D.Rasimovičiūtė šaudykloje suklydo tik vieną kartą

2009-02-14
Diena Media inf.

Pietų Korėjos mieste Pjongčange vykstančiame pasaulio biatlono čempionate Lietuvos sportininkė Diana Rasimovičiūtė pasiekė vieną geriausių rezultatų per savo karjerą.

Ji moterų 7,5 km sprinto rungtyje tarp 108 dalyvių užėmė 11-ąja vietą. D.Rasimovičiūtė kartą suklydo šaudykloje bei distanciją įveikė per 22 minutes 39,8 sekundės.

Iki šiol aukščiausia D.Rasimovičiūtės pozicija pasaulio čempionatuose buvo 31-oji - ją Lietuvos biatlonininkė užėmė 2007 m. Italijoje.

Aukso medalį iškovojo 32-ejų metų vokietė Kati Wilhelm - 21 min. 11,1 sek. Be klaidų šaudė ir sidabrą pelniusi kita Vokietijos biatlonininkė Simone Hauswald - 21 min. 21,0 sek. bei bronzos medalį iškovojusi rusė Olga Zaiceva - 21 min. 38,2 sek.

Visus vyrų 10 km sprinto rungties medalius susižėrė Norvegijos sportininkai. Dešimtąjį planetos pirmenybių auksą per savo karjerą iškovojo Ole Einaras Bjoerndalenas, kuriam užimti pirmąją vietą nesutrukdė dvi klaidos šaudykloje. Nugalėtojo laikas - 24 minutės 16,5 sekundės. Vos 1,2 sekundės nugalėtojui finiše pralaimėjo dukart šaudykloje suklydęs Larsas Bergeris, o be klaidų šaudęs, tačiau lėčiau šliuožęs Halvardas Hanevoldas tenkinosi bronza.