Prieš dvikovas Vokietijoje - paskutinės repeticijos


2006-05-29
Prieš dvikovas Vokietijoje - paskutinės repeticijos

Futbolo rinktinės tikrina jėgas kontrolinėse rungtynėse

Vokietijoje vyksiančio pasaulio futbolo čempionato finaliniam turnyrui besirengiančios komandos tęsia draugiškų rungtynių seriją.

Varžybų šeimininkai vokiečiai Fraiburge 7:0 (3:0) sutriuškino Liuksemburgo vienuolikę. Po du įvarčius pelnė Miroslavas Klozė (5 ir 59 min.), Lukas Podolskis (35 ir 65 min. iš 11 m baudinio) bei Oliveris Noivilis (90 ir 90+2 min.), vieną - Torstenas Fringsas (19 min., iš 11 m baudinio). Vokietijos futbolininkai A grupėje susitiks su Kosta Rikos, Lenkijos ir Ekvadoro komandomis.

Orhuse Paragvajaus ekipa po Chosė Kardozo (20 min.) įvarčio pirmavo prieš aikštės šeimininkę Daniją, tačiau antrajame kėlinyje Jonas Dalis Tomasonas (51 min.) rezultatą išlygino - 1:1. Paragvajus žais B grupėje su Anglijos, Trinidado ir Tobago bei Švedijos rinktinėmis.

Belgrade Serbijos ir Juodkalnijos komanda susitikimą su Urugvajaus vienuolike baigė 1:1 (1:0). Įvarčius įmušė Dejanas Stankovičius (18 min.) ir Diegas Godinas (81 min.). Serbų varžovais C grupėje bus Argentinos, Dramblio Kaulo Kranto bei Olandijos atstovai.

Olandams tikslus Rudo van Nistelrojaus (23 min.) smūgis padėjo pasiekti pergalę prieš Kamerūną 1:0 (1:0).

Portugalijos rinktinė Evoroje 4:1 (2:1) sutriuškino Žaliojo Kyšulio salų ekipą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Pauleta (1, 38 ir 84 min.), vieną - Petitas (60 min.). Taip pat pasižymėjo portugalas Fernandas Meira (19 min.), pasiuntęs kamuolį į savo vartus. Portugalai rungtyniaus D grupėje su Meksika, Iranu ir Angola.

JAV komanda Klivlende parklupdė 2:0 (1:0) Venesuelą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Brajanas Čingas (36 min.) ir Klintas Dempsis (73 min.). Amerikiečiai E grupėje grumsis su Italija, Gana ir Čekija.

Čekai Insbruke (Austrija) 2:0 (1:0) nugalėjo kitą planetos pirmenybių dalyvę Saudo Arabiją. Įvarčius įmušė Milanas Barošas (15 min.) ir Marekas Jankulovskis (90 min., 11 m baudinys). Saudo Arabija rungtyniaus H grupėje kartu su Ispanijos, Ukrainos bei Tuniso rinktinėmis.

Ispanai Albasetėje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rusija.

Lygiosiomis - 1:1 (1:0) - baigėsi Šveicarijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinių susitikimas Bazelyje. Šveicarai pirmavo po Trankilo Barnetos (32 min.) įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Emersas Fae (47 min.) rezultatą išlygino. Pasaulio čempionato finalinio turnyro G grupėje Šveicarijos futbolininkai žais su Prancūzijos, Pietų Korėjos ir Togo komandomis.

Prancūzijos vienuolikė, kurioje šimtąsias rungtynes rinktinėje žaidė Zinedinas Zidanas, 1:0 (1:0) įveikė Meksiką, o pergalingą įvartį įmušė Florenas Maluda.

KD, BNS inf.