Futbolo stadionuose

2006-03-07

Glazgas.

Tris taškus Škotijos futbolo pirmenybių 28-ojo turo mače iškovojo antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis bei keturis lietuvius savo gretose turintis Edinburgo “Hearts” (57 tšk.) klubas, svečiuose po permainingos kovos 3:2 (1:0) įveikęs autsaiderę “Livingston” (12 tšk.) ekipą.

Vieną įvartį svečiams pelnė iki 75-osios minutės žaidęs Egdaras Jankauskas (72 min.). Deividas Česnauskis rungtyniavo iki 86-osios minutės, o Saulius Mikoliūnas ir Nerijus Barasa rungtynėms nebuvo registruoti.

Škotijos futbolo čempionate pirmauja Glazgo “Celtic” (70 tšk.) klubas, trečiąją poziciją užima Glazgo “Rangers” (49 tšk.) ekipa.

Kaunas.

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato lyderių grupėje (1-4 vietos) pirmaujanti bei čempionės titulą ginanti Kauno “Nautara” (40 tšk.) po atkaklios kovos 5:4 nugalėjo trečiojoje pozicijoje esantį Kauno “Rodiklį” (20 tšk.).

Antrąją vietą užimanti Mažeikių “Nafta” (39 tšk.) namuose 3:1 įveikė Šiaulių “Alnidos” (4-oji vieta - 20 tšk.) ekipą. Autsaiderių (5-8 vietos) grupėje Vilniaus “Bekentas” 6:5 įveikė Panevėžio “Aukštaitiją”, kuri pralaimėjo ir antrąsias rungtynes 3:9 sostinės “Akto” futbolininkams.