Žavioji Dija liko viena


2003-04-18
Žavioji Dija liko viena

Permainos debiutantų stovykloje

Grupės GELTONA narys Tadas oficialiai patvirtino iki šiol gandais vadintas kalbas, kad jis palieka grupę. Šou pasaulio atstovai jau seniai pastebėjo, kad muzikantas šalia Dijos scenoje nerasdavo vietos. Kai kuriuose renginiuose GELTONA vokalistė pasirodydavo viena. Tadas šią savaitę išplatino viešą pareiškimą, kuriame teigiama, kad jis negali suderinti muzikanto karjeros ir verslo reikalų. Dijai jis palinkėjo sėkmės ir tikino, kad grupė GELTONA pasipildė dar vienu ištikimu gerbėju. Beveik neabejojama, kad grupės GELTONA dainininkė į pagalbą pasitelks šokėjų grupę.

Mergaitės juos myli

Ansamblis GEDIMINO VYRAI aranžuotų lietuvių liaudies karinių-patriotinių dainų albumą pristatė populiariame sostinės klube “Brodvėjus”. Ramiai alaus pagurkšnoti susirinkusi publika iš pradžių neturėjo supratimo, kas jiems koncertuos. Vėliau ji patyrė lengvą šoką, o dar vėliau susižavėjusi plojo ir prašė pakartoti. “Niekada nemanėme, kad karinės dainos gali taip puikiai skambėti, jog būtų galima šokti. Šie vyrai tikrai šaunūs”, - sakė per koncertą salės priekyje trypusios merginos. Keturi GEDIMINO VYRAI bisui buvo šaukiami tris kartus, o po koncerto publika lėkė į barą pirkti ne tik alaus, bet jų albumų. “Mes visada mėgstame koncertuoti jaunimui. Darome šou, todėl jaunimas, ypač mergaitės, mus myli”, - sakė ansamblio siela kompozitorius ir dainininkas Alvydas Jegelevičius.

Reperiams nesvetimas džiazas

Grupė G&G SINDIKATAS balandžio 25 dieną Kaune, Vienybės aikštėje, koncertuos drauge su Lietuvos džiazo atlikėjais. Festivaliui “Kaunas Jazz” jie rengia projektą “Guerille Jazz.lt”. “Džiazas - hiphopo ištakos, todėl groti drauge su džiazo muzikantais man ir malonumas, ir garbė”, - sakė grupės narys Svaras. Garsiausieji Lietuvos hiphoperiai nevengia eksperimentų. Per Vasario 16-osios šventę jie dainavo drauge su operos solistu, dar anksčiau dalyvavo įvarius žanrus jungiančiame kompozitoriaus Lino Rimšos projekte “Opera in the House”.

Policija apkaltino dainininką

Į grupės PIKASO nario Dainiaus namus neseniai pasibeldė policijos pareigūnai. Jie apkaltino dainininką sienų tepliojimu. Kažkas policininkams pasufleravo, kad matė, kaip panašus į “pikasą” jaunuolis dažais išpurškė visą sieną. Policininkai patikino, kad Dainiui gresia bauda ir jis turės padengti sienos perdažymo išlaidas (apie 6 tūkstančiai litų). “Visos istorijos vinis ta, kad ant ištepliotos sienos didelėmis raidėmis buvo užrašytas mano namų adresas. Kažkas taip pasielgė arba iš keršto, arba iš per didelės meilės”, - sakė Dainius. Po ilgų diskusijų su policijos pareigūnais Dainiui beveik pavyko įrodyti, kad tik beviltiškas kvailys rašytų ant sienos savo adresą. Labiau nei dainininko įtikinėjimai policininkus paveikė tai, kad buvo sučiupti du vaikinai, kurie prisipažino sugadinę tą nelaimingą sieną.

Žada priblokšti klausytojus

Grupės KASTANEDA narys Lukas prasitarė, kad netrukus radijo stotyse skambės visiškai nauja grupės daina. Albumo “Nesiparink!” kūriniai “Vakar vakare” ir “Myliu” radijo eteryje sulaukė milžiniškos sėkmės. Jie ne tik tapo topų lyderiais, bet ir, preliminariais skaičiavimais, buvo bene dažniausiai grojami kūriniai visose radijo stotyse. “Skambino iš vienos autorių teisių agentūros, kuri fiksuoja tokius dalykus, ir sakė, kad mūsų “gabalai” pernai buvo labiausiai grojami radijuje. Nežinau, ar tie jų duomenys galutiniai, bet vis tiek malonu”, - sakė Lukas. Jis neišdavė, apie ką bus kitas hitas, bet pažadėjo, kad “daina jus, gerbiami radijo klausytojai, tikrai priblokš”.

