Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/diena.lt/private/cms/sites/kaunodiena.lt/blogas/menu.inc.php on line 542
Plastikas - Blogas - Kauno diena

Kauno diena

Grįžti į kaunodiena.lt
Jau sukurta: BLOGŲ - 592, įrašų - 11417, komentarų - 3031

Redaktoriaus pasirinkimasKaip įrašas gali čia patekti?

Geriausios sporto programos

2013-05-29 10:32  |  iš blog'o: -Nemokamai-  |  parašė: nemokamai-

Visi žmonės anksčiau ar vėliau pradeda sportuoti. Labai svarbu yra pasirinkti tinkama sporto programą, jei nežadate eiti į sporto klubą, o planuojate sportuoti namuose. Šiais interneto laikais, visą reikalingą informaciją  galima rasti internete. Jei jau jaučiate, kad judat per mažai ir norite pradėti sportuoti bet nežinote nuo ko, visą reikalingą informacija padėsime jums surasti. Sporto programos gali būti įvairiausios, svarbiausia jas pasirinkti pagal savo galimybes. Populiariausios sporto programos namuose:

INSANITY

P90X

Visos programos turi savo DVD, visą reikiamą informaciją, tad tikrai žinosite kaip pradėti. Svarbiausia pasirinkti tinkamą tempą ir sudėtingumą kad nepersitempti, bet tuo pačiu ir nesimuliuoti.  Tad būtinai intensyvumą ir svorius pasirinkite pagal pakartojimų skaičių, paskutinio priėjimo paskutiniai du pakartojimai- beveik iki atsisakymo; poilsis tarp setų turi būti apie minutę.

Seo straipsnių nauda

2013-05-28 09:09  |  iš blog'o: Top puslapiai  |  parašė: tavokosmetika
seo straipsnių katalogas

seo straipsnių katalogas

Daugelis žmonių mano, kad puslapių reitingas savaiminis dalykas. Tačiau anaiptol taip nėra. Norint kad jūsų tinklapis būtų randamas paieškos sistemos viršuje reikia įdėti daug darbo. Turbūt bene svarbiausias dalykas yra geras puslapio turinys. Todėl norint turėti gerą ir lankomą puslapį reikia lankytojams pateikti gera turinį.

Kitas svarbus aspektas, kad lankytojai Jus rastu, tai nuorodų palikinėjimas kituose puslapiuose. Tada lankytojams lengviau jus rasti tiek tiesiogiai paspaudus ant nuorodos, tiek per paieškos sistemas pvz kaip google ar yahoo. Kad lankytojai jus rastu paieškos viršuje reikia ties tuo dirbti. Lengviausias būdas tai samdyti žmones kurie tai padarys už jus. parašys seo straipsnius, patalpins juos SEO straipsnių kataloguose.

Seo straipsnių katalogas labai naudingas dalykas, nes juose už simbolinį mokesti galite talpinti savo straipsnius apie įmonę. Tai gali būti ir reklaminiai pranešimai ir informatyvus turinys apie jūsų siūlomus produktus su detaliais aprašymais. Kuo didesnis SEO straipsnių katalogo reitingas, tuo daugiau jis duoda naudos.

Reikia atminti kad seo optimizavimas nepasidaro per dieną, tam reikia laiko, bet rezultatus jau turėtumėte matyti vieno ar dviejų mėnesių bėgyje. Neapsiribokite tik keliais straipsnių katalogais ir keliais tekstais, reikia dėti straipsnius į skirtingus katalogus, taip gausite daugiau naudos, be to nereikia pamiršti, kad seo straipsniai turi būti unikalūs - t.y. turinys neturi būti skelbtas niekur kitur.

Kosmetika internetu

2012-10-25 15:29  |  iš blog'o: Kosmetika  |  parašė: Pauliustop

Kosmetika
Kas esate pirkę internetu, pripažinsite, kad taip pirkti kur kas maloniau, negu būnant parduotuvėje. Žinoma, tai neliečia tokių daiktų, kaip pavyzdžiui baldai, kuriuos būtina išbandyti – priklausomai nuo jų paskirties atsisėsti, atsigulti, atidaryti, apžiūrėti.

Tačiau visai kas kita malonios smulkmenos, be kurių neįsivaizduojame turbūt nei vienos dienos – kosmetika, parfumerija. Internetu viskas gerokai paprasčiau – čia nesvarbu koks oras, nereikia ilgai dairytis ieškant dominančių prekių, kitų pirkėjų atsiliepimai kur kas lengviau prieinami. Standartinis pirkėjas paprastai žino, kokia kosmetika jam tinkamiausia, todėl natūralu, kad nevengia jos pirkti internetu. Išties, kosmetika internetu imama pardavinėti vis didesniu mąstu – tą liudija ir daugybė elektroninių parduotuvių, kuriems kosmetika internetu parduodant atneša didesnį pelną mažesnių sąnaudų patalpoms ir personalui dėka.

Skaityti visą »

Projekto "Lieknėk su "Vilniaus diena" dalyvis 4

2010-05-27 07:07  |  iš blog'o: Dominyko blogas  |  parašė: Dominykas G

Vardas, pavardė: Dominykas Gaidulis

Amžius: 27

Ūgis: 186

Svoris: 102

Sportas: 3-4 kartus per savaitę bėgiojunuo 6 iki 11 km bei 3 kartus per savaitę kilnoju svarmenis, atlieku tempimo pratimus bei darau mankštą.

Tikslai: Pagilinti savo sveikos gyvensenos žinias, įgyti optimalią sportinę formą, kuri leistų sėkmingai sudalyvauti Vilniaus maratone.

Andrius Užkalnis „Kelionių istorijos“

2010-06-06 19:35  |  iš blog'o: Grumlino palėpė  |  parašė: Grumlinas

Taigi, pabaigiau skaityti antrąją Andriaus Užkalnio knygą „Kelionių istorijos“ Tiesą pasakius, perskaičiau su malonumu, tad būtų galima atsiliepimą kaip ir užbaigti: ĮDOMU. Na o tie, kam įdomu, kas ten man gi buvo įdomu, lai perskaito patys. Bet va susimąsčiau, kad Andrius mėgėjas viską preparuoti beigi analizuoti pagal savo dievų ir demonų supratimą, tad nutariau vistik ir jo kūrinį mažumėlę pakomentuoti.
Skirtingai nuo pirmosios knygos, „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“, kur pateikiamas kompleksinis krašto vaizdas, ir kurią galėčiau apibūdinti kaip NAUDINGA, čia yra Užkalnio kadaise publikuotų žurnale „Istorijos“ apybraižų rinkinys, papildytas keliais nepublikuotais tekstais. Tad gavosi tokia mažumėlę sluoksniuota mišrainė. Pabandysiu apie kiekvieną iš tekstų suregzti bent po sakinį, pridėdamas ir savo paties mintis.

Skaityti visą »

Šrekas. Ilgai ir laimingai | Shrek Forever After

2010-06-04 20:48  |  iš blog'o: Andrius Kleiva  |  parašė: Andrius Kleiva


Viskas. Pabaiga. Ką tik perskaitėte paskutinio filmo apie garsiausią pasaulio žmogėdrą Šreką pavadinimą – kartais anapus Atlanto dar girdimą kaip „Šrekas: paskutinis skyrius“.

Nuo pat pirmosios dalies patapau šio filmo fanu. Be galo pamėgau tą skoningą ironiją, pašiepiančią tipiškas pasakas. Visos trys dalys pažiūrėtos (labai patiko), tai kaip gi čia nepažiūrėsi paskutiniosios? Deja, turbūt eidamas į kino teatrą per daug tikėjausi iš jos tikėjausi.

Visų pirma, ko pasigedau – per mažai to suironizuotų pasakų humoro. Laukiau, kada tie juokai pagaliau pasipils, bet taip ir nesulaukiau. Ankstesnėse dalyse humoras buvo tikrai ryškesnis ir daug „skanesnis“. Jo yra, tačiau tikrai ne tiek kiek norėtųsi.

Pati istorija visai įdomi, tačiau gal kiek per paini ir nelabai sudominanti. Nėra to kabliuko, kuris užkabintų ir taip norėtųsi laukti, kas bus toliau. Žiūrėkite tie, kuriems tikrai labai rūpi paskutinis Šreko nuotykis.

Filmo anonsasAprašymas „Obuolys.lt“Aprašymas „imdb.com“Oficialus filmo tinklapis

Skaityti visą »