VRK: I. Degutienė Klaipėdos senjorų nepapirkinėjo

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį nusprendė, kad skundas Seimo pirmininkę Ireną Degutienę papirkinėjus rinkėjus, nes ji esą parūpino Klaipėdos senjorams nemokamus bilietus, yra nepagrįstas.

Sprendimas, jog iš senjorų gautą raštą atitinkamoms institucijoms persiuntusios I.Degutienės veiksmuose papirkimo įžvelgti negalima, priimtas 11 komisijos narių balsavus už, po vieną buvo prieš ir susilaikė.

I.Degutienę VRK apskundė Darbo partija. Skunde išdėstyta, esą ji nemokamais bilietais į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro papirkinėja uostamiesčio pensininkus.

Teatro atstovai patvirtino, kad nemokami bilietai senjorams skiriami pagal Kultūros ministerijos ir teatro vykdomą programą "Teatras senjorams". Tokią informaciją VRK posėdyje patvirtino ir skundą tyrusi darbo grupė.

„Darbiečiai“ savo skundą grindė internete paskelbtu Klaipėdos miesto jungtinės pagyvenusių žmonių bendrijos pirmininkės Aldonos Marijos Gedvilienės kreipimusi, kuriame moteris, be kita ko, teigė, jog bendrija yra parašiusi kreipimąsi į parlamento vadovę, „kuriame išdėstyta daugelis mūsų problemų ir štai jos atsakas - nemokami bilietai į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą, žinoma, tai visų mūsų problemų neišsprendžia, tačiau pirmą kartą nors dėmesio sulaukėme“.

Seimo pirmininkės atstovas spaudai Juozas Ruzgys BNS patvirtino, kad Seimo priimamąjį rugsėjo 4 dieną pasiekė Klaipėdos miesto jungtinės pagyvenusių žmonių bendrijos kreipimasis, tačiau priimamasis rašto net neparodė I.Degutienei, o iškart jį nukreipė Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetui, pastarasis kreipimąsi nusiuntė Vyriausybei, o ši atsakymą nurodė parengti Socialinės apsaugos, Aplinkos, Kultūros ir Sveikatos apsaugos ministerijoms.

A.M.Gedvilienė kreipimesi į I.Degutienę rašė, kad Lietuvoje neskiriama pakankamai dėmesio pensininkams, jiems neteikiama pilnavertė medicinos pagalba, susibūrus į klubą nesuteikiamos patalpos. Rašte taip pat užsiminta, kad Vyriausybė turėtų padėti senjorams organizuojant jų laisvalaikį.

Spalio 17 dieną socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas uostamiesčio senjorams nusiuntė atsakymą, kad neturi galimybių suteikti patalpų, o dėl laisvalaikio praleidimo patarė pagalbos kreiptis į Klaipėdos savivaldybę.

Tuo metu spalio pradžioje startavo Klaipėdos valstybinis muzikinio teatro ir Kultūros ministerijos projektas „Teatras senjorams“, kai garbaus amžiaus Vakarų Lietuvos gyventojams skiriama nemokamų bilietų į spektaklius.

Teatro atstovė spaudai Jovita Navickaitė ketvirtadienį BNS sakė, kad šį projektą finansuoja Kultūros ministerija iš Regionų plėtrai skirtos programos. Nuo spalio 6-osios iki gruodžio 15-osios nemokamai teatre turėtų apsilankyti 2000-3000 senjorų.NAUJAUSI KOMENTARAI

gebelsas

gebelsas portretas
nu tai o kam pasiliko Degutiene Vaigauska pirmininku????? kokias kitokias isvadas komisija gali padaryti???? juk Vaigauskas tikisi padirbeti tevynes labui dar kelis metus.... negali daryti staigiu judesiu... kas gali paneigti? degutiene?

skorpionas

skorpionas portretas
Konservatoriai patys perka balsus ir sąmoningai skleidžia gandus apie masinius balsų pirkimus siekdamas anuliuoti rinkimų rezultatus ir išlikti valdžioje. Antrame rikimų ture pasakykime prasmirdusiems konservatoriams, liberalams-rinkimų klastotojams, melagiams, genocido vykdytojams, Snoro plėšikams, gegužės 17-osios pogromo Garliavoje organizatoriams, oligarchų globėjams pažadėjusiems nieko nekeisti NE!

žinoma

žinoma portretas
kad pati ji nepapirkinėjo, o samdyti kviestiniai...visiem aišku ir taip
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių