Mergvakaris su 5 metus ”nekalta” Nijole Oželyte


2002-09-21
Jūratė KUZMICKAITĖ
Mergvakaris su 5 metus ”nekalta” Nijole Oželyte

Pramogų laive “Medusa” moterišką solidarumą cementavo vyrų striptizas, alkoholis ir klubo “6666” idėjos

“Mūsų renginiuose nebūna vyrų, todėl mums nėra prieš ką įtraukti pilvą ir maivytis”, - pranešė maždaug šimto moterų auditorijai Nijolė Oželytė, pradėdama išvažiuojamąjį išimtinai moteriško klubo “6666” vakarą Kaune.

Vilniuje susikūrusio Bridžitos Džouns sekėjų klubo iniciatorės jau apvažiavo visus didesnius šalies miestus. Kaunas tapo paskutiniąja N.Oželytės, Astos Baukutės, Dainos Bilevičiūtės ir Donaldos Meiželytės programos stotele.

Laukimas vyrams į sveikatą

“Vyras mūsų vakarėliuose - arba rėmėjas, arba vibratorius, arba, kaip mes juokaujame, Česlovas Gabalis”, - paaiškino N.Oželytė, pažadėjusi, kad kaunietės susitikime su keturiomis klubo šeimininkėmis išgirs “geriausius Lietuvos dainininkus” bei galės grožėtis “geriausiais ir estetiškiausiais striptizo šokėjais”.

Sumokėjusios po 25 litus už vakarėlį kaunietės buvo aktyvios ir nusiteikusios juoktis, vienos sau šokti, vartoti svaigiuosius gėrimus bei kaip reikiant atsipalaiduoti.

“Į mūsų vakarėlius, kurie baigiasi apie 23 valandą, susirinkusios moterys linksminasi, o vyrai jau nuo 22 valandos trypčioja, laukia. Paskui patys džiaugiasi - bobos grįžta namo geresnės”, - dėstė praktikos patikrintą scenarijų aktyviausia klubo narė N.Oželytė.

Vakaro metu buvusios politikės spektras buvo platus: ji kalbėjo ir apie Seimą, ir apie savo dvasios potyrius, ir apie tai, ką pajuto pirmą kartą palietusi “tą dirbtinį vyro pakaitalą”. N.Oželytė prisipažino, kad įspūdis visai neblogas.

Agitavo už dvasios antsvorį

Kad būtų visoms viskas aišku, svaigalų, sekso, nikotino ir antsvorio problemose skendinčios literatūrinės herojės Bridžitos Džouns pasekėjos paaiškino, kuri kokią sritį kuruoja.

Aktorė A.Baukutė prisistatė kaip atsakinga už alkoholio vartojimą. “Supratau: nebūna negražių vyrų. Būna tik mažai brendžio”, - tvirtino ji.

Paaiškėjo, kad rūkymo frakcijai atstovauja daugiausiai tąvakar dainavusi D.Meiželytė, o profesionali dainininkė D.Bilevičiūtė yra atsakinga už seksą.

N.Oželytės kuruojama sritis - antsvoris. Tačiau, pakėlusi aukštyn vyriško kirpimo marškinius, ji bematant įrodė, kad su šia problema yra susidorojusi radikaliai. “Kur tas antsvoris, a? - karingai paklausė N.Oželytė. - Taigi nebėra. Nutariau mesti svorį ir numečiau. Dabar aš esu dvasinio antsvorio frakcija. Siūlau visoms auginti šį svorį”.

Buvusi parlamentarė orientacijos nepakeitė

Tačiau viso vakaro metu pirmuoju smuiku grojusi N.Oželytė daugiausiai kalbėjo apie vyrus, jų pakaitalus ir moters teisę būti pačiai savimi. “Ne tokia jau aš suplėkusi, kad man vyrai nepatiktų. Aš orientacijos dar nepakeičiau”, - užtikrino ji.

“Pakalbėkime apie vyrus”, - ragino N.Oželytė intarpuose tarp muzikantų ir striptizo šokėjų pasirodymų. “Mes pačios lendame prie jų ir po jais, - švietė ji moterišką auditoriją. - Atsiskirkime nors trumpam, leiskime jiems mūsų pasiilgti”.

Kaip vieną iš trumpo išsiskyrimo formų klubo “6666” narės rekomendavo moteriškus vakarėlius. “Mūsų klubas skirtas tam, kad mes visos nors vieną vakarą pasijustume jūroje, pajustume savo jėgą”, - patetiškai kalbėjo N.Oželytė, pabrėžusi, kad jau penkerius metus yra “absoliučiai nekalta, jokio vyro nemyluota ir nebučiuota”.

Striptizas - ir ant stalų

Pramogų laive susirinkusios moterys (vyrai, kaip ir į visus klubo “6666” renginius, įsileisti nebuvo) tokias nuo scenos laidomas frazes, kaip “vyrai apsimeta stipresniais negu yra”, sutiko plojimais ir pritarimo šūksniais.

“Kai į Lietuvą atvažiavo Chulijo Iglesijas, jis pasakė, kad tą reikalą daro tris kartus. Per dieną. Tai reiškia, kad kartą per penkmetį”, - kaitino moterų ambicijas N.Oželytė. Įsiaudrinusi ant “Medusos” scenos ji pademonstravo špagatą.

“Na, po šitokio numerio - mažiausiai po šimtą gramų!” - ragino A.Baukutė, vis nusileisdavusi šokti kartu su energingai trypiančiom kaunietėm.

Ponios ir panelės, atėjusios į pasimatymą su “6666” atstovėmis, įsilinksmino kaip reikiant. Jos plojo muzikantams Igoriui Berinui, Rositai Čivilytei, Česlovui Gabaliui, “Hiperbolės” dainas dainavusiai D.Meiželytei, traukė žinomas melodijas drauge ir šoko ratelius.

Ne mažiau entuziazmo sukėlė ir du neaukšti, bet raumeningi vyrukai, demonstravę vyrišką striptizą scenoje, vidury salės ir ant gėrimais nukrautų stalelių.