Alių trasoje ne visus favoritus lydėjo sėkmė

2009-06-25
Diena Media inf.

Utenoje, Alių trasoje, surengtose Lietuvos motociklų kroso čempionato 4-ojo etapo varžybose sėkmė lydėjo beveik visus lyderius, išskyrus motociklų su priekabomis ir „Hobby B“ klasės lenktynes.

750 kub. cm klasės motociklų su priekabomis varžybas laimėjo svečiai iš Latvijos - Arturas Linteris ir Ilvaras Amelkinas, o Lietuvos čempionato lyderiai Liutauras Variakojis ir Arvydas Davidonis (Biržų „Ponoras“) liko treti, į priekį praleidę ir kėdainiškius Andrejų Vareiką ir Sigitą Grigaliūną (klubas „Vedavas“). Bendrojoje įskaitoje tebepirmauja L.Variakojis ir A.Davidonis - 175 taškai.

„Hobby B“ klasės lyderiu tapo biržietis Dalius Vaicekonis (164 tšk.), iš pirmosios pozicijos išstūmęs Vilniaus „Pagirių motokroso“ klubo atstovą Mareką Tomaševičių (147).

Kitų motociklų klasių varžybose triumfavo favoritai, po 4 etapų pirmaujantys Lietuvos čempionate: 50 kub. cm - Arnas Milevičius (Pakruojo „Robusta“, bendra įskaita - 190 taškų),  65 kub. cm - Dovydas Karka (Šiaulių „Dakaras“, 191), 85 kub. cm - Arminas Jasikonis („Vedavas“, 197), 125 kub. cm - Janis Karklinis (Latvija, 200), „Hobby A“ - Nerijus Sipavičius (Alytaus „Devyniukė“, 195), ATV - Imantas Tamuliūnas (Kauno „Motorika“, 200) ir „Open“ - Vytautas Bučas (200).

Veteranų varžybų lyderis - Egidijus Adomaitis (Utenos „Porteris“, 177).