Festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Nugalėtojai: Aiste Radvilaviciute, Aistė Česonienė, Greta Laurinaitiene.

Sveikiname nugalėtojus, kurie bus apdovanoti  “Mokslo festivalio“ marškinėlias ir mokslo populiarinimo filmo "Lietuvos genas" DVD.
Prisus atsiimti iki rugsėjo 13 d. 16 val. “Kauno dienos“ redakcijoje ( Kęstučio g. 86, II aukštas)

Šių metų rugsėjo 10 – 19 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose vyks Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiai.

Šiemet festivalyje svečiuosis Varšuvos M. Koperniko mokslo centro direktorius Robertas Firmhoferis, kuris supažindins su centro reikšme, ugdant įvairaus amžiaus lankytojų smalsumą.  Paskaita ypač pravers mokytojams bei švietimo specialistams. Du šmaikštūs viešųjų ryšių ekspertai iš Didžiosios Britanijos: Mycas Riggulsfordas ir Quentinas Cooperis surengs mokslo komunikacijos seminarus mokslininkams, pedagogams ir studentams. BBC žurnalistas ir mokslo populiarinimo filmų prodiuseris Chrisas Riley papasakos apie naujausias kosminių tyrimų tendencijas pasaulyje. Festivalyje bus parodytas vienas geriausių jo darbų – apie „Apollo“ programą pasakojantis dokumentinis filmas „Mėnulio šešėlyje“.

Ypatingas renginys – rugsėjo 13 d. Kaune įvyksianti tarptautinė mokslo mugė. Joje galėsite pamatyti pirmuosius lietuviškus kosminius palydovus, nepilotuojamus lėktuvus, išmokti suteikti pirmąją pagalbą ir t.t

Prizas:
“Mokslo festivalio“ marškinėliai ir mokslo populiarinimo filmo "Lietuvos genas" DVD.