”Kauno” puolėjas sumainė aukso žiedus su studente


2002-12-02
”Kauno” puolėjas sumainė aukso žiedus su studente

Vienas iš Lietuvos futbolo A lygos snaiperių Andrius Velička sukūrė šeimą. Praėjusį šeštadienį impulsyvusis šalies čempiono FBK “Kaunas” puolėjas sumainė aukso žiedus su Kauno technologijos universiteto studente Agne Dalia Daukšyte.

Vestuvių pokylis vyko Savanorių prospekte įsikūrusiame bare-restorane “Seni vartai”. Tarp 65 svečių buvo daug gerai žinomų futbolininkų. Vienas iš jų - Olomouco “Sigma” (Čekija) saugas Vadimas Petrenka puikavosi tarp pabrolių.

Pasveikinti jaunųjų atvyko “Kauno” kapitonas Darius Sanajevas, jo komandos draugai Marius Bezykornovas, Dainius Kunevičius, Mindaugas Pacevičius, sezoną Machačkalos “Anži” baigęs Tadas Papečkys, Rygos “Skonto” žaidėjai Ignas Dedura ir Mantas Samusiovas.

“Su Agne draugavome pusantrų metų. Tačiau pažįstami nuo pat vaikystės. Jos pusbrolis yra mano geras draugas”, - pasakojo futbolininkas.

Paklaustas, kuo jį mergina sužavėjo, Andrius nusišypsojo: “Daug kuo. Agnė yra ir graži, ir gera, ir protinga. Argi šito maža?”

Panašius mylimojo bruožus, patraukusius jos dėmesį, išvardijo ir nuotaka: “Į Andrių atkreipiau dėmesį ne todėl, kad jis futbolininkas, o todėl, kad mano išrinktasis yra gražus, aukštas, juodaplaukis ir protingas”.

Praėjusį sezoną FBK “Kaunas” ir Machačkalos “Anži” komandose rungtyniavęs puolėjas tvirtina, kad Agnė, susidraugavusi su juo, labai susidomėjo futbolu.

“Mano būsimoji žmona nepraleidžia nė vienerių “Kauno” varžybų ne tik tada, kai mes žaidžiame savo aikštėje, bet ir tada, kai rungtyniaujame kituose Lietuvos miestuose. Į išvykas Agnė keliauja kartu su mano tėvais”, - pasakojo A.Velička.

Šiais metais “Kauno” puolėjas rungtyniavo kur kas sėkmingiau nei praėjusį sezoną. Lietuvos futbolo A lygos čempionate A.Velička pelnė net 18 įvarčių ir rezultatyvumu nusileido tik komandos draugui Audriui Šlekiui, įmušusiam vienu įvarčiu daugiau.