Nusižengė principams

Grupės DELFINAI narys Stano praėjusią savaitę sulaužė savo pasižadėjimą nesikišti į politiką. “Aš esu pašiurpęs nuo to, kas Lietuvoje prasidėjo pasikeitus šalies vadovui. Žinia, kad Vilniuje vietoje geriausio visų laikų mero atsirado kažkoks... mane galutinai išmušė iš vėžių. Gaila, kad dėl turo koncertų negalėjau prisijungti prie protestuojančių vilniečių. Mes turime ginti savo merą ir savo policininkus nuo valdžios, kuriai svarbūs tik nešvarūs interesai. Manau, kad taip, kaip aš, galvoja daugelis vilniečių”, - sakė Stano.

Ieško nepriekaištingos išvaizdos šokėjų

Jau gauti naujo dainininkės Atlantos albumo fotosesijos rezultatai. Visi, kas matė nuotraukas, liko jomis sužavėti. Pati Atlanta taip pat pripažino, kad nuotraukos - puikios. Naujas Atlantos albumas pasirodys balandžio pabaigoje, o radijo eteryje skamba daina “Viskas, ką turiu”. Neseniai koncertinę veiklą atnaujinusi dainininkė šiuo metu ieško dviejų vaikinų šokėjų, su kuriais galėtų aktyviai koncertuoti pristatydama naująjį albumą. “Šokėjai turi būti profesionalai, įgiję panašaus darbo patirties. Jie turi ne tik gerai judėti, bet ir nepriekaištingai atrodyti”, - sakė Atlanta.

Nenurimsta iki paryčių

Itin sėkmingą pirmąjį solinį albumą “Pusiau atmerktos akys” išleidęs Alanas Chošnau prisipažino, kad yra tikras pelėda. Dainininkas po koncerto niekada nevažiuoja namo miegoti. “Dažniausiai po koncerto esu pilnas energijos ir įspūdžių. Nurimstu tik po trijų keturių valandų. Todėl miegoti einu paryčiais”, - sakė Alanas. Blogiausia, kad pažįstami amžinai pamiršta, kad iki vidurdienio Alanas miega ir pradeda jo ieškoti. “Kartais draugai neprisiskambino man ir po pietų. Jie pradeda jaudintis, ar tik kas neatsitiko. Vienas net atvažiavo namo įsitikinti, kad man viskas gerai. Daugelis žmonių negali suprasti, kad naktis man - pats svarbiausias kūrybos metas. Albumo “Pusiau atmerktos akys” idėjos irgi kilo bemiegėmis naktimis. Tai iš dalies paaiškina ir jo pavadinimą”, - sakė Alanas.

Poilsis kaime

Dainininkas Deivis nutarė Velykų atostogų savaitę praleisti kaime netoli Klaipėdos. Dainininkas prisipažino, kad kaimas, kuriame jo šeima turi užeigą, jam yra ypatinga vieta. “Čia jaučiuosi kitu žmogumi. Galiu per dienas su šunimis klajoti paupiais, o paskui gerti arbatą prie židinio. Tai geriausias vaistas miesto triukšmo pakenktoms smegenims”, - sakė Deivis. Kaime Deivį visada lydi du šunys: jau pasenęs ištikimas vokiečių aviganis Rokis ir nenuorama, gerbėjų dovanota kiemšunė Saida. “Dėl Rokio skauda širdį. Jis jau senukas ir nestiprus. Anądien netyčia įkrito į upę, teko šokti iš paskos ir ištraukti. Galima sakyti, atidariau maudymosi sezoną. O Saida - numylėtinė. Ji gauna viską, ko užsigeidžia, miega namuose ant lovos ir yra tikra išlepinta panelė. Nors buvau pyktelėjęs ant gerbėjų už tokią “nesuderintą dovaną”, bet dabar džiaugiuosi matydamas, kokia gudri ir miela ji užaugo”, - sakė Deivis.

Laisvės alėjoje - specialus klubas

Šokių muzikos kompanija “RyRalio” Velykų vakarą Kaune, Laisvės alėjoje, žada atidaryti specialų klubą renginiui “RyRalio Religion”. Vakarėlyje viešės prieš trejus metus Lietuvoje koncertavęs, šiuo metu itin sparčiai populiarėjantis Anglijos didžėjas CAL GIBSONAS. Jo kompanijos “Neon Heights” gegužę išleidžiamas albumas “A Hot Trip To Heaven” šiandien vadinamas vienu labiausiai laukiamų pasaulio šokių muzikos įrašų. “Dėl šio vakaro atsisakėme kelių viliojančių pasiūlymų koncertuoti. Tai - pats ambicingiausias ligšiolinis mūsų projektas. Jau kelias dienas įrenginėjame naujos šokių erdvės interjerą: čia veiks net 4 salės - nuo pagrindinės “house” scenos iki teminio “Asian Fire Bar”, - pasakojo “RyRalio” steigėjas DJ Karalius.

“Čia ir dabar” bei “Bombonešio” inf.