Astrologinė prognozė rugpjūčio 20-26 d.

AVINAS

Šią savaitę šiek tiek prislopinkite savo ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, kitų žmonių. Norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti. Padarysite klaidą, jeigu nesuvaldysite emocijų ir leisite joms išsiveržti netinkamoje vietoje. Saugokitės ugnies. Savaitgalį nevengsite šurmulio, renginių. Galite įsigyti originalų daiktą arba savo originalumu jus nustebins pažįstamas asmuo.

JAUTIS

Pasižymėsite gera nuovoka, įžvalga. Galbūt kiek priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu ar mokslu, karjera, teisiniais reikalais, politika. Tikėtinos naujienos iš toli arba iš valstybinės institucijos. Galite atsidurti viešo dėmesio centre. Labiau rūpinkitės sveikata. Savaitgalį galimas spontaniškas nuotykis, netikėtas pasiūlymas, kvietimas, kuris gali sujaukti ne tik dienotvarkę, bet ir jūsų jausmus.

DVYNIAI

Šią savaitę galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų, keisti garderobą, meilės objektą ar kt. Nelabai realu, kad pavyks išlaikyti paslaptyje meilės nuotykį, iš anksto pagalvokite apie padarinius. Galite sulaukti svečių iš užsienio arba patys išvykti pasidairyti toliau nuo namų. Savaitgalį būsite linkę filosofuoti.

VĖŽYS

Šią savaitę svarbu tinkamai pasinaudoti atsiradusiomis progomis, jeigu siekiate įsidarbinti, ieškote patikimų tarpininkų ir pan. Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors įsipareigodami. Meilės partneris bus reiklesnis. Nederėtų skubėti daryti išvadų, kaltinti. Verčiau leiskite išsikalbėti, stenkitės suprasti. Savaitgalį galite susidurti su finansiškai ar psichologiškai sudėtingais klausimais. Be kitų paramos kalnų nenuversite.

LIŪTAS

Šią savaitę konkrečių rezultatų galite sulaukti iš dalykinių susitikimų. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione, projektu. Būsite linkę kurti originalius, nelengvai įgyvendinamus planus. Vis dėlto nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys pasiekti užsibrėžto tikslo, jei tik sugebėsite susitarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus. Darbinis ūpas ir konkurencija jus skatins plušėti net savaitgalį.

MERGELĖ

Šią savaitę gali tekti rimčiau pasirūpinti vaikais arba prisiimti atsakomybę už meilės nuotykio padarinius. Tikriausiai nenuvils rezultatai, jei užsiimate kūrybine veikla, organizuojate pramogas, renginius ar juose reiškiatės, dalyvaujate. Vis dėlto sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Regis, pataikausite vaikų kaprizams, pildysite jų užgaidas, ir tai nemažai kainuos. Metas pagalvoti apie sveiką mitybą.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visiems bus matomas jūsų rūpestingumas, tačiau turėsite ir slaptų asmeninių išskaičiavimų. Galbūt mėginsite įtikti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos, pagalbos. Atrama galėtų tapti artimieji – su jais bendraukite šiltai, be priekaištų. Tikėtinos išlaidos, susijusios su remontu ar kt. Bus didesnis techninių nesklandumų, avarijų, gaisrų pavojus. Savaitgalį norėsite leisti smagiai, romantiškai.

SKORPIONAS

Šią savaitę teks daug bendrauti. Galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo. Galite atnaujinti santykius su artimais draugais, giminaičiais arba pagaliau suvoksite, kas trukdo geriau sutarti. Nežiopsokite kelyje, nes gresia avarijos. Savaitgalį būsite nusiteikę leisti laiką su artimiausiais žmonėmis. Iš jų galite sulaukti ir malonių staigmenų, ir paslapčių atskleidimo. Jei niekas nieko nesuteiks, patys susikurkite gerą nuotaiką.

ŠAULYS

Daug jėgų pareikalaus buitiniai rūpesčiai. Derėtų pasirūpinti materialinių pozicijų sutvirtinimu. Jei turite įmonę, rūpinsitės jos ir darbuotojų įvaizdžiu. Gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, nuosavybe, prekyba. Jūsų sprendimai turbūt padidins pinigines įplaukas. Tačiau artimų žmonių poreikiai gali viršyti jūsų galimybes. Savaitgalį atsiras galimybių pasilinksminti, tačiau saugiausia ir geriausia bus namie.

OŽIARAGIS

Veikiausiai ne kartą būsite sudirgę ir pyksite, jei kas nors išdrįs ko nors reikalauti ar kelti balsą. Net į smulkius nesusipratimus reaguosite kaip į agresiją. Saugokitės traumų ir nekenkite kitiems. Sveikai maitinkitės. Net jūsų meilės jausmai įgaus pragmatišką atspalvį. Planuosite, galvosite, ką gausite ir prarasite iš asmens, kuris jumis domisi. Savaitgalį džiaugsitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu.

VANDENIS

Visur norėsis suspėti, viską padaryti, tačiau aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Regis, nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti vertindami jų ketinimus. Labiau rūpinkitės sveikata. Sėkmė labiau tikėtina socialinėje ar meno sferoje. Savaitgalį aktualus gali tapti buitinių daiktų ar dovanų pirkimas. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, partneriui – jiems to labai reikia.

ŽUVYS

Noriai bendrausite ir trauksite aplinkinių dėmesį. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams. Gali kilti noras dalyvauti renginiuose, susibūrimuose. Jūsų draugai bus kupini minčių, kaip praleisti laisvalaikį. Atsargiau reikėtų elgtis su naujais pažįstamais, jeigu nenorite įsitraukti į rizikingą avantiūrą. Artėjant savaitgaliui dar labiau trauks uždraustas vaisus. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte pagundų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių