Pasaulio futbolo čempionato finale dalyvaus šešiametė iš Vilkyčių

Šešerių Julija Daugėlaitė laimėjo kelionę į Pietų Afrikos Respubliką (PAR) ir galimybę išvesti į aikštę planetos futbolo pirmenybių finalo dalyvius.

Antradienį Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Raimundo Žutauto ranka nulėmė "McDonald's" organizuoto žaidimo "Į stadioną su žvaigžde" nugalėtoją. Ja tapusi J.Daugėlaitė iš Vilkyčių kaimo (Šilutės raj.) laimėjo kelionę su tėveliais į pasaulio futbolo čempionatą PAR.

J.Daugėlaitė ne tik turės galimybę stebėti pirmenybių finalo rungtynes, bet ir prieš mačą išves į aikštę vieną iš jo dalyvių.

Čempionato finalas vyks liepos 11 d. Johanesburge. Žaidime dalyvavo apie pusantro tūkstančio Lietuvos vaikų, užpildžiusių specialias anketas.

"McDonald's" programą "Į stadioną su žvaigžde" vykdo nuo 2002 m. Per šį laiką pasaulio ir Europos čempionatų rungtynėse futbolininkus lydėjo 4180 vaikų. 2008 m. pirmą kartą Lietuvoje vykusį žaidimą laimėjo septynmetis Rytis Bugajecas iš Vilniaus, kuris Europos pirmenybių pusfinalio rungtynėse tarp Rusijos ir Ispanijos komandų lydėjo rusų gynėją Vasilijų Berezuckį.