,už nepriežiūrą berno.Po šio įvykio Mikas pabėgo pas stribus.Bet po susišaudymo su partizanais,nusigando ,ir persikėlė gyventi į Karaliaučių.Sugrįžo pas mus po trijų metų ir paprašė atlyginimo už darbą.Dar pasakė-jeigu būtų mus paskundęs,būtume mes išvežti į Sibirą.Nepaskudė,todėl mūsų neišvežė.Matyt suprato,kad pats kaltas.

ir

ir portretas
taip po gaisro Alytuje oro tarša padidėjo .............

E

E portretas
Kremlinu sunys mintantys zmogiena isgirde aoie laisve gynusius zmones pasiunta. Isdresiruoti kojas laizyti ir laizo toliau stalinistu palikuonims.

>lkauniete

>lkauniete portretas
pati tiki ką sakai? Šneki grynai buvusia komunistų partijos leksika. Kiek žmonių gyvenimų sugadinai savo laiku Tarybų Lietuvoj partorgui belaižydama?

...

... portretas
Toks įspūdis kad visi Mosado slaptieji agentai sukelti mūsų Tautos didvyrį šmeižt.

lkauniete

lkauniete portretas
..na ir pratrydo ismatu vamzdziu dvokiantys "komentatoriai""--baisu tiems [arturcikams,nuvytusiom tulpems ir kitiems svetimtauciams -shmeizikams] ,baisu!!,nes Lietuvos elitas iprasmina musu istorinius A/A zmones ,,kad MUSU lietuvaiciu atminti neuztershtu brudai pasislepia po Lietuvos pilietybe;;nieko ,auga musu jaunimas,,ir aciu jog Lietuva gyva,ir turime pazangiai protaujanciu ZMONIU!!

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
armenas jjjoselianis aisku yra meslas ,apderges komentaru puslapi ..Lietuviai yra dekingi V.V.Landsbergiui uz didele darba --atkuriant musu Lietuvos pasipriesinimo kariu peda paskui peda ][[ kariu-kovotoju savo ZEMEJE,kurie nesulauke zadetos pagalbos pries gausingas okupantu ordas,.PUIKUS reikshmingas ,kruopstus musu atmintis istorinis palikimas

Anonimas

Anonimas portretas
mego pozuoti matyt kokiam uzsienio zurnalui

Vadinas

Vadinas portretas
Otvlekatelnyj manevr

Jo

Jo portretas
Po kiekvieno straipsnio apie Lietuvos laisvės kovas maskvos troliai apsitriedzia.

Jo

Jo portretas
Kada dedules NEKROLOGAS bus?j

...

... portretas
... o Dėdulės tvartelį irgi aplankai? - broliai-dvyniai.

Vakar mačiau

Vakar mačiau portretas
Brezhnevo vila dar stovi

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Meeeeeeeeeeeeeee

tik

tik portretas
pinigu plovimas?

faktui

faktui portretas
Ale rimtas ekspertas esi, triedimo reikalais
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių