VRK patvirtino dar tris kandidatus į naujos kadencijos Seimą

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį patvirtino rinkimų rezultatus trijose vienmandatėse apygardose, kur Seimo nariai išrinkti jau pirmajame rinkimų ture.

Kėdainiuose „darbietė“ Virginija Baltraitienė surinko daugiau kaip pusę - 54,7 proc. - atėjusių rinkėjų balsų, Vilkaviškyje socialdemokratas Algirdas Butkevičius gavo 66,03 proc. balsų ir Vilniaus-Šalčininkų apygardoje Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovas Leonardas Talmontas - 61,21 proc. balsų.

VRK sprendimu, šie pirmajame ture daugiau nei pusę rinkėjų balsų surinkusieji kandidatai patvirtinti išrinktais į naujos kadencijos Seimą.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį tvirtina prieš savaitę vykusio Seimo pirmojo rinkimų turo rezultatus.

Sekmadienio posėdyje taip pat patvirtinti rezultatai iš viso 66 vienmandatėse rinkimų apygardose, likusių 5 apygardų (Naujosios Vilnios, Biržų - Kupiškio, Vilniaus - Trakų, Trakų -Elektrėnų, Zarasų - Visagino), kurios dėl buvusių balsavimų ar balsų skaičiavimų pažeidimų vadintos „probleminėmis“, rezultatų svarstymą VRK nukėlė į sekmadienio posėdžio pabaigą.

Šeštadienį skundus ir galimus rinkimų pažeidimus nagrinėjusi VRK pripažino, jog vienmandatėje Zarasų - Visagino apygardoje Darbo partijos kandidatas Rimvydas Podolskis papirkinėjo rinkėjus ir šiurkščiai pažeidė Seimo rinkimų įstatymą. VRK sekmadienį posėdyje dar spręs, ar pripažinti negaliojančiais rinkimų rezultatus šioje apygardoje.

VRK taip pat šeštadienį perskaičiavo Biržų - Kupiškio rinkimų apygardai priklausančios Kaštonų apylinkės balsus. Anot Z.Vaigausko, perskaičiavus balsus reikšmingų neatitikimų, galinčių turėti įtakos bendriems rezultatams, nenustatyta, tačiau dėl šios apygardos VRK galutinį sprendimą priims taip pat sekmadienio posėdyje.

Iš rinkėjų sąraše įrašytų 2 mln. 584 tūkst. 481 rinkėjų praėjusį sekmadienį vykusiuose eiliniuose rinkimuose į Seimą dalyvavo 52,9 proc. piliečių.

70 Seimo narių Lietuvoje renkami daugiamandatėje apygardoje, 71 - vienmandatėje.

Sekmadienio posėdyje taip pat „tam tikra dalimi“ bus tvirtinami rezultatai daugiamandatėje apygardoje. Z.Vaigausko aiškinimu, galutiniai rezultatai daugiamandatėje apygardoje gali būti tvirtinami tik po antrojo rinkimų turo.

Antrasis rinkimų turas vyks spalio 28 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių