Dalyvauk konkurse ir ištrūk trumpų atostogų

Kvietimus laimėjo:

1) Arūnė Deksnienė
2) Šarūnas Vaitiekūnas
3) Rima Kucevičienė
4) Lina Sabeckienė
5) Giedrius Juodenis

su laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Komentaruose parašyk kurį Italijos miestą labiausiai norėtum aplankyti ir laimėk kvietimus dviem asmenims į kino filmą „Atostogos Italijoje“, kuriame daug juokingų ir kartais nepatogių komikų pokalbių, gausu itališkų delikatesų ir žadą atimančių šalies vaizdų.

 

Filmo „Atostogos Italijoje“ istorija prasidėjo prieš ketverius metus, kuomet Didžiosios Britanijos televizijoje buvo pradėtas rodyti serialas „Kelionė“. Michaelo Winterbottomo režisuotame seriale puikiai žinomi ir mylimi britų aktoriai Steve‘as Cooganas ir Rob Brydonas vaidino savo pačių pakoreguotas versijas. Vyrukai keliavo po Šiaurės Angliją, o pagrindinis jų kelionės tikslas buvo aplankyti žymiausius šio regiono restoranus. Po puikių atsiliepimų šiemet pristatytas antras serialo sezonas, kuriame valgio ir gyvenimo gurmanai jau inspektavo Italijos restoranus.

Abu serialo sezonai pavirto ir pilnametražiais filmais. Pastarojoje juostoje S.Cooganas ir R.Brydonas keliauja didžiųjų romantizmo poetų keliais nuo Ligūrijos iki Kaprio, pakeliui vertindami prašmatniausių, ištaigingiausių ir originaliausių restoranų pasiūlą bei diskutuodami pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo Betmeną vaidinančių aktorių balsų registrų iki filmų tęsinių meninės vertės.

Klipas:

 

Premjera jau spalio 24 d. 

Nugalėtojus skelbsime spalio 23 d.