”Mango” merginos: ir švelnios mamytės, ir nuožmūs angelai


2005-12-03
Darius SĖLENIS
”Mango” merginos: ir švelnios mamytės, ir nuožmūs angelai

Prieš gruodžio 8 dieną pasirodysiantį jau devintąjį grupės “Mango” albumą “Šilta akimirka” žaviosios klaipėdietės dalyvavo keliose fotosesijose. Po pozavimo su kūdikiu ant rankų viena iš trijulės, 25 metų Rima, prisipažino: “Jau noriu! Labai, labai!”

21 metų Linos reakcija buvo priešinga: “Kol kas - ne, ne”, trejais metais už ją vyresnės Vikos: “Jau kirba, bet širdyje aš dar esu vaikas”.

Du berniukus ir tris 6-7 mėnesių mergytes 5-7 valandoms geranoriškai “paskolino” mamytės, kurios fotografijos studijoje stovėjo už fotografų nugarų ir per atstumą stengėsi linksminti savo mažylius, patarė, kaip juos laikyti, kalbinti.

“Buvo sudėtinga, nes 6-7 mėnesių vaikai nenuspėjami: jie norėjo miego, valgyti, pas mamą, verkė, - juokėsi Rima. - Iš pradžių buvo tik trys kūdikiai, bet prireikė pagalbos, ir dvi mamytės atvežė dar du pižamomis aprengtus popiečio miegojusius mažuosius”.

Mamyčių vaidmenį “Mango” merginos netrukus pakeitė į nuožmų, “Čarlio angelų”, vaidmenį: tamsėjo, keitėsi apšvietimas, makiažas, apranga.

Koks vaidmuo priimtinesnis: švelnių mamyčių ar vyrus mušančių “Čarlio angelų”?

“Vieną dieną mes galime būti tokios, kitą - kitokios, - “Kauno dienai” sakė Rima. - Neįmanoma tokiam pačiam būti visą gyvenimą. Būni ir švelnus, ir kovingas, ir linksmas. Ar teko muštis su vyrais? Tik vaikystėje, kai žaidėme smėlio dėžėje ir kibdavome vienas kitam į plaukus”.