T. Vedrickienė: po šeimos mitybos revoliucijos – geresnė savijauta

Pas alkoholikus

Pas alkoholikus portretas
Kaip tik rasi visko pavalgyt ir i mokykla su pinigais ateina.Alkoholikai nesupranta ,tos kvailos veganines mitybos.Cia su galva negerai,nes nori viska isbandyti.

Prajuokino

Prajuokino portretas
Kai pasakė, kad “mano vyras kompiuterių gydytojas”, tai ties ta vieta buvo aišku, kad protelio nerasta..... kokio riboto proto reik būti. Gėda skaityti.

Str. Autoriams

Str. Autoriams portretas
Nesuprantu, kaip galima save gerbiančiam žurnalistui, rašyti tokias pievas, apie kažkokią savamokslę, kuri “padarė išvadą” ir dabar “gydo” visus! Gerai prieš tai rašė žmonės komentarus, kad gal tam vaikui 1 koks produktas netiko, o ji nusprendė, kad viskas! Kas taip vaikus maitina? Pusryčiams ledai, pietums kokteilis, vakarienei kažką pakepa.. motina, ar tu turi proto? Tas vyras nuotraukoje kaip ligonis išbalęs.. apie ką jūs čia rašote žurnalistai? Ar jums ne gėda? Ar tuos indukus norėjot iš kokoso pareklamuoti?

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
Atsisake visi gyvuniniu baltymu ir vaikas atsigavo nuo demiu. Padare isvada, kad JOKIE gyvuniniai jam netiko. Nelogiska isvada, nes taip pat galejo buti kad jam netiko tik koks nors vienas dalykas is tu visu atsisakytu.

Kai perdozuoji avižų,

Kai perdozuoji avižų, portretas
išsivysto žirgo galvos sindromas.

Siaip

Siaip portretas
Ant kiek perdauztu reikia buti kad tokias nesamones valgyt. Ka bedarytu visur kokosu drozles, avinzirniai...pusryciams bananu ledai ...vaiku gaila.nueis kada i normalia kavine tai sita perdziuvus kumpanose atsiims savo.nu o vyras jeigu ji galima taip pavadinti tai arba psichiskai neigalus arba siaip trenktas

B.

B. portretas
Šaunuoliai. Vaištarienės dieta. Tęskit toliau.

Anonimas

Anonimas portretas
Juokas ima iš tokiu veganu iš šono atrodo kaip negyvėliai išblyške baisu,nu geriau galbūt nei alkogolikai nors tie ir vaikus kankina savo beprotyse

Namų šeimininkė

Namų šeimininkė portretas
Vienam šeimos nariui širdis baladojasi, kitas leipsta kaip mimoza, trečią dėmėm mėto... Bet ai, nereikia jokių medicininių tyrimų - namų šeimininkė geriau už medikus žino, kad veganizmas - visų ligų ir sutrikimų panacėja. Dar ir pašaliečiams patarimus dalija, nepaisydama, kad vienam gali būti diabetas, kitam skydliaukės sutrikimai, ar dar bala žino, kokie genetiniai sindromai...

Baba

Baba portretas
Kaimynės dukra buvo patekusi į tą jogos sekta vykdė visus brigadininku nurodymus 18 metu visą isgelto į senė tapo panaši!ačiū kunigams !per maldas iš tos pusprociu sektos išvadavo!greit atgavo sveikata.veido spalva baigė studijas.sako su siaubu prisimenu tą durnyna.sekta.

Jadzė

Jadzė portretas
Durniai, vaikų pagailėkit!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių