Naujienos trumpai

2006-12-12

KREPŠINIS.

Vakar Šiauliuose FIBA-Europa taurės turnyro rungtynes žaidė “Šiaulių” ir Žeronos “Akasvayu” (Ispanija) komandos. Susitikimą rezultatu 92:71 laimėjo “Akasvayu”.

SPORTINIAI ŠOKIAI.

Vilniuje surengtas Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio klasikinių šokių varžybas laimėjo Kauno “Sūkurio” pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. Lietuvos vicečempionai aplenkė kitą savo klubo duetą Denisą Kutiopovą ir Aistę Stragytę bei Kauno “Kaspino” atstovus Edgarą Salduką ir Giedrę Kukučionytę. Lotynų Amerikos šokius geriausiai atliko Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis. Šeštąją vietą užėmė sūkuriečiai Justas Kučinskas ir Agnė Malinauskaitė.

TINKLINIS.

Prasidėjo Lietuvos moterų tinklinio čempionatas. Praėjusio sezono nugalėtojos titulą ginanti Kauno “Heksa-KCSM” 3:0 nugalėjo Jonavos “Achemą-KKSC”. Antroji kauniečių ekipa “Atletas” 3:0 įveikė “Šiaulius” ir 0:3 pralaimėjo Vilniaus “SM Taurui-VTC”. Kitų susitikimų rezultatai: Klaipėdos “Orasvydis” - “Achema-KKSC 0:3, Šiaulių “Trivelita” - “Šiauliai” 0:3, “SM Tauras-VTC” - “Orasvydis” 3:1.

LENGVOJI ATLETIKA.

Italijoje įvykusiame 13-ajame Europos kroso čempionate jaunimo (iki 23 metų) grupėje Robertas Geralavičius tarp 82 dalyvių finišavo 33-iasis. Lietuvos bėgikas 8030 m distanciją įveikė per 24 minutes bei 3 sekundes. Europos čempionu šioje amžiaus grupėje tapo vengras Barnabašas Bene (23:14), aplenkęs serbą Dušką Markeševičių (23:16) bei italą Danielę Meucį (23:16).

IMTYNĖS.

Daugiau nei 100 sportininkų iš septynių valstybių dalyvavo Vilniuje įvykusiame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono graikų-romėnų imtynių turnyre. Trys nugalėtojų aukso medaliai bei piniginės premijos atiteko varžybų šeimininkams - Edgarui Venckaičiui (svorio kategorija iki 60 kg), Valdemarui Venckaičiui (74 kg) bei Mindaugui Ežerskiui (96 kg). Kitose keturiose svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo baltarusis Aleksandras Šalenskis (55 kg), ukrainietis Valerijus Voronkinas (66 kg), baltarusis Andrejus Baranovskis (84 kg) bei vokietis Štefanas Mejeris (120 kg). Komandų rikiuotėje pirmi buvo turnyro šeimininkai, aplenkę baltarusius ir ukrainiečius.

LEDO RITULYS.

Lietuvos rinktinė Elektrėnuose pergalingai pradėjo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų B grupės turnyrą. Pirmajame mače jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai net 8:1 (2:0, 4:0, 2:1) sutriuškino bendraamžius iš Serbijos. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Verenis, po vieną - Tadas Kumeliauskas, Karolis Nekraševičius, Vygintas Stapanavičius, Andrejus Burakovas ir Arnoldas Bosas. Vakar Lietuvos komandos varžove buvo Meksikos ekipa, kuri 1:9 (0:3, 1:3, 0:3) pralaimėjo Olandijos rinktinei. Japonijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 4:3 (3:1, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Pietų Korėjos ekipą.