Meilės dieną premjeras ragina grįžti prie gėjų partnerystės klausimo

TT

TT portretas
Blogai kai dar logonei sedi valdzioja

AS

AS portretas
CENZURA IR CE PASIRODO

jonas

jonas portretas
Ta proga siūlau ir himną jiems ''Uz alyvų ir agrastų pilni krūmai pidarastų ,kišo grūdo judino ir ištraukė šūdiną ''.

ALGIS

ALGIS portretas
Nesuprantu , kodėl prie iškrypėlių reikia taikytis ir priiminėti tokiu įstatymus , kodėl Skvernelis prieš žydų pavardžių pagarsinimą , kurie padarė nusikaltimus PRIEŠ LIETUVIUS , kam jis atstovauja

Taigi

Taigi portretas
Vilnius Lietuvos G taškas, o jis šiknaskylėje:))))

Skvernelis

Skvernelis portretas
kažkaip labai gėjiškai atrodo:)))

Kas su jais daros?

Kas su jais daros? portretas
Negi ir tarp policininkų yra agrastų, kad skvernelis patekęs į valdžią išvertė skūrą ir siūlo jiems partneriuotis?

Anonimas

Anonimas portretas
Ir iš viso šitą temą reikia uždaryt,nes ir iš normalių šeimų vaikai pradeda domėtis kas tie gėjai,ką jie vienas su kitu daro,ir kodėl vyras su kitu vyru viešai glebėsčiuojasi visai nesigėdydami...Kaip su morale bus,p.Skverneli?Ką savo vaikams pasakysi?Kad tai normalu,ir jei norit,tai ir jūs taip darykit.

Pgaliau artėjam

Pgaliau artėjam portretas
Pagaliau grįžta pamažu tikrieji vardai. Jau rašoma homoseksualai, labai tikiuosi kad artimiausiu metu metu bus rašomas ir tikrasis patologijos pavadinimas- pederastai.

Stop stop

Stop stop portretas
Pederasku reklamai ! Geda vilniaus jaunimui ,Kur jusu tevas ir morale ?

ekologas

ekologas portretas
čia, tai bent prezidentinės rinkiminės kompanijos pradžia - gerinti santykius su Putino Rusija ir užsitikrinti Lietuvos gėjų ir lesbiečių balsus. O kokios šeimos tradicijos laikosi valstiečių vadas - žmona per atstumą ir globojamos referentės ir lyg tai per atstumą. Ponia Širinskienė, lyg tai skelbė, kad valstiečiai už krikščionišką tradicinę šeimą. Iš darbų nelabai ir matosi.

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Tai jau pavarys vienas kitam į rūras ,,, o paskui tuos šūdeliuotus pimpalus nučiulps .... Graži ta jų meilė .

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Gėjus buvo tik vienas , tai garsus Prancūzų fizikas Gei Liusak ....... O visi kiti PIDARASTAI . Neižeidinėkite pidarai Prancūzų fiziko.

Seima

Seima portretas
Musu seimoj snekam: "neduok Dieve,jei vaikas ar anukas taptu gejumi,lesbiete" . Aisku, savo vaiku neissizadetum,taciau apsaugok Dieve nuo tokio bedos,ligos,nukrypimo nuo normos. Pasaulis rieda zemyn. Ir dar,kai lyg valdzia kudakuoja,svaicioja tokius nenormalumus ?!... Nejaugi galima palinketi valdzios atstovams,kad ju vaikai tokie taptu ? Nagi,ko gero jie patys isizeistu,uzpyktu ir patys bijotu,nenoretu ! Tikrai,jei kas yra nukrype nuo normalaus vedybinio gyvenimo - tegu patys gyvena kaip nori,nekliudydami normaliems sutuoktiniams su savo polinkiais,savo isitikinimais,savo reikalavimais. O,p.Skvernelis (kaip jo gaila ir kaip apmaudu),tegu savo seimoje su zmona,p. Skverneliene pagvildena si klausima: ko jie prasytu Likimo savo seimai-juk augina vaikucius. Ne,ne ir dar karta NE.

tai

tai portretas
dar mat atsirado 1 pid.....kai tavo miesto chebra uzdraude tautininku eitynes tai tokia /demokratija/ palaikai tik dar betruko /farpido/ su spalvotom veliavelem tai Sv.Valentinas prisikeltu is kapo ir atsivedes egzorcista varytu velnia is jusu prasvinkusios dvasios.....

ir sis pusSkvernis taikosi y prezidentus!!!

ir sis pusSkvernis taikosi y prezidentus!!! portretas
tik siknakrusio mento ir betruko ant lietuvos...

pavasaris arteja premjeruj

pavasaris arteja premjeruj portretas
siknaskyle panizo , manau reiketu apzenyt su Simasium

sakiau ministeri nebludyk po eurozopa

sakiau ministeri nebludyk po eurozopa portretas
istratins per sikna , gaidziu giedosi ir vestuviu uzsimanysi

???

??? portretas
o sindikatai vestuvini marsa sugros?

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu iškrypimo pasėkmė nebūtų ŽIV ar AIDS,tai gal ir galėtume nusispjaut,ir būti liberalesniais,betgi jie vaikšto tarp mūsų ir nešioja užkratą.Negi premjeras visai nenusimano medicinoje?

prelude

prelude portretas
tai čia kaip sakė -ŠYRDŽEI NĘYSAKĮSI-ką nori tą myli, reiškias reik įteisint-demokratija mol, tai gal įteisinam ir tuos kurių širdis linksta pasikrušti su numirėliais,karvėm, šiapkokiais gandrais ar su paminklais...?

senis

senis portretas
ju daug Olandijoj tenai tegul vyksta jei cia ju nemyli

Norma

Norma portretas
Na ir nusisnekejo. Kazkas baisaus darosi ir Lietuvoje,Marijos zemeje. Visais laikais buvo iskrypeliu,bet jie nesiofisavo. Ir dabar tegul daro ka nori su savo pasturgaliais,bet ramiai. Turtinius reikalus gali sutvarkyti notaru pagalba.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tai ka Skverneli ,jau persokai i ,,ruriku,,puse ,ar jau nudirbai Lietuvai svarbius visus darbus ,ivykdei visus pazadus ir jau nera ka veikti ? Silpnai pssirodei.

vaje vaje

vaje vaje portretas
Na,bet ir juokingi tie "heteroseksualiskomis" slangomis apsimete ir "teisuoliskus" komentarus rasantys gejai :)))

Anonimas

Anonimas portretas
meilės dieną premieras siūlina ,kad visa lietuva duotų gėjams dem-de lem

Tik

Tik portretas
Ko jis šitaip nerimsta?

Anonimas

Anonimas portretas
Uzsienij jo islekia ivairiausiu iskrypeliu.Karas su mandarinais.Lietuvoj reiketu sventes su bananais.

...

... portretas
Te pirma tas Sk.Vernelis viešai paviešina savo sx'orientaciją, ir tik paskui te tuos pdr. užtarinėja. Nes daros neaišku ar ne dėl savęs stengias.

Liūdna

Liūdna portretas
Jeigu pasaulis ritasi žemyn,tai kaip gi mums neatsilikti.Gėda ministrui pirmininkui,jeigu grįš prie šio klausimo.Kaip galima šitaip nuvertinti santuoką.Lai gyvena tie gėjai ir lesbietės kaip nori,bet ne,-jiems reikia dėmesio.Del turtinių santykių,tai yra notarai ir gali sudaryti testamentą kam nori,o del sveikatos būklės taip pat gydymo istaigoje paciento klausia kam suteikti informaciją apie jo sveikatą ir nereikia nurodyti jokių giminystės ryšių.Tad gėda Vilniaus jaunimui,kad rengia šitokią akciją prieš tokią šventę.Reiškia jiems svarbiau jų problemos,o ne valstybė.Geriau aplankykit vienišus senelius,atneškit pavalgyti,išplaukit grindis,drabužius tada neturėsit jėgų demonstracijoms,o dabar neturit ką veikti,tai piktinat žmones

AIŠKINU GĖJAMS...

AIŠKINU GĖJAMS... portretas
Vyrams šikna skirta ŠIKTI...

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek užmokėjo šitiem padarams už iškrypimų agitavimą ir nepurvinkite žodžio meile nes meilė nereiškia užpakalio draskyma meilė yra jausmas o ne veiksmas

kvailys tas Skvernelis

kvailys tas Skvernelis portretas
Galvoja kad palaikydamas Lietuvai svetimas tradicijas užsitikrins sau politinę karjerą.Bet taip nebus nes ponas skvernelis savo mentalitetu yra tik eilinis policininkas.Ir kokiais būdais gautas jo diplomas nesigili sime.O toks kvailys yra keliamas ant mėšlinų šakių kol yra fi nansinis užsakovas.

Mačiau, regėjau, eidamas pro šalį

Mačiau, regėjau, eidamas pro šalį portretas
Visa laimė, kad vaivorykštinių buvo tik saujelė, bet užtat saugotojų su visa amunicija kelios dešimtys, jau taip saugo, taip gina tuos vargšiukus, kad tik jiems plaukas nenukristų. Baisu kaip taškomi mokesčių mokėtojų pinigai tokių ligonių reklamai. Štai jums ir europinės vertybės... Norėjot europos - ją turit. Na ką valstiečiai, jums pakeliui su švarkeliu? Jeigu taip, tai daugumai piliečių nepakeliui su jumis, valstiečiais.

Senjoras

Senjoras portretas
Sunuoliai GEJAI, kad parode Lietuvos neisprusususiai visuomenei, kad jie visaverciai zmones, kad gali tuoktis.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau tie gaidziai visas ribas perzenge, naikint juos reik kaip mara koki

ne tuokti sudo stumdytojus

ne tuokti sudo stumdytojus portretas
bet utilizuoti ,kad nesmirdetu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jei pasaulis kvailioja ,tai Lietuvai nebutina sekti ar lietuviai kokie suneliai ir neturi jokios savigarbos ? Tuos nuo morales nusokusius laikau nusikalteliais ties visa zmonija ,nes savo elgesiu jie tiesiog zemina ir apgalvotai naikina tai ka zmones kure ir vertino .Jei jiems patinka taip gyventi tai tegu terliojasi kur pakampese ir nelenda zmonems i akis su savo ,,meilem,,

As

As portretas
O ko ce stebetis uz lietuvos vairo viena is ju.vemt norisi kiek demesio siknapisiams.

cipolinas

cipolinas portretas
Degradavo žmonès it tai laikoma normalu ;(

ana

ana portretas
geriau tuokitės miške,gerb. piderastai,neerzinkit tautos

As

As portretas
Tai ner slyksciau,kas vyksta musu sostineje. Ar nera idomesniu renginiu musu jaunimui? Simasiau,jau visai susipykai su protu,kad leidai toki rengini rengti! Zmones,neikit jo ziureti,nes juos ,uz musu mpketoju pinigus, saugos 240 policininku,o jie su pasaipomis mums rodys 'fakus'! Tai gal vilnieciai iskelkite Simonko i prezidento kandidatue.....Geda Vilniui!

stebėtojas

stebėtojas portretas
Jokių įvaikinimų šitiems iškrypėliams, nes paėmę svetimą vaiką darys kas tik į galvą ateis. Mes prieš, kad leisti demonstruoti prie Vyriausybės pastato.

Taip taip

Taip taip portretas
Kaip kaip taip

Neliberastas

Neliberastas portretas
Visiškas pypiecas!!! Ašara Dievo aky, Lietuva, kur tu eini?!

h20

h20 portretas
slykstu...

Lietuvi susimastik.

Lietuvi susimastik. portretas
Is normaliu seimu ,tuoktuviu daromas cirkas.Nejaugi Lietuvoj nebera gerbianciu seimos,jos tradiciju.?Kas mus valdo,kur veda?

vargšiukai, demonstruoja susivokimo negalią

vargšiukai, demonstruoja susivokimo negalią portretas
normalūs žmonės juk neveda į aikštes savo mylimų šuniukų, paršiukų... sukergti.

rs

rs portretas
vilnius kaip visada aukštumoje,nors tobulumui ribų nėra,galima suregti zoofilų vestuves,nekrofilų.tegyvuoja europinės vertybės.kodėl gi neiškėlus vaivorykštinės vėliavos prie vilniaus savivaldybės.europos 'G' taškas ,po paraliais.

na susiko viska net ta ,,,valentino ,,diena

na susiko viska net ta ,,,valentino ,,diena portretas
lyberastai su pederastais ,lezbem ir kitais agrastais ... matomai dabar Meras bus pirslys o prezidente Svocia ... TFIU slykstyniu sutve , zodziu kokia valstybe toki ir jaunikiai ,tokios ir vestuves NEPAMIRSKIT TRISPALVE ,kad rankose laikytu visi pydarni vestuvininkai

ŠIMAŠIAU AR DASLYVAUSI ŠIAME RENGINYJE?

ŠIMAŠIAU AR DASLYVAUSI ŠIAME RENGINYJE? portretas
Gal būsi piršliu? Nepamiršk pakviesti Simonko, Pavilionienę...Čia Šimašius "rinks taškus", kad išrinktų dar vienai kadencijai...Būtinai atvyksiu pažiūrėti tų iškrypėlių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių