Pilį užliejo muzikos garsai

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Renginys man LABAI patiko ir Mikalauskas taip pat yra tradicija ir viskas ten su juo gerai. Nepatiko tik tai, kad į NEMOKAMĄ renginį didžioji dalis dalyvių buvo su kvietimais. Kodėl vėl proteguojami išrinktieji? Renginys miesto gyventojams ir aš manau, kad visi miesto gyventojai miestui yra vienodi, kodėl savivaldybės valytoja su šeima sėdi su kvietimu ant organizatorių paruoštos kėdės aptvare, o miestui daug nusipelnęs senolis, atėjęs į renginį daug anksčiau, kad galėtų atsisėsti ant kėdės, nes ant pievos rangytis jam persunu, laukia gal jam liks laisva vieta aptvare ,gal koks išrinktasis neateis. Stebėjau tai iš viršaus ir man buvo graudu.

Puiku

Puiku portretas
Puikūs renginio vedėjai, puikūs atlikėjai, puikus orkestras, puiki publika.

oooo

oooo portretas
Prie ko čia Mikalausko alga? Tiesiog atlikėjai savo darbą atlieka profesionaliai ir įdomiai, taip turėtų dirbti ir vedėjai. Nesuprantu, kodėl jis toks nepakeičiamas.... viską gadina ir tiek. O vedėjo darbas - viską pataisyti, jei reikia...

Dundukams

Dundukams portretas
Tai gal patys eikite ir praveskite tą renginį, jei tokie greiti kritikuoti kitus. Susimestume jums ant Mikalausko algos ir pažiūrėtume, kaip pastovėtumėte, pokštautumėte ir nenusibostumėte stovėdami prieš tūkstantinę minią. Sėkmės.

skelbkit dienrastyje

skelbkit dienrastyje portretas
nebuvo skelbimo kasdien skaitau.tikrai vakar buciau nuejus i operetes vakara.nemaciau skelbimo.paskelbkit aiskiai.tarp butu ir kitu skelbimu nerasi

la.a

la.a portretas
Aišku už dyką būtų nemandagu burnoti. Bet dėl vedėjo tikrai atiklūs komentarai. Jau laikas keiti Mikalauską. Ir ilgi jo komentarai, ir nejuokingi. Ir pats pamiršta kuo sakinį pradėjo. Dykai kaip dykai bet ploju kai patinka.

Nemira

Nemira portretas
geros nuotaikos visiems-ir vedejas geras bus..neburbuliuokite -atejote uz dyka tai ir ...PAKALUSYKITE ..:)

atsakymas renginio dalyviui

atsakymas renginio dalyviui portretas
ka, ubage, ant takso pinigu pagailejai

lempa

lempa portretas
ka, ubage, an takso pinigu pagailejai

To O

To O portretas
Esate teisus. Banalūs, kvaili vedėjo "juokai" kompromitavo visą renginį.

o

o portretas
Mane be galo erzina Gintaras Mikalauskas. Seniai laikas pakeisti renginio vedėją. Šio kvaili juokeliai, iš kurių niekas nesijuokia, amžini prašymai ploti (PLOJIMŲ TURI NUSIPELNYTI PATYS ATLIKĖJAI) ir pastabos apie gražias moteris bei nuostabią Kauno publiką jau taip įkyrėjo, kad norisi užsikimšti ausis, kai jis šneka. Kiek galima - kasmet tas pats.... keistis turi ne tik atlikėjai ir repertuaras, bet ir vedėjai, nes šie nesugeba sugalvoti nieko naujo, neįmanoma 13 metų juoktis iš tų pačių"bajerių".

renginio dalyviui

renginio dalyviui portretas
Pritariu siam komentatoriui, nes mes su zmona ejome 7 kilometrus namo pesciomis...Nera zodziu. Zmones turi sukilti, nes taip egzistuoti neturime teises. Teko buti eileje Europos saliu ir tokio bardako niekur nematem. Visur transportas puikiai sutvarkytas, o cia baisiau nei baisu, bet tur but ir vel rasinesime komentarus, kuriu "tie" net ir neskaito. Ech valdziazmogiai-kraugeriai...

renginio dalyvis

renginio dalyvis portretas
Renginys buvo puikus. Tik gėda Kauno miesto savivaldybei, kadangi po renginio žadėtų autobusų ir troleibusų nebuvo ir daug žmonių liko "ant ledo".

R

R portretas
Fantastiskas kontrabosistas Aurelijus Uzameckis!!! Jo virtuoziskai atliktas Monti Cardasas pakerejo publika!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių