Benamis apdegė miegodamas stotelėje


2003-07-19
Benamis apdegė miegodamas stotelėje

Policijos pareigūnai aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis praėjusią naktį apdegė stotelės paviljone prie Autobusų stoties nakvojęs benamis.

43 metų nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis Vilius Šaliūnas policijai aiškino pabudęs nuo karščio ir iš karto pastebėjęs rūkstančius drabužius. Gelbėdamasis vyras įšoko į šalimais telkšančią vandens balą. Gesinti degančius drabužius jam padėjo netoliese stovėjusio taksi vairuotojas. Ugniagesių pagalbos šį kartą neprireikė. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams apie šią nelaimę pranešta tik po kelių valandų.

Įvykio vietoje buvo juntamas benzino kvapas, tačiau teisėsaugininkams nepavyko rasti jokio indo su degiu skysčiu. Policijos pareigūnai linkę manyti, jog kažkas grubiai pajuokavo su stotelėje miegojusiu žmogumi. Nukentėjęs benamis neneigė, jog prieš įsitaisydamas nakčiai ant stotelės, buvo išgėręs alkoholio.

Kauno medicinos universiteto klinikose gydomam V.Šaliūnui diagnozuoti antrojo ir trečiojo laipsnio rankų ir nugaros nudegimai. Medikai 15 proc. kūno nudegimų patyrusio paciento būklę apibūdina kaip vidutinio sunkumo.

KD inf.